Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 6 1 2 3 4 5 6
#176230 11/05/2004 21:47
Dołączył: Apr 2004
Posty: 92
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 92
rzeczywiscie buszmen, racja z tymi linkami.
na stronie masarny są uaktualnione skłądy i w miejsce szombierskiego jedzie Crump <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a to całkowicie zmienia postać rzeczy.
co do reszty typów to zgadzam się z Twoimi opisami i liczę przede wsyztskim na masarne i vms elit, bo dałem na nich full stawke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#176231 12/05/2004 01:57
Dołączył: Apr 2004
Posty: 92
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 92
no to pieknie, jestem bankrutem

#176232 18/05/2004 01:34
Dołączył: Aug 2003
Posty: 698
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 698
Mam pytanie czy toto-mix ma Elitserien w swojej ofercie?

#176233 18/05/2004 02:02
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Mam pytanie czy toto-mix ma Elitserien w swojej ofercie?
nie ma

#176234 18/05/2004 02:03
Dołączył: Aug 2003
Posty: 698
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 698
Quote
Oryginalnie wysłał [g]um[p]:
[qb]
Quote
Mam pytanie czy toto-mix ma Elitserien w swojej ofercie?
nie ma[/qb]
dzieki

#176235 18/05/2004 16:45
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Rezultaty I i II kolejki

LUXO STARS &#8211; ROSPIGGARNA 48:48 51:45
PIRATERNA &#8211; MASARNA 44:52 37:59
VASTERVIK &#8211; VMS ELIT 48:48 49:47
VARGARNA &#8211; INDIANERNA 54:42 46:50
SMEDERNA - KAPARNA 47-49 -:-

#176236 18/05/2004 16:56
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
PIRATERNA 1. Grzegorz Walasek 2. Damian Balinski 3. Tomasz Bajerski 4. Stefan Andersson 5. Niklas Klingberg 6. Niklas Karlsson 7. Kenneth Bjerre 8. Christian Ingesson
ROSPIGGARNA 1. Andreas Jonsson 2. Robert Kosiecha 3. Greg Hancock 4. Janusz Kolodziej 5. Bohumil Brhel 6. Daniel Davidsson 7. Jonas Davidsson 8. Erik Andersson

LUXO STARS 1. Peter Karlsson 2. Hans N Andersen 3. Sebastian Ulamek 4. Mark Loram 5. Mikael Max 6. Peter Ljung 7. Thomas Ljung 8. Ricky Kling
MASARNA 1. Tony Rickardsson 2. Fredrik Lindgren 3. Bjarne Pedersen 4. Antonio Lindbäck 5. Leigh Adams 6. Magnus Karlsson 7. Niklas Aspgren 8. Sebastian Aldén

SMEDERNA 1. Billy Hamill 2. Robert Sawina 3. Nicki Pedersen 4. Peter Nahlin 5. Jesper B Jensen 6. David Howe 7. Anders Ljung 8. Vakant
VMS ELIT 1. Wieslaw Jagus 2. Tomasz Jedrzejak 3. Lee Richardson 4. Lukas Dryml 5. Rune Holta 6. Jörgen Zetterberg 7. Piotr Pauluch

VASTERVIK 1. Slawomir Drabik 2. Matej Ferjan 3. Magnus Zetterström 4. Tomasz Chrzanowski 5. Tomasz Gollob 6. Robert Lönnblom 7. Niels Kristian Iversen 8. Robert S Johansson
VARGARNA 1. Steve Johnston 2. Adam Shields 3. Charlie Gjedde R/R 4. Jason Lyons 5. Jason Crump 6. Oliver Allen 7. Joe Screen 8. Viktor Bergström

KAPARNA 1. Jaroslaw Hampel 2. Rafal Dobrucki 3. Joonas Kylmäkorpi 4. Kim Jansson 5. Ryan Sullivan 6. Sebastian Bengtsson 7. Steen Jensen 8. Emil Claesson
INDIANERNA 1. Piotr Protasiewicz 2. Miroslaw Kowalik 3. Henrik Gustafsson 4. Piotr Swist 5. Kaj Laukkanen 6. Lars Gunnestad 7. Stefan Dannö 8. Niklas Fridell

#176237 18/05/2004 17:30
Dołączył: Mar 2002
Posty: 228
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 228
Nordicbet

Quote
SPEEDWAY - Sweden Elitserien - Matches ID Date Teams 1 X 2
311983 18-05-04 18:55 Kaparna - Indianerna 1.02 25.00 10.00
311984 18-05-04 18:55 Västervik - Vargarna 1.30 17.00 3.50
311985 18-05-04 18:55 Smederna - VMS Elit 1.30 17.00 3.50
311982 18-05-04 18:55 Luxo Stars - Masarna 1.60 15.00 2.45
311986 18-05-04 18:55 Piraterna - Rospiggarna 1.65 15.00 2.35
SPEEDWAY - Sweden Elitserien - Riders H2H ID Date 1 2
311990 18-05-04 18:55 Max Mikael (Luxo Stars) - Pedersen Bjarne (Masarna) 1.20 4.00
311987 18-05-04 18:55 Dannö Stefan (Indianerna) - Gustafsson Henrik (Indianerna) 1.45 2.50
311989 18-05-04 18:55 Jensen Jesper B (Smederna) - Dryml Lukas (VMS Elit) 1.45 2.50
311991 18-05-04 18:55 Bjerre Kenneth (Piraterna) - Brhel Bohumil (Rospiggarna) 1.45 2.50
311988 18-05-04 18:55 Zetterström Magnus (Västervik) - Screen Joe (Vargarna) 3.00 1.35
Wartym grania wydaje mi się Vastervik. Zastanowiłbym się również nad Zetterstroemem. Screen jedzie spod "7", ale i tak wydaje mi się że buki nie doceniają Magnusa i kurs ten jest zawyżony :>

Expekt

Quote
18:55 Luxo Stars - Masarna Szwe. Elitserien 1.75 11.00 2.05
18:55 Västervik - Vargarna Szwe. Elitserien 1.35 12.50 3.10
18:55 Piraterna - Rospiggarna Szwe. Elitserien 1.55 9.75 2.50
18:55 Kaparna - Indianerna Szwe. Elitserien 1.05 17.00 7.25
18:55 Smederna - Vetlanda Szwe. Elitserien 1.40 14.50 2.80

handicap

18:55 Luxo Stars - Masarna Szwe. Elitserien -1.5
1.80 +1.5 1.85
18:55 Västervik - Vargarna Szwe. Elitserien -6.5
1.90 +6.5 1.75
18:55 Piraterna - Rospiggarna Szwe. Elitserien -2.5 1.75 +2.5 1.90
18:55 Kaparna - Indianerna Szwe. Elitserien -14.5 1.80 +14.5 1.85
18:55 Smederna - Vetlanda Szwe. Elitserien -4.5 1.80 +4.5 1.85
Vastervik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> moze VMS Elit z handi :>

Unibet
Quote
18:55 6109 Luxo Stars - Masarna 1.50 18.0 2.50
18:55 6110 Piraterna - Rospiggarna 1.75 16.0 2.05
18:55 6111 Smederna - VMS Elit 1.47 18.0 2.60
18:55 6112 Västervik - Vargarna 1.25 22.0 3.60
19:25 6113 Kaparna - Indianerna 1.10 27.0 5.75
Tutaj oczywiście także Vastervik i chyba Kaparnę (kurs już w miarę, choć tak niskich nie lubię grać).

Centrebet:

Quote
LUXOSTARS - MASARNA -3.5 1.90 +3.5 1.80
SMEDERNA - VETLANDA -5.5 1.85 +5.5 1.85
VÄSTERVIK - VARGARNA -5.5 1.80 +5.5 1.90
KAPARNA - INDIANERNA -13.5 1.80 +13.5 1.90
PIRATERNA - ROSPIGGARNA 1.75 15.00 1.95
VMS Elit (czyli Vetlanda) z handi do zastanowienia i być może Masarna z tym handi

#176238 18/05/2004 18:16
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936
J
J Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936
Quote
Oryginalnie wysłał maher:
[qb]Nordicbet
Quote
SPEEDWAY - Sweden Elitserien -
311988 18-05-04 18:55 Zetterström Magnus (Västervik) - Screen Joe (Vargarna) 3.00 1.35
Wartym grania wydaje mi się Vastervik. Zastanowiłbym się również nad Zetterstroemem. Screen jedzie spod "7", ale i tak wydaje mi się że buki nie doceniają Magnusa i kurs ten jest zawyżony :>[/qb]
Zgadzam sie co do do Zorro, wprawdzie Screen w Anglii radzi sobie bardzo dobrze i w Szwecji tez niezle punktuje to jego przewaga az tak duza nei jest. Magnusowi moze wyjsc mecz i jezeli juz stawiac to po kursie 3.00

maher masz moze konto w tym nordicbet? Jezeli tak to wyslij mia na priv jak u nich z wplatami/wyplatami i ogolnie pozytywne i negatywne opinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#176239 18/05/2004 18:33
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Jejku co do Nordicbet to jest to moj bukmacher nr 2 (za Centrebetem). Zadnych problemow z wyplatami (no, moze ciut przydługo idą, ale to szczegół); rewelacyjna oferta, bardzo dobre kursy, częste pomyłki...itd Zdecydowanie polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#176240 18/05/2004 20:45
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Piraterna - Rospiggarna 1 @1.75 Unibet(CB) 5/10

Luxo Stars - Masarna 1 @1.75 Expekt 4/10


No i że w Eliteserien mecze sa często "na styku" poniższe w systemie 2 z 5.

Luxo Stars - Masarna X 18.00
Piraterna - Rospiggarna X 16.00
Smederna - VMS Elit X 18.00
Vastervik - Vargarna X 22.00
Kaparna - Indianerna 1 1.10 @2z5 Unibet 1/10

#176241 18/05/2004 21:43
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Mam ochotę sobie troszke pokibicować przy żużelku
ale po ostatniej wpadce!!! bukuff i mojej oczywiście - Vetlanda - Västervik
Szwe. Elitserien typ 1 wynik (47-49) 1.10! sprzed tygodnia nie bardzo wiem jak to ugryźć.
Wydaje mi się że można by spróbować rozpisik 2z4 na
1) Luxo Stars - Masarna 2 2.05
2) Västervik - Vargarna 1 -6.5 1.90
3) Kaparna - Indianerna 2 +14.5 1.85
4) Smederna - Vetlanda 1 -4.5 1.80

Ad1)mecz będzie bardzo wyrównany potencjaly podobne. Jeżli Tony Rickardsson z Leigh-em Adams-em pojadą na swoim poziomie poparci dobrą jazdą Fredrika Lindgrena powinni przeważyć szalę zwycięstwa na swoją korzyść.
Ad2)Z chęci zemsty za ubiegły tydzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> żart! uważam że sam Crumpik(jeżeli wystąpi) nie nadgoni na tyle by zbliżyć sie na 5-6 pkt.
Ad3) Zwycięstwo Kaparny murowane składy mówią za siebie, ale trzeba wygrać 56-40 to sporo a jest początek sezonu i ambicja u zawodników (miejsce w następnym meczu) nieco wyższa. Zresztą Protasiewicz i Kowalik wiele razy pokazywali na co ich stać - nie raz wygrywali (szczeg. w lidze polskiej) i z Hampelem i Dobruckim, największym zagrożeniem z pewnościa będzie Sullivan (ale on też posiadając sporą przewagę może zacząć jeżdić na luzie.
Ad4) Po prostu taki typ na gospodarza.
Pozdrawiam czekam na sugestie
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Krajan

#176242 19/05/2004 01:37
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Wyniki III Kolejki

Kaparna - Indianerna 59:35
Luxo Stars - Masarna 51:45
Vastervik - Vargarna 54:42
Piraterna - Rospiggarna 39:57
Smederna - Vetlanda 59:37

#176243 25/05/2004 04:31
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
ok, najwyzsza pora aby wreszcie przewidzieć Eliteserien do końca i w całości. W zeszłym roku była to przeciez najlepiej zyczaca graczom liga...

Składów wklejał nie będę bo mija się to z celem, jak ktoś chce > www.masarna.nu [masarna.nu] - to dla tych, którzy nie znają jeszcze tej stronki( jest ktos taki? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )

No to lecimy...

Vargarna- Vastervik

Na początek dwie istotne uwagi:
1. Tym razem w Vargarnie nie pojedzie Crump, nie zobaczymy tez Gjedde, czyli gospodarze de facto bez dwójki najlepszych jeźdzców.
2. rzecz jasna w Vasterviku zabraknie Drabika- do podstawowego składu wszedł będący w neiziemskiej formie Iversen - tylko jak sobie poradzi jadac pod 2?

Patrzac na posuniecia kadrowe wyglada na to, ze druzyna Vargarna oddaje ten mecz niemal walkowerem, bo nei wspomniałem jeszcze o rezygnacji[?] z usług Allena i choc Ronni Pedersen prawdopodobnie bedzie wygrywał z Hultgrenem to zyski na pozycjach 6-7 nie beda takie jakie mogłyby byc, o ile w ogóle beda. Jak zwykle totalnie niewiadomo co pokaze duet Johnston & Lyons, u siebie niby klapy byc nie powinno, jednak póki co ich dyspozycja jest daleka od ideału, wiec nadmiernego błysku nie ma co oczekiwac. Nie widac w vargarnie osoby, która mogłaby tym wszystkim 'pociagnac', tak jak w Vasterviku moga to uczynic Gollob czy megasilna para Zorro - N.K. Iversen.

Mysle ze spokojna dwójka 6-8, ciekawe jeszcze po jakim kursie? wyjazd, wiec moze uda sie złapac 1.35-1.4 :rolleyes: :rolleyes:
Własciwie jedyne co troche zle zyczy to słaba postawa Vasterviku na torze Vargarny w 2 ubiegłych latach, tylko ze mimo wszystko były to zupełnei inne realia, no i przede wszystkim gospodarze jechali wtedy pełną parą...

Vetlanda - Smederna

No i małe schody...bo Smederny na wyjezdzie jeszcze nie widzielismy. W składzie niby_jest Nicki Pedersen, ale przeciez wiemy ze nie pojedzie - w 90%. Pozostaje wiec troche zaczekac na jutrzejsze newsy ze stronki Masarny... Na wyjazdach nie powinni tak błyszczec Sawina i Nahlin, co wobec kłopotów/absencji Pedersena moze zyczyc gorzej niz sie wszystkim wydaje. Owszem sa jeszcze Hamill, Jensen, Howe, ale czy pociagna wynik? raczej beda bronic honoru

VMS jak na razie zaskakuje i nietsety jest to zaskoecznie in minus. Sa dziury na pozycjach 6-7, ale z Solą powinnisobie chyba poradzic...Howe raczej poza zasiegiem. W dodatku nie ujrzymy ani Lukasa ani Alesa Drymla. Zamiast nich sa Ruud i Jedrzejak, czyli jeszcze nie tak zle, zwłaszcza jezeli chodiz o Tomka, ale czy nie bedzie to za mało na vice-mistrzów?

Naprawde ciezki mecz do wytypowania, ogólny no bet, wzglednie 2-6 punktowe zwyciestwo...gospodarzy-> zobaczymy jeszcze jak sytuacja z Nickim, czy RR czy jakis inny manewr (Kasprzak?, Nicholls?!).

Rospiggarna - Piraterna

W tym wypadku mozemy byc pewni zwyciestwa gospodarzy. Hancock, Jonsson i Brhel wsparci nieinajgorsza druga linią na pewno to wygrają. Pozostaje wiec kwestia handicapu, a to z kolei ugryzc juz ciezej. Osobiscie wydaje mi sie ze róznica bedzie oscylowała wokół 16 pkt... wsród gosci sa dziury, a poza Bjerre nie ma własciwie zagrozen. Oczywiscie Klingberg czy Andersson jezdzic potrafia, ale to moze byc zwyczajnie za mało.

Jedynka pewnie po smiesznym kursie... przy -10 zagrałbym handicap, do zastanowienia przy 12.

Indianerna - Kaparna

No i znów chyba nie do końca popisali sie na stronce Masarny - jutro na pewno bedzie weryfikacja, bo w składzie gospodarzy jest Swist. Przyznam natomiast ze jestem wkurzony, ze za Dobruckiego w Kaparnie pojedzie Chris Harris, bo moze byc on niewiadomą. Tak czy siak i tak pachnei dwójka i to spokojna[dosc], ale z Rafim byłoby bezpieczniej. Niewiadomo jak przedstawia sie sytuacja Kurmańskiego, który ma wiadome klopoty. Ostatnio jezdził niby_lepiej, ale do ideału sporo brakuje. Najwiekszym argumentem przemawiajacym za mistrzami Szwecji jest chyba słabosc gospodarzy. W dobrej formie sa takze szósta i siódemka czyli Jensen[Steen]i doswiadczony juz w ciezszych bojach Kim Jansson.

Ze wzgledu na Harrisa, moze byc nieznacznie +4-8 dla Kaparny...oby buki nie zrobiły 'niespodzianki' w postaci kursy wokół 1.15, wtedy nie ma co grac.

Na koniec mecz na szczycie,

Masarna - Luxo

Czy bedzie wielki rewanz? Tydzien temu trafiłem Luxo, ale teraz jestem w lekkiej kropce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
No bo mimmo wszystko mysle ze Masarna da rade, tylko ze skład Luxo własciwie nie ma dziur:D W Avescie Adams i Rickardsson powinni sobie radzic ze wszystkimi...z kolei Luxo ma pod 7 Andersena. No ale Aspgren i Magnus Karlsson powinni dac rade Thomasowi Ljungowi wiec powiedzmy ze w tym elemencie na remis z lekkim wskazaniem na Luxo. Kluczowa prawdopodobnie bedzie postawa pary B.Pedersen - Lindback, która nalezy do jednych z najlepszych w lidze. Tylko ze tu moze byc im bardzo ciezko. Sadze, ze jednak NIECO odstawac moga PK i P. Ljung- no bo ktos musi, jak mocna stawka to mocna...W Masarnie z kolei nie oczekiwałbym zbyt wiele od Lindgrena, no moze jakies 4-5 pkt przy dobrym wietrze.

Dla mnie to jest jedynka, ale opieram to troche bardziej na przeczuciu i tym ze nie widze tu dwójki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Czuje ze Lindback bedzie jutro bohaterem, a wskazuje na to swietny sezon + zajebiscie opanowany tor. Mozna zagrac... ja chyba spróbuje, ale trzeba pamietac ze bez naprawde dobrej jazdy dwóch zawodników z trójki: Lindback, Pedersen, ewentualnie Lindgren moze sie nie udac.

#176244 25/05/2004 16:08
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
Buszmen świetna robota i na czas !!! Mógłbyś przed każdą kolejką robić w miare wcześniej takie analizy !!! Powiem tylko tak żę wypisałem sobie meczyki (opierając się na Twojej analizie i na własnej wiedzy) które warto by zagrać i skutkiem tego jest że zagrałem w betandwinie Kaparnę po kursie 2,25 i Vastervick za 3,1 !!! Kursy momentalnie poleciały i teraz są odpowienio po 1,7 !!!
Buszmen wielkie dzięki !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#176245 25/05/2004 20:38
Dołączył: Apr 2004
Posty: 92
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 92
aż mi się nie chce wierzyć, czyżby oni na serio dali takie wysokie kursy na początku?

na kaparne jest teraz 1,20 a
vastervik 1,45

odnosnie przeczuc buszmena, to tez pewnie skorzystam i podepre o moją wiedzę , moze cos z tego bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#176246 25/05/2004 21:10
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
No to uwierz !!! Kursy spadały jak oszalałe ale ja dzisiaj czatowałem az wystawią i dostałem kursy marzenie. Normalnie oczy ze zdumienia przetarłem jak to zobaczyłem. Teraz byle by tylko typy weszły !!!

#176247 26/05/2004 01:53
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
No wreszcie...
naprawde udana kolejka. Widze ze betandwin chyba za duzo sie dorobił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , szkoda ze nie mogłem tam zagrac, bo kursy stamtad, które przedstawił jaca to były chyba promocje, jakich juz nie ujrzymy. No ale nie ma co narzekac, bo widac ze sytuacja w Szwecji wraca do normy i bedzie chyba mozna spokojnie kosic nawet handicapy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Cóż nie kumam troche polityki kadrowej VMS, ale jej efekt jest taki ze druzyna, miała miec w tym momencie 3 zwyciestwa, a nie ma zadnego. Niemniej to juz nie mój problem...na szczescie ich dzisiejszy mecz z góry nie nadawał sie do typowania.

Co do meczu Masarny z Luxo, to czekamy na rewanze ... w finale.

#176248 26/05/2004 02:45
Dołączył: Apr 2004
Posty: 92
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 92
buszmen musze przyznać, ze ogólnie to znasz temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ja dziisaj akurat nic nie grałem, bo zastalem kursy na kaparne 1,20 (straszna bylaby nerwówka) , a na rospigarne 1,04, takze sobei odpuscilem.
załuje tylko, ze nie postawilem na vastervik, ale nie wiem, jakos nie jestem przekonany do tej druzyny - mysle, ze z jakims mocnym przeciwnikiem na wyjeździe moga dostac niezłe bęcki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#176249 26/05/2004 03:25
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
Buszmen świetna robota proponuję za tydzień juz w poniedziałek wieczorem przyjrzeć się następnej kolejce żeby ładne kusy łapać będąć wcześniej przygotowanym. Świetna robota, znakomita kolejka mimo że Świst wystartował.
Sądzę że Betandwin możenie wystawić za tydzień szwedzkiego żużla po takich stratach pewnie nie będą ryzykować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Buszmen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Ciebie

Strona 2 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (burbon, $-man, latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa), 1,017 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,154
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1