Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
no to juz po szwedzkich szmatach 1-2 2-4 4-4 4-8 5-10 czyli mamy totalna olewke , a z takiego czegos to sie nawet beznadziejnych austriaczek nie dogoni

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
szwedki wygraly ale jak wiadomo matt z *4-3 na 4-6 i brak slow , wiec teraz dubel reczny czeszki(wierze w mega motywacje tych panien+trener hiszpanek mowil cos ostatnio ze cos zlego sie dzieje z jego laluniami, ze sa dlugo po za domem i ze jakos graja mega slabo po za 3 lalami) + rosjanki i trzeba wierzyc ze bedzie dobrze

Dołączył: May 2004
Posty: 619
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 619
To jaki wkoncu wynik Szwecja - Autria? :rolleyes:

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
jutro ostatnie meczyki
czekamy na kursy - ale juz decyzje praktycznie zapadły
Serbia zdecydowanie rozpieprzy francuzki - mam nadzieję ,że kurs około @1.5 chociaż się zakręci

Drugi meczyk do grania to chorwatki z dunkami ( heheh ) - jeżeli kurs na chorwacje powyżej @2.0 - to zdecydowanie gram - poniżej no bet

Polki po dzisiejszym laniu moga się niemkom postawić- a że końcówki obie druzynki maja nieszczególne - no bet

No i finał - hm - tutaj nie wiem czy zagramy - ale przy kursie powyżej @2.0 - damy na ....norweżki

o miejsca gówniane - wydaje się ,że jedynym typem do grania jest zwycięstwo czeszek ( ostatni meczyk u siebie - moga dać spokojnie radę - od @1.5 do rozważenia ) - mądrzejsi będziemy po podanych kursach ...

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Mysle ze jutro beda jakies remisy , warto to zagrać w systemie .

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Quote
Serbia zdecydowanie rozpieprzy francuzki - mam nadzieję ,że kurs około @1.5 chociaż się zakręci
Onda - mamy kursik 1.74 (profek) - więc myslisz że to 'promocja' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ... ja total ciemny z lasek 19...reczna...

Więc napisz coś więcej...czy to ruszasz...czy jednak odpuszczasz... :rolleyes: :rolleyes:

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Quote
Oryginalnie wysłał Michał:
[qb]
Quote
Serbia zdecydowanie rozpieprzy francuzki - mam nadzieję ,że kurs około @1.5 chociaż się zakręci
Onda - mamy kursik 1.74 (profek) - więc myslisz że to 'promocja' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ... ja total ciemny z lasek 19...reczna...

Więc napisz coś więcej...czy to ruszasz...czy jednak odpuszczasz... :rolleyes: :rolleyes: [/qb]
piekna sprawa -
serbia @1.74
chorwacja @2.18

dubel ostro idzie molik + serbia 9/10

chorwatki też rozpiszemy - będą miały motywację - nie po to masakrowały nasze - żeby teraz nie powalczyc z dunkami - ale tu ostrożniej 5/10

finał po przemysleniach odpuszczamy ....
polki też no bet - rozsądek mówi niemki - ale cholera smierdzi remisem - no bet

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
jutro NASZE grają 0 10 a prof. w niedzielę otwarty też o 10 ,czyli nie ma sprawy...

Dołączył: May 2004
Posty: 647
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 647
wiem ze nie wypada sie przyznawac ale grubiej zagrałem dzisiaj na niemki w meczu z polską --- początek 3:0 dla polski( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ) ale juz sie mecz wyrównał i w tej chwili jest......4:3

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Quote
Oryginalnie wysłał sotr***:
[qb]wiem ze nie wypada sie przyznawac ale grubiej zagrałem dzisiaj na niemki w meczu z polską --- początek 3:0 dla polski( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ) ale juz sie mecz wyrównał i w tej chwili jest......4:3[/qb]
13-12 niemki - tutaj run-y po 4-0 już dwa były - chory mecz - kibicuje ci - bo tak przewidywałem - ale no bet był

Dołączył: May 2004
Posty: 647
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 647
pierwsz połowa 15:13 uffff w tej chwili można już troche odetchnąć bo w pewnych momentach polki posiadały 3 punkty przewagi . Mam nadzieje ż e niemry utrzymaja przewage i wygraja ten mecz!!!

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Quote
Oryginalnie wysłał sotr***:
[qb]pierwsz połowa 15:13 uffff w tej chwili można już troche odetchnąć bo w pewnych momentach polki posiadały 3 punkty przewagi . Mam nadzieje ż e niemry utrzymaja przewage i wygraja ten mecz!!![/qb]
polki miały nawet +4 ( 12-8) - to obrazuje mimo wszystko słabość naszych -ale powinny niemki wygrać - mimo ,że końcówki mają słabe - to nasze jeszcze gorsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: May 2004
Posty: 647
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 647
da a masz jakieś pewniaki na dzisiejszy dzień w piłce ręcznej?? bo mi wydaje sie ze ruski wygraja z norweżkami

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Quote
Oryginalnie wysłał sotr***:
[qb]da a masz jakieś pewniaki na dzisiejszy dzień w piłce ręcznej?? bo mi wydaje sie ze ruski wygraja z norweżkami[/qb]
pisałem wyżej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: - rosja - norge - nie gram

serbia :4gw:
chorwacja :2gw:

Dołączył: May 2004
Posty: 647
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 647
sorry wcieło mi on <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Polki wygrają,trzymam kciuki

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Quote
Oryginalnie wysłał nawoj:
[qb]Polki wygrają,trzymam kciuki[/qb]
za dwa lata , kto wie - jak popracują....

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
polki z 12-8 na 13-15 - czyli .......1-7 ! zawsze mają dobry start ( no poza meczem z chorwatkami - gdzie marzyły już chyba o wakacjach ) a potem w p.............u - chlubny wyjątek mecz z dunkami ,dzie mimo zaprzepaszczenia prowadzenia 5-6 bramkami w końcówce wyszarpały remis - ale dunki ..... to dunki .
Zobaczymy - gdyby był livebetting z tego meczu to przy 12-8 na pewno z 20-30 euro by na niemki poszło - a tak to tylko kibicuję sotr`owi - bo obstawił ......

Dołączył: May 2004
Posty: 647
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 647
ich gra jest mało stabilna robią za duże przeskoki raz potrafią zdobyc 4 punkty z rzędu a póżniej w kilka minut je stracić!!!

Dołączył: May 2004
Posty: 647
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 647
14-16 zaczeły

Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (burbon, $-man, latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa), 1,017 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,154
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1