Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 6 1 2 3 4 5 6
nerti #1847908 11/12/2007 03:25
Dołączył: Jul 2004
Posty: 500
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 500
Gracie dzisiaj Swensea - Horsham?
Ja dalem UNDER 4.5 po kursie 1.27 .... oby weszlo

Bonus: Unibet
Rocco #1847973 11/12/2007 04:05
Dołączył: Nov 2006
Posty: 126
member
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 126
o wiele lepszym roziązaniem jest handi na łabędzie. Będzie grał pierwszy skład.. Martinez zapowiedział takie ustawienie po tym, jak w sobote odwołano mecz z Rovers

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Powtorki 2. rundy

Dzis 20:45


Barnet FC - Burton Albion 1.87 3.50 5.00

Chasetown - Port Vale 5.60 3.70 1.70

Southend United - Oxford United 1.47 4.50 8.25

Walsall - Northampton Town 1.91 3.45 5.00

2 runda

Dzis 20:45


Luton Town - Nottingham Forest 2.95 3.60 2.50

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Moje dotychczasowe zmagania z FA Cup nie napawaja optymizmem ale sprobuje ponownie:


Najciekawszy mecz dzisiejszego wieczora to bez watpienia pojedynek pomiedzy Luton, a Nottinghamem Forrest.

Poniewaz losowanie 3 rundy odbylo sie tydzien temu druzyny wiedza, ze zwyciezca zagra w kolejnej rundzie z Liverpoolem. Co wiecej mecz ten bedzie transmitowany przez Sky Sports. Zatem stawka tego meczu jest nie tylko awans ale szansa na wielkie pieniadze ( ocenia sie, ze zwyciezca moze zainkasowac nawet kolo miliona funtow dzieki reklamom i sprzedazy praw do transmisji) i przypomnienie sobie szczesliwszych czasow gdy obie druzyny graly w ekstraklasie.

Powszechnie znana jest sytuacja w jakiej znalazl sie Luton. Pilkarze od miesiaca nie otrzymali pieniedzy za gre, klub przejal syndyk ( zarzad komisaryczny) poszukujacy kogos kto zainwestuje w klub, wladze ligi odebraly im 10 punktow. jednak od tego czasu Luton nie przegral i wciaz brnie do przodu. Wlasnie ta determinacja powoduje, ze postawie dzis na druzyne Blackwella. Menedzer w jednym z wywiadow stwierdzil, ze od zwyciestwa w dzisiejszym meczu zalezec bedzie czy pilkarze otrzymaja wyplate przed swietami. Poza tym mecz z Liverpoolem to szansa na uzyskanie finansowego oddechu i uregulowanie wielu zaleglosci. W tym sezonie Luton pokonal juz NF na wlasnym boisku, a dzis zawodnicy wykrzesza z siebie nie 100 ale 120 % i determinacja przechyli szale wyrownanego pojedynku na ich korzysc.

Luton - Nottingham F. typ:1, kurs: 2.80, stawka: 3/10, buk: GB

Moj bilans 07/08:

Typow podanych: 22
Typow trafionych: 11
Typow nietrafionych:10
Zwrot:1
Zainwestowane jednostki: 79
Wygrane jednostki: 62.9
Zysk/strata: -16.1 j.
Yield: - 20.2 %

Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
zauwazylem ze Bristol Rovers trafilo na Fulham ktore w tym sezonie bedzie mialo powazniejsze zmartwienie niz puchar - moze to uwaga nie na temat ale moim zdaniem Fulham odpusci puchar bardzo szybko i skupi sie na obronie ligowego bytu gdyz wpadlo w nieciekawa sytuacje - tak jak rok wczesniej Sheffield United czy Charlton 'postaraja sie' jak najszybciej odpasc z rozgrywek i mamy typ na 'sensację' - ewentualny jutrzejszy dobry wynik lub przynajmniej postawe druzyny z Craven Cottage w meczu z Chelsea potraktuje jao dobry prognostyk przed sprawdzeniem sie tego typu - mysle ze włodarze Fulham nie sa na tyle 'inteligentni inaczej' zeby wykrwawiac sie na pucharze w obecnej dramatycznej sytuacji:
Fulham -Bristol Rovers TYP; 2 kurs 8.5 Gamebookers (zobaczycie ze skape popaprancy zmniejsa wkrotce kurs), LAY Fulham @ 1.4 betfair

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Sobota, 5.01


14:00 Chasetown - Cardiff Ang. FA Cup 9.75 4.75 1.30
15:00 Wolverhampton - Cambridge United Ang. FA Cup 1.25 5.05 11.50
15:00 Walsall - Millwall Ang. FA Cup 1.90 3.25 4.05
16:00 Tranmere - Hereford Ang. FA Cup 1.75 3.35 4.80
16:00 Watford - Crystal Palace Ang. FA Cup 1.90 3.25 4.05
16:00 West Ham Utd - Manchester City Ang. FA Cup 2.35 3.25 2.85
16:00 Norwich - Bury Ang. FA Cup 1.45 3.85 7.50
16:00 Ipswich - Portsmouth Ang. FA Cup 3.25 3.25 2.15
16:00 Plymouth - Hull Ang. FA Cup 2.10 3.25 3.35
16:00 Preston - Scunthorpe Ang. FA Cup 2.00 3.25 3.65
16:00 Southampton - Leicester Ang. FA Cup 1.90 3.30 3.95
16:00 Swansea - Havant & Waterlooville Ang. FA Cup 1.20 5.45 13.00
16:00 Southend - Dagenham and Redbridge Ang. FA Cup 1.50 3.70 6.75
16:00 Swindon - Barnet Ang. FA Cup 1.55 3.65 6.25
16:00 Tottenham - Reading Ang. FA Cup 1.50 3.70 6.75
16:00 Sunderland - Wigan Ang. FA Cup 2.00 3.25 3.65
16:00 Huddersfield - Birmingham Ang. FA Cup 4.70 3.35 1.75
16:00 Everton - Oldham Ang. FA Cup 1.25 5.05 11.50
16:00 Colchester - Peterborough Ang. FA Cup 1.80 3.35 4.45
16:00 Chelsea - Queens Park Rangers Ang. FA Cup 1.15 6.50 17.00
16:00 Charlton - West Bromwich Albion Ang. FA Cup 2.45 3.25 2.70
16:00 Bristol City - Middlesbrough Ang. FA Cup 2.70 3.25 2.45
16:00 Bolton - Sheffield Utd Ang. FA Cup 1.60 3.55 5.60
16:00 Brighton - Mansfield Ang. FA Cup 1.40 4.10 8.00
16:00 Barnsley - Blackpool Ang. FA Cup 2.10 3.25 3.35
16:00 Blackburn - Coventry Ang. FA Cup 1.40 4.10 8.00
18:15 Aston Villa - Manchester United Ang. FA Cup 4.45 3.35 1.80


Niedziela, 6.01

15:00 Fulham - Bristol Rovers Ang. FA Cup 1.40 4.10 8.00
15:00 Derby - Sheffield Wednesday Ang. FA Cup 1.80 3.35 4.45
15:00 Burnley - Arsenal Ang. FA Cup 7.50 3.85 1.45
17:00 Luton - Liverpool Ang. FA Cup 9.75 4.75 1.30
19:00 Stoke - Newcastle Ang. FA Cup 3.05 3.25 2.25

Kursy Expekt

Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
warto uwazam dodac ze druzyny ktore beda chciec ewakuowac jak najszybciej z pucharu - zatem wspomniane Fulham, a takze Bolton (Sunderland ma pecha bo trafil na 'konkurenta' do spadku Wigan) - po prostu chamsko przegraja swoje mecze niewazne ze u siebie, gdyz remis oznacza koniecznosc rozegrania dodatkowego meczu - nie ma dogrywki o ile sie orientuje - wiec mozna smielej przylozyc czyste 2 obok zwyklego zlayowania bezzsensownych kursow typu 1.40
Pozdr

Dołączył: Dec 2007
Posty: 62
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 62
jak dla mnie to komentarze typu "Ci sobie odpuszcza bo ciocia ma imieniny a drudzy bo kuzyn sie hajta " sa tragiczne i nie maja racji bytu.
Zrozumcie,ze to jest FA Cup ,najbardziej prestizowe rozgrywki na swiecie (na swoim podworku),tam nie ma takiej mentalnosci jak nad Wisla ,typu "dzis odpuszczamy wam puchar a jutro sie koncentrujemy na walce o utrzymanie"
Kibice,ktorych nawet w 3 lidze jest czasem sporo wiecej niz u nas na OE,by ich zjedli za takie podejscie!!!
nie ma mowy o odpuszczaniu pucharu,tylko dlatego ,ze jest sie nisko w tabeli!
wlasnie to jest jedna z glownych przyczyn,dlaczego nasi grajkowie w niemal 80%,wyjezdzaja na zachod i sluch o nich ginie.Ta skrzywiona mentalnosc odpuszczania nie ktorych meczy.Tam gra sie na maxa,do upadlego ,w kazdym szpilu,dlatego na calym swiecie ludzie kochaja ogladac ta lige.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
sam ogladalem spotkanie na zywo pucharu anglii w ktorym gospodarze przegrywali 0-2 i nie grali nic, ale kibice caly czas wzywali ich do walki i efekt jaki byl? gol przed przerwa, potem bodajze 60 minuta i kiedy juz sie spodziewal ze bedzie powtorka meczu, gol w 91 minucie na 3-2
taki jest wlasnie fa cup
walka do konca
walka malych z duzymi
i pieniadze zawsze do podzialu z biletow dzielone na oba zespoly
ktos kiedys powiedzial ze 3 runda fa cup
jest najtrudniejsza do typowania
na tym etapie jest najwiecej niespodzianek
i zapewne teraz bedzie podobnie
do tego dojdzie z 6-7 powtorek i taki bedzie fa cup

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Manager Reading zapowiedział że wystawi rezerwowy skład przeciwko Tottenhamowi.

Dla szykujących się do obstawiania FA Cup szybko wyciąg z regulaminu:

If a match (other than the semi-final or final) is drawn, there is a replay, usually at the ground of the team who were away for the first game. Drawn replays are now settled with extra time and penalty shootouts.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
ale nie radze sie zbytnio napalac na to info
zapewne to prawda i rezerwowy sklad Reading bedzie oznaczal, ze z przodu zagra duet Long - Lita
natomiast pamietac nalezy o tym, ze Tottenham nalezy do grupy 4 zespolow ktore za kilka dni maja rownie wazne spotkanie

wtorek/sroda to bedzie czas polfinalow Carling Cup, zagraja Arsenal z Chelsea i Everton z Tottenhamem. Tak wiec ciekawi mnie podejscie tych 4 ekip do fa cup. czy to nie bedzie takie z gatunku strzelic gola, zachowac czyste konto i wysiedziec do konca z 1-0
moze warto te 4 zespoly zagrac under 2,5 w fa cup?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/r/reading/7168675.stm

Tutaj kolejne info odnośnie Reading. Nawet sami piłkarze mówią, że nie są zainteresowani dalszą grą w FA Cup.

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Originally Posted by Feel-Tsu
Tottenham nalezy do grupy 4 zespolow ktore za kilka dni maja rownie wazne spotkanie

niby tak ale z takiej kadry naprawdę trudno wybrać słaby skład:

Tottenham (from): Robinson, Zokora, Kaboul(?), O'Hara, Dawson, Lee, Jenas, Malbranque, Boateng, Huddlestone, Lennon, Keane, Berbatov, Defoe, Cerny, Taarabt, King, Bent(?), Chimbonda, Stalteri, Tainio.

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,120
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,120
Originally Posted by muine bheag
jak dla mnie to komentarze typu "Ci sobie odpuszcza bo ciocia ma imieniny a drudzy bo kuzyn sie hajta " sa tragiczne i nie maja racji bytu.
Zrozumcie,ze to jest FA Cup ,najbardziej prestizowe rozgrywki na swiecie (na swoim podworku),tam nie ma takiej mentalnosci jak nad Wisla ,typu "dzis odpuszczamy wam puchar a jutro sie koncentrujemy na walce o utrzymanie"
Kibice,ktorych nawet w 3 lidze jest czasem sporo wiecej niz u nas na OE,by ich zjedli za takie podejscie!!!
nie ma mowy o odpuszczaniu pucharu,tylko dlatego ,ze jest sie nisko w tabeli!
wlasnie to jest jedna z glownych przyczyn,dlaczego nasi grajkowie w niemal 80%,wyjezdzaja na zachod i sluch o nich ginie.Ta skrzywiona mentalnosc odpuszczania nie ktorych meczy.Tam gra sie na maxa,do upadlego ,w kazdym szpilu,dlatego na calym swiecie ludzie kochaja ogladac ta lige.

W zasadzie masz racje sam wielokrotnie ogladalem mecze angielskie gdzie bramki lataja w 90 min i doliczonym czasie gry. Ale zawsze sa wyjatki i jesli kub ma wybierac zostac w Premiership czy wygrywac Puchar ( albo inaczej czy trafic za 2 rundy na MU lub Arsenal ) to w obliczu spadku wybiera utrzymanie sie w lidze. Nie koniecznie podchodzi do meczu na zasadzie chcemy przegrac dzis ale graja zazwyczaj mocno rezerwowym skladem graja zmiennicy albo zawodnicy tuz po kontuzji aby znow wejsc w rytm a jesli im "przypadkiem" wyjdzie ze wygraja to mowi sie "trudno" smile i ida do nastepnej rundy.
Mysle ze Fulham moze tak zagrac, napewno Reading gdzie napastnik Dave Kitson juz zapowiedzial ze ich nie interesuje FA Cup tylko utrzymanie w lidze. Z 2 strony mamy Tottenham ktorzy chyba na 99% juz nawet do UEFA nie zakwalifikuja sie i FA Cup to ich szansa aby cos ugrac w tym slabym dla nich sezonie.
Niespodzianka tez wisi w

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,120
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,120
urwal mi sie post, niespodzianka wisi w powietrzu w meczu Bristol City - Middlesbrough smile
Pozdrawiam !

Dołączył: Jan 2008
Posty: 10
N
stranger
stranger
N Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10
także stawiam na Tottenham, choc niekoniecznie szukam tu "odpuszczania", po prostu uważam,że mają lepszy skład,zespół-vide post DJSosny,i poradza sobie z Reading

Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Zawisza Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Originally Posted by Feel-Tsu
wtorek/sroda to bedzie czas polfinalow Carling Cup, zagraja Arsenal z Chelsea i Everton z Tottenhamem.


Jest lepszy zestaw, padło na derby północnego Londynu:
Arsenal-Tottenham
Chelsea-Everton

Dołączył: Jan 2008
Posty: 108
L
member
member
L Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 108
najbardziej prestizowe sa w hiszpani; PUCHAR KROLA brzmi lepiej niz facup

Dołączył: Jan 2008
Posty: 108
L
member
member
L Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 108
ja mysle,ze 1polowa tottenhamu jest do przyjecia za 5/6

Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
16:00 Colchester - Peterborough Ang. FA Cup 1.80 3.35 4.45
ja sadze ze w tym spotkaniu moze tez byc zwyciestwo gosci , gospodarze maja za cel utrzymanie w CH a juz teraz widac ze beda miec ogromne problemy wiec podejrzewam ze podejda do tego meczu z " malymi checiami " odniesienia zwyciestwa do asekuracji rowniez zagram x2 .
komentarze mile widziane

Strona 2 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1