|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
Oryginalnie wysłał aifedar: [qb] Oryginalnie wysłał aifedar: [qb]Na dzisiaj Kanada, win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Japonia win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Kuba win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Kanada win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Przysłowie mówi "Jak cie nie docenią a to sie Sam doceń". Po dwóch dniach 7:0 dla mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900 |
no brawo brawo... mam nadzieję (i chyba nie tylko ja) że na tych siedmiu brameczkach niepoprzestaniesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
Typy na dzis
Kanada - Holandia 1 Dwóch równorzędnych rywali. Moze decydować dyspozycja dnia. Tym bardziej ze mecz rozgrywany rano. Mecz o wszystko dla Holandii. Jednak skłaniam sie ku Kanadzie
Tajwan - Grecja 1 Chyba Tajwan zaczal sie rozkręcać i klopotry z aklimatyzacja minęly, aczkolwiek zastanawia nikła porazka Grecji z Kuba.
Australia - Włochy 1 Australia. Wloska dryzyna oslabiona brakiem trzech graczy (przekret z paszportami) , ktorzy brali udział w eliminacjach olimpijskich
Kuba - Japonia 1 Dwóch wielkich faworytów na wygranie Olimpiady. Zastanawia cieniutkie zwyciestwo Kuby na Grecją. Japonia z roku na rok coraz mocniejsza. Liga zawodowa wzorowana na MLB. Baseball na Kubie sport nr 1. Wynik otwarty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
Baseball jest na zywo na kanale NED2 z Astry 19.2E
Aktualnie Canada gromi Holandie 7-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
Kanada win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
Tajwan win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
Australia win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
Kuba- <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Stan 10-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
Holandia - Włochy 1
Japonia - Australia 1 (mam nadzieje , ze radosc z pokonania Kuby nie spowoduje porazki z Australia)
Grecja - Kanada 2
Tajwan - Kuba 2 (lecz jak tak beda miotac ja we wczorajszym meczu z Japonia, to nie zdziwie sie jak Tajwan wygra ten mecz)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
Holandia win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
Japonia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
A jednak balowali po wygranej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
Kanada win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Kuba win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Stan 13:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 151
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2003
Posty: 151 |
Widze aifedar, że samotnie ciągniesz temat ale z powodzeniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Ciebie za to. czyń dalej swoje dobro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .
Jakbyś mógł napisac jaki jest system rozgrywek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> . do następnej fazy awansują 4 najlepsze i semifinals?? I oczywiście typy na dzisiaj,mile widziane wątpliwości w nawiasach, bo dzięki nim odpuściłem sobie w ostatniej kolejce japonie... Z góry dzięki i powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
Tajwan - Włochy 1
Japonia - Kanada 1
Australia - Grecja 1
Kuba - Holandia 1
W dniu dzisiejszym mecze nie powinny przyniesc niespodzianek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Do strefy medalowej awansuja pierwsze 4 zespoly
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
witam aifedar, a masz moze tabele jak to teraz sie przedstawia w tym palancie ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
1 CAN 4 4 0 25 3 1.000 - 2 CUB 4 3 1 22 13 0.750 1 2 JPN 4 3 1 30 15 0.750 1 4 AUS 4 2 2 16 11 0.500 2 4 NED 4 2 2 24 19 0.500 2 4 TPE 4 2 2 12 18 0.500 2 7 GRE 4 0 4 5 25 0.000 4 7 ITA 4 0 4 7 37 0.000 4
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885 |
Oryginalnie wysłał aifedar: [qb]Tajwan - Włochy 1
Japonia - Kanada 1
Australia - Grecja 1
Kuba - Holandia 1
W dniu dzisiejszym mecze nie powinny przyniesc niespodzianek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Do strefy medalowej awansuja pierwsze 4 zespoly[/qb] Aifedar ja obserwuję od pewnego czasu te zawody i mam przeczucie że wielcy faworyci Japończycy przegrają dziś z naprawdę dobrze spisującą się na tych zawodach Kanadą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
Kanada jest dobra druzyna. Ale Japonczycy na wszystkich wielkich imprezach (IO, MŚ) nie zajmuja miejsca niżej 3. W bezpośredniej potyczce Japonia na MŚ wygrali z Kanadą. Wynik jest sprawą otwartą, ale ja stawiam na Japonię. Statystyka Pałka Japonia 0,333 Kanada 0,230
Pitcher Japonia 3,44 Kanada 0,50 !
Jak Kanada utrzyma formę na miotaniu no to może być ciekawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
A jednak niespodzianka Tajwan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Japonia win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
Oryginalnie wysłał aifedar: [qb]A jednak niespodzianka Tajwan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Japonia win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] masz moze live do grecja-australia ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka