|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 361
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 361 |
dziś tak obstawiłem w STS 912 Adams-Hampel typ 1 Mimo wszystko Hampel bedzie startował na nieznanym sobie torze i dlatego marnie widze jego szanse w pojedynku o wyższe miejsce z Jampelem.Poza tym jak ostatni mecz ligowy pokazał Jarek ma drobne problemy z motocyklem.Należy również zaznaczyć,że w ostatnich turniejach w których startował-2 drugie miejsca miały mejsce na naturalnych torach,a teraz walka będzie na sztucznym i Jarek tak jak w pierwszym GP może zrobić wielką lipę :4gw: 923 Gollog-Norris (2w.) typ 1 Gollob 1 tor Norris 4 osobiście postawiłbym,że Tomek wygra ten bieg jak nie,to oznaczać to może,że zawody zakończy bardzo szybko.Poza tym Tomek zwykle startując w biegach eliminacyjnych dobrze się prezentował,oby tylko góry nie zrobiła złośliwość rzeczy martwych :4gw: Johnsso A.typ X2 do 16 miejsca kurs 1.45 to chyba promocja Jonsson mistrz w wygrywaniu 1 biegów w GP nie powinien mieć żadnych problem z awansem do turnieju głównego. :5gw: 882 Crump do 8 miejsca 1X kurs 1.1 ten typ dałem bo potrezba niestety 5 zakładów na kuponie,ale kto wie jak w tym sezonie oraz zwykle w GP na wyspch jeżdzi w GP wie,że to bankier :5gw: 593 Serbia _Chiny tu wyrałem abyuzupełnić kupon mecz sitkówki ligi światowej kolejny bankier :5gw: AKO 3.63
Jak ktoś ma jakieś sugestie,albo typki na GP w miare pewne to prosze o info.Na dziś to tyle jutro będzie oferta w Toto-mix to się zobaczy. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302 |
Jakie internetowe buki oferuja kursy na Speedway Grand Prix ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 92
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2004
Posty: 92 |
betandwin- tylko kursy na zwycięscę expekt - podaje pary(kto lepszy), ale ostatnio chyba nie dali, takze nie wiadomo jak bedzie teraz
na disiaj:
jonsson - do 16 m-sca 1,45 tego chyba nie trzeba tlumaczyc, andreas spokojnie powinien sobie poradzic z awansem do turnieju glownego, jest w niezlej formie, co pokazuje szczegolnie w ligach
hancock - louis (1w.) 1,30 louis z 4 pola, hancock , nie da sie objechac po zewnetrznej. z resztą w poczatkowej fazie zawodow, zewnetrzna na pewno nie bedzie trzymac
brhel - laukanen (2w) 1,45 bo w swietnej formie, czego nie mozna powiedziec o finie, oczywiscie pojedynczy bieg to troch eloteria, ale po takim niezlym kursie mozna grac
richardson - do 16 m-sca 1,30 Anglik u siebie nie powinein miec problemow z awansem do dalszje fazy, jest niezły
brhel - do 16 m-sca 2,00 zaklad troche polewkowy , gdyz w fazie eliminacji jedzie tym razme sporo bardziej znanych nazwisk od brhela (gollob, nicholls, hanccok, andresen , drymlowie, jonsson i inni), ale licze ze ambitny czech poradzi sobei z tą fazą. prezentuje sie znakomiciem gdyby nie defekt we wroclawiu, to kto wie, co by sie stalo...jego dobrą jazdę dostrzegł Rusko, kontraktujac go do Atlasu
hancock - do 16-msca 1,12 powiem tylko tyle- nie wyobrazam sobie herbiego poza fazą główną GP (tak na szybko , to nie przypominanm sobie, czy kiedykolwiek taka sytuacja miałą miejsce w GP)
sullivan - pedersen b. 1,30 tu nie gwarantuje wygranej, sulli jedzie w kartkę, ale licze na to , ze b.pedersen we Wroclawiu, to byl tylko taki wyskok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,773
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,773 |
Oryginalnie wysłał spidzio: [qb]sullivan - pedersen b. 1,30 tu nie gwarantuje wygranej, sulli jedzie w kartkę, ale licze na to , ze b.pedersen we Wroclawiu, to byl tylko taki wyskok.[/qb] te, jaki wyskok? :eek: widziales wogole jak on jezdzi w tym sezonie? chyba nie... a sullivan w tym roku daje dupy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Ja bym byl predzej sklonny dac 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 92
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2004
Posty: 92 |
boozy, widzialem , bo bylem na GP <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> przeciez napisalem, ze ten typ nie jest pewny, ale rzeczywiscie masz racje, lepiej tego nie ruszać, a lepiej zagrac:
Ricky - Sullivan 1,40 Ricky nie notuje raczej wpadek w Gp, zawsze w czołówce, po Sullivanie mozna sie spodziewac roznych rzeczy, ale finalu mu raczje nie wróżę. Sullivan jest troche nieprzewidywalny, teraz rzezcywisice nie jest w jakiejs rewelacyjnej formie, ale kto wie czy akura dzis mu nie wyjdzie? Ale licze na stałą, dobrą jazde Rickardssona , ktory rzadko kiedy zawodzi.
boozy - mam nadzieje, ze dasz tez swoje jakies rzeczowe typy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,773
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,773 |
Oryginalnie wysłał spidzio: [qb]boozy, widzialem , bo bylem na GP <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> przeciez napisalem, ze ten typ nie jest pewny, ale rzeczywiscie masz racje, lepiej tego nie ruszać, a lepiej zagrac:
Ricky - Sullivan 1,40 Ricky nie notuje raczej wpadek w Gp, zawsze w czołówce, po Sullivanie mozna sie spodziewac roznych rzeczy, ale finalu mu raczje nie wróżę. Sullivan jest troche nieprzewidywalny, teraz rzezcywisice nie jest w jakiejs rewelacyjnej formie, ale kto wie czy akura dzis mu nie wyjdzie? Ale licze na stałą, dobrą jazde Rickardssona , ktory rzadko kiedy zawodzi.
boozy - mam nadzieje, ze dasz tez swoje jakies rzeczowe typy[/qb] Co do Rickyego to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: też to gram. A ja osobiście gram w różnych kombinacjach takie coś: RICKARDSSON-SULLIVAN KL1 1 HANCOCK-NICHOLLS KL1 1 HAMPEL-PROTASIEWICZ KL1 1 T.GOLLOB ZW2 1 JONSSON ZW3 1 JONSSON-HOLTA KL1 1 CRUMP-N.PEDERSEN KL1 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
Witam ja dzisiaj zagrałem coś takiego:
Hancok - Nicholls KL1------1------ Gollob - Hampel KL1--------1------ Jonsson - Holta KL1---------1------ N.Pedersen - B.Pedersen Kl1--1------
Co do pierwszej pary sadze ze hancok powinien pokazac klase i byc wyzej w kl. koncowej od Nichollsa , z reszta w GP Hancokowi zawsze dobrze idzie.
Jonsson ostatnio w dobrej dyspozycji, natomiast Holcie w Gp cos ostatnio nie idzie.
Co do braci Pedersenow to troszke loteria, wydaje mi sie ze zawodnicy beda chcieli jak najszybciej wyeliminowac Nickiego z dzisiejszego turnieju al mam nadzieje ze jego barciszek odpadnie jesczze szybciej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdrawiam a moje typy ocencie sami
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2004
Posty: 19 |
RICKARDSSON-SULLIVAN KL1 1 HAMPEL-PROTASIEWICZ KL1 1
jak duze prawdopodobienstwo ze wygraja? jak duze pieniadze na nich mozecie postawic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,773
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,773 |
Oryginalnie wysłał barrney: [qb]Witam ja dzisiaj zagrałem coś takiego:
Hancok - Nicholls KL1------1------ Gollob - Hampel KL1--------1------ Jonsson - Holta KL1---------1------ N.Pedersen - B.Pedersen Kl1--1------
Co do pierwszej pary sadze ze hancok powinien pokazac klase i byc wyzej w kl. koncowej od Nichollsa , z reszta w GP Hancokowi zawsze dobrze idzie.
Jonsson ostatnio w dobrej dyspozycji, natomiast Holcie w Gp cos ostatnio nie idzie.
Co do braci Pedersenow to troszke loteria, wydaje mi sie ze zawodnicy beda chcieli jak najszybciej wyeliminowac Nickiego z dzisiejszego turnieju al mam nadzieje ze jego barciszek odpadnie jesczze szybciej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdrawiam a moje typy ocencie sami[/qb] mała uwaga; Nicki i Bjarne to nie bracia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Nie są nawet spokrewnieni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Bratem Nickiego jest Ronni Pedersen
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,773
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,773 |
Oryginalnie wysłał ql: [qb]RICKARDSSON-SULLIVAN KL1 1 HAMPEL-PROTASIEWICZ KL1 1
jak duze prawdopodobienstwo ze wygraja? jak duze pieniadze na nich mozecie postawic?[/qb] duuuuuuuuże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
Oryginalnie wysłał boozy: [qb] Oryginalnie wysłał barrney: [qb]Witam ja dzisiaj zagrałem coś takiego:
Hancok - Nicholls KL1------1------ Gollob - Hampel KL1--------1------ Jonsson - Holta KL1---------1------ N.Pedersen - B.Pedersen Kl1--1------
Co do pierwszej pary sadze ze hancok powinien pokazac klase i byc wyzej w kl. koncowej od Nichollsa , z reszta w GP Hancokowi zawsze dobrze idzie.
Jonsson ostatnio w dobrej dyspozycji, natomiast Holcie w Gp cos ostatnio nie idzie.
Co do braci Pedersenow to troszke loteria, wydaje mi sie ze zawodnicy beda chcieli jak najszybciej wyeliminowac Nickiego z dzisiejszego turnieju al mam nadzieje ze jego barciszek odpadnie jesczze szybciej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdrawiam a moje typy ocencie sami[/qb] mała uwaga; Nicki i Bjarne to nie bracia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Nie są nawet spokrewnieni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Bratem Nickiego jest Ronni Pedersen[/qb] ups to tutaj sie nie popisalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 361
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 361 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Jugole po tej wtopie dziś 2 kuponiki stawiam wszystko na jedna karte jak żaden nie wejdzie robie sobie przerwe jeszcze sesja na studiach...........
z Toto Mix system 3 z 4 Crump-Rickardsson KL1 typ 1 kurs 1.7 N.Pedersen-Hampel KL1 typ 1 kurs 2 T.Gollog ZW2 kurs 1.9 L.Richardson-Loram KL1 typ 2 kurs 2 --------------------------------------------------
STS Johnsson do 16 miejsca kurs 1.45 Adams-Hampel typ 1 kurs 1.45 i żeby się już nie w****iaćjakimś kursem który może wtopić i zwalić kupon Portugalia(ME) do 2 miejsca kurs 1.25 AKO 2.63 Życze wszystkim i sobie powodzonka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2004
Posty: 19 |
RICKARDSSON - SULLIVAN KL1 1 1.35 HAMPEL - PROTASIEWICZ KL1 1 1.35 PORTUGALIA - GRECJA 1 1.40
stawka: 10 pw: 45.90
ahh ten toto-mix, jeszcze przed godzina kursy byly odpowiednio 1.4 1.45 i 1.45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
jak szybko i gdzie bedzie mozna zobaczyc wyniki w zuzlu? z gory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,773
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,773 |
Oryginalnie wysłał ql: [qb]RICKARDSSON - SULLIVAN KL1 1 1.35 HAMPEL - PROTASIEWICZ KL1 1 1.35 PORTUGALIA - GRECJA 1 1.40
stawka: 10 pw: 45.90
ahh ten toto-mix, jeszcze przed godzina kursy byly odpowiednio 1.4 1.45 i 1.45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
jak szybko i gdzie bedzie mozna zobaczyc wyniki w zuzlu? z gory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] TU BĘDZIE LIVE [ sportowefakty.pl] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627 |
Widać że coraz mniej analiz czy jakiegoś uzasadniania typów widzę że te forum coraz bardziej pdupada niestety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Oferta buków internetowych nie jest zbyt ciekawa tym razem a i tor który jest specjalnie usypany na te zawody stanowi zagadkę. Troche więc typowanie tego GP to loteria ale cóż zabawmy się (nie polecam tego grać za duże pieniądze) Expekt - o raz kolejny wielkie rozczarowanie dla mnie nie wystawił kursów Unibet Pedersen, N - Pedersen, B 1 1,7 Prawdę mówiąc trudna para. Bjarne zaprezentował się znakomicie we Wrocławiu w przeciwieństwie do swojego rodaka. Pewną wykładnią może być tutaj występ w pierwszym tegorocznym GP gdzię Bjarne wypadł na sztucznym torze znacznie gorzej niż jego rodak Nicki. W zeszłym roku Nicki bardzo dobrze radził sobie na sztucznych torach i tutaj upatruję jego przewagę.
Gollob, T - Hampel, J no bet jak dla mnie. Zarówno Tomek jak i Jarek nie lubią sztucznych torów i cięzko wskazać kto zajdzie wyżej.
Nordicbet Jaroslaw Hampel - Andreas Jonsson 2 2,35 Szwed w ligach jeździ wyśmienicie ale w GP nie potrafi tego potwierdzić. Myśle że czas najwyższy pokazać świetną dyspozycję w GP a kurs jest wart ryzyka.
Inne pary chyba nie warte ryzyka. Ciężki to turniej dla typerów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852 |
jak dla mnie para T.Gollob vs J.Hampel jest warta ryzyka. po pierwsze gollob bedzie chcial udowodnic protasiewiczowi i hampelowi ze to on jest najlepszy w polsce i ze ostatni turniej to tylko mala wpadka. po drugie w fazie eliminacyjnej bedzie mial okazje obyc sie troche z torem i mysle ze jezeli awansuje to turnieju glownego to powinien powalczyc o miejsce 1-4. hampel jest jeszcze zawodnikiem mlodym i kibice oczekuja od niego coraz wiecej wywieraja na nim ogromna presje i boje sie ze dzisiaj moze on nie wytrzymac i nie osiagnac takiego rezultatu jaki mial miejsce ostatnio. kurs w toto-mixie 1,85 na golloba jest wart ryzyka. buki daja po 50% szans obu zawodnikom ja daje jednak 75% na golloba pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Hancock - Loram 1 @1.80 NB 4/10
Hancock V @13.0 CB 1/10
Jonsson V @41.0 CB 1/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
Oryginalnie wysłał barrney: [qb]Witam ja dzisiaj zagrałem coś takiego:
Hancok - Nicholls KL1------1----- <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Gollob - Hampel KL1--------1------ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Jonsson - Holta KL1---------1------ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: N.Pedersen - B.Pedersen Kl1--1------ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Co do pierwszej pary sadze ze hancok powinien pokazac klase i byc wyzej w kl. koncowej od Nichollsa , z reszta w GP Hancokowi zawsze dobrze idzie.
Jonsson ostatnio w dobrej dyspozycji, natomiast Holcie w Gp cos ostatnio nie idzie.
Co do braci Pedersenow to troszke loteria, wydaje mi sie ze zawodnicy beda chcieli jak najszybciej wyeliminowac Nickiego z dzisiejszego turnieju al mam nadzieje ze jego barciszek odpadnie jesczze szybciej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdrawiam a moje typy ocencie sami[/qb] Oby takich wieczoruw bylo jak najwiecej. Gratuluje tym wszystkim kturzy dzisiaj dziabneli cos kaski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 361
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 361 |
kurde z systemem było blisko,ale nie udało się najlepsze jednak jest to że przypadkiem słuchałem lokalnego radia i tam komentator mówił jak to Loram prowadził i wygrał 22 bieg omawiał bieg od poczatku do końca -więc liczyłem że jest w półfinale a więc może być wyżej w klasywce od Richardsona,patrze wyniki a tu loram miejsce 11-12 a jego rywal 3.Zastanawiam się poco takie buce co nieznają sie na tym sporcie komentują biegi wyszło na toże gostek mylił Lorama z Adamsem zapewne .bo we wcześniejszym biegu widział Adamsa daleko z tyłu Jeden kupon z żużla blisko wszedł,ale co wydaje sie teraz trudne znowu zmieniłem dziedzine i postawiłem na ME i to że portugalia wyjdzie min. z 2 miejsca teaz to wątpliwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: na takich znawców
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|