|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
To, że załączyło mi sie znowu "Hello!" po linku co się geje waliły a ktorś to na forum umieścił kiedyś. I nie wiem jak usunąć Bo do Play expektu konkursu musiałem przepisywać nazwy drużyn itd. A i to że nie byłem nigdzie w sobotę na bibie muzycznej tylko z chłopakami piłem choć to nie jest złe. Bo za tydzień dzieki temu nie muszę prowadzić  i jazda. A i to że może na studniówkę pójdę gdzie sporo znajomych będzie ode mnie. Ale mimo wszystko! Dyskoteka vs Alkohol 1  A najlepiej jak X jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,582
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,582 |
To,ze od jakiegos czasu w zyciu mi sie kilka rzeczy popie... i za bardzo nie chca wrocic na odpowiedni tor (nie pisze tutaj o bukmacherce)...  Pociesza mnie tylko to,ze kiedys wyjdzie slonce... oby... PS. Moze zbyt czesto sie nie wypowiadam na forum, szczegolnie ze wzgledu na brak czasu i weny,ale czasami mnie cos najdzie (dzisiaj poszalalem: 2 posty w jeden dzien... norma na jakies 6 miechow  ). Z drugiej strony czasami lepiej nic nie pisac niz sie kompromitowac jak co niektorzy na tym forum... ale nie to zebym Was nie czytal... co to to nie... Pozdrawiam IGOR
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
gg - prowadzilem wazna rozmowe  jutro powrot do rzeczywistosci  policja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
czas do pracy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2007
Posty: 877 |
Ja pierdziele! Cholerna zmiana czasu. Mogłem jeszcze spokojnie spać godzinę! Wstałem ubrałem się niewyspany wychodzę z domu i spojrzałem na dobry zegarek i powinienem jescze spać  Jaki ja ogarnięty...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
jadę sobie do katowic na uczelnię  ehh... a mogłem sobie pospać ze 2 godzinki więcej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
jadę sobie do katowic na uczelnię  ehh... a mogłem sobie pospać ze 2 godzinki więcej  Zvoni Ty sie lepiej z planem zapoznaj...  Gdyby nie te 3 lachony to pewnie byscie siedzieli do konca wykladu... nie swojego roku. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
jadę sobie do katowic na uczelnię  ehh... a mogłem sobie pospać ze 2 godzinki więcej  Zvoni Ty sie lepiej z planem zapoznaj...  Gdyby nie te 3 lachony to pewnie byscie siedzieli do konca wykladu... nie swojego roku.  gdzie studiujecie i na ktorym roku?  ja tez mielem jechac dzis na 10, ale wlasnie uznalem, ze dluzej pospie  I to mnei nie denerwuje akurat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
oj Stoin co się stało?  Nie mów tylko, że spóźniłeś się na leckej ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651 |
A ja dzisiaj musialem wczesnie jechac. Za to jutro sobie wykladziki z rana opuszcze zeby byc swiezym na cwieczeniach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
oj Stoin co się stało?  Nie mów tylko, że spóźniłeś się na leckej ;] wszystko huj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
|
|
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103 |
[quote=Kameleon]oj Stoin co się stało?  wszystko huj  chcesz o tym porozmawiac ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Nie chce mowic co ostatnio zrobiłem ... aż żal
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
potwierdzam [T]-error  włatcy much to najwieksze scierwo jakie kiedykolwiek wyprodukowala tv i tylko skonczony kretyn moze to ogladac  ah... jestem "skończonym kretynem"  może jakoś będę mógł z tym żyć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
to, ze wlaczylem pieprzony bwin i uruchomilem wirtualna gre World Cup i 3 godziny poszly na marne i przy okazji 200 poszlo sie walic
zebym wiedzial, ze tak pojdzie to bym wsiadl w rower pojechal na wylotowe i jakas lafirynde bym wydymal, chociaz jakas przyjemnosc bylaby, a tak kasa przepadla i zero przyjemnosci
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|