Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
ponadto na dzisiejszym posiedzeniu, została przywrócona kara dla częstochowian, za mecz finałowy; i zdecydowano, że jeszcze raz zostanie zbadana sytuacja zaistniała w meczu Toruń - Częstochowa z rundy zasadniczej, kiedy nad torem rozpadał się "jogurtowy deszcz";

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2003
Posty: 371
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 371
Witam!
Wie ktoś kiedy startuje liga szwedzka?
pozdr

Dołączył: Mar 2003
Posty: 995
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 995
Quote
Oryginalnie wysłał ciopek:
[qb]Witam!
Wie ktoś kiedy startuje liga szwedzka?
pozdr[/qb]
juz ciopek specjalnie dla ciebie zrobilem temacik o tej lidze jest tu

Dołączył: Oct 2003
Posty: 371
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 371
Dzięki Arik niespodziewałem się tak obfitej odpowiedzi pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Mar 2003
Posty: 995
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 995
Quote
Oryginalnie wysłał ciopek:
[qb]Dzięki Arik niespodziewałem się tak obfitej odpowiedzi pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
spox w koncu my kibole czarnego sportu jestesmy jedna rodzina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
Moi kochani napisałem dziś maila do
Toto-Mixa z pytaniem jak to bedzie z tym żużlem u nich ??? Zaoferują lige polską speedwaya czy nie ???

Przed chwilą dotarła do mnie od nich nastepująca odpowiedz :

Witam,

już od niedzieli 28.03 będzie można u nas obstawiać wybrane zdarzenia na
extraligę polską w żużlu. zapraszamy na nasze strony internetowe > www.totolotek.pl [totolotek.pl]

Wszelkie spekulacje zostały chyba teraz ucięte co do tego czy bedzie żużlowa polska ekstraliga w TOTO-Mixie...

TOTO-MIX dla WAS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Aug 2003
Posty: 698
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 698
Quote
Oryginalnie wysłał DRAGO:
[qb]Moi kochani napisałem dziś maila do
Toto-Mixa z pytaniem jak to bedzie z tym żużlem u nich ??? Zaoferują lige polską speedwaya czy nie ???

Przed chwilą dotarła do mnie od nich nastepująca odpowiedz :

Witam,

już od niedzieli 28.03 będzie można u nas obstawiać wybrane zdarzenia na
extraligę polską w żużlu. zapraszamy na nasze strony internetowe > www.totolotek.pl [totolotek.pl]

Wszelkie spekulacje zostały chyba teraz ucięte co do tego czy bedzie żużlowa polska ekstraliga w TOTO-Mixie...

TOTO-MIX dla WAS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
To super <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: jeszcze zeby tym tropem poszedl STS i Prof to by bylo wspaniale

Dołączył: Feb 2004
Posty: 91
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 91
Quote
Oryginalnie wysłał DRAGO:
[qb]Moi kochani napisałem dziś maila do
Toto-Mixa z pytaniem jak to bedzie z tym żużlem u nich ??? Zaoferują lige polską speedwaya czy nie ???

Przed chwilą dotarła do mnie od nich nastepująca odpowiedz :

Witam,

już od niedzieli 28.03 będzie można u nas obstawiać wybrane zdarzenia na
extraligę polską w żużlu. zapraszamy na nasze strony internetowe > www.totolotek.pl [totolotek.pl]

Wszelkie spekulacje zostały chyba teraz ucięte co do tego czy bedzie żużlowa polska ekstraliga w TOTO-Mixie...

TOTO-MIX dla WAS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Po roku czekania e-liga wraca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: No to zanosi sie na mój debiut TOTO-Mixie. Czego to się nie robi dla żużla... i pieniazkow oczywiscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 995
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 995
moi kochani Gapinski,Miskowiak sa zawodnikami Wts Wroclaw oczywiscie za darmo

Dołączył: Feb 2004
Posty: 91
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 91
Quote
Oryginalnie wysłał Arik:
[qb]moi kochani Gapinski,Miskowiak sa zawodnikami Wts Wroclaw oczywiscie za darmo[/qb]
No to zadna niespodzianka, jak dla mnie. Póki co nie ma jeszcze uzasadnienia, ale zapewne chodziło o punkt mówiacy o upadłosci klubu(a tak na prawde to klub z Piły jest w stanie likwidacji,a to jest dosc znaczna różnica). Niewatlpliwym plusem takiej decyzji jest fakt, że chłopaki moga jezdzic, a nie przez rok siedziec na trybunach. Nie chciałbym byc złosliwy, ale ciekaw jestem na kogo padnie za rok.
Gratulacje Wrocław,skład macie teraz bardzo silny i czyżby pierwsza ofiara były niejakie rekiny?

pozdrowienia

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
no to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla mixa,może są syficzni,ale tylko oni mają rozbudowane NBA i żużelek.Ale to i tak nie te czasy jak dyletanci z profa dawali lige bez handi i człowiek cały tydzien zbierał fundusze,aby w niedzielę przytulić te pewne pare groszy w 3 -kombinacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
Quote
Oryginalnie wysłał Arik:
[qb]moi kochani Gapinski,Miskowiak sa zawodnikami Wts Wroclaw oczywiscie za darmo[/qb]
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!
WTS WTS WTS !!!

Arik jedziesz do Rybnika ?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 995
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 995
Quote
Oryginalnie wysłał DRAGO:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Arik:
[qb]moi kochani Gapinski,Miskowiak sa zawodnikami Wts Wroclaw oczywiscie za darmo[/qb]
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!
WTS WTS WTS !!!

Arik jedziesz do Rybnika ?[/qb]
no wlasnie mysle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 8 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, JelineK, burbon, 11kera11, Sensei, bukma), 833 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,640
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1