|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
No to sobie pojeździli :rolleyes: ale to była jedyna mądra decyzja jaką mogli podjąć. Zawody przełożone ( na następną sobotę). A i gratulacje, dla zwolenników sztucznych torów. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
ciekawe czysts-ownia zaliczy wyniki pierwszych 3 biegów? bo reszta to oczywisty zwrot :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 78
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2002
Posty: 78 |
Wlasnie, czy ktos moze udzielic rzetelnej informacji, jak zostana zinterpretowane pierwsze 3 biegi w STS lub TM?! Zalicza czy beda zwroty?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
To samo pytanie mnie takze nurtuje , szczerze mowiac po stsie mozna sie wszystkiego spodziewac mimo iz zwroty na zdrowy rozum powinny byc poniewaz te zawody sie nie odbyly!!!Wiec jak mozna zaliczac wyniki czegos co sie nie odbylo?!Te 3 wyscigi byly anulowane a wiec powinny byc zwroty.To tak jakby w skokach narciarskich skoczylo 15 gosci po czym zaczal by wiac silny wiatr i odwolano zawody wtedy zwroty byly oczywiste , ciekawe jak sie sts zachowa bo po nich to wszystkiego sie mozna spoedziwac..ale to sie okaze z rana lub w poniedzialek...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
No pewnie, że muszą dać zwrot. Przecież wyniki tych trzech rozegranych biegów zostały anulowane. Ale wcale nie dziwię się Waszym wątpliwością, gdyż tak jak już zostało napisane " z STS -em nigdy nic nie wiadomo". Pierwszy wyścig "powinni" zaliczyć gdyż nie wygrał Sullivan, na którego zapewne grający stawiali. Z drugim biegiem podobnie, gdyż nie wygrał Holta. Z trzecim?, trzeba by było zajrzeć do komputera. Całe szczęście, że tego nie czytają, bo jeszcze by tak postąpili. Ale na serio, to musi być zwrot, bo jak nie to trzeba by było na stronie głównej mecz.pl umieścić obok "Lemgo" nową "firmę bukmacherską".
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
jezeli chodzi o totomix to 90% szans ze zostaniemy wyru.... w du... jezeli chodzi o GP.zwyciezcy biegow pewnie zostana zaliczeni bo bedzie im sie to po porstu o pla cac!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 78
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2002
Posty: 78 |
No i co?!?! Te S K U R W I E L E z STSu zaliczyli pierwsze 3 rozegrane biegi?! SKANDAL, czy ktos sadzi ze reklamacja moze przyniesc skutek?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Witam , B_Sosnowiec wlasnie tamat zalozylem w "Swiat Bukmacherstwa" i tam mozesz wyrazic swoje zdanie i tam sie wyjasni pewnie czy jest sens robic reklamacje, to co od******la sts to sie w glowie nie miesci naprawde .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 524
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2002
Posty: 524 |
Mam pytanie- postawilem w Centrebecie ze Gollob bedzie lepszy w Pradze od Bojarskiego i Protasiewicza. Nie za bardzo moge znalezc wyniki,wiem tylko ze Gollob cienko pojechal...pomocie ludzika.Dzieki z gory.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148 |
Oryginalnie wysłał Xanthos: [qb]Mam pytanie- postawilem w Centrebecie ze Gollob bedzie lepszy w Pradze od Bojarskiego i Protasiewicza. Nie za bardzo moge znalezc wyniki,wiem tylko ze Gollob cienko pojechal...pomocie ludzika.Dzieki z gory.[/qb] No to jak tak postawiles to wygrales
|
|
|
Link skopiowany do schowka