Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 22 1 2 5 6 7 8 9 21 22
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
*odp: "Nie wiem jakie fantazje zrodziły się w Twojej główce...chyba nie myślisz, że zamierzam Cię uwodzić?

Zjadłem kilka literek.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
G
Tata
Tata
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Panowie a jak by laska najpierw z Wami pisala..i pozniej przestala , czy ktorys by poszedl porozmawiac w 4 oczy..o co jej chodzi. Czy dac jej spokoj ?

:grib: laugh

pozdro Gib01

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Chyba zdecyduję się iść na zaoczną psychologię laugh

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Originally Posted by odgdog
Chyba zdecyduję się iść na zaoczną psychologię laugh


laugh laugh laugh laugh

ja tez laugh

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
haha

ja serie sie wybieram na zaoczna psychologie laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 688
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 688
a książke DavidaX czytaliscie? ciekawa lektura, koles stosuje metodologie "ja w związku jestem najwazniejszy, mam swoje zasady, nie podoba sie to zegnam",

mysle ze jest to troche przejaskrawione, takie pol na pol jest w sam raz,

jak beda chetni na lekture wrzuce wieczorem


Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
Originally Posted by Adammm
Originally Posted by odgdog
Chyba zdecyduję się iść na zaoczną psychologię laugh


laugh laugh laugh laugh

ja tez laugh
przez ten temat tez nabralem takiej ochoty smile Pierniczek opowiedz nam zainteresowanym cos wiecej o studiowaniu psychologii wink

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
"jak studiować psychologię?"
albo "jak zagadać panienkę na wykładzie z psychologii?" wink

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Originally Posted by odgdog
"jak zagadać panienkę na wykładzie z psychologii?" wink
leże laugh laugh

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
nie nasmiewajcie sie bo wam kobiety powyrywa i uwiedzie smile

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Cóż studiowanie psychologii to wcale nie taka łatwa sprawa. Trzeba czytać nudne książki, które niejednokrotnie sa na maxa grube. Trzeba się uczyć skomplikowanych pojęć, które w życiu są mało użyteczne, np karłowatosć deprywacyjna, determinizm, operacjonizm, introspekcjonizm, sterowanie za pomocą sprzężenia zwrotnego itd. Ciężko się uczyć tych pojęć. Wykłady są ciekawe ale są też i nudne. Czasami na ćwiczeniach robiliśmy jakieś doświadczenia, czasami wychodziliśmy w teren. Kwestia tego jakiego dostaniesz wykładowcę. Co po lasek na kierunku psychologia to na moim roku było 2, z którymi zagłębiłem się w temat smile Ale w młodszych rocznikach też były fajne. Zawsze chciałem być dobrym kolegom i opowiadałem im trochę o ich przyszłych wykładowcach u mnie w domu smile Zamiast studiów poleciłbym czytanie książek dobrych autorów. Nauka jest o wiele szybsza i nie ma sesji laugh

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Originally Posted by Pierniczek
Cóż studiowanie psychologii to wcale nie taka łatwa sprawa. Trzeba czytać nudne książki, które niejednokrotnie sa na maxa grube. Trzeba się uczyć skomplikowanych pojęć, które w życiu są mało użyteczne, np karłowatosć deprywacyjna, determinizm, operacjonizm, introspekcjonizm, sterowanie za pomocą sprzężenia zwrotnego itd. Ciężko się uczyć tych pojęć. Wykłady są ciekawe ale są też i nudne. Czasami na ćwiczeniach robiliśmy jakieś doświadczenia, czasami wychodziliśmy w teren. Kwestia tego jakiego dostaniesz wykładowcę. Co po lasek na kierunku psychologia to na moim roku było 2, z którymi zagłębiłem się w temat smile Ale w młodszych rocznikach też były fajne. Zawsze chciałem być dobrym kolegą i opowiadałem im trochę o ich przyszłych wykładowcach u mnie w domu smile Zamiast studiów poleciłbym czytanie książek dobrych autorów. Nauka jest o wiele szybsza i nie ma sesji laugh

kutwa ale ze mnie analfabeta tongue

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Widze, PUA staje sie coraz popularniejsze....

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Originally Posted by rivex
Widze, PUA staje sie coraz popularniejsze....

A Ty też w tej społeczności jesteś? Ja to mało wiem na czym to polega ale mój kumpel to siedzi na innych forach i piszą sobie o tym. smile

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by rivex
Widze, PUA staje sie coraz popularniejsze....

a co to PUA?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
pewnie jakis tajny szyfr wink

Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
No wlasnie co to jest PUA? tongue

A swoja droga jakie ksiazki (ktore moznaby zdobyc w internecie) polecasz z psychologii?

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by odgdog
Originally Posted by rivex
Widze, PUA staje sie coraz popularniejsze....

a co to PUA?

artysta podrywu ooo

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Originally Posted by Kameleon
Originally Posted by odgdog
Originally Posted by rivex
Widze, PUA staje sie coraz popularniejsze....

a co to PUA?

artysta podrywu ooo

Tak nazywają się osoby ze społeczności Mystery'ego. Nie wiem co w tym podniecającego ale oni tak do siebie mówią laugh

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Originally Posted by Stalion
A swoja droga jakie ksiazki (ktore moznaby zdobyc w internecie) polecasz z psychologii?

Pierniczek zrób top5 ksiązek, ktore mialy na Ciebie najwiekszy wplyw. smile

Po co placić za zaoczna psychologie... na forum se magistra zrobie... laugh

Strona 7 z 22 1 2 5 6 7 8 9 21 22

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (aker, latajaca_holenderka, Sensei, burbon, Lukasz111, alfa, betowiec, forty), 2,729 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,441
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1