|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2007
Posty: 26 |
Juz wszystko jest ok, kase dostalem po miesiacu w ramach przedluzenia rekompensate tez mimo tego ze mala, dobrze ze w ogole 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
pisze zeby pochwalic i polecic,
wyplata na KONTO BANKOWE zrealizowane praktycznie w 24 godziny
jeden z lepszy bukow u jakich gralem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 500
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 500 |
Skad wziac wyciag z mBanku zeby wyplacic z betssona? Jak taki wyciag wyglada?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
Skad wziac wyciag z mBanku zeby wyplacic z betssona? Jak taki wyciag wyglada? co jaki wyciag , nie czaje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 500
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 500 |
wyciag z konta w mbanku, bo w betssonie chca skan dowodu i wyciag z konta. Nie wiem czy to trzeba zamowic ten za 5 zeta zeby mi przyslali zwykla poczta do domu czy moze ten z maila wystarczy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
sory Rocco ale nie rozumiesz o jakim wyciagu mowisz, ja wplacalem mtransferem(mbank) i wyplacalem mtransferem (mbank) i nic odemnie nie chcieli...
niestety nie pomoge
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 500
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 500 |
ok dzieki za checi, to tez pokombinuje z tym mtransferem....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2 |
Gram w Betsson od dluzszego czasu ale to co dzisiaj zrobili mnie przeraza [ Linked Image] Oczywiscie jak tylko to zobaczylem interweniowalem. Sprawe podobno skierowali gdzies dalej. Nawet nie biore pod uwage innego rozwiazania anizej rozliczenia go poprawnie tj jako wygrany. Byl to dzisiejszy mecz NBA, ktory zakonczyl sie wynikiem 94:92(187 punktow lacznie) Samo czekanie w tym wypadku gdy wszystko jest czarne na bialym mnie preraza:/ Zenada!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2 |
Otrzymalem w tym momencie wyjasnienie op Betsson, wszytko jest ok i zaklada jest rozliczony poprawnie. Niemniej jednak pamietajcie o tym by zawsze sprawdzac i potwierdzac wyniki na wlasna reke bo bledy bukow moga nas drogo kosztowac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545 |
Jak w betssonie wygladają wyplaty na konto bankowe? żądaja jakichs kanów dowodów, wyciągów z banku czy jescze czegoś ,a może od razu bez problemu?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Jak w betssonie wygladają wyplaty na konto bankowe? żądaja jakichs kanów dowodów, wyciągów z banku czy jescze czegoś ,a może od razu bez problemu? Chyba tylko skan dowodu, przy 1 wyplacie. A ogolnie szybkie wyplaty na konto, jak rano zlecisz, to jest szansa, ze jeszcze tego samego dnia dojdzie (mialem tak pare razy).
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
to zalezy.
Ja korzystam z mtransferu i nie chcieli ode mnie skanu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727 |
Witam Obrót bonusem w betsson po kursie 1.5 trzeba robić na zakładach 1x2 czy można też 1 2 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
czy ma ktos jeszcze newslettera, ktory byl wysylany na maila jakos tydzien temu? jesli tak, to prosze o wklejenie go tutaj...albo na PW chodzi o ten newsletter wysylany z programu partnerskiego od Anety K. 
Last edited by yaaho; 07/12/2007 04:08.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711 |
działa wam teraz strona betssona ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049 |
właśnie nie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
hehehehe, poczatek dzisiejszego newslettera dla partnerow: "Drodzy partnerzy, Dziêkujemy za wszystkie nades³ane odpowiedzi w konkursie KIM JEST NASZA NOWA GWIAZDA?. Spoœród wszystkich nades³anych odpowiedzi tylko jedna by³a poprawna – nasza tajemnicza gwiazda to LIROY, który ju¿ nied³ugo rozpocznie z nami wspó³prac¹ ucz¹c Waszych i naszych przysz³ych klientów pokera. Specjalny bonus 222 z³ trafia do Pana Rafa³a z WWW. " i 222 zeta wpadlo za 30 minut pobawienia sie w google  podpowiedzi jakie dostalem: - jest to mezczyzna - wystepuje na scenie juz 15 lat, lubi grac w pokera i dobrze sie zabawic to strzelilem Skibe, pudlo, pozniej Liroy i wygralem  a pytanie, ktore napisalem pare postow wyzej o newslettera z trescia konkursu napisalem po to, zeby sie dowiedziec kto jest partnerem i wyslac mu na PW odpowiedz na te pytanie, niestety dzisiaj sie dopiero ktos zglosil, a konkurs jak widac juz skonczony...kase dodali mi dzisiaj z rana
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Fenerbace -1.5 rozliczyli jako przegrany, z wynikiem 2-1, interwencja w supporcie nie pomogla uznali jako przegrany, tak dba o klientow betsson!skandal
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
prawdopodobnie blad score24 , bedzie poprawione
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
prawdopodobnie blad score24 , bedzie poprawione Przeciez to mecz ligi mistrzow a nie 3 ligi bangladeszu,powinniscie wyniki brac z telegazety TVP1,tam nad ranem zawsze sa poprawne. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|