Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
Quote
Oryginalnie wysłał aifedar:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał aifedar:
[qb]Na dzisiaj
Kanada, win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Japonia win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Kuba win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
[/qb]
Kanada win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Przysłowie mówi "Jak cie nie docenią a to sie Sam doceń".

Po dwóch dniach 7:0 dla mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900
no brawo brawo... mam nadzieję (i chyba nie tylko ja) że na tych siedmiu brameczkach niepoprzestaniesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
Typy na dzis

Kanada - Holandia 1
Dwóch równorzędnych rywali. Moze decydować dyspozycja dnia. Tym bardziej ze mecz rozgrywany rano. Mecz o wszystko dla Holandii. Jednak skłaniam sie ku Kanadzie

Tajwan - Grecja 1
Chyba Tajwan zaczal sie rozkręcać i klopotry z aklimatyzacja minęly, aczkolwiek zastanawia nikła porazka Grecji z Kuba.

Australia - Włochy 1
Australia. Wloska dryzyna oslabiona brakiem trzech graczy (przekret z paszportami) , ktorzy brali udział w eliminacjach olimpijskich

Kuba - Japonia 1
Dwóch wielkich faworytów na wygranie Olimpiady. Zastanawia cieniutkie zwyciestwo Kuby na Grecją. Japonia z roku na rok coraz mocniejsza. Liga zawodowa wzorowana na MLB. Baseball na Kubie sport nr 1. Wynik otwarty.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Baseball jest na zywo na kanale NED2 z Astry 19.2E

Aktualnie Canada gromi Holandie 7-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
Kanada win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
Tajwan win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
Australia win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
Kuba- <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Stan 10-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
Holandia - Włochy 1

Japonia - Australia 1 (mam nadzieje , ze radosc z pokonania Kuby nie spowoduje porazki z Australia)

Grecja - Kanada 2

Tajwan - Kuba 2 (lecz jak tak beda miotac ja we wczorajszym meczu z Japonia, to nie zdziwie sie jak Tajwan wygra ten mecz)

Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
Holandia win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
Japonia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

A jednak balowali po wygranej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
Kanada win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Kuba win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Stan 13:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 151
S
member
member
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 151
Widze aifedar, że samotnie ciągniesz temat ale z powodzeniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Ciebie za to. czyń dalej swoje dobro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .

Jakbyś mógł napisac jaki jest system rozgrywek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> . do następnej fazy awansują 4 najlepsze i semifinals?? I oczywiście typy na dzisiaj,mile widziane wątpliwości w nawiasach, bo dzięki nim odpuściłem sobie w ostatniej kolejce japonie...
Z góry dzięki i powodzenia

Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
Tajwan - Włochy 1

Japonia - Kanada 1

Australia - Grecja 1

Kuba - Holandia 1

W dniu dzisiejszym mecze nie powinny przyniesc niespodzianek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .
Do strefy medalowej awansuja pierwsze 4 zespoly

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
witam aifedar, a masz moze tabele jak to teraz sie przedstawia w tym palancie ??

Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
1 CAN 4 4 0 25 3 1.000 -
2 CUB 4 3 1 22 13 0.750 1
2 JPN 4 3 1 30 15 0.750 1
4 AUS 4 2 2 16 11 0.500 2
4 NED 4 2 2 24 19 0.500 2
4 TPE 4 2 2 12 18 0.500 2
7 GRE 4 0 4 5 25 0.000 4
7 ITA 4 0 4 7 37 0.000 4

Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Quote
Oryginalnie wysłał aifedar:
[qb]Tajwan - Włochy 1

Japonia - Kanada 1

Australia - Grecja 1

Kuba - Holandia 1

W dniu dzisiejszym mecze nie powinny przyniesc niespodzianek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .
Do strefy medalowej awansuja pierwsze 4 zespoly[/qb]
Aifedar ja obserwuję od pewnego czasu te zawody i mam przeczucie że wielcy faworyci Japończycy przegrają dziś z naprawdę dobrze spisującą się na tych zawodach Kanadą.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
Kanada jest dobra druzyna. Ale Japonczycy na wszystkich wielkich imprezach (IO, MŚ) nie zajmuja miejsca niżej 3. W bezpośredniej potyczce Japonia na MŚ wygrali z Kanadą. Wynik jest sprawą otwartą, ale ja stawiam na Japonię.
Statystyka
Pałka
Japonia 0,333
Kanada 0,230

Pitcher
Japonia 3,44
Kanada 0,50 !

Jak Kanada utrzyma formę na miotaniu no to może być ciekawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A jednak niespodzianka
Tajwan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Japonia win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Quote
Oryginalnie wysłał aifedar:
[qb]A jednak niespodzianka
Tajwan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Japonia win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
masz moze live do grecja-australia ?

Strona 2 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, rafal08, JelineK), 2,567 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,192
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1