Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Originally Posted by Zbigniew
Originally Posted by moonlight
Originally Posted by Zbigniew
Ten chłopak ma widocznie nasrane we łbie. Moim zdaniem potrzebuje lekarza i mówię to na poważnie.
kompleksy.. grin
Nie wyspałem się i nie wiem o co chodzi confused Ten cytat nie był skierowany do ciebie tylko do Cylki.
spox, zabrzmiało to jak do mnie... Myślałem , ze kolejny koleś co nigdy się nie wymieniał , ani nie wie po co to jest a najchetniej wyzywałby oszukanych od idiotów, itp...
Ten Cylka doigra się kiedyś, jestem wręcz pewien , że działał także - pod innymi nickami.
Ciekawe czy także pod tymi, które mnie "nacięły" na kilkadziesiąt czy nieco więcej złociszy. Czas będzie - to pogrzebie w archiwum.


Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Ja wiem jedno. Już się nie wymieniam. Oszukał mnie były forumowicz HOST. Koleś z którym trzymałem przez dłuższy czas kontakt na GG, któremu pożyczałem kilka razy i oddawał, aż w końcu nie oddał i na GG nawet odpisać nie umie.

Smutne co pieniądze (nałóg hazardu?) robią z ludźmi. Dla mnie złodziejstwo jest największym frajerstwem. Nie wiem czy tacy ludzie naprawdę nie mają jakis zasad moralnych, wyrzutów sumienia. Dla mnie rzecz niepojęta. Jesteśmy chorym krajem, w dużej większość z chorym społeczeństwem.

Tak mi się zebrało na żale..

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
# niestety ale masz rację, zacytuję ( już nie pamiętam jaki user to napisał ) :
"ludzie potrafią się s.kur.wić dla byle 2 złotych" i tak jest na tym forum ale i także w życiu...

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Widac sprawa cylka sie toczy, dzis bylem na KMP, bo dostalem wezwanie i sie pytali czy znam cylka i musialem wyjasnic skad byl przelew od niego do mnie kiedys, na szczescie nie udalo mu sie mnie w bambuko kiedys zrobic i wymiana normalna byla.

Ktos tez dostal wezwanie w jego sprawie?


Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
nie wiem czy temat odpowiedni

numer 4049430 - wole uwazac

mowi, ze jest Experto - kilka sprzecznych informacji, Priva takze nie chce wyslac - lepiej dmuchac na zimne

jesli powaznie to Experto to sorry za zamieszanie wink

Pozdrawiam

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
4049430 to oszust na 100%!! najpierw sie pyta czy nie mam kasy na neteller albo MB, mowie ze pustki. To pyta sie czy nie chce kupic laugh pozniej poprosił mnie zebym mu wyslal priv (on mi napisał o jakiej ma byc treści) więc juz wiedziałem ze chce sie podac za mnie! a tego priva mialem wyslac do michal392, więc pewnie on jest teraz na celowniku oszusta. Wyslalem priva do michal392 zeby uwazał.

No i żeby było wszystko jasne to nie prowadze już żadnych wymian z osobami których nie znam na żywo

Pozdrawiam,

Bądźcie czujni!!!

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Ja też nie wymieniam się z nikim, oprócz moich znajomych. Radzę uważać.

:UWAGA:

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Mnie wlasnie oszukal user z tego forum z ktorym wymienialem sie kilkakrotnie wczesniej bez zadnych problemow , kiedys dzialal pod nickiem : Kano , jego numer GG : 4445777, kwota moze nie duza : 50 zl , ale oszustwo to oszustwo ,

Jego dane:

PRZELEW WEWNĘTRZNY PRZYCHODZĄCY
PAWEŁ DAMIAN KURYGA UL.OKULICKIEGO 48 M.4 37-450 STALOWA WOLA
75114020040000310239242577

Bede dzwonil do jego rodzicow,zeby przekonali sie jaki jest ich syn smile z tego co wiem , ma 20 lat

Pozdrawiam i uwazajcie, ja przejechalem sie na zaufanej osobie.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Originally Posted by HAGIi
nie wiem czy temat odpowiedni

numer 4049430 - wole uwazac

mowi, ze jest Experto - kilka sprzecznych informacji, Priva takze nie chce wyslac - lepiej dmuchac na zimne

jesli powaznie to Experto to sorry za zamieszanie wink

Pozdrawiam
to nie jego numer, chyba ze zmienil, w co watpie,

takze uwaga

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Bankowo to nie Experto numer.
Ja od siebie radzę uważać na numery:
3623079
7515535
105080
5697018
7620703
7068087
10705206
7772153
11907381
231856

możliwe że to 1osoba bo od września co jakiś czas wysyłane mam opisy bym wchodził na niebezpieczne dla mnie strony www

i oszust z pewnego forum:
5536878

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
do mnie dzisiaj tez pisal:

4049430 12:56:26
czree
Ja 16:12:19
czesc kto mwoi
4049430 16:13:02
masz
4049430 16:13:04
srodki mb na wymiane
4049430 16:13:39
??
Ja 16:13:52
nie
4049430 16:14:02
a chcesz kupic?
Ja 16:14:17
nie

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Panowie jeszcze raz pisze:

NIE WYMIENIAM sie z nikim!!

jakis gosc caly dzien podaje sie za mnie, zeby potem nie bylo zadnych problemow, ze niby kogos oszukalem

NIE WYMIENIAM SIE!!!!!!

Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
apropo nieuzywania wymian - jaki buk polecacie do wyplat na konto bankowe ?

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Ja też się nigdy z nikim NIE wymieniam.

NIGDY też nie zostaniesz poproszony o podanie swojego hasła na mecz.pl jak by się w przyszłości zdarzyły przypadki wyłudzania haseł przez jakieś podstępne maile.

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Originally Posted by globus
apropo nieuzywania wymian - jaki buk polecacie do wyplat na konto bankowe ?

betgun, zlecisz rano to bedziesz mial jeszcze w ten sam dzien smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Originally Posted by globus
apropo nieuzywania wymian - jaki buk polecacie do wyplat na konto bankowe ?

ja wplacam z MB do unibetu a wyplacam przelewem na konto, 2-3 dni kasa na koncie

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Zawsze można wypłacić na MB i wtedy na swoje konto bankowe.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
expekt też wygodny do wypłaty kasy na konto bankowe

Dołączył: Nov 2007
Posty: 26
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 26
jak by co jak tez sie nie wymieniam bo podbijal jakis malolat do mnnie na gg i chcial wymiany, jego numer 4077661

uwazajcie

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by snake11
jak by co jak tez sie nie wymieniam bo podbijal jakis malolat do mnnie na gg i chcial wymiany, jego numer 4077661

uwazajcie


chlopie co Ty pieprzysz??
jakim cudem moje GG podajesz?

tylko jedna osoba sie do mnie odzywala i do krupiera takze, probujac razem Nas oszukac, naszczescie krupier od razu podlaczyl sie do mnie na GG i probowalismy buraka jakos zrobic w balona i dostac jakies dane, ale nic z tego
po dluzszej rozmowie zbanowal Nas na GG

patrzac na Twoja date rejestracji wynika, ze to Ty chlopie proboujesz ludzi zrobic w balona, naszczescie teraz nikogo nie znajdziesz glupiego bo czlowiek wie co sie swieci!!

moderatorzy banujcie goscia bo jestem pewny, ze to ten sam, ktory probowal dzis pare osob oszukac!!

Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, kamel, alfa, aker), 2,501 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,336
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1