Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 10 1 2 3 9 10
#1694396 19/10/2007 22:03
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Imie: Aston [Linked Image]

Ojciec: BARGUZIN
Matka: LAGUNA

Rasa: Syberyjski
Kocurek. Czarny pregowany tygrysi cool
Jeden z czworki jaka przyszedl na swiat 1 maja.

Do mnie dotarl jako juz 3 miesieczny kocurek.

Mały Aston ooo

[Linked Image] [img81.imageshack.us]

Aston troche juz podrosl wink

[Linked Image] [img81.imageshack.us]

Uwielbia leniuchowac przy okazji trzymajac sie blisko domownikow wink

[Linked Image] [img81.imageshack.us]

No i spi w przedziwnych pozycjach, a uwielbia jak sie go drapie po brzuszku tongue

[Linked Image] [img230.imageshack.us]

crazy
[Linked Image] [img233.imageshack.us]

[Linked Image] [img233.imageshack.us]

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
ja bym chcial miec alaskana malamuta :/

fajne oczy ma kociak

lelu #1694508 19/10/2007 22:18
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
Ja mam koszatniczki smile Niedlugo moze wkleje fotki wink

Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Originally Posted by __Michal__
Ja mam koszatniczki smile Niedlugo moze wkleje fotki wink

Ja miałem koszatniczkę i myszoskoczka.. Reklamowani jako przyjaciele, w jednej klatce, że nie warto i rozdzielać.. Pierwszej nocy miałem krew na ścianach i zmasakrowanego myszoskoczka smirk

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344
czarny kot pers:) bez wgniatanego nosa:)

Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
Originally Posted by Morten
Originally Posted by __Michal__
Ja mam koszatniczki smile Niedlugo moze wkleje fotki wink

Ja miałem koszatniczkę i myszoskoczka.. Reklamowani jako przyjaciele, w jednej klatce, że nie warto i rozdzielać.. Pierwszej nocy miałem krew na ścianach i zmasakrowanego myszoskoczka smirk
Ja mam je dwie, dwie panie smile czasami sie na seibie złoszczą i gryzą sobie ogony smile Jedna ma ogon jakies 4 cm, a druga z 10 grin Ale fajne sa. fajne odglosy maja smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172

Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Ehh kotow nienawidze :/ . Takie to nijakie. Przyjdzie, dupą sie otrze :/ Ogon do gory, chyba mysla, ze lubimy wachac laugh

Mam zamiar kupic Labradora, po smierci śp. pieska frown

Kylo #1694828 19/10/2007 23:50
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
a ja uwielbiam koty i mam dwie kotki smile
[Linked Image]

Haz$ #1694896 20/10/2007 00:03
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
http://www.smog.pl/wideo/11480/masturbacja_kocura/

Wszystkie kotki z okolicy juz od niego uciekaja laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Morten
Pierwszej nocy miałem krew na ścianach i zmasakrowanego myszoskoczka smirk

laugh

Mialem kiedys chomika, zginal smiercia tragiczna, uciekal w nocy i rano przygnieciony przez lozko tongue

Corka mojej kuzynki ma szynszyla, ma to kilkupietrowa klatke, ale jak wypuscisz to zasuwa az sie zatrzyma na scianie, albo ucieka pod szafe.
A obycych sie boi jak ja przytulaja, to traci siersc, jak bym ja tak potrzymal chwile to byla wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 227
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 227
Originally Posted by lupus
Originally Posted by Morten
Pierwszej nocy miałem krew na ścianach i zmasakrowanego myszoskoczka smirk

laugh

Mialem kiedys chomika, zginal smiercia tragiczna, uciekal w nocy i rano przygnieciony przez lozko tongue

Corka mojej kuzynki ma szynszyla, ma to kilkupietrowa klatke, ale jak wypuscisz to zasuwa az sie zatrzyma na scianie, albo ucieka pod szafe.
A obycych sie boi jak ja przytulaja, to traci siersc, jak bym ja tak potrzymal chwile to byla wink
Porażające, uciekł i przygniotło go łóżko tongue

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Szynszyle się kąpią w... piasku tongue hehe moja koleżanka też właśnie to stworzonko ma i zawsze mnie to śmieszyło, że jak tylko się je wypuści z klatki to ucieka pod łóżko albo je kable od komputera wink

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Chciałbym mieć nutrię...

Dołączył: Aug 2007
Posty: 5
X
stranger
stranger
X Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 5
mjj zwierzak smile

[Linked Image]

Co do kąpania się w piasku to prawda jednak co do gryzienia kabli i chowania się pod łóżko to już raczej zależy chyba od sposobu wychowania szynszyli smile

Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
O to zdjecia koszatniczek smile uwielbiaja kąpa sie w piachu grin

[Linked Image] [Linked Image] [Linked Image]
[Linked Image]

Podczas kąpieli smile
[Linked Image] [Linked Image] [Linked Image] [Linked Image] [Linked Image] [Linked Image]

Bez siebie nie mogły by życ smile Pozniej wkleje fotki jak spia razem

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Mój piesek smile

#1 : przy stole , czeka na obiadek smile
[Linked Image]

#2 : śpioszek z moim kapciem :
[Linked Image]

#3 : każdemu się zdarzy .. w końcu po Sylwestrze wink laugh
[Linked Image]

#4,5 : czyż nie słodki ? grin
[Linked Image]

[Linked Image]

smile Trochę nieposłuszny charakterek, ale bardzo kochany smile

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
To tez pokaze Wam moje zwierzaki smile

Po pierwsze moi rodzice maja dzialke, no i pewnego razu wybralismy sie rodzinnie na nia wraz z moim kotem i psem smile Jak wrocilismy zwierzaki byly bardzo zmeczone tongue Oto zdjecie:

Tu [fotosik.pl]

i Tu [fotosik.pl]

Tyson (tak wabi sie pies) lubi spac pod koldra tongue

tu [fotosik.pl]

A tu Brunio, jak slodko patrzy prawda? smile

tu [fotosik.pl]

Aha, Tyson to amstaf a Brunon to Pers odmiana colorpoint smile

Jak tam lupus moj kot? ;p wkleje pozniej jeszcze wiecej zdjec

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680

Strona 1 z 10 1 2 3 9 10

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], Lukasz111, Sensei, latajaca_holenderka), 1,841 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,827
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1