Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#175350 29/04/2003 22:56
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
spoko spoko obczaimy!!!
siedze w temacie nie pierwszy rok
wiem kto siew w szwecji przyklada a kto nie
kontuzjowanego lorama uwzglednilem

Jak mogliscie mi tak jechac!!!

Bonus: Unibet
#175351 29/04/2003 23:05
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Liga o 19 a nie jak podalem w czesniej Chyba CB sie pomylilo

SR - Zabardzo rzucasz tymi % a w rzeczywistosci tak nie jest ,moze tam na forum Sportsboard tak jestescie optymistycznie nastawieni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))) a tu trza obiektywnie spojrzec na sedno sprawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Aby cie ten optymizm nie zgubil:)
pozdro

#175352 30/04/2003 00:41
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Luxo stars narazie ciśnie no ale......no właśnie
Gollob=błazen=Vastervick w plecy=Wtopa:(
trudno:(

#175353 30/04/2003 00:51
Dołączył: Apr 2003
Posty: 34
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 34
Gollob cieniuje na maxa!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#175354 30/04/2003 00:55
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447
addict
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447
gollob jest wielki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#175355 30/04/2003 01:06
Dołączył: Feb 2002
Posty: 128
S
member
member
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 128

#175356 30/04/2003 01:28
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Rospiggarna i Luxo Stars weszło
Holta i Adams w biegach 14 też.
Najwiekszy pewniak do ktorego nikt nie mial zastrzezen vastervick daje ciala z t gollobem na czele (zyczymy sukcesow w GP).Crump-Hancock nie wchodzi.Amerykanin jak za dawnych lat
->From the gate , for the WIN!!!
Ogólnie kolejeczka taka sobie.Fajnie ze weszly wysokie kursy z 14 biegow.

#175357 30/04/2003 01:29
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
stawialem oczywiscie przeciwko Rospiggarnie na Vargarne!!!

#175358 30/04/2003 16:56
Dołączył: Apr 2003
Posty: 34
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 34
Znacie nowe terminy meczów???

Indianerna Kumla - Kaparna Geteborg
Smederna Eskilstuna - Valsarna Hagfors

#175359 06/05/2003 16:15
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
18:55 5868 Luxo Stars - VMS Elit
Żużel-Szwecja-Elitserien 1.10 35.0 5.00
18:55 5869 Masarna - Västervik
Żużel-Szwecja-Elitserien 1.06 36.0 6.00
18:55 5870 Rospiggarna - Vargarna
Żużel-Szwecja-Elitserien 1.03 38.0 7.00
18:55 5871 Valsarna - Smederna
Żużel-Szwecja-Elitserien 2.25 18.0 1.57
19:25 5872 Kaparna - Indianerna
Żużel-Szwecja-Elitserien 1.02 40.0 7.75


Oto dzisiejsze kursy z Unibetu. Przecież to jeden wielki żart. Praktycznie do grania jest 1 mecz. Jaki jest sens wystawiania 4 meczy po takich kursach. Pytam się gdzie handicapy ?? Dlaczego żużel traktowany jest po macoszemu ??? Gdzie pojedynki ?? Tragedia. Po prostu Unibet to jeden wielki zawód jeśli chodzi o żużel !!!

#175360 06/05/2003 16:55
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Nie martw się, w tamtym roku na pare pierwszych kolejek polskiej ligi wystawiali podobne kursy, ale że odzew w tej sprawie był chyba dość spory na ich maila, zdecydowali się na wystawianie handicapów. W związku z powyższym, jest to tylko kwestią czasu, kiedy zdecydują się na wystawianie zdarzeń z kursami na handi.

Pozdrawiam

SLAV

#175361 06/05/2003 16:59
Dołączył: Nov 2001
Posty: 86
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 86
Zalegle mecze 1 kolejki Elitserien:
Smederna - Valsarna oraz Indianerna - Kaparna maja sie odbyc 7 maja (sroda).

#175362 07/05/2003 18:44
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
18:55 6220 Indianerna - Kaparna
Żużel-Szwecja-Elitserien 1.50 20.0 2.40 typ 1 Jest to rewanż za wczorajszy mecz. Wczoraj Kaparna wygrała u siebie 53 : 43. Teraz jest rewanż. Jak wiadomo w tym sporcie olbrzymie znaczenie ma gospodarz meczu i myślę że Indianerna zrewanżuje się za wczorajszą porażkę. Duży wpływ ma brak w drużynie gości R. Sullivana który wczoraj w ostatnim biegu złamał obojczyk. Dla wszystkich interesujących się speedwayem wiadome jest jak duze to osłabienie druzyny gości. Myslę że kurs godny uwagi.

#175363 08/05/2003 13:30
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
Quote
Oryginalnie wysłał jaca102:
[qb]18:55 6220 Indianerna - Kaparna
Żużel-Szwecja-Elitserien 1.50 20.0 2.40 typ 1 Jest to rewanż za wczorajszy mecz. Wczoraj Kaparna wygrała u siebie 53 : 43. Teraz jest rewanż. Jak wiadomo w tym sporcie olbrzymie znaczenie ma gospodarz meczu i myślę że Indianerna zrewanżuje się za wczorajszą porażkę. Duży wpływ ma brak w drużynie gości R. Sullivana który wczoraj w ostatnim biegu złamał obojczyk. Dla wszystkich interesujących się speedwayem wiadome jest jak duze to osłabienie druzyny gości. Myslę że kurs godny uwagi.[/qb]
No i wtopa !! 19:00 Indianerna - Kaparna Szwe. Elitserien 42-54 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

P.S. Coś straszna cisza w tym temacie nastała !! Gra ktoś jeszcze żużel ??

#175364 20/05/2003 18:12
Dołączył: Feb 2002
Posty: 128
S
member
member
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 128
Vastervik-Rospiggarna
w zeszlym tygodniu Vastervik ladnie wygral na wyjezdzie 51-45. Mysle, ze u siebie wygraja troche wyzej nawet. W Rospie nie ma oczywiscie Andreasa Jonssona, za niego R/R. Tylko komu pojechac w rezerwie? Sa tylko Richardson i Hancock bo na takich awodnikow jak Eriksson i Fisher ciezko liczyc - jezdza bardzo niestabilnie. O Slaboniu nie wspomne.
Jak dla mnie czysta 1. kurs 1,35 w expekcie (unibet tylko 1,2).

#175365 20/05/2003 19:15
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148
J
member
member
J Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148
Quote
Oryginalnie wysłał SzajbuS:
[qb]Vastervik-Rospiggarna
w zeszlym tygodniu Vastervik ladnie wygral na wyjezdzie 51-45. Mysle, ze u siebie wygraja troche wyzej nawet. W Rospie nie ma oczywiscie Andreasa Jonssona, za niego R/R. Tylko komu pojechac w rezerwie? Sa tylko Richardson i Hancock bo na takich awodnikow jak Eriksson i Fisher ciezko liczyc - jezdza bardzo niestabilnie. O Slaboniu nie wspomne.
Jak dla mnie czysta 1. kurs 1,35 w expekcie (unibet tylko 1,2).[/qb]
SzajbuS - pozwole sobie nie zgodzic sie z Twoja jednoznaczna opinia na temat tego spotkania: z tego co widze swoj typ opierasz tylko i wylacznie na tym, ze Vastervik wygral niedawno minimalnie w Rospiggarnie. Jednak kadrowo wg mnie to wlasnie zespol Rospiggarny prezentuje sie lepiej, wystarczy podac dwa nazwiska: Lee Richardson i Greg Hancock. Natomiast w Vasterviku nie ma - poza bardzo kiepsko jezdzacym w tym sezonie w Szwecji - Tomaszem Gollobem, zadnej gwiazdy (przecietni: Wiltshire, Boyce, B.Pedersen) malo tego - w dotychczasowych trzech spotkaniach tylko 1 raz (!) jakikolwiek zawodnik Vastervika zdobyl wiecej niz 10 punktow (!). Konczac, uwazam ze Vastervik nie jest tak zdecydowanym faworytem za jakiego go uwazasz i mysle, ze mecz bedzie dosc wyrownany.
Pozdrawiam.

#175366 20/05/2003 20:34
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
unibet

Kaparna - Smederna 2 @2.85

Tak sprobujemy dzis.

#175367 21/05/2003 01:54
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Kaparna - Smederna 49 - 47 :rolleyes:

Nie dali rady.

#175368 27/05/2003 17:55
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
Witam dzisiaj zestaw jest następujący:
18:55 Rospiggarna - Vetlanda Szwe. Elitserien 1.15 27.00 4.15
18:55 Luxo Stars - Masarna Szwe. Elitserien 1.75 17.00 1.95
18:55 Indianerna - Valsarna Szwe. Elitserien 1.45 18.00 2.50
18:55 Smederna - Västervik Szwe. Elitserien 1.18 25.00 3.85
18:55 Vargarna - Kaparna Szwe. Elitserien 1.65 17.00 2.10
Czyżby same zwycięstwa gospodarzy ?? Prosze o opinie. Ja osobiście chće zagrać na Vargarne i Indianerne co o tym myslicie ?? Smedarna i Rospigarna trochę niskie kursy więc nie warto grać. Proszę o opinie

#175369 27/05/2003 18:46
Dołączył: Feb 2002
Posty: 128
S
member
member
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 128
Ja dzis gram Indianerne.
Reszte chyba odpuszcze.

Strona 2 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, forty, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, aker), 2,131 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,475
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1