|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
M1,M2,M3 to oznaczenia jakby klasy zawodników.Dokładnie nie pamiętam ale jest to wyjaśnione na tablicach. M1-to faworyci i 1-to miejsca 1-4 0-miejsca5-8 2-miejsce 9 i dalej M2-średniaki-nie pamietam m3-cienaisy 1-1-12 0-13-18 2-19-24
czyli poprostu w zależności od M , określa się klase zawodników i tym samym typy 1x2,mają inny przedział w klasyfikacji
np.Bajerski jest M1 bo był poprzednio w 8 i mozna grac tak 1-ze bedzie w 4 0-będzie w 8 2-bedzie poza pierwsa 8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Przede wszystkim wniosek jest jeden: Nie grać w Toto-mixie !!!! W sieci Rickardssona można spokojnie znaleźć za 2.7 a Sullivana za 7.0 Reszty nawet nie chciało mi się czytać. :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796 |
Cyborg,
wyciagajac wprost wnioski z Twojej wypowiedzi, mozna dojsc do prostego wniosku: -jesli nie warto grac w mixie na V Rickiego, ani Sulliego (bo w sieci placa duzo wiecej), to na znaczy, ze sie mega oplaca grac na to, ze nie wygraja (odpowiednio 1.60 i 1.20)
P.S. I ja chyba tak zagram, bo jutro czuje, ze czas na Crumpa. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2003
Posty: 34 |
Krompa ja tez mam takie przeczucie ze Crump jutro pojedzie z wszystkimi po bandzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Oryginalnie wysłał Krompa: [qb]P.S. I ja chyba tak zagram, bo jutro czuje, ze czas na Crumpa. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Nadal można go zagrać w parze z Dryml i myślę że się "przejdę" do centrebet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> CRUMP,Jason Vs DRYML, Lukas 1 (1.65)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Ja proponuje zagrać Bajerski poza pierwszą ósemką(drugi raz mu się nie uda),myślę,że teraz się nie przebije do ósemki. Druga propozycja to Adams w pierwszej ósemce.Jest to najsolidniejszy zawodnik obok Rickiego,z tym,ze na Adamsika kurs 1,5 a on prawie zawsze jest w półfinałach.Rok temu na 10 turniejów był 9 razy,w tym roku 2na2.Myślę,że dobrry i w miare pewny typ. pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Z tego co widzę to Bajerski jednak śmiało sobie poczyna... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Jednak nie wszedł do półfinału...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Oryginalnie wysłał Ralph: [qb]Jednak nie wszedł do półfinału...[/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
adamsik w 8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bajerek poza 8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 86
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2001
Posty: 86 |
STS wsytawil kursy na 1/2 finalu eliminacji do przyszlorocznego GP
1 polfinal odbedzie sie wsobote (21.06) w Terenzano ITA, a 2 w niedziele w Rybniku. Do finalu (Poole - W. Brytania) wchodzi pierwsza osemka z kazdej imprezy.
Terenzano, czy awansuja? 920 23:55 Howe D. (Anglia) 1.45 921 23:55 Pijper T. (Holandia) 6.00 922 23:55 Walasek G. (Polska) 1.10 923 23:55 Topinka T. (Czechy) 1.85 924 23:55 Tihanyi S. (Wegry) 1.75 925 23:55 Protasiewicz P. (Polska) 1.05 926 23:55 Slabon K. (Kanada) 2.10 927 23:55 Ruud D. (Szwecja) 1.75 928 23:55 Gjedde Ch. (Dania) 1.85 929 23:55 Janniro B. (USA) 1.50 930 23:55 Ljung P. (Szwecja) 2.25 931 23:55 Rempala J. (Polska) 1.50 932 23:55 Karlsson P. (Szwecja) 1.05 933 23:55 Andersen H. (Dania) 1.25 934 23:55 Dryml A. (Czechy) 2.10 935 23:55 Maida A. (Wlochy) 1.25
PEPE, Walasek, Karlsson to pewniacy dlatego nei dziwia smiesznie niskie kursy.
Ja poszukalbym niespodzianek. 1. Jacek Rempala (1,5) - mega fuxiarz, w lidze nic nie jedzie, ale w turniejach indywidualnych jakos ciagle sie przeslizgnie do kolejnej rundy
2. Billy Janiro (1,5) - mlody jankes niezle sobie zaczyna poczynac, w cwiartce w Lonigo (podobny tor do Terenznao) byl 2 (13pkt) za Richardssonem, a przed: Fischerem, Topinka, Pepe, Ulamkiem.
3. David Ruud (1,75) - mlody Szwed powoli zaznacza swoja obecnoc na miedzynarodowych arenach. W Polsce calkiem przyzwoicie mu idzie, w Szwecji i Anglii takze. W 1/4 w Elgane byl 3 (12pkt) za Walaskiem i B. Pedersen, a przed: Gjedde, S. Anderssonem, Laukkanenem i H. N. Andersenem.
4. Ales Dryml (2,1) - nie wiem dlaczego wystawiono taki duzy kurs na Czecha. Starszy z Drymlow wcale nie jest taki zly. W 1/4 w Heusden-Zolder byl 3 (11pkt) za bratem Lukasem i Brhelem, a przed: Slaboniem, Ljungiem, Kylmakorpim i Povaznym. W Szwecji robi srednio 8 pkt na mecz. W Anglii idzie mu gorzej, ale do 8-ki powinien wejsc.
To sobie zagram w rozpisie 3z4. A jak trzeba bedzie 5 do kombi, to dorzucam PEPE i Karlssona.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
[qb] 928 23:55 Gjedde Ch. (Dania) 1.85 [/qb]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148 |
Czy zna ktos moze linka do strony z dzisiejszym turniejem eliminacyjnym do przyszlorocznego GP (tor Terenzano w Udinese)? Mi udalo sie znalezc jedynie uklad biegow, oto link: http://www.world.speedway.org/wc/i/q/s1.sdf
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
1 Peter Karlsson 13+3 2 David Howe 13+2 3 Billy Janniro 12 4 Ales Dryml 10 5 Piotr Protasiewicz 9 6 Tomas Topinka 9 7 Charlie Gjedde 8 8 Theo Pijper 8 9 Matej Zagar 7 10 Krzysztof Słaboń 6 11 Peter Ljung 6 12 Laszlo Szatmari 4 13 Jacek Rempała 4 14 Grzegorz Walasek 4 15 David Ruud 4 16 Andrea Maida 3
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2003
Posty: 34 |
2 polfinal Rybnik 1145 Kylmakorpi J.(Finlandia 2.00 1146 Jensen J.B.(Dania)1.50 1147 Dobrucki R.(Polska) 1.10 1148 Hampel J.(Polska) 1.25 1149 Karlson P.I.(Szwecja)3.50 1150 Stefani A.(Wegry) 3.50 1151 Dryml L.(Czechy) 1.05 1152 Darkin S. (Rosja) 3.50 1153 Brhel B.(Czechy) 1.30 1154 Richardson L.(Anglia) 1.10 1155 Laukkanen K.(Finlandia) 1.85 1156 Ulamek S.(Polska) 1.10 1157 Fisher R.(USA) 1.85 1158 Povazhny R.(Rosja) 1.50 1159 Pedersen B.(Dania) 1.40 1160 Andersson S.(Szwecja) 2.00 A to link do programu zawodow http://www.world.speedway.org/2003/wc/i/q/s2.sdf
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 86
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2001
Posty: 86 |
Oryginalnie wysłał HashisH: [qb] Ja poszukalbym niespodzianek. 1. Jacek Rempala (1,5) - mega fuxiarz, w lidze 2. Billy Janiro (1,5) - mlody jankes niezle 3. David Ruud (1,75) - mlody Szwed powoli 4. Ales Dryml (2,1) - nie wiem dlaczego [/qb] No i qrna qpon do kosza. Zalawtil mnie Jaca R i mlody Ruud. No coz, moze z typami na Rynbik bedzie leiej, tyle ze tu bardziej wyrownana stawka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 86
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2001
Posty: 86 |
No to lecimy z Coxem, nie Marvinem ;-)
Rozpisik 4z5
1145 Kylmakorpi J.(Finlandia) 2.00 1146 Jensen J.B.(Dania)1.50 1153 Brhel B.(Czechy) 1.30 1154 Richardson L.(Anglia) 1.10 1158 Povazhny R.(Rosja) 1.50
Choc zastanaiwam sie nad zamienieniem Kylmakorpiego na 1149 Karlson P.I.(Szwecja)3.50
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2003
Posty: 34 |
Co zrobi STS jak Andersson zrezygnowal ze startow po pierwszym biegu?? Da zwrot czy co???
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Oryginalnie wysłał kula007: [qb]Co zrobi STS jak Andersson zrezygnowal ze startow po pierwszym biegu?? Da zwrot czy co???[/qb] zapewne zaliczy zakład jako przegrany, bo nie awansował
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
1.Roman Povazhny 12+3 2.Jesper B. Jensen 12+2 3.Bjarne Pedersen 12+1 4.Bohumil Brhel 11 5.Kaj Laukkanen 10 Lukas Dryml 10 Rafał Dobrucki 10 8.Sebastian Ułamek 8 9.Joonas Kylmaekorpi 7 10.Peter I Karlsson 6 Sergei Darkin 6 12.Jarosław Hampel 5 13.Attila Stefani 4 14.Simon Stead 3 Ryan Fisher 3 16.Lee Richardson 1 17.Brent Werner 0 Stefan Andersson 0
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|