Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
mopsiq #1687832 18/10/2007 00:23
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
S.S.A Hetman Białystok (III liga)- Flota Świnoujście (II liga)


Hetman przyjechał do Poznania z lekkim opóźnieniem ale w pełnym składzie i postara zaprezentować się z dobrej strony i zaskoczyć rywala nietuzinkowymi zagraniami smile Do tego spotkania manager Hetmana podchodzi z optymizmem gdyż nawet porażka nie pozbawi go dobrego humoru a remis również będzie mile widzianym rezultatem .


2007-10-17 18:00 Polska - Węgry( Drużyna Gości Zdobędzie Gola (1=Tak, 2=Nie) ) 2 @ 2.40
2007-10-17 18:00 Ukraina - Wyspy Owcze Ponad3.5 @ 1.65
2007-10-17 20:30 Szwajcaria - USA X 3.40
2007-10-17 20:15 Luksemburg - Rumunia Ponad2.5 @ 1.42
2007-10-17 20:30 Holandia - Słowenia Poniżej3.5 @ 1.55
2007-10-17 21:00 Francja - Litwa Poniżej2.5 @ 2.65

Piecia #1687835 18/10/2007 00:24
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
unibet oczywiście

Piecia #1689619 18/10/2007 05:40
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
S.S.A Hetman Białystok (III liga)0-0 Flota Świnoujście (II liga)


Kartki czerwone - 0-0
Kartki żółte - 2-3
Rożne - 7-9
Posiadanie piłki - 57%-43%
Strzały /celne - 11/6 ... 8/5

Mecz bardzo wyrownany z okazjami z jednej i dugiej strony flota nie miala takiej 100% sytuacji choc Hetman mial na koniec meczu sytuacje sam na sam lecz napastnik z Białegostoku trafil z 7 metrow w slupek a dobitke obronil bramkarz floty. Menager Floty powiedzal na po meczowej konferencji powiedzal ze jest zadowolony z postawy zawodnikow i cieszy sie ze w 85min pilka nieznalazla drogi do bramki na koniec życzyl powodzenia druzynie hetmana w 3 lidze

mopsiq #1689626 18/10/2007 05:41
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Elbląg Town v Stal Mielec 0-0 ...

Nołkomęts laugh

[T]-error #1690466 18/10/2007 19:35
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
[T]-error dzięki za grę laugh

mateusz2201 #1690658 18/10/2007 21:00
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Piecia dzieki za gre i powodzenia

mopsiq #1690672 18/10/2007 21:03
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Boca Juniors Gliwice - Sparta Praga 3:1

Dzięki za grę, świetne typy!

Ghost #1691345 18/10/2007 23:53
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Dzięki mopsiq za pojedynek i powodzenia w nowym sezonie smile

Ps. widzimy się za rok w 2 lidze , lub za dwa lata w ekstraklasie papa

Ghost #1691915 19/10/2007 01:52
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Originally Posted by Ghost
Boca Juniors Gliwice - Sparta Praga 3:1

Dzięki za grę, świetne typy!

Dzięki za spotkanie, pozdrawiam smile

Piecia #1691938 19/10/2007 01:56
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Originally Posted by Piecia
Dzięki mopsiq za pojedynek i powodzenia w nowym sezonie smile

Ps. widzimy się za rok w 2 lidze , lub za dwa lata w ekstraklasie papa
za dwa w ekstraklasie piwo powodzonka

mopsiq #1704258 22/10/2007 06:15
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Jako, że ligi ruszają dopiero 29.10 zagra ktoś sparing wtorek/środa ??

Boca Juniors Gliwice - ???

pozdrawiam smile

seba30 #1705570 22/10/2007 22:19
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Ja zagram wink (Stal Mielec)

mateusz2201 #1705787 23/10/2007 00:06
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Ok smile po 6 typów wtorek/środa

Boca Juniors Gliwice - Stal Mielec

pozdr

seba30 #1708094 23/10/2007 21:42
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
#1 23/10 20:45 CSKA Moskva - Internazionale 2 1,90
#2 23/10 20:45 Dynamo Kiev - Manchester United 2 1,60
#3 23/10 20:45 Roma - Sporting CP 1 1,40
#4 24/10 20:45 Besiktas - Liverpool 2 1,70
#5 24/10 20:45 Rosenborg BK - Valencia 2 1,55
#6 24/10 20:45 AC Milan - Shakhtar Donetsk X 4,65

Expekt

mateusz2201 #1708558 24/10/2007 00:23
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Boca Juniors Gliwice - Stal Mielec

#1 23/10 20:45 PSV Eindhoven v Fenerbahce 2 lub 3 bramki 2,0
#2 23/10 20:45 VfB Stuttgart v Lyon 2 lub 3 bramki 2,0
#3 23/10 20:45 Arsenal v Slavia Praga 2 lub 3 bramki 2,1
#4 24/10 20:45 Benfica v Celtic 2 lub 3 bramki 2,0
#5 24/10 20:45 Chelsea v Schalke 04 2 lub 3 bramki 2,0
#6 24/10 20:45 Werder Brema v Lazio 2 lub 3 bramki 2,0

Sportingbet

pozdrawiam smile

seba30 #1715431 26/10/2007 04:13
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Boca Juniors Gliwice - Stal Mielec 1-0

dzięki za meczyk, pozdrawiam smile

seba30 #1716371 26/10/2007 20:05
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Nie ma sprawy wink
Powodzenia piwo

mateusz2201 #1716833 27/10/2007 00:07
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
weekendowy sparing (sb-ndz lub ndz)tuż przed rozpoczęciem sezonu , jeśli takowy chętny występuje zarząd S.S.A. Hetman Białystok oczekuje do 21:00 wink

Piecia #1716969 27/10/2007 01:04
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Zagram (Stal Mielec) sobota - niedziela wink
Pozdr

mateusz2201 #1717000 27/10/2007 01:13
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Sobota-Niedziela
Stal Mielec - S.S.A. Hetman Białystok

Oczywiście po 6 typów i wszystkie z jednego buka , powodzenia piwo

Strona 6 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, $-man, Sensei, JelineK, rymoholik, aker), 1,874 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,587
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1