|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
spoko spoko obczaimy!!! siedze w temacie nie pierwszy rok wiem kto siew w szwecji przyklada a kto nie kontuzjowanego lorama uwzglednilem
Jak mogliscie mi tak jechac!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Liga o 19 a nie jak podalem w czesniej Chyba CB sie pomylilo
SR - Zabardzo rzucasz tymi % a w rzeczywistosci tak nie jest ,moze tam na forum Sportsboard tak jestescie optymistycznie nastawieni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))) a tu trza obiektywnie spojrzec na sedno sprawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Aby cie ten optymizm nie zgubil:) pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
Luxo stars narazie ciśnie no ale......no właśnie Gollob=błazen=Vastervick w plecy=Wtopa:( trudno:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2003
Posty: 34 |
Gollob cieniuje na maxa!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447 |
gollob jest wielki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 128
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2002
Posty: 128 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
Rospiggarna i Luxo Stars weszło Holta i Adams w biegach 14 też. Najwiekszy pewniak do ktorego nikt nie mial zastrzezen vastervick daje ciala z t gollobem na czele (zyczymy sukcesow w GP).Crump-Hancock nie wchodzi.Amerykanin jak za dawnych lat ->From the gate , for the WIN!!! Ogólnie kolejeczka taka sobie.Fajnie ze weszly wysokie kursy z 14 biegow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
stawialem oczywiscie przeciwko Rospiggarnie na Vargarne!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2003
Posty: 34 |
Znacie nowe terminy meczów???
Indianerna Kumla - Kaparna Geteborg Smederna Eskilstuna - Valsarna Hagfors
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627 |
18:55 5868 Luxo Stars - VMS Elit Żużel-Szwecja-Elitserien 1.10 35.0 5.00 18:55 5869 Masarna - Västervik Żużel-Szwecja-Elitserien 1.06 36.0 6.00 18:55 5870 Rospiggarna - Vargarna Żużel-Szwecja-Elitserien 1.03 38.0 7.00 18:55 5871 Valsarna - Smederna Żużel-Szwecja-Elitserien 2.25 18.0 1.57 19:25 5872 Kaparna - Indianerna Żużel-Szwecja-Elitserien 1.02 40.0 7.75
Oto dzisiejsze kursy z Unibetu. Przecież to jeden wielki żart. Praktycznie do grania jest 1 mecz. Jaki jest sens wystawiania 4 meczy po takich kursach. Pytam się gdzie handicapy ?? Dlaczego żużel traktowany jest po macoszemu ??? Gdzie pojedynki ?? Tragedia. Po prostu Unibet to jeden wielki zawód jeśli chodzi o żużel !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Nie martw się, w tamtym roku na pare pierwszych kolejek polskiej ligi wystawiali podobne kursy, ale że odzew w tej sprawie był chyba dość spory na ich maila, zdecydowali się na wystawianie handicapów. W związku z powyższym, jest to tylko kwestią czasu, kiedy zdecydują się na wystawianie zdarzeń z kursami na handi.
Pozdrawiam
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 86
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2001
Posty: 86 |
Zalegle mecze 1 kolejki Elitserien: Smederna - Valsarna oraz Indianerna - Kaparna maja sie odbyc 7 maja (sroda).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627 |
18:55 6220 Indianerna - Kaparna Żużel-Szwecja-Elitserien 1.50 20.0 2.40 typ 1 Jest to rewanż za wczorajszy mecz. Wczoraj Kaparna wygrała u siebie 53 : 43. Teraz jest rewanż. Jak wiadomo w tym sporcie olbrzymie znaczenie ma gospodarz meczu i myślę że Indianerna zrewanżuje się za wczorajszą porażkę. Duży wpływ ma brak w drużynie gości R. Sullivana który wczoraj w ostatnim biegu złamał obojczyk. Dla wszystkich interesujących się speedwayem wiadome jest jak duze to osłabienie druzyny gości. Myslę że kurs godny uwagi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627 |
Oryginalnie wysłał jaca102: [qb]18:55 6220 Indianerna - Kaparna Żużel-Szwecja-Elitserien 1.50 20.0 2.40 typ 1 Jest to rewanż za wczorajszy mecz. Wczoraj Kaparna wygrała u siebie 53 : 43. Teraz jest rewanż. Jak wiadomo w tym sporcie olbrzymie znaczenie ma gospodarz meczu i myślę że Indianerna zrewanżuje się za wczorajszą porażkę. Duży wpływ ma brak w drużynie gości R. Sullivana który wczoraj w ostatnim biegu złamał obojczyk. Dla wszystkich interesujących się speedwayem wiadome jest jak duze to osłabienie druzyny gości. Myslę że kurs godny uwagi.[/qb] No i wtopa !! 19:00 Indianerna - Kaparna Szwe. Elitserien 42-54 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: P.S. Coś straszna cisza w tym temacie nastała !! Gra ktoś jeszcze żużel ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 128
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2002
Posty: 128 |
Vastervik-Rospiggarna w zeszlym tygodniu Vastervik ladnie wygral na wyjezdzie 51-45. Mysle, ze u siebie wygraja troche wyzej nawet. W Rospie nie ma oczywiscie Andreasa Jonssona, za niego R/R. Tylko komu pojechac w rezerwie? Sa tylko Richardson i Hancock bo na takich awodnikow jak Eriksson i Fisher ciezko liczyc - jezdza bardzo niestabilnie. O Slaboniu nie wspomne. Jak dla mnie czysta 1. kurs 1,35 w expekcie (unibet tylko 1,2).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148 |
Oryginalnie wysłał SzajbuS: [qb]Vastervik-Rospiggarna w zeszlym tygodniu Vastervik ladnie wygral na wyjezdzie 51-45. Mysle, ze u siebie wygraja troche wyzej nawet. W Rospie nie ma oczywiscie Andreasa Jonssona, za niego R/R. Tylko komu pojechac w rezerwie? Sa tylko Richardson i Hancock bo na takich awodnikow jak Eriksson i Fisher ciezko liczyc - jezdza bardzo niestabilnie. O Slaboniu nie wspomne. Jak dla mnie czysta 1. kurs 1,35 w expekcie (unibet tylko 1,2).[/qb] SzajbuS - pozwole sobie nie zgodzic sie z Twoja jednoznaczna opinia na temat tego spotkania: z tego co widze swoj typ opierasz tylko i wylacznie na tym, ze Vastervik wygral niedawno minimalnie w Rospiggarnie. Jednak kadrowo wg mnie to wlasnie zespol Rospiggarny prezentuje sie lepiej, wystarczy podac dwa nazwiska: Lee Richardson i Greg Hancock. Natomiast w Vasterviku nie ma - poza bardzo kiepsko jezdzacym w tym sezonie w Szwecji - Tomaszem Gollobem, zadnej gwiazdy (przecietni: Wiltshire, Boyce, B.Pedersen) malo tego - w dotychczasowych trzech spotkaniach tylko 1 raz (!) jakikolwiek zawodnik Vastervika zdobyl wiecej niz 10 punktow (!). Konczac, uwazam ze Vastervik nie jest tak zdecydowanym faworytem za jakiego go uwazasz i mysle, ze mecz bedzie dosc wyrownany. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
unibet
Kaparna - Smederna 2 @2.85 Tak sprobujemy dzis.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Kaparna - Smederna 49 - 47 :rolleyes:
Nie dali rady.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627 |
Witam dzisiaj zestaw jest następujący: 18:55 Rospiggarna - Vetlanda Szwe. Elitserien 1.15 27.00 4.15 18:55 Luxo Stars - Masarna Szwe. Elitserien 1.75 17.00 1.95 18:55 Indianerna - Valsarna Szwe. Elitserien 1.45 18.00 2.50 18:55 Smederna - Västervik Szwe. Elitserien 1.18 25.00 3.85 18:55 Vargarna - Kaparna Szwe. Elitserien 1.65 17.00 2.10 Czyżby same zwycięstwa gospodarzy ?? Prosze o opinie. Ja osobiście chće zagrać na Vargarne i Indianerne co o tym myslicie ?? Smedarna i Rospigarna trochę niskie kursy więc nie warto grać. Proszę o opinie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 128
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2002
Posty: 128 |
Ja dzis gram Indianerne. Reszte chyba odpuszcze.
|
|
|
Link skopiowany do schowka