Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#175370 27/05/2003 19:02
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
Ma ktoś pewne źródło informacji ?? Sullivan jest znowu kontuzjowany i nie pojedzie w tym meczu ?? Może ktoś potwierdzić tą informację ??

Bonus: Unibet
#175371 27/05/2003 19:41
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Sulliwan miał wczoraj upadek w 4 biegu i w powtórce jechał za niego ktoś na B.......
Prawdopodobnie mu się odnowił uraz.

#175372 27/05/2003 19:49
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Za Sporotwymi faktami:

Stan Ryana Sullivana jest dobry. Jak się okazało zawodnik zrezygnował z dalszych startów we wczorajszym spotkaniu ze względów profilaktycznych.

Wciąż nie do końca wyleczony bark po upadku zaczął się "odzwyać". W związku z tym Ryan zrezygnował z kolejnych startów, aby się nie forsować.
Tym samym mamy złą wiadomość dla czołówki Grand Prix. Ryan na pewno wystąpi w II eliminacji Mistrzostw Świata.


oraz

Vargarna – Kaparna

Zespół Vargarny wydaje się być bardzo groźny na własnym torze, to właśnie żużlowcy z Norrkeping pokonali mistrza z zeszłego sezonu Rospiggarnę Hallstavik. Drużynę gospodarzy do boju poprowadzi Jason Crump, reszta zespołu punktując równo może przyczynić się do pokonania Kaparny. Skoro mowa o gościach to wystąpią oni w swym optymalnym zestawieniu, nie zabraknie Ryana Sullivana, do składu awizowani są też dwaj Polacy: Grzegorz Walasek i Jarosław Hampel. Będzie to z pewnością jeden z bardziej zaciętych meczy piątej kolejki.


I wszystko jasne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

SLAV

#175373 27/05/2003 21:21
Dołączył: Feb 2002
Posty: 128
S
member
member
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 128
wlasnie tez przeczytalem o Sullivanie na stronie Peterborough:
Ryan Sullivan took a spill at the start of heat thirteen and despite getting to his feet unaided took no further part in the meeting.

kursy w okolicach 2.6 wiec chyba jednak warto. a juz na pewno z hc w centrebecie.

#175374 27/05/2003 21:54
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Ale nie wiem czy doczytałeś SzajbuS, nie wziął on udziału w dalszej częście spotkania ze względów czysto profilaktycznych, czyli nie koniecznie dzisiaj musi być w słabej formie, poprostu bał się nadwyrężyć kości, to tak samo jak Huszcza w niedziele w meczu z Gdańskiem, lekarz powiedział że może jechać jednak trener przez wzgląd na wartość tego zawodnika dla teamu odpuścił mu.

Pozdrawiam

SLAV

#175375 27/05/2003 22:38
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Indianerna - Valsarna Typ:1 1.40
Luxo Stars - Masarna Typ:1 ale moze byc i tez 2 1.55 v 2.25
Rospiggarna - VMS Elit Typ:1 1.15
Smederna - Västervik Typ:1 1.15
Vargarna - Kaparna Typ:1 1.36 28.0 2.75

#175376 27/05/2003 23:23
Dołączył: Feb 2002
Posty: 128
S
member
member
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 128
Quote
Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]Ale nie wiem czy doczytałeś SzajbuS, nie wziął on udziału w dalszej częście spotkania ze względów czysto profilaktycznych, czyli nie koniecznie dzisiaj musi być w słabej formie, poprostu bał się nadwyrężyć kości, to tak samo jak Huszcza w niedziele w meczu z Gdańskiem, lekarz powiedział że może jechać jednak trener przez wzgląd na wartość tego zawodnika dla teamu odpuścił mu.

Pozdrawiam

SLAV[/qb]
tak wiem.
myslalem wiec, ze dzis pojedzie, ale jednak jest R/R <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
mimo to na razie Kaparna prowadzi 15-9, wiec jest dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#175377 28/05/2003 11:34
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Vargarna - Kaparna 2 46-50
No i Karpana wygrała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> a gdyby przegrała to by wszystko weszło bo by były same 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#175378 03/06/2003 15:15
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
Oto kolejna kolejka ligi szwedzkiej przed nami. Zestaw par jest następujący:
&#8226; VMS Elit - Rospiggarna
&#8226; Västervik - Smederna
&#8226; Valsarna - Indianerna
&#8226; Kaparna - Vargarna
&#8226; Masarna - Luxo Stars
Ktos ma jakies propozycje co do wynków ?? Sugestie i typy mile widziane.

#175379 03/06/2003 19:07
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Probowac zawsze mozna
Unibet
Västervik - Smederna [email][email protected][/email]

#175380 03/06/2003 19:22
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Vastervik - Smederna(+9.5)...2...1.75...Centrebet...19:00...5/10

#175381 03/06/2003 22:27
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
I moze jakis remis dzis wpadnie.

#175382 03/06/2003 22:58
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
Vastervik-Smederna 2 +11,5 8/10 +9,5 7/10 +7,5 6/10

Vetlanda-Rospiggarna 2 +15,5 7/10 +13,5 6/10

Masarna - Luxo 2 +11,5 5/10

Valsarna - Indianerna 2 +7,5 6/10 +5,5 5/10

Kaparna - Vargarna 1 -17,5 7/10 -21,5 4/10

Pozdrawiam

#175383 04/06/2003 01:35
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Quote
Oryginalnie wysłał Bron:
[qb]Probowac zawsze mozna
Unibet
Västervik - Smederna [email][email protected][/qb]
Västervik[/email] - Smederna (40-56) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Quote
I moze jakis remis dzis wpadnie.
Masarna - Luxo Stars
Szwe. Elitserien X X (48-48) @ 29.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> to mam w expekt

Krompa ladnie wszystko trafione.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#175384 17/06/2003 15:29
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447
addict
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447
18:55 7748 Valsarna - Västervik 1.7 20 2.0!!!!
Żużel-Szwecja-Elitserien unibet
@2.0 gift!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
hurry up <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#175385 17/06/2003 16:49
Dołączył: Apr 2003
Posty: 34
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 34
To chyba nie jest taki pewniak.
Vestervik wystapi chyba w takim skladzie.
1. Craig Boyce
2. Matej Ferjan
3. Todd Wiltshire
4. Bjarne Pedersen
5. David Ruud
6. Robert Johansson
7. Anders Ljung
8. Robert Lönnblom
Bez Golloba!!!

#175386 17/06/2003 17:31
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Kula podaj źródło składów. Czy jest to speedway.nu?

Gorąco polecam KAPARNE!!

Aha mam jeszcze jedno pytanie: czy wie ktoś czy Crump ostatecznie zdecydował się przyjechać i czy jest dla niego kasa??

#175387 17/06/2003 17:41
Dołączył: Apr 2003
Posty: 34
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 34

#175388 17/06/2003 17:56
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
West kör devoid Gollob in evenings The am becoming none Tomasz Gollob in Västerviks Speedway racing laguppställning in tonight elitseriematch in Hagfors anti Mill. Tomato is ill and able alas nots be with it , says manager Jörgen Johansson. Only had Västervikslagledningen intended themselves that wheel am riding replacement for Tomasz Gollob , but so am becoming the nots. Instead am going David Ruud in on Gollob place and Robert Johansson am jumping in as reserve. We have intended to few and am believing that wes at that here manner sheep few major possibility that unable if wes sheep problem in matches , says Jörgen Johansson.

#175389 17/06/2003 18:12
Dołączył: Apr 2003
Posty: 34
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 34
Co myslicie o parze Rickardsson - jonsson 1.55 7.75 2.70
Ladny kurs na jonssona, a ricki wczoraj w angielskiej cos mizernie jechal.

Strona 3 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Lukasz111, rafal08, aker, burbon), 866 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,567
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1