|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 647
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2004
Posty: 647 |
onda ile jeszcze czasu pozostało???
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 647
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2004
Posty: 647 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Oryginalnie wysłał sotr***: [qb]onda ile jeszcze czasu pozostało???[/qb] 30-26 zamiecione 31-27 - końcówka - góra 3-4 minuty może mniej 33-28 FT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 647
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2004
Posty: 647 |
31:27 no to juz po meczu.....dzięki wielkie onda za kibicowanie mi naprawde spoko z ciebie gość obserwuje to forum od 4 lat i jeszcze nigdy nie spotkałem sie z taką uprzejmościa z czyjejś strony. Wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla ciebie no i dla niemek 32:27 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Oryginalnie wysłał sotr***: [qb]31:27 no to juz po meczu.....dzięki wielkie onda za kibicowanie mi naprawde spoko z ciebie gość obserwuje to forum od 4 lat i jeszcze nigdy nie spotkałem sie z taką uprzejmościa z czyjejś strony. Wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla ciebie no i dla niemek 32:27 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] to teraz ty mi pokibicuj chorwatkom - bo mi ako @8.23 za sporawo kończą.......
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 647
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2004
Posty: 647 |
nie ma problemu sam tez je postawie a o której grają??? Myslisz że pewne?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Oryginalnie wysłał sotr***: [qb]nie ma problemu sam tez je postawie a o której grają??? Myslisz że pewne?[/qb] tu nie ostro - dwie gwiazdki - ale ci nie radzę ... serbia bez porównania - chorwacja 12.30
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 99
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2004
Posty: 99 |
ONDA - Dlaczego myslisz ze Serbia to taki faworyt Francuzki tez nie graja najgorzej tez z Rosja graly wyrownana partie. Dzieki za odpowiedz.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Oryginalnie wysłał Belltom: [qb]ONDA - Dlaczego myslisz ze Serbia to taki faworyt Francuzki tez nie graja najgorzej tez z Rosja graly wyrownana partie. Dzieki za odpowiedz.[/qb] wskazuje na to ich gra - i pokonane drużyny - tak naprawdę francuzki tylko wygrały z dunkami - jasne ,że wyrównany mecz toczyły w grupie z rosjankami - ale już -4 zdecydowanie z norweżkami . Serbia straszna walka z rosją i dla mnie to 2 najlepsze drużyny na turnieju - nie sądzę , żeby Serbia nie miała motywacji - francuzki po prostu w miom przekonaniu nie mają armat - a bramkarki francuzkie nie mogą mieć bez przerwy dnia konia ! dla mnie zdecydowany faworyt i to wszystko - przecież nikogo nie namawiam na granie tego !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 99
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2004
Posty: 99 |
Dzieki za odpowiedz zgadzam sie z Toba ze to co kazdy z nas daje na kupon to jego sprawa i tylko moze miec do siebie pretensje w momencie porazki. Zgadzam sie z Toba ze Serbki zagraly fantastyczny mecz z Rosjankami i wlasciwie przegraly przez sedziow, ale czy nie beda tym faktem podlamane ,duzo szczescia w grze i samych dobrych typow zycze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 99
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2004
Posty: 99 |
A poza tym wielkie dzieki za to co robisz dla tego forum moze dzieki takim ludziom jak TY ono znow stanie na nogi. Pozdrowienia.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Oryginalnie wysłał Belltom: [qb]A poza tym wielkie dzieki za to co robisz dla tego forum moze dzieki takim ludziom jak TY ono znow stanie na nogi. Pozdrowienia.[/qb] dzięki za dobre słowo - ale jeszcze jednak uwaga - myslę , że istotna do meczu serbia- francja - dwa odmienne style - super obrona francuzek i potworna siła ognia serbek - mysle , że atak przeważy - tak jak mówię - mozna super bronić - ale do czasu - w tych stylach więcej siły jest według mnie po stronie serbek - a jeżeli chodzi o motywację - to bardziej się boje o chorwatki niż serbki - chociaż chorwacja po naszych przeszął jak walec i myslę ,że zależy im na 5-ym miejscu > Dunki goniły wynik z niemkami i myslę ,że bardziej niemki mecz przegrały niż dunki wygrały - ale to sport - ja się będę cieszył jak jugoslavia tudej win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 99
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2004
Posty: 99 |
Czesto odwiedzam tipovani.cz i tam eksperci maja takie samo zdanie czyli faworytki dzis to Chorwacja i Serbia a w koncu mistrzostwa odbywaja sie w Czechach wiec chyba wiedza o czym pisza.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
idą laluchny równo - po 7 - będzie ciekawie ..
chociaż dunki szybko odpowiadają - zobaczymy ... 7-8 chorwatki 12-11 ht 16-17 - zobaczymy kto pierwszy "pęknie" ...
po 26 - hm - nikt nie odskakuje ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Hm... A moglibyście wszyscy się przenieść do działu ' Quasi Czat' ? - przecież chyba tamten dział...służy do tego... Ehh.... Edit : Link : Tutaj
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
wszystko dobre co się dobrze kończy - jedna "jugosławia " dobawiła 35-33 - czekamy na drugą( tu mniejsze obawy bo to są te bardziej agresywne "jugosłowianki" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) - jedziemy po wino - do usłyszenia ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
Mogłbym prosic o adres stronki z której czerpiecie wyniki na zywo w piłce recznej o ile taka istnieje ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 647
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2004
Posty: 647 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 647
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2004
Posty: 647 |
onda gratuluje chorwacji ja jednak dałem tylko na serbie spośród meczy które pozostały nam na dzisiaj. Zycze powodzonka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Oryginalnie wysłał sotr***: [qb]onda gratuluje chorwacji ja jednak dałem tylko na serbie spośród meczy które pozostały nam na dzisiaj. Zycze powodzonka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] narazie nie ma co narzekać ....10-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
Link skopiowany do schowka