Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: May 2004
Posty: 647
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 647
onda ile jeszcze czasu pozostało???

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2004
Posty: 647
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 647
30:27

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Quote
Oryginalnie wysłał sotr***:
[qb]onda ile jeszcze czasu pozostało???[/qb]
30-26 zamiecione

31-27 - końcówka - góra 3-4 minuty może mniej

33-28 FT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: May 2004
Posty: 647
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 647
31:27 no to juz po meczu.....dzięki wielkie onda za kibicowanie mi naprawde spoko z ciebie gość obserwuje to forum od 4 lat i jeszcze nigdy nie spotkałem sie z taką uprzejmościa z czyjejś strony. Wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla ciebie no i dla niemek 32:27 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Quote
Oryginalnie wysłał sotr***:
[qb]31:27 no to juz po meczu.....dzięki wielkie onda za kibicowanie mi naprawde spoko z ciebie gość obserwuje to forum od 4 lat i jeszcze nigdy nie spotkałem sie z taką uprzejmościa z czyjejś strony. Wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla ciebie no i dla niemek 32:27 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
to teraz ty mi pokibicuj chorwatkom - bo mi ako @8.23 za sporawo kończą.......

Dołączył: May 2004
Posty: 647
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 647
nie ma problemu sam tez je postawie a o której grają??? Myslisz że pewne?

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Quote
Oryginalnie wysłał sotr***:
[qb]nie ma problemu sam tez je postawie a o której grają??? Myslisz że pewne?[/qb]
tu nie ostro - dwie gwiazdki - ale ci nie radzę ...
serbia bez porównania - chorwacja 12.30

Dołączył: Jul 2004
Posty: 99
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 99
ONDA - Dlaczego myslisz ze Serbia to taki faworyt Francuzki tez nie graja najgorzej tez z Rosja graly wyrownana partie. Dzieki za odpowiedz.

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Quote
Oryginalnie wysłał Belltom:
[qb]ONDA - Dlaczego myslisz ze Serbia to taki faworyt Francuzki tez nie graja najgorzej tez z Rosja graly wyrownana partie. Dzieki za odpowiedz.[/qb]
wskazuje na to ich gra - i pokonane drużyny - tak naprawdę francuzki tylko wygrały z dunkami - jasne ,że wyrównany mecz toczyły w grupie z rosjankami - ale już -4 zdecydowanie z norweżkami . Serbia straszna walka z rosją i dla mnie to 2 najlepsze drużyny na turnieju - nie sądzę , żeby Serbia nie miała motywacji - francuzki po prostu w miom przekonaniu nie mają armat - a bramkarki francuzkie nie mogą mieć bez przerwy dnia konia !
dla mnie zdecydowany faworyt i to wszystko - przecież nikogo nie namawiam na granie tego !

Dołączył: Jul 2004
Posty: 99
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 99
Dzieki za odpowiedz zgadzam sie z Toba ze to co kazdy z nas daje na kupon to jego sprawa i tylko moze miec do siebie pretensje w momencie porazki. Zgadzam sie z Toba ze Serbki zagraly fantastyczny mecz z Rosjankami i wlasciwie przegraly przez sedziow, ale czy nie beda tym faktem podlamane ,duzo szczescia w grze i samych dobrych typow zycze.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 99
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 99
A poza tym wielkie dzieki za to co robisz dla tego forum moze dzieki takim ludziom jak TY ono znow stanie na nogi. Pozdrowienia.

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Quote
Oryginalnie wysłał Belltom:
[qb]A poza tym wielkie dzieki za to co robisz dla tego forum moze dzieki takim ludziom jak TY ono znow stanie na nogi. Pozdrowienia.[/qb]
dzięki za dobre słowo - ale jeszcze jednak uwaga - myslę , że istotna do meczu serbia- francja - dwa odmienne style - super obrona francuzek i potworna siła ognia serbek - mysle , że atak przeważy - tak jak mówię - mozna super bronić - ale do czasu - w tych stylach więcej siły jest według mnie po stronie serbek - a jeżeli chodzi o motywację - to bardziej się boje o chorwatki niż serbki - chociaż chorwacja po naszych przeszął jak walec i myslę ,że zależy im na 5-ym miejscu > Dunki goniły wynik z niemkami i myslę ,że bardziej niemki mecz przegrały niż dunki wygrały - ale to sport - ja się będę cieszył jak jugoslavia tudej win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Jul 2004
Posty: 99
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 99
Czesto odwiedzam tipovani.cz i tam eksperci maja takie samo zdanie czyli faworytki dzis to Chorwacja i Serbia a w koncu mistrzostwa odbywaja sie w Czechach wiec chyba wiedza o czym pisza.

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
idą laluchny równo - po 7 - będzie ciekawie ..

chociaż dunki szybko odpowiadają - zobaczymy ...
7-8
chorwatki 12-11
ht 16-17 - zobaczymy kto pierwszy "pęknie" ...

po 26 - hm - nikt nie odskakuje ...

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Hm...

A moglibyście wszyscy się przenieść do działu 'Quasi Czat' ? - przecież chyba tamten dział...służy do tego...

Ehh....

Edit :

Link : Tutaj

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
wszystko dobre co się dobrze kończy - jedna "jugosławia " dobawiła 35-33 - czekamy na drugą( tu mniejsze obawy bo to są te bardziej agresywne "jugosłowianki" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) - jedziemy po wino - do usłyszenia ...

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Mogłbym prosic o adres stronki z której czerpiecie wyniki na zywo w piłce recznej o ile taka istnieje ?

Dołączył: May 2004
Posty: 647
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 647

Dołączył: May 2004
Posty: 647
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 647
onda gratuluje chorwacji ja jednak dałem tylko na serbie spośród meczy które pozostały nam na dzisiaj. Zycze powodzonka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Quote
Oryginalnie wysłał sotr***:
[qb]onda gratuluje chorwacji ja jednak dałem tylko na serbie spośród meczy które pozostały nam na dzisiaj. Zycze powodzonka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
narazie nie ma co narzekać ....10-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Strona 6 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, forty), 869 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,169
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1