|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
ponadto na dzisiejszym posiedzeniu, została przywrócona kara dla częstochowian, za mecz finałowy; i zdecydowano, że jeszcze raz zostanie zbadana sytuacja zaistniała w meczu Toruń - Częstochowa z rundy zasadniczej, kiedy nad torem rozpadał się "jogurtowy deszcz";
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 371
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 371 |
Witam! Wie ktoś kiedy startuje liga szwedzka? pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 995
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 995 |
Oryginalnie wysłał ciopek: [qb]Witam! Wie ktoś kiedy startuje liga szwedzka? pozdr[/qb] juz ciopek specjalnie dla ciebie zrobilem temacik o tej lidze jest tu
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 371
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 371 |
Dzięki Arik niespodziewałem się tak obfitej odpowiedzi pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 995
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 995 |
Oryginalnie wysłał ciopek: [qb]Dzięki Arik niespodziewałem się tak obfitej odpowiedzi pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] spox w koncu my kibole czarnego sportu jestesmy jedna rodzina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165 |
Moi kochani napisałem dziś maila do Toto-Mixa z pytaniem jak to bedzie z tym żużlem u nich ??? Zaoferują lige polską speedwaya czy nie ??? Przed chwilą dotarła do mnie od nich nastepująca odpowiedz : Witam, już od niedzieli 28.03 będzie można u nas obstawiać wybrane zdarzenia na extraligę polską w żużlu. zapraszamy na nasze strony internetowe > www.totolotek.pl [ totolotek.pl] Wszelkie spekulacje zostały chyba teraz ucięte co do tego czy bedzie żużlowa polska ekstraliga w TOTO-Mixie... TOTO-MIX dla WAS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 698
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 698 |
Oryginalnie wysłał DRAGO: [qb]Moi kochani napisałem dziś maila do Toto-Mixa z pytaniem jak to bedzie z tym żużlem u nich ??? Zaoferują lige polską speedwaya czy nie ??? Przed chwilą dotarła do mnie od nich nastepująca odpowiedz : Witam, już od niedzieli 28.03 będzie można u nas obstawiać wybrane zdarzenia na extraligę polską w żużlu. zapraszamy na nasze strony internetowe > www.totolotek.pl [ totolotek.pl] Wszelkie spekulacje zostały chyba teraz ucięte co do tego czy bedzie żużlowa polska ekstraliga w TOTO-Mixie... TOTO-MIX dla WAS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] To super <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: jeszcze zeby tym tropem poszedl STS i Prof to by bylo wspaniale
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 91
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 91 |
Oryginalnie wysłał DRAGO: [qb]Moi kochani napisałem dziś maila do Toto-Mixa z pytaniem jak to bedzie z tym żużlem u nich ??? Zaoferują lige polską speedwaya czy nie ??? Przed chwilą dotarła do mnie od nich nastepująca odpowiedz : Witam, już od niedzieli 28.03 będzie można u nas obstawiać wybrane zdarzenia na extraligę polską w żużlu. zapraszamy na nasze strony internetowe > www.totolotek.pl [ totolotek.pl] Wszelkie spekulacje zostały chyba teraz ucięte co do tego czy bedzie żużlowa polska ekstraliga w TOTO-Mixie... TOTO-MIX dla WAS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Po roku czekania e-liga wraca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: No to zanosi sie na mój debiut TOTO-Mixie. Czego to się nie robi dla żużla... i pieniazkow oczywiscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 995
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 995 |
moi kochani Gapinski,Miskowiak sa zawodnikami Wts Wroclaw oczywiscie za darmo
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 91
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 91 |
Oryginalnie wysłał Arik: [qb]moi kochani Gapinski,Miskowiak sa zawodnikami Wts Wroclaw oczywiscie za darmo[/qb] No to zadna niespodzianka, jak dla mnie. Póki co nie ma jeszcze uzasadnienia, ale zapewne chodziło o punkt mówiacy o upadłosci klubu(a tak na prawde to klub z Piły jest w stanie likwidacji,a to jest dosc znaczna różnica). Niewatlpliwym plusem takiej decyzji jest fakt, że chłopaki moga jezdzic, a nie przez rok siedziec na trybunach. Nie chciałbym byc złosliwy, ale ciekaw jestem na kogo padnie za rok. Gratulacje Wrocław,skład macie teraz bardzo silny i czyżby pierwsza ofiara były niejakie rekiny? pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
no to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla mixa,może są syficzni,ale tylko oni mają rozbudowane NBA i żużelek.Ale to i tak nie te czasy jak dyletanci z profa dawali lige bez handi i człowiek cały tydzien zbierał fundusze,aby w niedzielę przytulić te pewne pare groszy w 3 -kombinacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165 |
Oryginalnie wysłał Arik: [qb]moi kochani Gapinski,Miskowiak sa zawodnikami Wts Wroclaw oczywiscie za darmo[/qb] jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!! WTS WTS WTS !!! Arik jedziesz do Rybnika ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 995
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 995 |
Oryginalnie wysłał DRAGO: [qb] Oryginalnie wysłał Arik: [qb]moi kochani Gapinski,Miskowiak sa zawodnikami Wts Wroclaw oczywiscie za darmo[/qb] jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!! WTS WTS WTS !!! Arik jedziesz do Rybnika ?[/qb] no wlasnie mysle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka