Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#176452 29/05/2004 19:46
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Mój kupon w STS za 400 zeta:
1.Gollob-N.Pedersen 1 1.30
2.Sullivan-L.Richardson 1 1.40
3.Adams-Loram 1 1.30
Powinno wejść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#176453 29/05/2004 23:34
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
Jest jakas str z wynikami live z turnieju w Bydgoszczy ?
z gory dziekuje

Pomyłka rzecz jasna.
Z Wrocławia oczywiscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#176454 29/05/2004 23:53
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Gump podaj jakiegos linka do live z zawodów we Wrocku,bo na sportowychfaktach cos nawalają

#176455 30/05/2004 00:07
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057

#176456 30/05/2004 01:57
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
No i bravo dla Polaków!! Szkoda Protasa, ze stracił podium na ostatnim okrążeniu. Szkoda mi Tomka bo przez defekt niesatety znwou w finale sie nie znalalzł. Ale ogólnie bardzo udane dla polaków GP i oby tak dalej!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#176457 30/05/2004 02:12
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
Dawno nie oglądałem tak wspaniałych zawodów.
Brawo Polacy, szczególnie dla 'PePe', na którego w ogóle nie liczylismy.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#176458 30/05/2004 02:43
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31
czy ktos wie ktory był hancock???

#176459 30/05/2004 02:48
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
10

#176460 30/05/2004 03:13
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696
a który był crump?

#176461 30/05/2004 03:25
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
****a mać, brak mi słow - Adams nieudanym półfinałem - wystarczyłoby zeby był 3, całkowicie mnie wykonczył ehhhhhhhhh, az nie do wiary <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Na dodatek megapech Golloba, który w praktyce oznacza dla neigo Z****NY sezon, a tak mógłby powalczyc nawet o tytuł IMS - wygrałby dzis.

Powiem szczerze, ze sukcesy Hampela, a juz całkiem Protasiewicza w tej chwili nie mają dla mnie ZADNEGO znaczenia.

#176462 30/05/2004 03:50
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
a który był crump?
9

#176463 04/06/2004 19:06
Dołączył: Apr 2004
Posty: 361
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 361
W STS pokazały się kursy na typowanie na awans do pierwszej 8 najlepszych zawodników w turnieju półfinałowym IMŚ
Oto kuponiki,które obstawiłem
688 Jaguś 1 kurs 1.25 niemal pewniak co tu dużo mówić
686 Brhel kurs 1.15 to samo co wyżej
695 Ruud D.kurs 1.4 to kolejny zawodnik młodegopokolenia,z uwagi na to,że co roku ię rozwija również powinien zmieścić się w pierwszej ósemce
--------------------------------------------------
694 Povazny kurs 1.75 ciekawy typ po niezłym kursie Powazny zwykle daleko dochodzi w eliminacjach GP,ale wdecydujących o awansie zawodach zwykle nie odgrywa znaczącej roli,ale kurs jest kuszący(poza tym tu się nie do końca orientuje tacy ruscy czesi słoweńcy często startują w takich ligach mniej prestiżowych jak np. włoska,co może oznaczać znajomość toru)Mimo wszystko kurs zachęcający do zaryzykowania
688 Jaguś kurs 1.25 ponownie ten sam typ ,ale to pewniak na :5gw:
--------------------------------------------------
Oto lista typów z STS:

Żużel IMŚ Lonigo miejsce 1-8 (awans)
Uwaga: 1-awans do finału eliminacji
(miejsca 1-8)
Nr Godz. Spotkanie 1 X 2 1X X2
05-06 Sobota
680 23:55 Darkin S. (Rosja) 3.60
681 23:55 Lindbaek A. (Szwecja) 1.25
682 23:55 Robson S. (Wlk.Brytania) 1.75
683 23:55 Maida A. (Wlochy) 1.75
684 23:55 Franc J. (Czechy) 3.60
685 23:55 Chrzanowski T. (Polska) 1.40
686 23:55 Brhel B. (Czechy) 1.15
687 23:55 Neath Ch. (Wlk.Brytania) 2.40
688 23:55 Jagus W. (Polska) 1.25
689 23:55 Andersen H. (Dania) 1.15
690 23:55 Rempala M. (Polska) 2.00
691 23:55 Iversen N.K. (Dania) 1.20
692 23:55 Zagar M. (Slowenia) 2.00
693 23:55 Szatmari L. (Wegry) 4.50
694 23:55 Povazhny R. (Rosja) 1.75
695 23:55 Ruud D. (Szwecja) 1.40

#176464 05/06/2004 17:32
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Zagar M. (Slowenia) 1 @2.00 STS 3/10

#176465 05/06/2004 20:20
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,773
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,773
moj kuponik na dzisiaj z żużla:

Lindbaek 1 @1,25
Chrzanowski 1 @1,40
Brhel 1 @1,15
Jaguś 1 @1,25
Andersen @1,15
Ruud 1 @1,40


AKO: 4 zł
Stawka: 30 zł
EWK: 109,35 zł

#176466 05/06/2004 21:17
Dołączył: Mar 2002
Posty: 228
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 228
dlaczego graliście Davida Ruuda??? szanse on ma, ale jak dla mnie są one bardzo małe

#176467 06/06/2004 04:15
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
Zna moze ktos wyniki zawodow w Lonigo???

#176468 06/06/2004 04:25
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
1. Wiesław Jaguś 13
2. Hans Andersen 12
3. Antonio Lindback 12
4. Niels-Kristian Iversen 11
5. Tomasz Chrzanowski 11
6. Marcin Rempała 10
7. Bohumil Brhel 9
8. Roman Povazhny 7

9. Jacek Rempała 7
10. Stuart Robson 7
11. Laszlo Szatmari 6
12. Andrea Maida 5
13. Izak Santej 3
14. David Ruud 3
15. Chris Neath 3
16. Jozef Franc 1

Zagar i Darkin nie wystartowali

#176469 06/06/2004 12:14
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,773
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,773
Quote
Oryginalnie wysłał boozy:
[qb]moj kuponik na dzisiaj z żużla:

Lindbaek 1 @1,25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Chrzanowski 1 @1,40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Brhel 1 @1,15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Jaguś 1 @1,25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Andersen @1,15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Ruud 1 @1,40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:


AKO: 4 zł
Stawka: 30 zł
EWK: 109,35 zł[/qb]

#176470 06/06/2004 23:24
Dołączył: Apr 2004
Posty: 361
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 361
Ruud spiepszył mi jeden kupon,ale trudno.A mogłem obstawić Chrzanka

#176471 08/06/2004 23:48
Dołączył: Apr 2004
Posty: 361
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 361
Sts juz dał typki na GP Wielkiej Brytanii:

882 19:30 Crump J. 3.75 2.25 1.45 1.10
883 19:30 Rickardsson T. 4.00 2.40 1.50 1.12
884 19:30 Adams L. 5.00 2.70 1.60 1.15
885 19:30 Sullivan R. 10.00 5.00 2.25 1.30
886 19:30 Hampel J. 12.00 6.00 2.50 1.40
887 19:30 Gollob T. 12.00 6.00 2.70 1.45 1.10
888 19:30 Hancock G. 15.00 7.50 3.00 1.50 1.12
889 19:30 Pedersen N. 18.00 9.00 3.50 1.60
890 19:30 Loram M. 22.00 10.00 4.00 1.70 1.20
891 19:30 Nicholls S. 22.00 10.00 4.00 1.70 1.20
892 19:30 Richardson L. 25.00 12.00 4.50 1.80 1.30
893 19:30 Pedersen B. 30.00 15.00 5.00 2.00
894 19:30 Max M. 30.00 15.00 5.50 2.10 1.40
895 19:30 Jonsson A. 35.00 17.00 6.00 2.25 1.45
896 19:30 Protasiewicz P. 40.00 20.00 6.50 2.25
897 19:30 Norris D. 40.00 20.00 6.50 2.50 1.50
898 19:30 Holta R. 50.00 25.00 8.00 3.00 1.60
899 19:30 Andersen H. 60.00 30.00 10.00 3.50 1.70
900 19:30 Louis Ch. 60.00 30.00 10.00 3.50 1.70
901 19:30 Dryml L. 80.00 40.00 12.50 4.00 2.00
902 19:30 Brhel B. 80.00 40.00 12.50 4.00 2.00
903 19:30 Jensen J. 100.00 50.00 15.00 4.50 2.25
904 19:30 Laukkanen K. 125.00 60.00 20.00 5.50 2.50
905 19:30 Dryml A. 125.00 60.00 20.00 5.50 2.50

Żużel GP Wlk.Brytanii kto lepszy ?
Nr Godz. Spotkanie 1 X 2 1X X2
12-06 Sobota
906 19:30 Crump J. - Adams L. 1.50 2.10
907 19:30 Crump J. - Hampel J. 1.30 2.70
908 19:30 Crump J. - Hancock G. 1.30 2.70
909 19:30 Rickardsson T. - Sullivan R. 1.40 2.40
910 19:30 Rickardsson T. - Gollob T. 1.30 2.70
911 19:30 Rickardsson T. - Pedersen N. 1.35 2.60
912 19:30 Adams L. - Hampel J. 1.45 2.30
913 19:30 Adams L. - Gollob T. 1.40 2.40
914 19:30 Sullivan R. - Hancock G. 1.50 2.10
915 19:30 Sullivan R. - Pedersen B. 1.30 2.70
916 19:30 Hampel J. - Max M. 1.40 2.40
917 19:30 Gollob T. - Jonsson A. 1.30 2.70
918 19:30 Hancock G. - Nicholls S. 1.45 2.30
919 19:30 Pedersen N. - Richardson L. 1.45 2.30
920 19:30 Loram M. - Holta R. 1.40 2.40

Żużel GP Wlk.Brytanii wyścig 1-kto lepszy?
Nr Godz. Spotkanie 1 X 2 1X X2
12-06 Sobota
921 19:30 Hancock - Louis (1w.) 1.30 2.70
922 19:30 Nicholls - Andersen (1w.) 1.40 2.40

Żużel GP Wlk.Brytanii wyścig 2-kto lepszy?
Nr Godz. Spotkanie 1 X 2 1X X2
12-06 Sobota
923 19:30 Gollob - Norris (2w.) 1.40 2.40
924 19:30 Brhel - Laukkanen (2w.) 1.45 2.30

Żużel GP Wlk.Brytanii wyścig 3-kto lepszy?
Nr Godz. Spotkanie 1 X 2 1X X2
12-06 Sobota
925 19:30 Richardson - Dryml L. (3w.) 1.35 2.60
926 19:30 Jonsson - Dryml A. (3w.) 1.25 3.00

Żużel GP Wlk.Brytanii wyścig 4-kto lepszy?
Nr Godz. Spotkanie 1 X 2 1X X2
12-06 Sobota
927 19:30 Loram - Holta (4w.) 1.40 2.40
928 19:30 Max - Jensen (4w.) 1.30 2.70

Żużel GP Wlk.Brytanii wyścig 9-kto lepszy?
Nr Godz. Spotkanie 1 X 2 1X X2
12-06 Sobota
929 19:30 Crump - Pedersen B. (9w.) 1.30 2.70
930 19:30 Pedersen N.- Protasiewicz (9w.) 1.35 2.60

Żużel GP Wlk.Brytanii wyścig 10-kto lepszy
Nr Godz. Spotkanie 1 X 2 1X X2
12-06 Sobota
931 19:30 Rickardsson - Sullivan (10w.) 1.45 2.30
932 19:30 Adams - Hampel (10w.) 1.45 2.30

Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, Sensei, rafal08, Lukasz111, forty, betowiec, kamel, wHiTe_StAr), 2,748 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,477
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1