|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
ja bym chcial miec alaskana malamuta :/
fajne oczy ma kociak
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808 |
Ja mam koszatniczki  Niedlugo moze wkleje fotki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349 |
Ja mam koszatniczki  Niedlugo moze wkleje fotki  Ja miałem koszatniczkę i myszoskoczka.. Reklamowani jako przyjaciele, w jednej klatce, że nie warto i rozdzielać.. Pierwszej nocy miałem krew na ścianach i zmasakrowanego myszoskoczka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344 |
czarny kot pers:) bez wgniatanego nosa:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808 |
Ja mam koszatniczki  Niedlugo moze wkleje fotki  Ja miałem koszatniczkę i myszoskoczka.. Reklamowani jako przyjaciele, w jednej klatce, że nie warto i rozdzielać.. Pierwszej nocy miałem krew na ścianach i zmasakrowanego myszoskoczka  Ja mam je dwie, dwie panie  czasami sie na seibie złoszczą i gryzą sobie ogony  Jedna ma ogon jakies 4 cm, a druga z 10  Ale fajne sa. fajne odglosy maja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Ehh kotow nienawidze :/ . Takie to nijakie. Przyjdzie, dupą sie otrze :/ Ogon do gory, chyba mysla, ze lubimy wachac  Mam zamiar kupic Labradora, po smierci śp. pieska 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
a ja uwielbiam koty i mam dwie kotki [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Pierwszej nocy miałem krew na ścianach i zmasakrowanego myszoskoczka   Mialem kiedys chomika, zginal smiercia tragiczna, uciekal w nocy i rano przygnieciony przez lozko  Corka mojej kuzynki ma szynszyla, ma to kilkupietrowa klatke, ale jak wypuscisz to zasuwa az sie zatrzyma na scianie, albo ucieka pod szafe. A obycych sie boi jak ja przytulaja, to traci siersc, jak bym ja tak potrzymal chwile to byla 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 227
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 227 |
Pierwszej nocy miałem krew na ścianach i zmasakrowanego myszoskoczka   Mialem kiedys chomika, zginal smiercia tragiczna, uciekal w nocy i rano przygnieciony przez lozko  Corka mojej kuzynki ma szynszyla, ma to kilkupietrowa klatke, ale jak wypuscisz to zasuwa az sie zatrzyma na scianie, albo ucieka pod szafe. A obycych sie boi jak ja przytulaja, to traci siersc, jak bym ja tak potrzymal chwile to byla  Porażające, uciekł i przygniotło go łóżko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Szynszyle się kąpią w... piasku  hehe moja koleżanka też właśnie to stworzonko ma i zawsze mnie to śmieszyło, że jak tylko się je wypuści z klatki to ucieka pod łóżko albo je kable od komputera 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2007
Posty: 5 |
mjj zwierzak  [ Linked Image] Co do kąpania się w piasku to prawda jednak co do gryzienia kabli i chowania się pod łóżko to już raczej zależy chyba od sposobu wychowania szynszyli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Mój piesek  #1 : przy stole , czeka na obiadek [ Linked Image] #2 : śpioszek z moim kapciem : [ Linked Image] #3 : każdemu się zdarzy .. w końcu po Sylwestrze  [ Linked Image] #4,5 : czyż nie słodki ?  [ Linked Image] [ Linked Image]  Trochę nieposłuszny charakterek, ale bardzo kochany 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
To tez pokaze Wam moje zwierzaki Po pierwsze moi rodzice maja dzialke, no i pewnego razu wybralismy sie rodzinnie na nia wraz z moim kotem i psem  Jak wrocilismy zwierzaki byly bardzo zmeczone  Oto zdjecie: Tu [ fotosik.pl] i Tu [ fotosik.pl] Tyson (tak wabi sie pies) lubi spac pod koldra tu [ fotosik.pl] A tu Brunio, jak slodko patrzy prawda? tu [ fotosik.pl] Aha, Tyson to amstaf a Brunon to Pers odmiana colorpoint  Jak tam lupus moj kot? ;p wkleje pozniej jeszcze wiecej zdjec
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|