|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Ten chłopak ma widocznie nasrane we łbie. Moim zdaniem potrzebuje lekarza i mówię to na poważnie. kompleksy..  Nie wyspałem się i nie wiem o co chodzi  Ten cytat nie był skierowany do ciebie tylko do Cylki. spox, zabrzmiało to jak do mnie... Myślałem , ze kolejny koleś co nigdy się nie wymieniał , ani nie wie po co to jest a najchetniej wyzywałby oszukanych od idiotów, itp... Ten Cylka doigra się kiedyś, jestem wręcz pewien , że działał także - pod innymi nickami. Ciekawe czy także pod tymi, które mnie "nacięły" na kilkadziesiąt czy nieco więcej złociszy. Czas będzie - to pogrzebie w archiwum.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Ja wiem jedno. Już się nie wymieniam. Oszukał mnie były forumowicz HOST. Koleś z którym trzymałem przez dłuższy czas kontakt na GG, któremu pożyczałem kilka razy i oddawał, aż w końcu nie oddał i na GG nawet odpisać nie umie.
Smutne co pieniądze (nałóg hazardu?) robią z ludźmi. Dla mnie złodziejstwo jest największym frajerstwem. Nie wiem czy tacy ludzie naprawdę nie mają jakis zasad moralnych, wyrzutów sumienia. Dla mnie rzecz niepojęta. Jesteśmy chorym krajem, w dużej większość z chorym społeczeństwem.
Tak mi się zebrało na żale..
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
# niestety ale masz rację, zacytuję ( już nie pamiętam jaki user to napisał ) : "ludzie potrafią się s.kur.wić dla byle 2 złotych" i tak jest na tym forum ale i także w życiu...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Widac sprawa cylka sie toczy, dzis bylem na KMP, bo dostalem wezwanie i sie pytali czy znam cylka i musialem wyjasnic skad byl przelew od niego do mnie kiedys, na szczescie nie udalo mu sie mnie w bambuko kiedys zrobic i wymiana normalna byla.
Ktos tez dostal wezwanie w jego sprawie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
nie wiem czy temat odpowiedni numer 4049430 - wole uwazac mowi, ze jest Experto - kilka sprzecznych informacji, Priva takze nie chce wyslac - lepiej dmuchac na zimne jesli powaznie to Experto to sorry za zamieszanie  Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450 |
4049430 to oszust na 100%!! najpierw sie pyta czy nie mam kasy na neteller albo MB, mowie ze pustki. To pyta sie czy nie chce kupic  pozniej poprosił mnie zebym mu wyslal priv (on mi napisał o jakiej ma byc treści) więc juz wiedziałem ze chce sie podac za mnie! a tego priva mialem wyslac do michal392, więc pewnie on jest teraz na celowniku oszusta. Wyslalem priva do michal392 zeby uwazał. No i żeby było wszystko jasne to nie prowadze już żadnych wymian z osobami których nie znam na żywo Pozdrawiam, Bądźcie czujni!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Ja też nie wymieniam się z nikim, oprócz moich znajomych. Radzę uważać.
:UWAGA:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
Mnie wlasnie oszukal user z tego forum z ktorym wymienialem sie kilkakrotnie wczesniej bez zadnych problemow , kiedys dzialal pod nickiem : Kano , jego numer GG : 4445777, kwota moze nie duza : 50 zl , ale oszustwo to oszustwo , Jego dane: PRZELEW WEWNĘTRZNY PRZYCHODZĄCY PAWEŁ DAMIAN KURYGA UL.OKULICKIEGO 48 M.4 37-450 STALOWA WOLA 75114020040000310239242577 Bede dzwonil do jego rodzicow,zeby przekonali sie jaki jest ich syn  z tego co wiem , ma 20 lat Pozdrawiam i uwazajcie, ja przejechalem sie na zaufanej osobie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
nie wiem czy temat odpowiedni numer 4049430 - wole uwazac mowi, ze jest Experto - kilka sprzecznych informacji, Priva takze nie chce wyslac - lepiej dmuchac na zimne jesli powaznie to Experto to sorry za zamieszanie  Pozdrawiam to nie jego numer, chyba ze zmienil, w co watpie, takze uwaga
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Bankowo to nie Experto numer. Ja od siebie radzę uważać na numery: 3623079 7515535 105080 5697018 7620703 7068087 10705206 7772153 11907381 231856
możliwe że to 1osoba bo od września co jakiś czas wysyłane mam opisy bym wchodził na niebezpieczne dla mnie strony www
i oszust z pewnego forum: 5536878
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
do mnie dzisiaj tez pisal:
4049430 12:56:26 czree Ja 16:12:19 czesc kto mwoi 4049430 16:13:02 masz 4049430 16:13:04 srodki mb na wymiane 4049430 16:13:39 ?? Ja 16:13:52 nie 4049430 16:14:02 a chcesz kupic? Ja 16:14:17 nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Panowie jeszcze raz pisze:
NIE WYMIENIAM sie z nikim!!
jakis gosc caly dzien podaje sie za mnie, zeby potem nie bylo zadnych problemow, ze niby kogos oszukalem
NIE WYMIENIAM SIE!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
apropo nieuzywania wymian - jaki buk polecacie do wyplat na konto bankowe ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Ja też się nigdy z nikim NIE wymieniam.
NIGDY też nie zostaniesz poproszony o podanie swojego hasła na mecz.pl jak by się w przyszłości zdarzyły przypadki wyłudzania haseł przez jakieś podstępne maile.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
apropo nieuzywania wymian - jaki buk polecacie do wyplat na konto bankowe ? betgun, zlecisz rano to bedziesz mial jeszcze w ten sam dzien 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
apropo nieuzywania wymian - jaki buk polecacie do wyplat na konto bankowe ? ja wplacam z MB do unibetu a wyplacam przelewem na konto, 2-3 dni kasa na koncie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Zawsze można wypłacić na MB i wtedy na swoje konto bankowe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
expekt też wygodny do wypłaty kasy na konto bankowe
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2007
Posty: 26 |
jak by co jak tez sie nie wymieniam bo podbijal jakis malolat do mnnie na gg i chcial wymiany, jego numer 4077661
uwazajcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
jak by co jak tez sie nie wymieniam bo podbijal jakis malolat do mnnie na gg i chcial wymiany, jego numer 4077661
uwazajcie chlopie co Ty pieprzysz?? jakim cudem moje GG podajesz? tylko jedna osoba sie do mnie odzywala i do krupiera takze, probujac razem Nas oszukac, naszczescie krupier od razu podlaczyl sie do mnie na GG i probowalismy buraka jakos zrobic w balona i dostac jakies dane, ale nic z tego po dluzszej rozmowie zbanowal Nas na GG patrzac na Twoja date rejestracji wynika, ze to Ty chlopie proboujesz ludzi zrobic w balona, naszczescie teraz nikogo nie znajdziesz glupiego bo czlowiek wie co sie swieci!! moderatorzy banujcie goscia bo jestem pewny, ze to ten sam, ktory probowal dzis pare osob oszukac!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|