|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
no to juz po szwedzkich szmatach 1-2 2-4 4-4 4-8 5-10 czyli mamy totalna olewke , a z takiego czegos to sie nawet beznadziejnych austriaczek nie dogoni
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
szwedki wygraly ale jak wiadomo matt z *4-3 na 4-6 i brak slow , wiec teraz dubel reczny czeszki(wierze w mega motywacje tych panien+trener hiszpanek mowil cos ostatnio ze cos zlego sie dzieje z jego laluniami, ze sa dlugo po za domem i ze jakos graja mega slabo po za 3 lalami) + rosjanki i trzeba wierzyc ze bedzie dobrze
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 619
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2004
Posty: 619 |
To jaki wkoncu wynik Szwecja - Autria? :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
jutro ostatnie meczyki czekamy na kursy - ale juz decyzje praktycznie zapadły Serbia zdecydowanie rozpieprzy francuzki - mam nadzieję ,że kurs około @1.5 chociaż się zakręci
Drugi meczyk do grania to chorwatki z dunkami ( heheh ) - jeżeli kurs na chorwacje powyżej @2.0 - to zdecydowanie gram - poniżej no bet
Polki po dzisiejszym laniu moga się niemkom postawić- a że końcówki obie druzynki maja nieszczególne - no bet
No i finał - hm - tutaj nie wiem czy zagramy - ale przy kursie powyżej @2.0 - damy na ....norweżki
o miejsca gówniane - wydaje się ,że jedynym typem do grania jest zwycięstwo czeszek ( ostatni meczyk u siebie - moga dać spokojnie radę - od @1.5 do rozważenia ) - mądrzejsi będziemy po podanych kursach ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Mysle ze jutro beda jakies remisy , warto to zagrać w systemie .
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Serbia zdecydowanie rozpieprzy francuzki - mam nadzieję ,że kurs około @1.5 chociaż się zakręci Onda - mamy kursik 1.74 (profek) - więc myslisz że to 'promocja' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ... ja total ciemny z lasek 19...reczna... Więc napisz coś więcej...czy to ruszasz...czy jednak odpuszczasz... :rolleyes: :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Oryginalnie wysłał Michał: [qb] Serbia zdecydowanie rozpieprzy francuzki - mam nadzieję ,że kurs około @1.5 chociaż się zakręci Onda - mamy kursik 1.74 (profek) - więc myslisz że to 'promocja' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ... ja total ciemny z lasek 19...reczna... Więc napisz coś więcej...czy to ruszasz...czy jednak odpuszczasz... :rolleyes: :rolleyes: [/qb] piekna sprawa - serbia @1.74 chorwacja @2.18 dubel ostro idzie molik + serbia 9/10 chorwatki też rozpiszemy - będą miały motywację - nie po to masakrowały nasze - żeby teraz nie powalczyc z dunkami - ale tu ostrożniej 5/10 finał po przemysleniach odpuszczamy .... polki też no bet - rozsądek mówi niemki - ale cholera smierdzi remisem - no bet
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
jutro NASZE grają 0 10 a prof. w niedzielę otwarty też o 10 ,czyli nie ma sprawy...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 647
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2004
Posty: 647 |
wiem ze nie wypada sie przyznawac ale grubiej zagrałem dzisiaj na niemki w meczu z polską --- początek 3:0 dla polski( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ) ale juz sie mecz wyrównał i w tej chwili jest......4:3
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Oryginalnie wysłał sotr***: [qb]wiem ze nie wypada sie przyznawac ale grubiej zagrałem dzisiaj na niemki w meczu z polską --- początek 3:0 dla polski( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ) ale juz sie mecz wyrównał i w tej chwili jest......4:3[/qb] 13-12 niemki - tutaj run-y po 4-0 już dwa były - chory mecz - kibicuje ci - bo tak przewidywałem - ale no bet był
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 647
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2004
Posty: 647 |
pierwsz połowa 15:13 uffff w tej chwili można już troche odetchnąć bo w pewnych momentach polki posiadały 3 punkty przewagi . Mam nadzieje ż e niemry utrzymaja przewage i wygraja ten mecz!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Oryginalnie wysłał sotr***: [qb]pierwsz połowa 15:13 uffff w tej chwili można już troche odetchnąć bo w pewnych momentach polki posiadały 3 punkty przewagi . Mam nadzieje ż e niemry utrzymaja przewage i wygraja ten mecz!!![/qb] polki miały nawet +4 ( 12-8) - to obrazuje mimo wszystko słabość naszych -ale powinny niemki wygrać - mimo ,że końcówki mają słabe - to nasze jeszcze gorsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 647
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2004
Posty: 647 |
da a masz jakieś pewniaki na dzisiejszy dzień w piłce ręcznej?? bo mi wydaje sie ze ruski wygraja z norweżkami
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Oryginalnie wysłał sotr***: [qb]da a masz jakieś pewniaki na dzisiejszy dzień w piłce ręcznej?? bo mi wydaje sie ze ruski wygraja z norweżkami[/qb] pisałem wyżej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: - rosja - norge - nie gram serbia :4gw: chorwacja :2gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 647
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2004
Posty: 647 |
sorry wcieło mi on <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Polki wygrają,trzymam kciuki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Oryginalnie wysłał nawoj: [qb]Polki wygrają,trzymam kciuki[/qb] za dwa lata , kto wie - jak popracują....
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
polki z 12-8 na 13-15 - czyli .......1-7 ! zawsze mają dobry start ( no poza meczem z chorwatkami - gdzie marzyły już chyba o wakacjach ) a potem w p.............u - chlubny wyjątek mecz z dunkami ,dzie mimo zaprzepaszczenia prowadzenia 5-6 bramkami w końcówce wyszarpały remis - ale dunki ..... to dunki . Zobaczymy - gdyby był livebetting z tego meczu to przy 12-8 na pewno z 20-30 euro by na niemki poszło - a tak to tylko kibicuję sotr`owi - bo obstawił ......
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 647
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2004
Posty: 647 |
ich gra jest mało stabilna robią za duże przeskoki raz potrafią zdobyc 4 punkty z rzędu a póżniej w kilka minut je stracić!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 647
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2004
Posty: 647 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka