Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
4. pojawia sie nowy limit - patrz punkt pierwszy itd...

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 125
C
member
member
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 125
Originally Posted by Lord Devastator
Originally Posted by cafe21
no właśnie mam wazne pytanie-tu kolega powyzej radzi by sobie załozyc 20 kont "na figuranta" , a to przeciez nie takie proste . ZAkladajac nowe konta musimy miec
nowe dane (innej osoby)
i co gorsza chyba NOWE KONTO BANKOWE , a jako ze mowimy o innej osobie ,nalezy dodac ze frown nie kazda INNA osoba moze zechciec nam dac konto .
Chyba , ze czegos nie wiem...
prosze o dokladny opis jak mozna to obejsc (tzn. grac na "figuranta" i nie obawiac sie limitow)-TU MOWA TYLKO O BUKACH INTERNETOWYCH


1. zakladasz konto - na Franka Sztachete na ten przyklad zrobilem to w bwin w czasie ponizej dwoch minut
2. wypelniasz przelew bankowy na bwin - lepiej sie nie pomylic i wysylasz z banku wplate - cos ostatnio zaczynaja sie bronic bo w bardzo wielu przypadkach nie przyjmuja wplat przez moneybookers na moje dociekliwe pytania co jest pisza zeby zrobic przelew bankowy
3. dzialamy sobie na koncie pojawia sie kasa to ja albo wyplacamy na konto figuranta albo transferujemy jakims surebecikiem zblizonym do 100 % na gielde lub do buka ktory normalnie wyplaca


hmm LORD mozesz rozwinąc pkt.3
ja go rozumuje tak :
DZIALAMY SOBIE NA KONCIE czyli pomnazamy kapital na koncie franka sztachety ,POJAWIA SIE KASA TO ALBO JA WYPLACAMY NA KONTO FIGURANTA czyli wyplacamy z konta franka sztachety i napisz dokladnie gdzie (tzn , za bardzo sie nie znam i nie wiem czy jest jakis sposob by transferowac kase np. od franka sztachety na moje prawdziwe konto u innego buka-jesli jest sposob napisz przez jaki system platniczy), i przez co (przez moneybookers ??)

a wyjasnij sposob jak mozna transferowac surebecikiem

sorry ale jestem jeszcze troche malo ogarniety w tym temacie , wiec jak mozesz napisz jak nowemu

Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Wyjasnie lopatologicznie bo kazdy skubiacy bwina na to napewno juz wpadl co mi tam niech strace:
Operacja dzieli sie na 4 etapy:
1. Zalozenie konta
2. Wplata
3. Gra
4. Wyplata badz transfer kaski

Tobie chdzi o punkt trzeci dzielimy go dychotomicznie - W każdym takim podziale pojęcia A (wyprowadzenie kaski ugranej na bwinie) na pojęcia a (wyplata na konto figuranta) i nie-a (trannsfer ugranej kasy na wlasne wyplacalne konto no na betfair) występuje tylko jedna zasada, spełniony jest zatem warunek pierwszy, jednocześnie człony tego podziału tworzą parę pojęć sprzecznych - wykluczają się - zatem są rozłączne, człony tego podziału również się dopełniają - ich suma logiczna jest zakresowo tożsama z całością dzieloną (wyzej wspomniane A czyli sposoby wyprowadzenia ugranej kaski z konta na bwin - zaznaczam ze tylko takie spososby wyplaty sa dostepne dla osoby ktora dokonala wplaty przelewem miedzynarodowym tzw wire transfer - ostatnio sie takze bronia przed WPLATAMI z moneybookers dla nowo zalozonych kont - i kij im w ucho)

Usystematyzowujac - co do sposobow wyprowadzenia kasy wyrozniamy zatem
1. Wyplate na konto figuranta
2. Przetransferowanie kasiorki na inne wyplacalne konto

Ad. 1. Sposob jest najprostszy mozna go dokonywac w skrajnych przypadkach choc czasem jest zalecany jesli np jestesmy wkurzeni na to ze cos nam nie weszlo i mamy ochote zaraz sie odegrac - obok zalet w pewnych sytuacjach ma te wade, iz mimo ze odzyskujemy 100% kasy czesto rozpoczyna nad omowionym kontem obrady 'dzial bezpieczenstwa' i nalozenie limitu indywidualnego skutkuje koniecznoscia zastosowania opisanego przeze mnie w poscie powyzej algorytmu - czyli potrzebne jest aktywowanie wczesniej zalozonego lub zalozenie nowego konta.

Ad. 2. Tu jest odpowiedz na Twoje pytanie:

Jesli chcemy wyprowadzic pieniazki z bwina tak zeby on myslal ze 'wszystko przegralismy = jestesmy dobrym klientem' nalezy poszukac surebeta (zakladam ze wiesz co to jest no ale skrocona definicja - jest to taki zaklad ktory niezaleznie od rezultatu gwarantuje nam zwrot conajmniej zainwestowanych pieniedzy - w tym celu konieczne jest zagranie wszystkich opcji - dwudrogowych lub trzydrogowych- kazdej w innym bukmacherze - w odpowiednich proporcjach) i zagrac w bwin opcje' ktora bedzie przegrana a jednoczesnie w bukmacherze z ktorego latwiej sie wyplaca zagrac opcje ktora nam sie wydaje ze 'wejdzie' - nic nie tracimy, najwyzej konto na bwin bedzie nam roslo - jesli urosnie do za duzych dla nas rozmiarow nie ma wyjscia trzeba wyplacac i [ALGORYTM] - przy tej operacji mozna stracic ulamek procenta pieniedzy, ale konta nam nie zlimituja - surebety mozna grac na zywo - np w tenisie zawsze w przerwie jak zawodnicy siedza na krzeselkach zeby obstawic obie opcje badz w przerwie meczu (czas w koszu, zmiana w pilce) - i tak jest najlepiej gdyz znam osobe ktora napisala sobie program wyszukujacy i powiadamiajacy o surebetach na livie i praktycznie codziennie maja iles tam 'okazji' tak ze mozna jeszcze na tym dorobic a i konta nam nie zlimituja
Sposobow przetransferowania prieniedzy jest tyle ile nasza wyobraznia ich wymysli - mozna po kolei ogrywac 'pewniaczki' - czyli grajac na 'jedynke' najlepiej przed poludniem zanim zdazy jeszcze poleciec kurs- polecane przez bukmacherow typu unibet czy bwin (dzis Bayern czy Dinamo Zagrzeb na ten przyklad - chyba nnikt nie powie ze duzo kasy bylo potrzebne do wyprowadzenia gotowki z bwin) , mozna po prostu zamiast gry na jakas opcje zagrac odwrotnosc opcji ktora wydaje nam sie ze wejdzie w bwin i skontrowac gdzie indziej - ' skolko ugodno'

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Wszystkie surebety wchodzą na bwinie, chcemy wypłacić większą gotówkę na konto Waszego Franka, a on : no Panowie, taka gotóweczka, nie chcę mieć tak wysokiego przelewu, rozumiecie, chyba że z 50% odpalicie :):D
Już nie mówię że bwin bloknie konto, bo oni tak lubią cfaniaczków ukrócić wink
Jednego Franka znajdziecie, a chyba chcecie więcej kont zgarnąć ?

Wybacz Lord, ale godzina postu mówi sama za siebie wink też bywa że o tej porze dla mnie czarne to białe i odwrotnie wink

Proszę, już nie piszcie żadnych głupot, później to tylko odbija się rykoszetem w normalnych, ludzie czytają takie głupoty i później kombinują...

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by Lord Devastator
i zagrac w bwin opcje' ktora bedzie przegrana
Podróże w czasie rozumiem wchodzą w grę?

A w ogóle to wypisujcie tu dalej instruktaże jak zakładać konto "na figuranta" to za niedługo zwykli gracze będą musieli wysyłać odciski palców z pieczątką najbliższego komisariatu. Dyskusja zeszła chyba na złe tory.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 125
C
member
member
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 125
Originally Posted by z o R r o
Originally Posted by Lord Devastator
i zagrac w bwin opcje' ktora bedzie przegrana
Podróże w czasie rozumiem wchodzą w grę?

A w ogóle to wypisujcie tu dalej instruktaże jak zakładać konto "na figuranta" to za niedługo zwykli gracze będą musieli wysyłać odciski palców z pieczątką najbliższego komisariatu. Dyskusja zeszła chyba na złe tory.

spokojnie... po to jest forum , to gdzie mamy sie dowiadywac o roznych zagadnieniach

Dołączył: Mar 2006
Posty: 125
C
member
member
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 125
nikt nikogo nie prosi by napisal jak gra , wiec bez przesady

Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
1. Jak bwin bloknie konto to wyplaca saldo - slyszal ktos o konfiskacie kasy w ciagu ostatnich 18 miesiecy?
2. kwestia znajomosci z figurantem
3. Zorro to bwin zaczyna ja gram uczciwie to co wystawili wiec do kogo maja pretensje ze wygrywalem a ze bede gral u nich mimo ze sobie nie zycza to bede i juz bo mam do tego prawo niewazne jakim sposobem
4. Wyprowadzenie kaski na betfair kosztuje mnie obejrzenie jednego seta w meczu tenisowym w ktorym jakos teisiscie zalezy - ostatnio przy meczu Haas-Tipsarevic gdzie ten pierwszy walczyl o Mastersa w trzecim secie zajelo mi 20 minut wlacznie z obejrzeniem zawodnikow w akcji

Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
Originally Posted by Lord Devastator
1. Jak bwin bloknie konto to wyplaca saldo - slyszal ktos o konfiskacie kasy w ciagu ostatnich 18 miesiecy?

no właśnie, słyszał ktoś? mam tam troszke siana i jak czytam na forach opinie o bwinie to sie troche nerwowy z tego wszystkiego robie... wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
mi ci zlodzieje zablokowali konto i ukradli wszystkie srodki.. a podobno zdarza sie to coraz czesciej..

Dołączył: Dec 2006
Posty: 130
A
member
member
A Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 130
Originally Posted by rapper20
mi ci zlodzieje zablokowali konto i ukradli wszystkie srodki.. a podobno zdarza sie to coraz czesciej..
a ja tam juz dosyc dlugo gram, troszke kaski wyciaglem i nigdy nie mialem zadnych problemow, oczywiscie w zadne promocje i bonusiki sie nie bawie:-)

Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
z tego co sam rok temu mialem ostatni raz dotykając takie zlimitowane coś o nazwie - bwin, i z tego co znajomi mowili którzy nawet wygrali tam spore kwoty to problemów z wypłatami nie ma wink

zasada jest prosta: nawet jak konto nie ma personalnych limitów, a wypłaci 1-szy raz 2.000 zł lub wiecej - to juz ma 20 euro max stawke laugh czyli jest spalone na wieki, wieków amen.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
Originally Posted by papa_smerf
zasada jest prosta: nawet jak konto nie ma personalnych limitów, a wypłaci 1-szy raz 2.000 zł lub wiecej - to juz ma 20 euro max stawke laugh czyli jest spalone na wieki, wieków amen.

no niekoniecznie, wiele razy wypłacałem kwoty 3000 - 3500 PLN i nie dostałem aż takich limitów tzn. mam limit ale wygranej do 1000 euro na jeden zakład

Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
sory awax ale znam życie, nie tylko ja mialem 3 konta ale też każdy znajomy po wypłacie nawet skromne 2-3k dostawał 20 euro max, jak miał szczęście to 50 euro.

Bwin to nie Mansion ani Canbet, tutaj życie nie jest piękne, oferta jest dla dzieci i dla obrotów, nie dla strat wink

to jest niemożliwe po prostu, by z Bwin wyplacic "pare razy 3,500 zł" i miec mozliwosc gry aż pod wygraną 3,600zł (1000 euro)

Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
Originally Posted by papa_smerf
to jest niemożliwe po prostu, by z Bwin wyplacic "pare razy 3,500 zł" i miec mozliwosc gry aż pod wygraną 3,600zł (1000 euro)

no trudno, pewnie Cię nie przekonam, ale też nie miałem takiego zamiaru...

Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
bwin wyplata 3000 limit 250zl na zaklad max pol roku temu,od tamtego czasu do teraz wyplaty co miesiac po 1600zl,zadnej wplaty limit niezmniejszony-to moj przypadek

Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Originally Posted by papa_smerf
to jest niemożliwe po prostu, by z Bwin wyplacic "pare razy 3,500 zł" i miec mozliwosc gry aż pod wygraną 3,600zł (1000 euro)
Chyba nie wiesz chłopie o czym mówisz.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
chyba kur...a nie wiecie czym jest Bwin (może przeliteruje: BET AND WIN !!!!!!!!) to żenada znana na całym świecie, poziom sportingbeta i interwetten laugh

jeśli macie sie za jakichś kozaków i tak kochacie Bwin to szczerze współczuje, bo to żałosne, a o zmianach zatwierdzonych zakładów w Bwin to już lepiej nie wspomne, bo popłaczecie sie - fani Bwin laugh

Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
http://img83.imageshack.us/img83/1416/bwinouthm2.gif

Objerzyj i odszczekaj. Nie jesteś w podstawówce i za próbę wzmocnienia swoich racji przez ośmieszenie dyskutanta powinieneś odpocząć jakiś czas od forum.

Nie, nie kocham bwin, nie uważam go za świetnego buka. Ale wypłaciłem już z niego sporo kasy i wiem, że jak ktoś pisze
Quote
zasada jest prosta: nawet jak konto nie ma personalnych limitów, a wypłaci 1-szy raz 2.000 zł lub wiecej - to juz ma 20 euro max stawke
to po prostu bredzi. Nie zachowuj się, jakbyś pozdjadał wszystkie rozumy, to, że czegoś nie widziałeś nie znaczy, że jest niemożliwe.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Przestancie moze panowie to nie o to tutaj chodzi - poprostu wszystko zalezy od indywidualnej sytuacji - mnie chodzi o sytuacje zeby nalozyc czape bukom przez organy nadzorujace rynek gier badz licencjonujace bukmacherow, przynajmniej bukom szczycacym sie 'angielska licencja' - i zabronic im prawnie indywidualnego limitowania bez uzasadnionej podstawy (a uzasadnieniem moze byc jak np wyplacili komus wiecej, zorientowali sie i poprosili o zwrot a my nie oddalismy) - nie moze tak byc ze reklamuja sie wszedzie z wizerunkiem pliku banknotow a jak gramy to co oni sami przeciez wystawiaja to po jakims czasie zaczynaja oni fochy
Dziekuje za zebrane argumenty - przystepuje do opracowania listow do kilku instytucji w ktorych zareczam jak najlepiej to wszystko opisze wraz ze zilustrowaniem przypadkow czarno na bialym i jeszcze w tym tygodniu wszystko rozesle - bede wszystko robil na pismie, troche to wymaga czasu ale jestem zdeterminowany zeby taki Coral nie dzialal sobie bezczelnie na angielskim rynku jako 'zaufany' bukmacher - bede egzekwowal dzialanie uprawnionych instytucji z cala stanowczoscia, jako ze utrzymuje ich z moich miedzy innymi podatkow i nie ma gadania ze 'nie rusza tyłka nie ich sprawa' - klienci sa tu robieni w wielkie bambuko i czas ukrocic te praktyki - o wszystkim bede relacjonowal na biezaco - akcja napewno nie bedzie sie toczyc szybko ale chcialbym wlozyc w to max wysilku z poczuciem dobrze wykonanego zadania - jeszcze raz dziekuje za zebranie argumentow i do uslyszenia

Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, burbon, rafal08, latajaca_holenderka), 2,778 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,220
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1