Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 13 1 2 7 8 9 10 11 12 13
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Originally Posted by Kameleon
Zostaw mamuta ...

laugh
bardziej zalosne niz smieszne, wkoncu polscy kibice puke

Bonus: Unibet
rene #1751984 06/11/2007 19:49
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
Originally Posted by rene
Tego gostka pamiętacie?

jak już poruszyłeś temat skoków to pamiętam jak z tego lałem owego czasu laugh

p.s gdyby nie wyhamował to nie dałbym tego do tematu śmieszne wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by czepek
Originally Posted by Kameleon
Zostaw mamuta ...

laugh
bardziej zalosne niz smieszne, wkoncu polscy kibice puke

Dokladnie nie smieszne.
Jakeigo klubu to kibice?
W komentarzach pisze jakas tam legia, to oni?

lupus #1752005 06/11/2007 20:12
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Był sobie pewien mężczyzna, nie miał nic oprócz swojej wędki. Był biedny, nie miał gdzie mieszkac, jedyną odskocznią i rzeczą którą kochał było rybactwo. Pewnego dnia złowił złotą rybkę. Spełnię Twoje 3 życzeniam jeśli mnie wypuścisz - mówi. Rybak podekscytowany wypuszcza rybkę, myśli o marzeniach i ich spełnieniu. A rybka na to: żartowałamm wyp_ierdalaj

laugh laugh laugh

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by Adammm
Był sobie pewien mężczyzna, nie miał nic oprócz swojej wędki. Był biedny, nie miał gdzie mieszkac, jedyną odskocznią i rzeczą którą kochał było rybactwo. Pewnego dnia złowił złotą rybkę. Spełnię Twoje 3 życzeniam jeśli mnie wypuścisz - mówi. Rybak podekscytowany wypuszcza rybkę, myśli o marzeniach i ich spełnieniu. A rybka na to: żartowałamm wyp_ierdalaj

laugh laugh laugh

jaki brutalny joke smile

Kylo #1752083 06/11/2007 20:58
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520


laugh laugh laugh laugh

#1752102 06/11/2007 21:10
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
jak wyglądają obrady dziadków z PZPN...


lupus #1752154 06/11/2007 21:39
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by lupus
Originally Posted by czepek
Originally Posted by Kameleon
Zostaw mamuta ...

laugh
bardziej zalosne niz smieszne, wkoncu polscy kibice puke

Dokladnie nie smieszne.
Jakeigo klubu to kibice?
W komentarzach pisze jakas tam legia, to oni?

Wiedziałem, że lupus napisze grin

Ile już spotkań OE zaliczyłeś lupus ;>

Co mamut zawinił, że go ochrona wypraszała? frown

Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
laugh laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Originally Posted by Don Pedro®
Za chwilę dalszy ciąg programu - PZPN -
wypisz wymaluj obecni "fachowcy" puke tylko Listka brakuje
a propos wie ktos moze kiedy to puke szanowne grono ma się zebrac i odwołac prezia bo juz kooooooorwa ze 4 lata go odwołują

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Kameleon
Wiedziałem, że lupus napisze grin

Ile już spotkań OE zaliczyłeś lupus ;>

Co mamut zawinił, że go ochrona wypraszała? frown

Kij z mamutem.
Widzisz to wynika, z tego ze jestes mlody.

Jak podrosniesz i bedziesz mial dzieci to zrozumiesz.
Zalozmy sytuacje, ze ojciec chce isc na mecz, ma 2jke dzieci, i nie ma ich z kim zostawic, takie szkraby chyba wchodza za darmo zreszta.
I co ma im uszy zatykac?

Albo idzie z kilkulatkiem na mecz, mlody interesuje sie PN jak ojciec, a tu mu czesc stadionu skanduje takie cos.

Mlodzi lapia takie slowka najszybciej, nawet na podworku, bo zawsze znajdzie sie jakas patologia, ale jak ci tu tyle wiary uzna to, za cos normalnego.

Dorosnij smile

lupus #1752263 06/11/2007 22:18
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Lupus jak nie na stadionie to gdzie indziej.. Spokojnie w szkole podłapie wszystkie najgorsze odzywki..

lupus #1752297 06/11/2007 22:35
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by lupus
Originally Posted by Kameleon
Wiedziałem, że lupus napisze grin

Ile już spotkań OE zaliczyłeś lupus ;>

Co mamut zawinił, że go ochrona wypraszała? frown

Kij z mamutem.
Widzisz to wynika, z tego ze jestes mlody.

Jak podrosniesz i bedziesz mial dzieci to zrozumiesz.
Zalozmy sytuacje, ze ojciec chce isc na mecz, ma 2jke dzieci, i nie ma ich z kim zostawic, takie szkraby chyba wchodza za darmo zreszta.
I co ma im uszy zatykac?

Albo idzie z kilkulatkiem na mecz, mlody interesuje sie PN jak ojciec, a tu mu czesc stadionu skanduje takie cos.

Mlodzi lapia takie slowka najszybciej, nawet na podworku, bo zawsze znajdzie sie jakas patologia, ale jak ci tu tyle wiary uzna to, za cos normalnego.

Dorosnij smile

Originally Posted by lupus
Originally Posted by Kameleon
Wiedziałem, że lupus napisze grin

Ile już spotkań OE zaliczyłeś lupus ;>

Co mamut zawinił, że go ochrona wypraszała? frown

Kij z mamutem.
Widzisz to wynika, z tego ze jestes mlody.

Jak podrosniesz i bedziesz mial dzieci to zrozumiesz.
Zalozmy sytuacje, ze ojciec chce isc na mecz, ma 2jke dzieci, i nie ma ich z kim zostawic, takie szkraby chyba wchodza za darmo zreszta.
I co ma im uszy zatykac?

Albo idzie z kilkulatkiem na mecz, mlody interesuje sie PN jak ojciec, a tu mu czesc stadionu skanduje takie cos.

Mlodzi lapia takie slowka najszybciej, nawet na podworku, bo zawsze znajdzie sie jakas patologia, ale jak ci tu tyle wiary uzna to, za cos normalnego.

Dorosnij smile

Kulture młody ma wynieść z domu i na mecz samego bym na pewno nie puścił. Są teraz sektory rodzinne i podobne akcje gdzie dzieciaki mogą usiąść z rodzicami z reguły z dala od młyna (w Gdyni po przeciwnej stronie prawie). Oczywiście zdarzają się sytuacje, że spotykasz w autobusie gówniarza hmm 12-13 lat, który tylko klnąć potrafi i popisywać się przed garstką kumpli. Gdzie są rodzice? ;> Mój wujek chodzi z synem na mecze i w sumie na dobre młodemu to wychodzi. Zainteresował się czymś, zaczął trenować. Trening, nauka + piłka w telewizji i na stadionie. Brakuje mu czasu na fajki pod blokiem ;]

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
hmm coś mi nie wyszło :/

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by Kameleon
Oczywiście zdarzają się sytuacje, że spotykasz w autobusie gówniarza hmm 12-13 lat, który tylko klnąć potrafi i popisywać się przed garstką kumpli.


Dowcip:
Idzie siedmioletni Jasio i strasznie klnie. Przechodząca babcia mówi:
"chłopczyku! jeszcze Ci stałe ząbki nie wyrosły, a ty już tak brzydko mówisz?"
Na to Jasiu pokazuje palcem jeden ząb i mówi:
"A ten to ch*j?"

lupus #1752616 07/11/2007 00:54
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Originally Posted by lupus
Originally Posted by czepek
Originally Posted by Kameleon
Zostaw mamuta ...

laugh
bardziej zalosne niz smieszne, wkoncu polscy kibice puke

Dokladnie nie smieszne.
Jakeigo klubu to kibice?
W komentarzach pisze jakas tam legia, to oni?

Jak już coś to Legia a nie legia tongue

-------------------------

Wspomnienia kolesia:
- Jak byłem kawalerem, zawsze gdy spotykały mnie jakieś zgrzybiałe ciotki na weselach, to poklepywały mnie po ramieniu i mówiły:
- Będziesz następny.
- Przestały, kiedy na pogrzebach zacząłem robić im tak samo.

---------------------

Spotyka się dwóch Ukraińców i jeden mówi do drugiego:
- Stary, tam w Polsce to jest prawdziwe życie, nie to co u nas. Wstajesz rano i podają ci pyszne śniadanko do łóżka, potem sex do południa. Po południu wykwintny obiad, szampanskoje, desery i sex do kolacji. Kolacja - palce lizać, a po kolacji do późnej nocy sex ile tylko pragniesz.
- No, no brzmi nieźle. A skąd ty to wszystko wiesz, byłeś w Polsce?
- Ja nie, ale moja siostra była.

-------------------------

Lecą samolotem Polak, Rusek, Niemiec i Chińczyk.
Lecą nad Chinami, Chińczyk mówi:
- My mamy tyle tego ryżu, że wykarmimy cały naród i jeszcze zostanie.
Przelatują nad Rosją Rusek, mówi:
- A my mamy taką flagę, że pokryje cały kraj i jeszcze zostanie.
Na terytorium Niemieckim Niemiec mówi:
- A my mamy tyle chełmów, że okryjemy głowę każdego Niemca i jeszcze zostanie.
Są nad Polską i polak myśli co powiedzieć? Wreszcie mówi:
- A my mamy takiego orła co zje ten ryż, nasra w te chełmy a tą flagą to se dupe wytrze.

----------------------

Przychodzi facet do domu publicznego. A tam na samo przywitanie dwa wejścia. Nad jednym widnieje napis "bogaty" a nad drugim "biedny" Zastanawia się i myśli, że nie warto kłamać i wchodzi do biednych. Wchodzi a tam kolejny wybór. Nad jednym wejściem pisze "kawaler" nad drugim "żonaty". Patrzy na swoją obrączkę i uznaje, że nie można się tego wstydzić i wchodzi do żonatych. Wchodzi a tam pokój, łóżko, wszystko gra. Kładzie się na łóżku i patrzy a tam widnieje napis: "Jesteś biedny i żonaty, zwal sobie konia i idź do chaty".

-----------------------

Wraca żona do domu i widzi kartkę na drzwiach:
- "Sprzedam żonę za 360 zł". I Mówi do męża:
- Czyś Ty zwariował, mnie sprzedasz i to za 360 zł, skąd to wziąłeś?
Mąż na to:
- Wiesz, 80 kilo wagi razy 2zł, kilo żywca plus 200 zł obrączka.
Na drugi dzień mąż wraca i widzi kartkę:
- "Sprzedam męża za 1,10zł". Mąż zdenerwowany mówi:
- Ja wszystko rozumiem ale za 1,10? Skąd to wzięłaś? A żona mówi:
- 2 jajka po 0,30 groszy i rurka bez kremu po 0,50 groszy



Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
http://www.fotka.pl/profil/byczek880/

Skubaniec odwiedził mój profil laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
ale palant.

Najlepsze jak zwykle komentarze:

twoje fotosy są super widze że preferujesz bezpieczeństwo pozdrawiam i max dzle ciebie bo nie wyobrażam sobie innej ocenki w tym wypadku

mam takiego samego kondoma. wink durex rulezz.

maxik dla ciebie fajne fotki:*:**buziii

oj oj..^ ^ ale śliczne te fotecki...aż pozazdrościc mozna...

Byłeś u mnie na pRoFiLq, a nawet nie zostawiłeś śLaDu. :nielapie::nielapie: Nie ładnie! :zawik::zawik: Czemu to tak? :run::run: Pozdruffka!

Nie wyrabiam jak widze te dzieciaki wszytkie.


lupus #1754078 07/11/2007 04:09
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Ale lupus nio nie bąć taki sztyfnyyy. laugh

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Mje się wydaje, że Lupus się usztywnia z zazdrości...

Strona 9 z 13 1 2 7 8 9 10 11 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, forty, aker), 1,002 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,178
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1