Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 20 1 2 3 4 19 20
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
To, że załączyło mi sie znowu "Hello!" po linku co się geje waliły a ktorś to na forum umieścił kiedyś. I nie wiem jak usunąć frown
Bo do Play expektu konkursu musiałem przepisywać nazwy drużyn itd.
A i to że nie byłem nigdzie w sobotę na bibie muzycznej tylko z chłopakami piłem choć to nie jest złe. Bo za tydzień dzieki temu nie muszę prowadzić hura i jazda. A i to że może na studniówkę pójdę gdzie sporo znajomych będzie ode mnie.
Ale mimo wszystko!
Dyskoteka vs Alkohol 1 wink
A najlepiej jak X jest tongue

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,582
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,582
To,ze od jakiegos czasu w zyciu mi sie kilka rzeczy popie... i za bardzo nie chca wrocic na odpowiedni tor (nie pisze tutaj o bukmacherce)... frown

Pociesza mnie tylko to,ze kiedys wyjdzie slonce... oby...

PS. Moze zbyt czesto sie nie wypowiadam na forum, szczegolnie ze wzgledu na brak czasu i weny,ale czasami mnie cos najdzie (dzisiaj poszalalem: 2 posty w jeden dzien... norma na jakies 6 miechow smile ). Z drugiej strony czasami lepiej nic nie pisac niz sie kompromitowac jak co niektorzy na tym forum... ale nie to zebym Was nie czytal... co to to nie...

Pozdrawiam
IGOR

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
GG mnie wkurw*ia

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
gg mnie wkur****

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
gg - prowadzilem wazna rozmowe smirk
jutro powrot do rzeczywistosci frown
policja puke

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
czas do pracy frown

Dołączył: Mar 2007
Posty: 877
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2007
Posty: 877
Ja pierdziele! Cholerna zmiana czasu. Mogłem jeszcze spokojnie spać godzinę! Wstałem ubrałem się niewyspany wychodzę z domu i spojrzałem na dobry zegarek i powinienem jescze spać laugh Jaki ja ogarnięty...

Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
jadę sobie do katowic na uczelnię puke ehh... a mogłem sobie pospać ze 2 godzinki więcej puke

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Originally Posted by _zvonimir_
jadę sobie do katowic na uczelnię puke ehh... a mogłem sobie pospać ze 2 godzinki więcej puke

Zvoni Ty sie lepiej z planem zapoznaj... laugh

Gdyby nie te 3 lachony to pewnie byscie siedzieli do konca wykladu... nie swojego roku. grin

Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Originally Posted by Zabielany
Originally Posted by _zvonimir_
jadę sobie do katowic na uczelnię puke ehh... a mogłem sobie pospać ze 2 godzinki więcej puke

Zvoni Ty sie lepiej z planem zapoznaj... laugh

Gdyby nie te 3 lachony to pewnie byscie siedzieli do konca wykladu... nie swojego roku. grin

gdzie studiujecie i na ktorym roku? laugh


ja tez mielem jechac dzis na 10, ale wlasnie uznalem, ze dluzej pospie laugh I to mnei nie denerwuje akurat laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
:PUKE:

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
oj Stoin co się stało? grin

Nie mów tylko, że spóźniłeś się na leckej ;]

Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
A ja dzisiaj musialem wczesnie jechac. Za to jutro sobie wykladziki z rana opuszcze zeby byc swiezym na cwieczeniach laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by Kameleon
oj Stoin co się stało? grin

Nie mów tylko, że spóźniłeś się na leckej ;]

wszystko huj frown

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Originally Posted by Stoin
[quote=Kameleon]oj Stoin co się stało? grin
wszystko huj frown
chcesz o tym porozmawiac ? grin

Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Nie chce mowic co ostatnio zrobiłem ... aż żal

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by Ozeszlol
Nie chce mowic co ostatnio zrobiłem ... aż żal

http://www.clubbing.pl/v3/group_detail.php3?id=1685862&category_id=2&st=1#new

to twoja robota ?? cyba nic gorszego zrobić nie można

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Originally Posted by vindom
Originally Posted by Ozeszlol
Nie chce mowic co ostatnio zrobiłem ... aż żal

http://www.clubbing.pl/v3/group_detail.php3?id=1685862&category_id=2&st=1#new

to twoja robota ?? cyba nic gorszego zrobić nie można


laugh

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by PioKing
potwierdzam [T]-error smile

włatcy much to najwieksze scierwo jakie kiedykolwiek wyprodukowala tv i tylko skonczony kretyn moze to ogladac smile

ah... jestem "skończonym kretynem" frown
może jakoś będę mógł z tym żyć smirk

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
to, ze wlaczylem pieprzony bwin i uruchomilem wirtualna gre World Cup i 3 godziny poszly na marne i przy okazji 200 poszlo sie walic

zebym wiedzial, ze tak pojdzie to bym wsiadl w rower pojechal na wylotowe i jakas lafirynde bym wydymal, chociaz jakas przyjemnosc bylaby, a tak kasa przepadla i zero przyjemnosci


Strona 2 z 20 1 2 3 4 19 20

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (aker, latajaca_holenderka, JelineK, Lukasz111, Sensei, betowiec, alfa), 2,525 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,134
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1