Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#175685 13/06/2003 19:14
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
M1,M2,M3 to oznaczenia jakby klasy zawodników.Dokładnie nie pamiętam ale jest to wyjaśnione na tablicach.
M1-to faworyci i
1-to miejsca 1-4
0-miejsca5-8
2-miejsce 9 i dalej
M2-średniaki-nie pamietam
m3-cienaisy
1-1-12
0-13-18
2-19-24

czyli poprostu w zależności od M , określa się klase zawodników i tym samym typy 1x2,mają inny przedział w klasyfikacji

np.Bajerski jest M1 bo był poprzednio w 8
i mozna grac tak
1-ze bedzie w 4
0-będzie w 8
2-bedzie poza pierwsa 8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#175686 14/06/2003 01:38
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Przede wszystkim wniosek jest jeden: Nie grać w Toto-mixie !!!! W sieci Rickardssona można spokojnie znaleźć za 2.7 a Sullivana za 7.0 Reszty nawet nie chciało mi się czytać. :zobacz:

#175687 14/06/2003 02:37
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
Cyborg,

wyciagajac wprost wnioski z Twojej wypowiedzi, mozna dojsc do prostego wniosku:
-jesli nie warto grac w mixie na V Rickiego, ani Sulliego (bo w sieci placa duzo wiecej), to na znaczy, ze sie mega oplaca grac na to, ze nie wygraja (odpowiednio 1.60 i 1.20)

P.S. I ja chyba tak zagram, bo jutro czuje, ze czas na Crumpa. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#175688 14/06/2003 05:15
Dołączył: Apr 2003
Posty: 34
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 34
Krompa ja tez mam takie przeczucie ze Crump jutro pojedzie z wszystkimi po bandzie.

#175689 14/06/2003 20:26
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Quote
Oryginalnie wysłał Krompa:
[qb]P.S. I ja chyba tak zagram, bo jutro czuje, ze czas na Crumpa. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Nadal można go zagrać w parze z Dryml i myślę że się "przejdę" do centrebet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

CRUMP,Jason Vs DRYML, Lukas 1 (1.65)

#175690 14/06/2003 21:33
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Ja proponuje zagrać Bajerski poza pierwszą ósemką(drugi raz mu się nie uda),myślę,że teraz się nie przebije do ósemki.
Druga propozycja to Adams w pierwszej ósemce.Jest to najsolidniejszy zawodnik obok Rickiego,z tym,ze na Adamsika kurs 1,5 a on prawie zawsze jest w półfinałach.Rok temu na 10 turniejów był 9 razy,w tym roku 2na2.Myślę,że dobrry i w miare pewny typ.
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#175691 15/06/2003 01:46
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Z tego co widzę to Bajerski jednak śmiało sobie poczyna... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#175692 15/06/2003 02:34
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Jednak nie wszedł do półfinału...

#175693 15/06/2003 02:57
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Quote
Oryginalnie wysłał Ralph:
[qb]Jednak nie wszedł do półfinału...[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#175694 15/06/2003 03:54
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
adamsik w 8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
bajerek poza 8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#175695 21/06/2003 15:21
Dołączył: Nov 2001
Posty: 86
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 86
STS wsytawil kursy na 1/2 finalu eliminacji do przyszlorocznego GP

1 polfinal odbedzie sie wsobote (21.06) w Terenzano ITA, a 2 w niedziele w Rybniku.
Do finalu (Poole - W. Brytania) wchodzi pierwsza osemka z kazdej imprezy.

Terenzano, czy awansuja?
920 23:55 Howe D. (Anglia) 1.45
921 23:55 Pijper T. (Holandia) 6.00
922 23:55 Walasek G. (Polska) 1.10
923 23:55 Topinka T. (Czechy) 1.85
924 23:55 Tihanyi S. (Wegry) 1.75
925 23:55 Protasiewicz P. (Polska) 1.05
926 23:55 Slabon K. (Kanada) 2.10
927 23:55 Ruud D. (Szwecja) 1.75
928 23:55 Gjedde Ch. (Dania) 1.85
929 23:55 Janniro B. (USA) 1.50
930 23:55 Ljung P. (Szwecja) 2.25
931 23:55 Rempala J. (Polska) 1.50
932 23:55 Karlsson P. (Szwecja) 1.05
933 23:55 Andersen H. (Dania) 1.25
934 23:55 Dryml A. (Czechy) 2.10
935 23:55 Maida A. (Wlochy) 1.25

PEPE, Walasek, Karlsson to pewniacy dlatego nei dziwia smiesznie niskie kursy.

Ja poszukalbym niespodzianek.
1. Jacek Rempala (1,5) - mega fuxiarz, w lidze nic nie jedzie, ale w turniejach indywidualnych jakos ciagle sie przeslizgnie do kolejnej rundy

2. Billy Janiro (1,5) - mlody jankes niezle sobie zaczyna poczynac, w cwiartce w Lonigo (podobny tor do Terenznao) byl 2 (13pkt) za Richardssonem, a przed: Fischerem, Topinka, Pepe, Ulamkiem.

3. David Ruud (1,75) - mlody Szwed powoli zaznacza swoja obecnoc na miedzynarodowych arenach. W Polsce calkiem przyzwoicie mu idzie, w Szwecji i Anglii takze. W 1/4 w Elgane byl 3 (12pkt) za Walaskiem i B. Pedersen, a przed: Gjedde, S. Anderssonem, Laukkanenem i H. N. Andersenem.

4. Ales Dryml (2,1) - nie wiem dlaczego wystawiono taki duzy kurs na Czecha. Starszy z Drymlow wcale nie jest taki zly. W 1/4 w Heusden-Zolder byl 3 (11pkt) za bratem Lukasem i Brhelem, a przed: Slaboniem, Ljungiem, Kylmakorpim i Povaznym. W Szwecji robi srednio 8 pkt na mecz. W Anglii idzie mu gorzej, ale do 8-ki powinien wejsc.

To sobie zagram w rozpisie 3z4. A jak trzeba bedzie 5 do kombi, to dorzucam PEPE i Karlssona.

#175696 21/06/2003 15:46
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
[qb]
928 23:55 Gjedde Ch. (Dania) 1.85
[/qb]

#175697 21/06/2003 19:38
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148
J
member
member
J Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148
Czy zna ktos moze linka do strony z dzisiejszym turniejem eliminacyjnym do przyszlorocznego GP (tor Terenzano w Udinese)? Mi udalo sie znalezc jedynie uklad biegow, oto link: http://www.world.speedway.org/wc/i/q/s1.sdf

#175698 22/06/2003 03:47
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
1 Peter Karlsson 13+3
2 David Howe 13+2
3 Billy Janniro 12
4 Ales Dryml 10
5 Piotr Protasiewicz 9
6 Tomas Topinka 9
7 Charlie Gjedde 8
8 Theo Pijper 8
9 Matej Zagar 7
10 Krzysztof Słaboń 6
11 Peter Ljung 6
12 Laszlo Szatmari 4
13 Jacek Rempała 4
14 Grzegorz Walasek 4
15 David Ruud 4
16 Andrea Maida 3

#175699 22/06/2003 14:02
Dołączył: Apr 2003
Posty: 34
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 34
2 polfinal Rybnik
1145 Kylmakorpi J.(Finlandia 2.00
1146 Jensen J.B.(Dania)1.50
1147 Dobrucki R.(Polska) 1.10
1148 Hampel J.(Polska) 1.25
1149 Karlson P.I.(Szwecja)3.50
1150 Stefani A.(Wegry) 3.50
1151 Dryml L.(Czechy) 1.05
1152 Darkin S. (Rosja) 3.50
1153 Brhel B.(Czechy) 1.30
1154 Richardson L.(Anglia) 1.10
1155 Laukkanen K.(Finlandia) 1.85
1156 Ulamek S.(Polska) 1.10
1157 Fisher R.(USA) 1.85
1158 Povazhny R.(Rosja) 1.50
1159 Pedersen B.(Dania) 1.40
1160 Andersson S.(Szwecja) 2.00

A to link do programu zawodow http://www.world.speedway.org/2003/wc/i/q/s2.sdf

#175700 22/06/2003 16:11
Dołączył: Nov 2001
Posty: 86
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 86
Quote
Oryginalnie wysłał HashisH:
[qb]
Ja poszukalbym niespodzianek.
1. Jacek Rempala (1,5) - mega fuxiarz, w lidze
2. Billy Janiro (1,5) - mlody jankes niezle
3. David Ruud (1,75) - mlody Szwed powoli
4. Ales Dryml (2,1) - nie wiem dlaczego
[/qb]
No i qrna qpon do kosza. Zalawtil mnie Jaca R i mlody Ruud. No coz, moze z typami na Rynbik bedzie leiej, tyle ze tu bardziej wyrownana stawka.

#175701 22/06/2003 16:19
Dołączył: Nov 2001
Posty: 86
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 86
No to lecimy z Coxem, nie Marvinem ;-)

Rozpisik 4z5

1145 Kylmakorpi J.(Finlandia) 2.00
1146 Jensen J.B.(Dania)1.50
1153 Brhel B.(Czechy) 1.30
1154 Richardson L.(Anglia) 1.10
1158 Povazhny R.(Rosja) 1.50

Choc zastanaiwam sie nad zamienieniem Kylmakorpiego na 1149 Karlson P.I.(Szwecja)3.50

#175702 22/06/2003 21:42
Dołączył: Apr 2003
Posty: 34
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 34
Co zrobi STS jak Andersson zrezygnowal ze startow po pierwszym biegu?? Da zwrot czy co???

#175703 22/06/2003 22:08
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Oryginalnie wysłał kula007:
[qb]Co zrobi STS jak Andersson zrezygnowal ze startow po pierwszym biegu?? Da zwrot czy co???[/qb]
zapewne zaliczy zakład jako przegrany, bo nie awansował

#175704 22/06/2003 23:52
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
1.Roman Povazhny 12+3
2.Jesper B. Jensen 12+2
3.Bjarne Pedersen 12+1
4.Bohumil Brhel 11
5.Kaj Laukkanen 10
Lukas Dryml 10
Rafał Dobrucki 10
8.Sebastian Ułamek 8
9.Joonas Kylmaekorpi 7
10.Peter I Karlsson 6
Sergei Darkin 6
12.Jarosław Hampel 5
13.Attila Stefani 4
14.Simon Stead 3
Ryan Fisher 3
16.Lee Richardson 1
17.Brent Werner 0
Stefan Andersson 0

Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, betowiec, Sensei), 1,665 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,808
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1