|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627 |
Ma ktoś pewne źródło informacji ?? Sullivan jest znowu kontuzjowany i nie pojedzie w tym meczu ?? Może ktoś potwierdzić tą informację ??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Sulliwan miał wczoraj upadek w 4 biegu i w powtórce jechał za niego ktoś na B....... Prawdopodobnie mu się odnowił uraz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Za Sporotwymi faktami:
Stan Ryana Sullivana jest dobry. Jak się okazało zawodnik zrezygnował z dalszych startów we wczorajszym spotkaniu ze względów profilaktycznych.
Wciąż nie do końca wyleczony bark po upadku zaczął się "odzwyać". W związku z tym Ryan zrezygnował z kolejnych startów, aby się nie forsować. Tym samym mamy złą wiadomość dla czołówki Grand Prix. Ryan na pewno wystąpi w II eliminacji Mistrzostw Świata.
oraz
Vargarna – Kaparna
Zespół Vargarny wydaje się być bardzo groźny na własnym torze, to właśnie żużlowcy z Norrkeping pokonali mistrza z zeszłego sezonu Rospiggarnę Hallstavik. Drużynę gospodarzy do boju poprowadzi Jason Crump, reszta zespołu punktując równo może przyczynić się do pokonania Kaparny. Skoro mowa o gościach to wystąpią oni w swym optymalnym zestawieniu, nie zabraknie Ryana Sullivana, do składu awizowani są też dwaj Polacy: Grzegorz Walasek i Jarosław Hampel. Będzie to z pewnością jeden z bardziej zaciętych meczy piątej kolejki.
I wszystko jasne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 128
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2002
Posty: 128 |
wlasnie tez przeczytalem o Sullivanie na stronie Peterborough: Ryan Sullivan took a spill at the start of heat thirteen and despite getting to his feet unaided took no further part in the meeting.
kursy w okolicach 2.6 wiec chyba jednak warto. a juz na pewno z hc w centrebecie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Ale nie wiem czy doczytałeś SzajbuS, nie wziął on udziału w dalszej częście spotkania ze względów czysto profilaktycznych, czyli nie koniecznie dzisiaj musi być w słabej formie, poprostu bał się nadwyrężyć kości, to tak samo jak Huszcza w niedziele w meczu z Gdańskiem, lekarz powiedział że może jechać jednak trener przez wzgląd na wartość tego zawodnika dla teamu odpuścił mu.
Pozdrawiam
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Indianerna - Valsarna Typ:1 1.40 Luxo Stars - Masarna Typ:1 ale moze byc i tez 2 1.55 v 2.25 Rospiggarna - VMS Elit Typ:1 1.15 Smederna - Västervik Typ:1 1.15 Vargarna - Kaparna Typ:1 1.36 28.0 2.75
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 128
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2002
Posty: 128 |
Oryginalnie wysłał slav007o: [qb]Ale nie wiem czy doczytałeś SzajbuS, nie wziął on udziału w dalszej częście spotkania ze względów czysto profilaktycznych, czyli nie koniecznie dzisiaj musi być w słabej formie, poprostu bał się nadwyrężyć kości, to tak samo jak Huszcza w niedziele w meczu z Gdańskiem, lekarz powiedział że może jechać jednak trener przez wzgląd na wartość tego zawodnika dla teamu odpuścił mu.
Pozdrawiam
SLAV[/qb] tak wiem. myslalem wiec, ze dzis pojedzie, ale jednak jest R/R <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> mimo to na razie Kaparna prowadzi 15-9, wiec jest dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Vargarna - Kaparna 2 46-50 No i Karpana wygrała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> a gdyby przegrała to by wszystko weszło bo by były same 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627 |
Oto kolejna kolejka ligi szwedzkiej przed nami. Zestaw par jest następujący: • VMS Elit - Rospiggarna • Västervik - Smederna • Valsarna - Indianerna • Kaparna - Vargarna • Masarna - Luxo Stars Ktos ma jakies propozycje co do wynków ?? Sugestie i typy mile widziane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Probowac zawsze mozna Unibet Västervik - Smederna [email] [email protected][/email]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Vastervik - Smederna(+9.5)...2...1.75...Centrebet...19:00...5/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
I moze jakis remis dzis wpadnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796 |
Vastervik-Smederna 2 +11,5 8/10 +9,5 7/10 +7,5 6/10
Vetlanda-Rospiggarna 2 +15,5 7/10 +13,5 6/10
Masarna - Luxo 2 +11,5 5/10
Valsarna - Indianerna 2 +7,5 6/10 +5,5 5/10
Kaparna - Vargarna 1 -17,5 7/10 -21,5 4/10
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Oryginalnie wysłał Bron: [qb]Probowac zawsze mozna Unibet Västervik - Smederna [email] [email protected][/qb] Västervik[/email] - Smederna (40-56) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I moze jakis remis dzis wpadnie. Masarna - Luxo Stars Szwe. Elitserien X X (48-48) @ 29.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> to mam w expekt Krompa ladnie wszystko trafione. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447 |
18:55 7748 Valsarna - Västervik 1.7 20 2.0!!!! Żużel-Szwecja-Elitserien unibet @2.0 gift!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> hurry up <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2003
Posty: 34 |
To chyba nie jest taki pewniak. Vestervik wystapi chyba w takim skladzie. 1. Craig Boyce 2. Matej Ferjan 3. Todd Wiltshire 4. Bjarne Pedersen 5. David Ruud 6. Robert Johansson 7. Anders Ljung 8. Robert Lönnblom Bez Golloba!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
Kula podaj źródło składów. Czy jest to speedway.nu?
Gorąco polecam KAPARNE!!
Aha mam jeszcze jedno pytanie: czy wie ktoś czy Crump ostatecznie zdecydował się przyjechać i czy jest dla niego kasa??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2003
Posty: 34 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
West kör devoid Gollob in evenings The am becoming none Tomasz Gollob in Västerviks Speedway racing laguppställning in tonight elitseriematch in Hagfors anti Mill. Tomato is ill and able alas nots be with it , says manager Jörgen Johansson. Only had Västervikslagledningen intended themselves that wheel am riding replacement for Tomasz Gollob , but so am becoming the nots. Instead am going David Ruud in on Gollob place and Robert Johansson am jumping in as reserve. We have intended to few and am believing that wes at that here manner sheep few major possibility that unable if wes sheep problem in matches , says Jörgen Johansson.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2003
Posty: 34 |
Co myslicie o parze Rickardsson - jonsson 1.55 7.75 2.70 Ladny kurs na jonssona, a ricki wczoraj w angielskiej cos mizernie jechal.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|