|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 361
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 361 |
--------------------------------------------------
STS Johnsson do 16 miejsca kurs 1.4 Adams-Hampel typ 1 kurs 1.45 i żeby się już nie w****iaćjakimś kursem który może wtopić i zwalić kupon Portugalia(ME) do 2 miejsca kurs 1.25 AKO 2.63 Życze wszystkim i sobie powodzonka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/QB][/QUOTE] Johnsson <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Adams <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Portugalia a jednak weszła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 361
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 361 |
Oferta na GP Danii z STS.Jak zawsze jest co wybrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> -------------------------------------------------- 795 19:30 Crump J. 4.50 2.50 1.50 1.10 796 19:30 Adams L. 5.50 2.80 1.55 1.12 797 19:30 Rickardsson T. 6.50 3.00 1.60 1.15 798 19:30 Pedersen N. 8.00 4.00 1.90 1.22 799 19:30 Hancock G. 10.00 5.00 2.20 1.30 800 19:30 Gollob T. 12.00 6.00 2.50 1.40 801 19:30 Richardson L. 15.00 7.50 3.00 1.45 802 19:30 Sullivan R. 15.00 7.50 3.00 1.45 803 19:30 Jonsson A. 18.00 9.00 3.50 1.50 804 19:30 Nicholls S. 18.00 9.00 3.50 1.50 805 19:30 Pedersen B. 20.00 10.00 4.00 1.70 806 19:30 Bjerre K. 25.00 12.00 4.50 1.80 807 19:30 Loram M. 25.00 12.00 4.50 1.80 808 19:30 Hampel J. 30.00 15.00 5.00 2.00 809 19:30 Protasiewicz P. 80.00 40.00 12.00 4.50
Żużel GP Danii kto lepszy ? Nr Godz. Spotkanie 1 X 2 1X X2 26-06 Sobota 810 19:30 Crump J. - Rickardsson T. 1.50 2.10 811 19:30 Crump J. - Pedersen N. 1.50 2.10 812 19:30 Adams L. - Hancock G. 1.50 2.10 813 19:30 Adams L. - Richardson L. 1.35 2.60 814 19:30 Rickardsson T. - Gollob T. 1.45 2.30 815 19:30 Rickardsson T. - Sullivan R. 1.30 2.70 816 19:30 Pedersen N. - Richardson L. 1.40 2.40 817 19:30 Hancock G. - Jonsson A. 1.40 2.40 818 19:30 Gollob T. - Nicholls S. 1.45 2.30 819 19:30 Richardson L. - Pedersen B. 1.30 2.70 820 19:30 Sullivan R. - Loram M. 1.40 2.40 821 19:30 Jonsson A. - Bjerre K. 1.40 2.40 822 19:30 Nicholls S. - Loram M. 1.45 2.30
Żużel GP Danii wyścig 1 Nr Godz. Spotkanie 1 X 2 1X X2 26-06 Sobota 823 19:30 Rickardsson T.- Bjerre K. (1w.) 1.30 2.70 824 19:30 Andersen H. - Brhel B. (1w.) 1.50 2.10
Żużel GP Danii wyścig 2 Nr Godz. Spotkanie 1 X 2 1X X2 26-06 Sobota 825 19:30 Sullivan R. - Iversen N. (2w.) 1.30 2.70 826 19:30 Loram M. - Dryml A. (2w.) 1.30 2.70
Żużel GP Danii wyścig 3 Nr Godz. Spotkanie 1 X 2 1X X2 26-06 Sobota 827 19:30 Holta R. - Jensen J. (3w.) 1.45 2.30 828 19:30 Protasiewicz P.-Dryml L. (3w.) 1.50 2.10
Żużel GP Danii wyścig 4 Nr Godz. Spotkanie 1 X 2 1X X2 26-06 Sobota 829 19:30 Pedersen B. - Laukkanen K.(4w.) 1.40 2.40
Żużel GP Danii wyścig 9 Nr Godz. Spotkanie 1 X 2 1X X2 26-06 Sobota 831 19:30 Crump J. - Hancock G. (9w.) 1.45 2.30 832 19:30 Pedersen N. - Nicholls S. (9w.) 1.45 2.30
Żużel GP Danii wyścig 10-kto lepszy Nr Godz. Spotkanie 1 X 2 1X X2 26-06 Sobota 833 19:30 Adams L. - Jonsson A. (10w.) 1.45 2.30 834 19:30 Gollob T. - Richardson L.(10w.) 1.45 2.30
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 92
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2004
Posty: 92 |
greg hancock - 1X - do 8 m-sca 1,30
hancock w znakomitej formie, ostatnio wygrał GP w Cardiff. W Danii będzie podobny tor jak w Anglii, takze Amerykanin moze powtorzyc swoj wyczyn. W tamtym roku zajął w dunskim GP 3 m-sce, takze awans do 8-mki powineien byc spokojny.
rickardsson - sullivan 1 1,30
tonemu odpowiadaja sztuczne tory, ma do nich dobrze dopasowane motocykle. JAk narazie moze nie jest tak bardzo widoczny w GP jak kiedys, ale za to jest niezwykle skuteczny i nie schodzi z pewnego wysokiego poziomu (no moze ostatnio wtopil, ale to byl wypadek przy pracy), czego nie mozna powiedziec o sullivanie, ktory sie gdzies zupełnie pogubil (chyba sprzetowo)
Rickardsson T.- Bjerre K. 1 (1w.) 1.30
bjerre z 4 pola, ricky z pola A, takze chyba nei bedzie problemu.
Jonsson A. - Bjerre K. 1.40 1
Jonsson zaczyna sie powoli odnajdywac w GP, czego przykladem byl ostatni turniej w Cardiff. Jonsson zaczyna od turnieju głównego, bjerre od kwalifikacji i wcale nie jest powiedziane , ze te kwalifikacje przebrnie, a jesli nawet , to pozniej jeździ z pól C lub D i za daleko na pewno nie zajdzie, w każdym bądź razie nie dalej niż Jonsson.
Pedersen B. - Laukkanen K. 1 (4w.) 1.40
bjarne z 1 pola, laukanen z 3 albo 4 - nie pamietam, ale typ jak najbarzdiej do zrealizowania. aukanen w GP jak narazie sie tylko kompromituje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302 |
Toto - Mix wystawil kursy !! 2541 CRUMP M1 ŻUŻEL-GP DANII 1.50 2.55 5.00 --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2542 RICKARDSSON M1 ŻUŻEL-GP DANII 1.80 2.20 4.00 --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2543 ADAMS M1 ŻUŻEL-GP DANII 1.80 2.00 5.00 --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2544 HANCOCK M1 ŻUŻEL-GP DANII 2.30 1.75 4.00 --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2545 N.PEDERSEN M1 ŻUŻEL-GP DANII 2.30 1.75 4.00 --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2546 T.GOLLOB M1 ŻUŻEL-GP DANII 4.00 1.80 2.20 --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2547 L.RICHARDSON M2 ŻUŻEL-GP DANII 2.60 1.75 3.30 --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2548 JONSSON M2 ŻUŻEL-GP DANII 3.00 2.00 2.50 --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2549 NICHOLLS M2 ŻUŻEL-GP DANII 3.30 1.90 2.35 --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2550 SULLIVAN M2 ŻUŻEL-GP DANII 2.20 2.60 2.40 --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2551 LORAM M2 ŻUŻEL-GP DANII 4.50 1.95 1.95 --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2552 B.PEDERSEN M2 ŻUŻEL-GP DANII 4.50 1.95 1.95 --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2553 HOLTA M2 ŻUŻEL-GP DANII 6.50 2.50 1.45 --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2554 BRHEL M3 ŻUŻEL-GP DANII 4.00 2.00 2.00 --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2556 PROTASIEWICZ M3 ŻUŻEL-GP DANII 4.00 1.80 2.20 --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2557 CRUMP-RICKARDSSON KL1 ŻUŻEL-GP DANII 1.55 8.00 2.20 --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2558 CRUMP-ADAMS KL1 ŻUŻEL-GP DANII 1.55 8.00 2.20 --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2559 CRUMP-N.PEDERSEN KL1 ŻUŻEL-GP DANII 1.45 8.00 2.40 --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2560 RICKARDSSON-ADAMS KL1 ŻUŻEL-GP DANII 1.85 8.00 1.85 --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2561 RICKARDSSON-HANCOCK KL1 ŻUŻEL-GP DANII 1.60 8.00 2.15 --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2562 HANCOCK-T.GOLLOB KL1 ŻUŻEL-GP DANII 1.60 8.00 2.15 --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2563 N.PEDERSEN-T.GOLLOB KL1 ŻUŻEL-GP DANII 1.60 8.00 2.15 --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2564 HANCOCK-N.PEDERSEN KL1 ŻUŻEL-GP DANII 1.85 8.00 1.85 --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2565 N.PEDERSEN-JONSSON KL1 ŻUŻEL-GP DANII 1.35 8.00 2.90 --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2566 T.GOLLOB-JONSSON KL1 ŻUŻEL-GP DANII 1.55 8.00 2.20 --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2567 JONSSON-NICHOLLS KL1 ŻUŻEL-GP DANII 1.75 8.00 1.95 --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2568 L.RICHARDSON-NICHOLLS KL1 ŻUŻEL-GP DANII 1.60 8.00 2.15 --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2569 L.RICHARDSON-SULLIVAN KL1 ŻUŻEL-GP DANII 1.85 8.00 1.85 --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2570 LORAM-B.PEDERSEN KL1 ŻUŻEL-GP DANII 1.85 8.00 1.85 --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2571 LORAM-HOLTA KL1 ŻUŻEL-GP DANII 1.55 8.00 2.20 --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2572 JENSEN-MAX KL1 ŻUŻEL-GP DANII 1.65 8.00 2.05 --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2573 ANDERSEN-MAX KL1 ŻUŻEL-GP DANII 1.60 8.00 2.15 --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2574 BRHEL-PROTASIEWICZ KL1 ŻUŻEL-GP DANII 1.95 8.00 1.75 --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2576 RICKARDSSON ZW1 ŻUŻEL-GP DANII 1.30 --- --- --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2577 BRHEL ZW1 ŻUŻEL-GP DANII 8.00 --- --- --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2578 ANDERSEN ZW1 ŻUŻEL-GP DANII 6.00 --- --- --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2579 BJERRE ZW1 ŻUŻEL-GP DANII 7.00 --- --- --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2580 LORAM ZW2 ŻUŻEL-GP DANII 2.50 --- --- --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2581 SULLIVAN ZW2 ŻUŻEL-GP DANII 2.00 --- --- --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2582 A.DRYML ZW2 ŻUŻEL-GP DANII 7.00 --- --- --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2583 IVERSEN ZW2 ŻUŻEL-GP DANII 6.00 --- --- --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2584 PROTASIEWICZ ZW3 ŻUŻEL-GP DANII 2.70 --- --- --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2585 HOLTA ZW3 ŻUŻEL-GP DANII 2.70 --- --- --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2586 L.DRYML ZW3 ŻUŻEL-GP DANII 5.00 --- --- --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2587 JENSEN ZW3 ŻUŻEL-GP DANII 4.00 --- --- --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2588 B.PEDERSEN ZW4 ŻUŻEL-GP DANII 1.80 --- --- --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2589 STEAD ZW4 ŻUŻEL-GP DANII 5.00 --- --- --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2590 MAX ZW4 ŻUŻEL-GP DANII 3.00 --- --- --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2591 LAUKKANEN ZW4 ŻUŻEL-GP DANII 7.00 --- --- --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2592 HANCOCK ZW9 ŻUŻEL-GP DANII 3.00 --- --- --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2593 CRUMP ZW9 ŻUŻEL-GP DANII 2.20 --- --- --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2594 N.PEDERSEN ZW9 ŻUŻEL-GP DANII 3.00 --- --- --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2595 NICHOLLS ZW9 ŻUŻEL-GP DANII 6.00 --- --- --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2596 ADAMS ZW10 ŻUŻEL-GP DANII 1.80 --- --- --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2597 L.RICHARDSON ZW10 ŻUŻEL-GP DANII 4.50 --- --- --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2598 JONSSON ZW10 ŻUŻEL-GP DANII 5.00 --- --- --- --- --- 26.06 15:55 26.06 2599 T.GOLLOB ZW10 ŻUŻEL-GP DANII 3.50 --- --- --- --- --- 26.06 15:55 26.06 A wiec co dzisiaj gramy panowie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,773
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,773 |
Myślę, że można spróbować zagrać na zwycięzców w poszczególnych biegach. W dzisiejszych zawodach o GP Danii będzie to o tyle łatwiejsze, iż prawie za każdym razem, w biegu w którym obsada jest już znana, faworyt jedzie z pierwszego pola startowego, a w ubiegłym roku w Kopenhadze aż 18! wyścigów (na 25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) kończyło się zwycięstwami zawodników startujących z najbardziej wewnętrznego pola. Dlatego też śmiało można spróbować Rickardssona w 1,Lorama w 2, Pedersena w 4 i ewentualnie Adamsa w 10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 361
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 361 |
Dziś zagrałem następujaco zobacze co z tego będzie STS Kupon 1 Pedersen N. do 8 miejsca 1.22 Johnsson A.-Bjerre 1 1.4 B.Pedersen-Laukannen 1 1.3 (1w.) Rickardson-Gollob 1 1.45 Slaven-Hibernians 1 1.2 żeby zapełnić kupon -------------------------------------------------- Kupon 2 Japonia-Bułgaria 2 1.35 Crump do 4 miejsca 2 1.5 Adams-L.Richardson 1 1.3 -------------------------------------------------- przynajmniej jedno powinno wejść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
H.N Andersen - Loram 2 @1.80 Expekt 6/10
B. Pedersen - Holta 2 @2.30 Expekt 4/10
Protasiewicz - Max 2 @1.90 Expekt 2/10
Adams - Hancock 1 @1.75 NB 5/10
Gollob - Jonsson 2 @2.30 NB 4/10
Rickardsson V @5.5 Unibet 2/10
Jonsson V @25.00 NB 1/10
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Nie znacie panowie jakiegos liva do GP Danii???
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 92
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2004
Posty: 92 |
greg hancock - 1X - do 8 m-sca 1,30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
hancock w znakomitej formie, ostatnio wygrał GP w Cardiff. W Danii będzie podobny tor jak w Anglii, takze Amerykanin moze powtorzyc swoj wyczyn. W tamtym roku zajął w dunskim GP 3 m-sce, takze awans do 8-mki powineien byc spokojny.
rickardsson - sullivan 1 1,30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
tonemu odpowiadaja sztuczne tory, ma do nich dobrze dopasowane motocykle. JAk narazie moze nie jest tak bardzo widoczny w GP jak kiedys, ale za to jest niezwykle skuteczny i nie schodzi z pewnego wysokiego poziomu (no moze ostatnio wtopil, ale to byl wypadek przy pracy), czego nie mozna powiedziec o sullivanie, ktory sie gdzies zupełnie pogubil (chyba sprzetowo)
Rickardsson T.- Bjerre K. 1 (1w.) 1.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
bjerre z 4 pola, ricky z pola A, takze chyba nei bedzie problemu.
Jonsson A. - Bjerre K. 1.40 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jonsson zaczyna sie powoli odnajdywac w GP, czego przykladem byl ostatni turniej w Cardiff. Jonsson zaczyna od turnieju głównego, bjerre od kwalifikacji i wcale nie jest powiedziane , ze te kwalifikacje przebrnie, a jesli nawet , to pozniej jeździ z pól C lub D i za daleko na pewno nie zajdzie, w każdym bądź razie nie dalej niż Jonsson.
Pedersen B. - Laukkanen K. 1 (4w.) 1.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
bjarne z 1 pola, laukanen z 3 albo 4 - nie pamietam, ale typ jak najbarzdiej do zrealizowania. aukanen w GP jak narazie sie tylko kompromituje. buuu, ostatni typ nie wlazł, ale kto sie mógł spodziewac, ze tor D bedzie tak niósł juz na samym poczatku (3 wygrane w pierwszych 4 biegach z pola D <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> ) Pedersen niezle wyszedl spod tasmy, no ale Laukanen go objechal niestety po zewnetrznej. A i tak fin daleko nie zaszedł, kurde taki pech.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 361
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 361 |
Oryginalnie wysłał spidzio: [qb] greg hancock - 1X - do 8 m-sca 1,30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
hancock w znakomitej formie, ostatnio wygrał GP w Cardiff. W Danii będzie podobny tor jak w Anglii, takze Amerykanin moze powtorzyc swoj wyczyn. W tamtym roku zajął w dunskim GP 3 m-sce, takze awans do 8-mki powineien byc spokojny.
rickardsson - sullivan 1 1,30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
tonemu odpowiadaja sztuczne tory, ma do nich dobrze dopasowane motocykle. JAk narazie moze nie jest tak bardzo widoczny w GP jak kiedys, ale za to jest niezwykle skuteczny i nie schodzi z pewnego wysokiego poziomu (no moze ostatnio wtopil, ale to byl wypadek przy pracy), czego nie mozna powiedziec o sullivanie, ktory sie gdzies zupełnie pogubil (chyba sprzetowo)
Rickardsson T.- Bjerre K. 1 (1w.) 1.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
bjerre z 4 pola, ricky z pola A, takze chyba nei bedzie problemu.
Jonsson A. - Bjerre K. 1.40 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jonsson zaczyna sie powoli odnajdywac w GP, czego przykladem byl ostatni turniej w Cardiff. Jonsson zaczyna od turnieju głównego, bjerre od kwalifikacji i wcale nie jest powiedziane , ze te kwalifikacje przebrnie, a jesli nawet , to pozniej jeździ z pól C lub D i za daleko na pewno nie zajdzie, w każdym bądź razie nie dalej niż Jonsson.
Pedersen B. - Laukkanen K. 1 (4w.) 1.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
bjarne z 1 pola, laukanen z 3 albo 4 - nie pamietam, ale typ jak najbarzdiej do zrealizowania. aukanen w GP jak narazie sie tylko kompromituje. buuu, ostatni typ nie wlazł, ale kto sie mógł spodziewac, ze tor D bedzie tak niósł juz na samym poczatku (3 wygrane w pierwszych 4 biegach z pola D <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> ) Pedersen niezle wyszedl spod tasmy, no ale Laukanen go objechal niestety po zewnetrznej. A i tak fin daleko nie zaszedł, kurde taki pech.[/qb] -------------------------------------------------- no właśnie gdyby nie metamorfoza fina i wygrana w tym biegu już jeden kupon by mi siadł,a tak trzeba liczyć,że jutro Bułgaria drugi raz pokona żółtków,a mógł byc pełny sukces a tego Laukannena to chyba nie dało sie przewidziec nic tylko pech :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 361
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 361 |
-------------------------------------------------- Kupon 2
-------------------------------------------------- Japonia-Bułgaria 2 1.35 Crump do 4 miejsca 2 1.5 Adams-L.Richardson 1 1.3 no i pieknie przynajmniej 1 kupon wszedł a mało brakło by weszły 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066 |
Witam, co sądzicie o zagraniu na Crumpa jako zdobywcy Mistrza Świata 2004? a dokładniej myśle o zagraniu b.grubo na Jasona (kurs 1,8 w GB) oraz skromniej (zwrot stawki) na Adamsa (kurs 3,25 w GB). Proszę o opinie i pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Witam, co sądzicie o zagraniu na Crumpa jako zdobywcy Mistrza Świata 2004? a dokładniej myśle o zagraniu b.grubo na Jasona (kurs 1,8 w GB) oraz skromniej (zwrot stawki) na Adamsa (kurs 3,25 w GB). Do zakonczenia GP zostay cztery turnieje. Wystarczy, ze Jason zanotuje jedna wpadke i nie dostanie sie w jednym z turniejow do finalu A lub nie wygra zadnego z turniejow i moze o zwyciestwie w klasyfikacji generalnej zapomniec. Z drugiej strony ktorys z rywali musialby miec dobra i rowna koncowke, aby wyprzedzic australijczyka. Kurs 1.8 nie jest zadna rewelacja, choc musze przyznac, ze na moje to jedynie Adams moze Jasonowi zagrozic, wiec kontra na zwrot wskazana. Poczekaj az inne buki wystawia swoje oferty, a zapewne znajdziesz lepszy kurs na Crumpa niz w nie majacym pojecia o zuzlu Gamebookers.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
TOMAAAASSSSSSZZZZZZZZZZ CHHRRRRZZZZZZAAAAAAANNNNNNNNNOOOOOOWWWWWWSSSSSSKKKKKKKIIIIIIIIIIII W GRAND PRIX 2005 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 371
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 371 |
Wielkie brawa dla Chrzanka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
FINAL ELIMINACJI DO GRAND PRIX 2005 - Vojens 14.08.2004
1. Hans Andersen (3,2,3,3,3) 14 2. Antonio Lindbaeck (2,3,3,2,2) 12 3. Roman Povazhny (3,3,2,w,2) 10 4. Damian Baliński (2,1,3,2,2) 10 5. Peter Karlsson (3,u,0,3,3) 9 6. Tomasz Chrzanowski (1,2,1,3,2) 9 7. Stefan Andersson (0,2,2,1,3) 8 8. Kenneth Bjerre (3,0,1,0,3) 7 9. Bohumil Brhel (1,1,2,3,0) 7 10. Marcin Rempała (0,3,1,2,1) 7 11. David Norris (2,1,3,w,1) 7 12. Niels Kristian Iversen (1,3,0,1,1) 6 13. Niklas Klingberg (0,2,1,2,1) 6 14. Wiesław Jaguś (2,w,2,0,d) 4 15. Ronnie Pedersen (1,1,0,1,0) 3 16. Craig Watson (0,0,0,ns,ns) 0
1. Andersen, Norris, Pedersen, Andersson 2. Karlsson, Baliński, Chrzanowski, Rempała 3. Bjerre, Jaguś, Brhel, Watson 4. Povazhny, Lindbaeck, Iversen, Klingberg 5. Povazhny, Chrzanowski, Pedersen, Watson 6. Rempała, Klingberg, Norris, Bjerre 7. Iversen, Andersson, Brhel, Karlsson (u) 8. Lindbaeck, Andersen, Baliński, Jaguś (w/u) 9. Lindbaeck, Brhel, Rempała, Pedersen 10. Norris, Jaguś, Chrzanowski, Iversen 11. Baliński, Andersson, Klingberg, Watson 12. Andersen, Povazhny, Bjerre, Karlsson 13. Karlsson, Klingberg, Pedersen, Jaguś 14. Brhel, Baliński, Norris (w/su), Povazhny (w/su) 15. Chrzanowski, Lindbaeck, Andersson, Bjerre 16. Andersen, Rempała, Iversen 17. Bjerre, Baliński, Iversen, Pedersen 18. Karlsson, Lindbaeck, Norris 19. Andersson, Povazhny, Rempała, Jaguś (d4) 20. Andersen, Chrzanowski, Klingberg, Brhel
Półfinały: 21. Chrzanowski, Andersen, Andersson, Baliński (d2) 22. Lindbaeck, Bjerre, Karlsson, Povazhny (w/su)
Finał: 23. Lindbaeck, Chrzanowski, Bjerre, Andersen (d2)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 18
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2004
Posty: 18 |
Brawo Chrzanek jak rowniez czarnoskory Lindbaeck.Lindbaeck do TORUNIA za Crumpa !!!!!!! Bym chciał go jeszcze zobacz w tym sezonie na stadionie M.Rosego. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 18
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2004
Posty: 18 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Dzisiaj G.P.Skandynawi moje typy to: Sullivan-Hampel 1 1,60 Jonsson-Nicholls 1 1,75 Hancock-Gollob 1 1,40 Brhel-Protasiewicz 2 1,80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Nie odbyl sie wczorajszy trening, tor jest w zlym stanie, radze uwazac troche z typowaniem.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|