|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 128
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2002
Posty: 128 |
Juz w niedziele GP Szwecji, ktore nie odbedzie sie jak wczesniej planowano w Sztokholmie, tylko w Avescie. Zmiana spowodowana strajkiem w Szwecji. W Masarnie Avesta jezdzi Tony Rickardsson i to bedzie na pewno bedzie na pewno duzy plus dla niego. Ricki ostatnio w dobrej formie, w swoim kraju jezdzi dobrze, chociaz o dziwo lepiej na wyjazdach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale jak wiadomo GP traktuje priorytetowo i znajomosc toru bedzie dla niego duzym atutem. W CB kurs na zwyciestwo Rickiego 2.85 WillHill 2.15
co o tym sadzicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Myśle że przy ciągłych urazach Sulliwana , słabszej dyspozycji Crumpa i Adamsa oraz kilku innych etatowych faworutów trzeba szukać niespodzianek , czyli zawodników niefaworyzowanych.Rickardson ma taką przewagę sprzetową i mentalną że jak tylko będezie chciał to wygra a własny tor i szwedzka publika napewno mu w tym pomogą.Ja widzę szansę na dobre miejsce Tomka,natomiast zagrałbym za grubsze siano , że Protas będzie poza pierwszą ósemką po kursie 1,7.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627 |
Oryginalnie wysłał SzajbuS: [qb]Juz w niedziele GP Szwecji, ktore nie odbedzie sie jak wczesniej planowano w Sztokholmie, tylko w Avescie. Zmiana spowodowana strajkiem w Szwecji.
co o tym sadzicie?[/qb] Zawody odbęda się w sobote o ile się nie mylę w niedzielę jeździ liga polska !! Rici jest sporym faworytem ale że wygra to nic pewnego. Przecież to jest tylo 1 wyścig i nie ma pewności że wygra. Lepiej zagrać na konkretne miejsca moim zdaniem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 128
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2002
Posty: 128 |
Oryginalnie wysłał BOCA JUNIORS: [qb]zagrałbym za grubsze siano , że Protas będzie poza pierwszą ósemką po kursie 1,7.[/qb] a gdzie to mozna grac? ps. jak dla mnie dobry typ Anglia-Czechy 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
A kto będzie jeździł na GP Szwecji z Czechów, bo jeżeli oprzeć siłę tej narodowości tylko na Lukasu Drymlu to sądzę, że Anglicy mają slightly większą szansę na zwycięstwo w tej parze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />Z tego co mi wiadomo to ze strony Angoli wystąpią tylko Nicholls i Richardson a ze strony Czechów L. Dryml i Brhel, a więc ja stawiam pomimo wszystko na dwóch młodych zawodników z Wysp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (ale za bardzo się nie sugerujcie moimi typami, gdyż ostatnio z żużlem cieńko mi idzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> )
Pozdrawiam
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Oryginalnie wysłał SzajbuS: [qb] Oryginalnie wysłał BOCA JUNIORS: [qb]zagrałbym za grubsze siano , że Protas będzie poza pierwszą ósemką po kursie 1,7.[/qb] a gdzie to mozna grac? ps. jak dla mnie dobry typ Anglia-Czechy 2[/qb] W Toto Mixie Szajbus jest taka pozycja że Protas poza pierwszą ósemką 1,7 było w środe może już spadło po pewno sporo luda to grało
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 128
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2002
Posty: 128 |
Oryginalnie wysłał BOCA JUNIORS: [qb] Oryginalnie wysłał SzajbuS: [qb] Oryginalnie wysłał BOCA JUNIORS: [qb]zagrałbym za grubsze siano , że Protas będzie poza pierwszą ósemką po kursie 1,7.[/qb] a gdzie to mozna grac? ps. jak dla mnie dobry typ Anglia-Czechy 2[/qb] W Toto Mixie Szajbus jest taka pozycja że Protas poza pierwszą ósemką 1,7 było w środe może już spadło po pewno sporo luda to grało[/qb] a ludzilem sie ze gdzies w necie sa takie zaklady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> btw ja sie nie zdziwie jesli PePe jednak wejdzie znow do polfinalu. co do pary Anglia-Czechy - Dryml staryje juz od fazy glownej co daje mu co najmniej 5 pktow. Ponadto wydaje mi sie, ze Nicholls bedzie mial ciezka przeprawe w poczatktkowej fazie turnieju, bo ma dosc ciezki pierwszy wyscig - Max, Wiltshire, Jonsson (jak dla mnie Szwedzi tu gora).
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
L. Dryml - N. Pedersen...2...1.65...Centrebet...19:00...6/10
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
oto mój kuponik Toto miX Protas poza ósemką 1,35 Crump lepszy od Adamsa i Nickiego 1,65 za 200 STS Max-Holta 2 (2,3) Hancock-Jonsson 1(1,5) Sulliwan zw. w swoim pierwszym biegu 2,0 za 50
pozdrowka i oby Polacy się popisali
GO CEGŁA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Czy może ktoś zna stronke gdzie jest Grand Prix na żywo? z góry dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :eek: Tomasz Bajerski :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: The Best Of Ryan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Jedyne czego nie rozumiem to za co wykluczyli z finałowego biegu Hancocka, przecież on nawet nie musnął Adamsa i to było bardzo wyraźnie widać na powtórce, wcale się mu nie dziwie że był taki wkurzony po tym jak go wykluczyli. Nie udało mi się niestety zobaczyć na żywo występów Crumpa, gdyż niestety spóźniełem się na relacje, ale pomimo wszystko zaskoczyło mnie jego wypadnięcie już w drugim jego biegu z turnieju.
PS. SzajbuS miałeś rację co do typu na Czechów, Brhel może rzeczywiście zawiódł ale Dryml całkowicie wystarczył do wygrania tego zakładu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dla mnie zajebicho że Tony był 6,niecierpie go i nudzą mnie jego zwycięstwa,dlatego dobrze , że Sulliwan i szczególnie Dryml go gonią.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: DLA ADAMSIKA BO TO RÓWNY GOŚĆ I NALEŻY MU SIĘ WRESZCIE MEDAL IMŚ.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 128
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2002
Posty: 128 |
nie tyle Dryml wystarczyl, co wystarczyla slaba jazda obu Anglikow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
co do Sullivana to jestem troche zaskoczony jego zwyciestwem, w koncu chlopak dopiero co po kontuzji. ale gratulacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Cegla i Bajerek dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> gorzej Gollob i Pepe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> a spodziewalem sie Tomka w finale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Cześć! Zbliża sie kolejne wydanie żużla, dlatego też mam kilka pytanek: 1. czy rune holta jeżdzi w jakimś angielskim klubie? 2. gdzie mogę odnależc składy poszczególnych wyścigów? 3. gdzie moge znależć wuyniki z cardiff z ubiegłego roku? Za jakiekolwiek uwagi i podpowidzi spasiba.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148 |
Oryginalnie wysłał marti: [qb]Cześć! Zbliża sie kolejne wydanie żużla, dlatego też mam kilka pytanek: 1. czy rune holta jeżdzi w jakimś angielskim klubie? 2. gdzie mogę odnależc składy poszczególnych wyścigów? 3. gdzie moge znależć wuyniki z cardiff z ubiegłego roku? Za jakiekolwiek uwagi i podpowidzi spasiba.[/qb] Ad.1 Rune Holta nie startuje w tym sezonie w zadnym z klubow Elite League. A link do oficjalnej strony Grand Prix: www.speedwaygp.com [ speedwaygp.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam Czy ktos ze specjalistów żuzla, mógłby odnieść sie do oferty mixa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
832 RICKARDSSON WP ZUZEL-GP ANGLII 2.00 --- 1.60 --- --- --- 14.06 15:55 14.06 833 SULLIVAN WP ZUZEL-GP ANGLII 3.60 --- 1.20 --- --- --- 14.06 15:55 14.06 834 RICKARDSSON M1 ZUZEL-GP ANGLII 1.30 2.95 7.00 --- --- --- 14.06 15:55 14.06 835 SULLIVAN M1 ZUZEL-GP ANGLII 1.60 2.35 5.00 --- --- --- 14.06 15:55 14.06 836 ADAMS M1 ZUZEL-GP ANGLII 3.30 1.50 3.50 --- --- --- 14.06 15:55 14.06 837 L.DRYML M1 ZUZEL-GP ANGLII 3.70 1.75 2.40 --- --- --- 14.06 15:55 14.06 838 HANCOCK M1 ZUZEL-GP ANGLII 4.50 1.80 2.05 --- --- --- 14.06 15:55 14.06 839 M.MAX M1 ZUZEL-GP ANGLII 4.50 1.80 2.05 --- --- --- 14.06 15:55 14.06 840 HOLTA M1 ZUZEL-GP ANGLII 5.00 1.80 2.00 --- --- --- 14.06 15:55 14.06 841 BAJERSKI M1 ZUZEL-GP ANGLII 9.00 2.80 1.30 --- --- --- 14.06 15:55 14.06 842 CRUMP M2 ZUZEL-GP ANGLII 1.70 2.40 4.00 --- --- --- 14.06 15:55 14.06 843 T.GOLLOB M2 ZUZEL-GP ANGLII 2.50 2.00 2.80 --- --- --- 14.06 15:55 14.06 844 N.PEDERSEN M2 ZUZEL-GP ANGLII 2.50 2.20 2.50 --- --- --- 14.06 15:55 14.06 845 WILTSHIRE M2 ZUZEL-GP ANGLII 5.00 2.55 1.50 --- --- --- 14.06 15:55 14.06 846 PROTASIEWICZ M3 ZUZEL-GP ANGLII 4.00 1.80 2.20 --- --- --- 14.06 15:55 14.06
pozdrawiam hpc
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Ja bym zagrał Rickardsona 2 , że nie wygra za 1,6 i pewniaka jak dla mnie czyli Bajerski 2 (poza pierwszą 8),drugi raz mu się nie uda,zagram też Adamsa x(ze będzie w pierwszej 8) bo zawsze jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2003
Posty: 34 |
Czesc Ma pytanie mozecie mi powiedziec co oznacza w toto-mixie m1,m2,m3?? Bo jak sie domyslam to wp 1 oznacza ze wygra a 2 ze nie.
Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|