Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 10 1 2 3 4 5 6 9 10
Banik #1794634 21/11/2007 00:15
Dołączył: Oct 2007
Posty: 26
newbie
newbie
Dołączył: Oct 2007
Posty: 26
Juz wszystko jest ok, kase dostalem po miesiacu w ramach przedluzenia rekompensate tez mimo tego ze mala, dobrze ze w ogole wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
pisze zeby pochwalic i polecic,

wyplata na KONTO BANKOWE zrealizowane praktycznie w 24 godziny

jeden z lepszy bukow u jakich gralem...

Banik #1820785 30/11/2007 19:41
Dołączył: Jul 2004
Posty: 500
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 500
Skad wziac wyciag z mBanku zeby wyplacic z betssona?
Jak taki wyciag wyglada?

Rocco #1822514 01/12/2007 06:58
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Originally Posted by Rocco
Skad wziac wyciag z mBanku zeby wyplacic z betssona?
Jak taki wyciag wyglada?

co jaki wyciag , nie czaje?

john #1823386 01/12/2007 19:29
Dołączył: Jul 2004
Posty: 500
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 500
wyciag z konta w mbanku, bo w betssonie chca skan dowodu i wyciag z konta. Nie wiem czy to trzeba zamowic ten za 5 zeta zeby mi przyslali zwykla poczta do domu czy moze ten z maila wystarczy?

Rocco #1823404 01/12/2007 19:34
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
sory Rocco ale nie rozumiesz o jakim wyciagu mowisz, ja wplacalem mtransferem(mbank) i wyplacalem mtransferem (mbank) i nic odemnie nie chcieli...

niestety nie pomoge

john #1823542 01/12/2007 20:26
Dołączył: Jul 2004
Posty: 500
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 500
ok dzieki za checi, to tez pokombinuje z tym mtransferem....

Rocco #1826826 02/12/2007 21:39
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2
Gram w Betsson od dluzszego czasu ale to co dzisiaj zrobili mnie przeraza

[Linked Image]

Oczywiscie jak tylko to zobaczylem interweniowalem. Sprawe podobno skierowali gdzies dalej. Nawet nie biore pod uwage innego rozwiazania anizej rozliczenia go poprawnie tj jako wygrany.
Byl to dzisiejszy mecz NBA, ktory zakonczyl sie wynikiem 94:92(187 punktow lacznie)
Samo czekanie w tym wypadku gdy wszystko jest czarne na bialym mnie preraza:/
Zenada!

Dołączył: Dec 2007
Posty: 2
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2
Otrzymalem w tym momencie wyjasnienie op Betsson, wszytko jest ok i zaklada jest rozliczony poprawnie.
Niemniej jednak pamietajcie o tym by zawsze sprawdzac i potwierdzac wyniki na wlasna reke bo bledy bukow moga nas drogo kosztowac.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
Jak w betssonie wygladają wyplaty na konto bankowe? żądaja jakichs kanów dowodów, wyciągów z banku czy jescze czegoś ,a może od razu bez problemu?

True02 #1829084 03/12/2007 19:15
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Originally Posted by Mr.Bonifacy
Jak w betssonie wygladają wyplaty na konto bankowe? żądaja jakichs kanów dowodów, wyciągów z banku czy jescze czegoś ,a może od razu bez problemu?

Chyba tylko skan dowodu, przy 1 wyplacie. A ogolnie szybkie wyplaty na konto, jak rano zlecisz, to jest szansa, ze jeszcze tego samego dnia dojdzie (mialem tak pare razy).

jadanek #1829090 03/12/2007 19:27
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
to zalezy.

Ja korzystam z mtransferu i nie chcieli ode mnie skanu.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
Witam
Obrót bonusem w betsson po kursie 1.5 trzeba robić na zakładach 1x2 czy można też 1 2 ?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
czy ma ktos jeszcze newslettera, ktory byl wysylany na maila jakos tydzien temu? jesli tak, to prosze o wklejenie go tutaj...albo na PW

chodzi o ten newsletter wysylany z programu partnerskiego od Anety K. smile

Last edited by yaaho; 07/12/2007 04:08.
yaaho #1838655 07/12/2007 07:52
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
działa wam teraz strona betssona ?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
właśnie nie frown

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
hehehehe, poczatek dzisiejszego newslettera dla partnerow:

"Drodzy partnerzy,
Dziêkujemy za wszystkie nades³ane odpowiedzi w konkursie KIM JEST NASZA NOWA GWIAZDA?.
Spoœród wszystkich nades³anych odpowiedzi tylko jedna by³a poprawna – nasza tajemnicza gwiazda to LIROY, który ju¿ nied³ugo rozpocznie z nami wspó³prac¹ ucz¹c Waszych i naszych przysz³ych klientów pokera. Specjalny bonus 222 z³ trafia do Pana Rafa³a z WWW. "

i 222 zeta wpadlo za 30 minut pobawienia sie w google smile
podpowiedzi jakie dostalem:
- jest to mezczyzna
- wystepuje na scenie juz 15 lat, lubi grac w pokera i dobrze sie zabawic

to strzelilem Skibe, pudlo, pozniej Liroy i wygralem smile

a pytanie, ktore napisalem pare postow wyzej o newslettera z trescia konkursu napisalem po to, zeby sie dowiedziec kto jest partnerem i wyslac mu na PW odpowiedz na te pytanie, niestety dzisiaj sie dopiero ktos zglosil, a konkurs jak widac juz skonczony...kase dodali mi dzisiaj z rana

yaaho #1853042 13/12/2007 08:22
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Fenerbace -1.5 rozliczyli jako przegrany, z wynikiem 2-1, interwencja w supporcie nie pomogla uznali jako przegrany, tak dba o klientow betsson!skandal

Loony25 #1853223 13/12/2007 16:18
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
prawdopodobnie blad score24 , bedzie poprawione

Banik #1853333 13/12/2007 19:25
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Banik
prawdopodobnie blad score24 , bedzie poprawione


Przeciez to mecz ligi mistrzow a nie 3 ligi bangladeszu,powinniscie wyniki brac z telegazety TVP1,tam nad ranem zawsze sa poprawne. wink

Strona 4 z 10 1 2 3 4 5 6 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, Sensei, latajaca_holenderka), 2,621 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,883
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1