Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
wg mnie fenerbahce wygra ale bez przesady zeby buty gubic w biegu do stsu...

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2007
Posty: 83
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 83
Przez to wasze pisanie zwinął mi się kurs w totomixie był handicap z Rygą a teraz wogóle kursu nie ma.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
A niby kim sa Francuzki, ze robicie je takimi faworytkami? Lotyszki zagraly calkiem przyzwoicie i wcale nie sa na straconej pozycji, ja im daje wiecej szans na zwyciestwo.

drugi mecz: Fenerbahce, wszystko fajnie, na papierze Turczynki mocne, tylko, ze mialem przyjemnosc ogladac mecz z Napoli...i gwarantuje Wam, ze w formie sprzed tygodnia dostana na Wegrzech lomot. Warto dodac, ze graly z Napoli, ekipa conajwyzej przecietna jak na tegoroczna Eurolige. Na Wegrzech sie cholernie ciezko gra, sklad Sopronu wyglada calkiem przyzwoicie, nawet bez kontuzjowanych zawodniczek. Mecz we Francji im wyjatkowo nie wyszedl, pewnie tez zlekcewazyly co nieco rywalki.

To tyle odnosnie 2 tegotygodniowych megapewniakow forumowych. Wiecej napisze pozniej jak poszukam w necie troche pewnych informacji na temat roznych ekip.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
Originally Posted by polskignom
A niby kim sa Francuzki, ze robicie je takimi faworytkami? Lotyszki zagraly calkiem przyzwoicie i wcale nie sa na straconej pozycji, ja im daje wiecej szans na zwyciestwo.

drugi mecz: Fenerbahce, wszystko fajnie, na papierze Turczynki mocne, tylko, ze mialem przyjemnosc ogladac mecz z Napoli...i gwarantuje Wam, ze w formie sprzed tygodnia dostana na Wegrzech lomot. Warto dodac, ze graly z Napoli, ekipa conajwyzej przecietna jak na tegoroczna Eurolige. Na Wegrzech sie cholernie ciezko gra, sklad Sopronu wyglada calkiem przyzwoicie, nawet bez kontuzjowanych zawodniczek. Mecz we Francji im wyjatkowo nie wyszedl, pewnie tez zlekcewazyly co nieco rywalki.

To tyle odnosnie 2 tegotygodniowych megapewniakow forumowych. Wiecej napisze pozniej jak poszukam w necie troche pewnych informacji na temat roznych ekip.

zdecyduj sie czy lille jest slabe a wygralo z sopronem 20 pkt czy sopron mocny bo przegral z lille 20 pkt....... piszesz farmazony o niezlej postawie rygi a tak naprawde to byla kwestia podejscia cska, czy ryga jest na poziomie euroligowym okaze sie dzis........ fenerbahce zagralo slabo z wloszkami ale jak argumentem ma byc ze sopron u siebie to poczekaj do jutra i bedziesz mial napewno wyzszy kurs niz dzis

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
liczy sie tez takie cos jak forma dnia, kwestia podejscia do meczu.

A przy w miare rownym potencjale bardzo duza role odgrywa miejsce rozgrywania spotkania.

Sopron nie jest mocny, Sopron jest przyzwoity, tak tez napisalem.

Naciagajac moje slowa, mozesz sobie wyciagac glupie wnioski, to nie moj problem. Raczej Twoj.

Poczekam i skorzystam.


Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Post deleted by tomo

Dołączył: Oct 2007
Posty: 219
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 219
Najlepiej skrytykowac kogos po meczu bo zle typy dal.
Gdyby wynik byl odwrotny to bys nie mlaskal.
Nikt nie ma 100% skutecznosci.
dlaczego nie napisales przed meczem co myslisz o tym ?

Nie róbmy śmietnika docinając sobie, choć muszę przyznać że kolega miał rację bo też argumenty podane w analizie były lekko żenujące. Jednak proszę o niekomentowanie w ten sposób typów boks

Last edited by sebkos; 14/11/2007 18:39.
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
po tym jak sopron przegral 18 punktami z villenueve,a wczoraj francuzki klub dostal lomot od slabej rygi,dzis faktycznie fenerbahce powinno sobie poradzic z sopronem w ktorym ponoc 2 zawodniczki maja nie grac ale przeciez fenerbahce ledwie wygralo z napoli u siebie z przecietnym zupelnie napoli.
ach ta zenska euroliga.
mysle ze swoje wyjazdowe mecze maja duze szanse wygrac brno,cska,dynamo.
zastanawiam sie nad wyjazdowymi wygranymi hiszpanskich klubow a takze bourges no i rosyjskie kluby tez powinny sobie poradzic z polskimi.
no ale wlasnie czy aby napewno polskie kluby sa bez szans z rosyjskimi ?
jesli tak to zapowiada sie kolejka w ktorej z tarcza wroca przyjezdne kluby.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Ok, zacznijmy konstruktywną (mam nadzieję) dyskusje na temat dzisiejszych i jutrzejszych meczy, bo kursy w przeciwieństwie do poprzedniej kolejki są zachęcajace.
Pierwszy mecz, który rzucił mi się w oczy to:

Koszyce-Dexia Namur Po naprawdę minimalnej porażce Słowaczek w Spartaku (60:62) i podobno bardzo dobrej grze naszych południowych sasiadek ( co podkreślał trener Lotosu po obejrzeniu taśm z tego meczu) przychodzi czas na Belgijki, które pamiętamy z poprzedniego sezonu z raczej bardzo przeciętnej gry. W składzie Belgijek widzę az cztery Polki w tym najskuteczniejsza w ostatnim meczu i wiekszości meczy ubiegłego sezonu - Krystyna Szymańska-Lara, poza tym raczej nie widzę tu jakiś większych wzmocnień porównując z sezonem 06/07.
Mam nadzieję, że Koszyce przed własnymi kibicami potwierdzą formę z Moskwy i wygrają dzisiaj bo okazja do tego jest sprzyjająca.

Poza tym widzę jeszcze Faenza - Dynamo 2, USK Praga - Bourges 2 i zastanawiam się czy nasze obie drużyny mają jakieś szanse na wygrane z dream team'ami z Rosji. Sądze, ze w obu przypadkach po walce ale jednak i Wisła i Lotos zaliczą porażki.

Piszcie jakie macie zdanie na temat tej kolejki.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Co do meczu LOTOS - Region Moskwa.
Myslalem tutaj nad zdecydowana 1 ale jutro juz zagraja Thompson i Jacskon(nie wiem co z Bird)wiec wynik z Koszycami nie ma tutaj zadnego znaczenia.lotos bez Pawlak.Jeszcze nie wiem jaki wynik typuje ale gwiazdy Spartaka nawet wspolnie nie trenowaly wiec ich gra moze nie byc az tak decydujaca choc to dla takiego formatu zawodniczek nie powinno byc przeszkoda.
Mysle nad 1 o ile uda sie zatrzymac Matovic.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 20
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 20
USK PRAGA - to JAnell Burse Lindsay Whalen z USA , 3 reprezentantki czech Mokrosova, Hartigova, Elhotova , Sandra Le drean i Elodie Godin reprezentantki francji no może byłe - reasumując Bourges jedynie może a nie musi wygrać a SPartak ma jeszcze Taurasi , Kelly Mazzante i Kelly Miller z usa w składzie odnośnie zawodniczek które nie grały od pocżatku sezonu w lidze czy eurolidze ale znalesc info czy ktoraś z nich przyjedzie na lotos to nie lada sztuka chodzi mi głownie o taurasi której marka w ciagu osstatnich 2 latach wyrobiła sie znacząco - ale jesli Thompson i jackson grają na chodzonego nawet to sorry ale 2 biore

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Francuzki zagraly z Sopronem mecz zycia, w Rydze zagraly juz na swoim normalnym poziomie. A Ryga juz w Moskwie udowodnila, ze sa bardzo niedoceniane, rowniez przeze mnie. Chociaz jeden kolega usilnie mi chcial udowodnic, ze CSKA podeszlo lajtowo do meczu. Wystarczy zajrzec do wynikow ligi rosyjskiej, jak one lajtowo traktuja swoje rywalki. To taki commment odnosnie wczorajszego spotkania.

Co na dzisiaj:

Sopron, moim zdaniem do gry. Ale to juz bylo wczesniej, nie bede sie powtarzal.

Ciekawie bedzie na Slowacji, ale raczej nie do gry.

Ja dzis osobiscie sprobuje Sibenik, zgodnie z moimi oczekiwaniami postawily sie Bourges we Francji, Salamanca przegrala u siebie z Wisla. Chorwatki nie sa takie slabe, u siebie dla ekipy hiszpanskiej powinny byc grozne, Jedynym problemem moze byc krotka lawka. Czy kontuzja, czy problem z faulami moze sprawic duzy problem druzynie. Sibenik w weekend gral u siebie z Crvena, a mecz rozstrzygnal sie tak naprawde w I kwarcie. Nie mam dokladnych informacji, ale sadze, ze pod koniec ekipa sie juz oszczedzala, dlatego tez wyraznie przegrana IV kwarta, Halcon doznal z kolei pierwszej porazki, 78:80 z Burgos i to chyba dobrze im nie rokuje. Ale to tak przy okazji, bo puchary to nie liga. U Chorwatek warto zwrocic uwage na Dickson, nr 21 draftu WNBA. Ciekawa zawodniczka, ktora gra pierwsze skrzypce. Podumowujac Sibenik 1.9 w betako.

Brna nie ruszam, choc powinny wygrac, tak samo UMMC, Wisla jest mocna i wcale tak nie bedzie im lekko, choc niewatpliwie sa faworytkami.

Zagram natomiast na zwyciestwa i Valencii i Dynama. Dynamo rozbilo u siebie wcale nienajslabsze Pecs, Faenza to ekipa conajwyzej przecietna, jedyne co mnie martwi to porazka w ostatni weekend w lidze. Faenza to ekipa przecietna i nic wiecej. Rosjanki musza wygrywac takie wyjazdy, chcac znalezc sie w czubie tabeli na koniec. Valencia jedzie do Mondeville. I tam tez jest faworytem, do gry na obie te ekipy, zachecaja mnie kursy, odp. 1.47 i 1.58.

Podsumowujac:

Sopron-Fener 1 1.63
Sibenik-Halcon 1 1.90
Mondeville-Ros Casraes 2 1.58
Faenza-Dynamo 2 1.47



Dołączył: Nov 2007
Posty: 20
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 20
11 listopada w składzie UMMC Jekaterinburg w meeczu ze Spartakiem St Petersburg wygranym na wyjezdzie 49:93 grały pierwszy raz po kontuzji Oxanna Rachmatullina i Deanna Nolan była mvp euroligi grając w Brnie tym samym Jekaterinburg jest jeszcze silniejszy niż tydzien temu a niedojechała jeszcze Cherryl Ford córa KAROLA MALONE i nie wiadomo kiedy zagra - jęzeli Candice Dupree nie urosła w nocy do 3,90 cm ja tu widze 2

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Ford nie bedzie w Krakowie.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
Originally Posted by polskignom
Francuzki zagraly z Sopronem mecz zycia, w Rydze zagraly juz na swoim normalnym poziomie. A Ryga juz w Moskwie udowodnila, ze sa bardzo niedoceniane, rowniez przeze mnie. Chociaz jeden kolega usilnie mi chcial udowodnic, ze CSKA podeszlo lajtowo do meczu. Wystarczy zajrzec do wynikow ligi rosyjskiej, jak one lajtowo traktuja swoje rywalki. To taki commment odnosnie wczorajszego spotkania.

jesli lille dostalo wysoko od rygi to porazka sopronu z lille pokazuje raczej ich slabosc........ dla mnie lekko fenerbahce i mocniej salamanca

P.S. grajac sibenik po 1.9 pokazujesz swoje amatorstwo..... sorry ale kursy na sibenik masz wyzsze

jeszcze raz taka zaczepka z twojej strony będziesz przezemnie kasowany zawodowcu boks

Last edited by sebkos; 14/11/2007 20:35.
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Post deleted by sebkos

Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
Post deleted by sebkos

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Koniec dyskusji na temat amatorstwa, większość z nas to amatorzy ...

Last edited by sebkos; 14/11/2007 20:46.
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
Post deleted by sebkos

Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
...i cisza jak makiem zasiał smile
Chodzi mi po głowie typ Faenza (+6) - Dynamo Moskwa 2 po kursie 1,9 w toto-mix. Moze ma ktoś wiadomości na temat gry Włoszek na własnym parkiecie?

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, aker, forty, latajaca_holenderka, kamel, Lukasz111, burbon, betowiec, Akhu), 2,827 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,918
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1