"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#176512 21/08/2004 22:47
Dołączył: Oct 2003
Posty: 371
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 371
Ricky-Adams 1 1.85
Sullivan-P.Karlsson 1 2.0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#176513 22/08/2004 02:47
Dołączył: Oct 2003
Posty: 371
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 371
[QUOTE]Oryginalnie wysłał ciopek:
[QB]Ricky-Adams 1 1.85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Sullivan-P.Karlsson 1 2.0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Sullivan powinnien sobie już odpuścić jazdę w tegorocznym GP szkoda jego i moich nerwów.

#176514 31/08/2004 13:42
Dołączył: Apr 2004
Posty: 361
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 361
Kursy na GP Słowenii STS

1029 19:00 Crump J. 3.50 2.25 1.40 1.10
1030 19:00 Rickardsson T. 5.00 2.70 1.55 1.15
1031 19:00 Adams L. 6.00 3.00 1.60 1.15
1032 19:00 Hancock G. 6.00 3.00 1.60 1.15
1033 19:00 Gollob T. 10.00 4.50 2.10 1.25
1034 19:00 Pedersen N. 12.00 5.00 2.40 1.30
1035 19:00 Nicholls S. 15.00 6.00 3.00 1.40
1036 19:00 Jonsson A. 18.00 7.50 3.50 1.50
1037 19:00 Sullivan R. 20.00 8.00 3.75 1.60
1038 19:00 Andersen H. 25.00 10.00 3.75 1.70
1039 19:00 Hampel J. 25.00 10.00 4.00 1.80
1040 19:00 Richardson L. 40.00 15.00 6.00 2.25
1041 19:00 Protasiewicz P. 80.00 30.00 7.50 3.00

Żużel GP Słowenii kto lepszy ?
Nr Godz. Spotkanie 1 X 2 1X X2
04-09 Sobota
1042 19:00 Crump J. - Hancock G. 1.40 2.40
1043 19:00 Crump J. - Pedersen N. 1.30 2.70
1044 19:00 Rickardsson T. - Gollob T. 1.45 2.30
1045 19:00 Rickardsson T. - Andersen H. 1.25 3.00
1046 19:00 Adams L. - Pedersen N. 1.40 2.40
1047 19:00 Hancock G. - Nicholls S. 1.40 2.40
1048 19:00 Gollob T. - Sullivan R. 1.30 2.70
1049 19:00 Pedersen N. - Jonsson A. 1.40 2.40
1050 19:00 Hampel J. - Richardson L. 1.50 2.10
1051 19:00 Holta R. - Protasiewicz P. 1.50 2.10

Żużel GP Słowenii wyścig 1
Nr Godz. Spotkanie 1 X 2 1X X2
04-09 Sobota
1052 19:00 Jonsson A. - Jensen J. (1w.) 1.20 3.40
1053 19:00 Sullivan R. - Santej I. (1w.) 1.30 2.70

Żużel GP Słowenii wyścig 2
Nr Godz. Spotkanie 1 X 2 1X X2
04-09 Sobota
1054 19:00 Pedersen B. - Dryml L. (2w.) 1.40 2.40
1055 19:00 Max M. - Zagar M. (2w.) 1.60 2.00

Żużel GP Słowenii wyścig 3
Nr Godz. Spotkanie 1 X 2 1X X2
04-09 Sobota
1056 19:00 Richardson L. - Brhel B. (3w.) 1.40 2.40
1057 19:00 Protasiewicz P.- Dryml A.(3w.) 1.50 2.10

Żużel GP Słowenii wyścig 4
Nr Godz. Spotkanie 1 X 2 1X X2
04-09 Sobota
1058 19:00 Hampel J. - Holta R. (4w.) 1.40 2.40
1059 19:00 Loram M. - Laukkanen K. (4w.) 1.35 2.60

Żużel GP Słowenii wyścig 9
Nr Godz. Spotkanie 1 X 2 1X X2
04-09 Sobota
1060 19:00 Hancock G. - Pedersen N. (9w.) 1.55 2.05
1061 19:00 Gollob T. - Andersen H. (9w.) 1.45 2.30

Żużel GP Słowenii wyścig dziesiąty
Nr Godz. Spotkanie 1 X 2 1X X2
04-09 Sobota
1062 19:00 Crump J. - Rickardsson T. (10w. 1.50 2.10
1063 19:00 Adams L. - Nicholls S. (10w.) 1.35 2.60

#176515 31/08/2004 17:18
Dołączył: Aug 2003
Posty: 698
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 698
Chcialbym zwrocic uwage na kurs (1,7)ze H. Andersena znajdzie sie w osemce. Wystarczy mu dobrze objechac przynmaniej 2 biegi i tam sie znajdzie.
Na pewno jest to lepsze posuniecie niz granie Tomka w osemce za 1,25 (choc szczerze mu zycze nawet zwyciestwa). Ale wracjac do watku to Hans przenetuje sie naprawde dobrze to fakt wyszlo mu (na razie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) tylko jedno GP ale uwazam ze na tym nie koniec...

Hans Andersen (1-8) :2gw: i pół
mysle ze warto to dorzucic do jakiegos rozpisu

szansa jest 50/50

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#176516 01/09/2004 14:03
Dołączył: Aug 2003
Posty: 698
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 698
Oto moje typki na pierwsza 5 GP SŁOWENII:
1. T. Rickardsson
2. L. Adams
3. T. Gollob
4. J. Crump
5. R. Sullivan

#176517 03/09/2004 15:10
Dołączył: Apr 2004
Posty: 361
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 361
Z tymi parami na typ:kto lepszy to wynika,ze analitycy STS są kumaci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Trudno znależć pewniaka(niby Ricki-Andersen takim jest,ale....)

Dałem coś takiego:
Hampel-Richardson 2 kurs 2.1 Tu jestem jedynie niezgodny.Osobiście dałbym 2 na Hampela 1.6 na angola.Hampel co miał najlepszego zrobić w tym GP już zrobił,a Richardson jest na 9 pozycji i nie jest pewny startu w przyszłej edycji GP.Hampel w ostat5nich 2 turniejach w których startował 2 razy inkasował po 6 punktów.Myślę,że teraz trudno u będzie więcej zrobić.To nie pewniak,ale o ten typ oparty jest cały mój kupon.
Crump 1X do ósemki kurs 1.1
Adams 1X tak samo 1.15 oba typy no comment
Sullivan-Santej(1w) kto lepszy 1 kurs 1.3 To niemal bankier jeśli Sully nie zaliczy defektu,taśmy,wykluczenia.Santej to pomyłka;Australijczyk ma jakieś problemy sprzetowe w tym sezonie co przekłada się na słabe wyniki w GP(przede wszystkim),jednak Santej to już na pewno nie ma zarówno umiejętności jak i motocykla bym móc z nim rywalizować.
AKO 3.45
Richardson <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Crump <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Sullivan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Adams <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
ale dzień do bani duży minusik na piłce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#176518 04/09/2004 02:35
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,486
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,486
Jesli chodzi o Hampela to mam nieco odmienne zdanie. Prawda jest ze w dwoch ostatnich GP nie blyszczal tak jak to bylo na poczatku sezonu. Warto jednak zwrocic uwage iz ostatnie zawody odbywaly sie na torach "sztucznych", robionych specjalnie na jedne zawody. To nie to samo co tor naturalny. A taki jest wlasnie w Krsko. Poza tym Hampel takze ma ogromny apetyt na to aby znalezc sie w osemce. Z tego co pamietam to brakuje mu chyba 3 pkt do 8 zawodnika. Poza tym.. w tym roku Hampel najwieksze sukcesy osignal w Pradze oraz we Wroclawiu. Tam jak wiadomo zawody odbywaly sie na torach naturalnych. W zwiazku z tym nie stawialbym jutro tego zawodnika na straconej pozycji. Sam postawilem ze Hampel dojdzie co najmniej do polfinalu. Kurs 1,8 wg mnie warty gry. Jak bedzie przekonamy sie jutro

#176519 04/09/2004 13:45
Dołączył: Apr 2004
Posty: 361
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 361
Quote
Oryginalnie wysłał Grzes123:
[qb]Jesli chodzi o Hampela to mam nieco odmienne zdanie. Prawda jest ze w dwoch ostatnich GP nie blyszczal tak jak to bylo na poczatku sezonu. Warto jednak zwrocic uwage iz ostatnie zawody odbywaly sie na torach "sztucznych", robionych specjalnie na jedne zawody. To nie to samo co tor naturalny. A taki jest wlasnie w Krsko. Poza tym Hampel takze ma ogromny apetyt na to aby znalezc sie w osemce. Z tego co pamietam to brakuje mu chyba 3 pkt do 8 zawodnika. Poza tym.. w tym roku Hampel najwieksze sukcesy osignal w Pradze oraz we Wroclawiu. Tam jak wiadomo zawody odbywaly sie na torach naturalnych. W zwiazku z tym nie stawialbym jutro tego zawodnika na straconej pozycji. Sam postawilem ze Hampel dojdzie co najmniej do polfinalu. Kurs 1,8 wg mnie warty gry. Jak bedzie przekonamy sie jutro[/qb]
Każdy ma swoje sugestie.Nie przeoczyłem tego,że Hampel 2 drugie miejsca zajmował na torach naturalnych,czyli na takich na jakim dziś mu przyjdzie rywalizować.Ale mam wrażenie,że pod koniec sezonu nieco spuścił z tonu czego dowodem jest choćby to,że w lidze na swoim torze nieco lepiej spisuje się od niego Gapiński.

#176520 04/09/2004 15:48
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,486
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,486
Loramek.. zobaczymy jak bedzie... Ja w kazdym badz razie zycze powodzenia. Najlepiej jak Hampel dojdzie do polfinalu a Richardson jeszcze wyzej i wszyscy beda zadowoleni.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#176521 04/09/2004 17:34
Dołączył: Aug 2004
Posty: 161
K
member
member
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 161
a co powiecie na temat pary Nicki-Gollob??

#176522 17/09/2004 20:58
Dołączył: Apr 2004
Posty: 361
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 361
Typy na GP Bydgoszcz STS

1228 19:00 Crump J. 6.00 3.00 1.50 1.15
1229 19:00 Rickardsson T. 6.50 3.20 1.55 1.15
1230 19:00 Gollob T. 4.50 2.50 1.45 1.15
1231 19:00 Adams L. 8.00 3.50 1.70 1.20
1232 19:00 Hancock G. 8.00 3.50 1.70 1.20
1233 19:00 Hampel J. 12.00 5.00 2.70 1.30
1234 19:00 Pedersen N. 12.00 5.00 2.40 1.25
1235 19:00 Jonsson A 12.00 5.00 2.40 1.25
1236 19:00 Andersen H. 12.00 5.00 2.40 1.25
1237 19:00 Pedersen B. 20.00 8.00 3.00 1.50
1238 19:00 Sullivan R. 20.00 8.00 3.50 1.60
1239 19:00 Nicholls S. 20.00 8.00 3.50 1.60
1240 19:00 Protasiewicz P. 15.00 6.00 3.00 1.45
1241 19:00 Kasprzak K. 40.00 15.00 6.00 2.40
1242 19:00 Chrzanowski T. 40.00 15.00 6.00 2.40

Żużel Grand Prix Polski kto lepszy ?
Nr Godz. Spotkanie 1 X 2 1X X2
18-09 Sobota
1243 19:00 Gollob T. - Adams L. 1.50 2.10
1244 19:00 Gollob T. - Pedersen N. 1.45 2.30
1245 19:00 Crump J. - Hancock G. 1.50 2.10
1246 19:00 Crump J. - Jonsson A. 1.35 2.60
1247 19:00 Rickardsson T. - Adams L. 1.45 2.30
1248 19:00 Rickardsson T. - Andersen H. 1.40 2.40
1249 19:00 Adams L. - Pedersen N. 1.50 2.10
1250 19:00 Hancock G. - Jonsson A. 1.35 2.30
1251 19:00 Hampel J. - Sullivan R. 1.45 2.30
1252 19:00 Jonsson A. - Pedersen B. 1.35 2.60

Żużel Grand Prix Polski wyścig 1
Nr Godz. Spotkanie 1 X 2 1X X2
18-09 Sobota
1253 19:00 Sullivan R.-Holta R.(wy.1) 1.50 2.10
1254 19:00 Kasprzak K. - Dryml L. (wy.1) 1.45 2.30

Żużel Grand Prix Polski wyścig 2
Nr Godz. Spotkanie 1 X 2 1X X2
18-09 Sobota
1255 19:00 Protasiewicz P. - Max M.(wy.2) 1.50 2.10
1256 19:00 Loram M. - Chrzanowski T.(wy.2) 1.50 2.10

Żużel Grand Prix Polski wyścig 3
Nr Godz. Spotkanie 1 X 2 1X X2
18-09 Sobota
1257 19:00 Nicholls S. - Jensen J.B.(wy.3) 1.30 2.70
1258 19:00 Richardson L.-Laukkanen K.(wy.3 1.40 2.40

Żużel Grand Prix Polski wyścig 4
Nr Godz. Spotkanie 1 X 2 1X X2
18-09 Sobota
1259 19:00 Gollob T. - Brhel B. (wy.4) 1.25 3.00
1260 19:00 Hampel J. - Dryml A. (wy.4) 1.35 2.60

Żużel Grand Prix Polski wyścig 9
Nr Godz. Spotkanie 1 X 2 1X X2
18-09 Sobota
1261 19:00 Rickardsson T.-Pedersen N.(wy.9 1.40 2.40
1262 19:00 Jonsson A. - Pedersen B.(wy.9) 1.45 2.30

Żużel Grand Prix Polski wyścig 10-kto lepszy
Nr Godz. Spotkanie 1 X 2 1X X2
18-09 Sobota
1263 19:00 Crump J. - Hancock G. (wy.10) 1.50 2.10
1264 19:00 Adams L.-Andersen H. (wy.10) 1.50 2.10

#176523 17/09/2004 23:37
Dołączył: Aug 2003
Posty: 698
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 698
Dla mnie jutro ciekawie wyglada taki zaklad:
Kto lepszy w 4 wiscigu:
Hampel J. - Dryml A. 1 1,35
Osobiscie uwazam ze warto to zagrac (mimo ze tor ten Jarkowi nie odpowiada ) a mianowicie z 2 wzgledow.
Po pierwsze Ales wczoraj odniosl kontuzje w Anglii. Dzisaj poruszal sie po parkingu o kulach. Nie wiadomo czy wogole wystapi w Bydgoszczy(decyzje ma podjac jutro przed startem).
Po drugie nie wystapil w dzisiejszym treningu, (powod jest wam juz znany)Rowniez Ales nie startowal w tym roku na torze Polonii Bydgoszcz. A jak wiadamo nawierzchnia ta zmienila sie w porownaniu chociazby do roku ubieglego. Tak wiec dopasowanie sie do I biegu bedzie dla Alesa bardzo trudne.

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#176524 17/09/2004 23:47
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
Czy w Toto-mixie zdarzenia na zuzlowa GP mozna stawiac jako single czy trzeba w kombinacji kilku zdarzen ( jak tak to ilu ..... ) ?

#176525 18/09/2004 01:01
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
single

#176526 18/09/2004 13:22
Dołączył: Apr 2004
Posty: 92
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 92
jonsson - b. pedersen 1 1,35

jonsson na swoim torze powinien byc lepszy w tych zawodach od przecietnego bjarne. średnia jonssona na swoim torze w okolicach 2,800 mowi wszystko.

rickardsson - andersen 1 1,40

dzisiaj wyjatkowo STS daje nam bonusy, bo jak inaczej nazwac tę perę. ricki od niepamietnych czasow nie przegral zadnego biegu, sadzi komplety w polsce i szwecji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , wygral ostatnie GP, a i tor w Bydgoszczy mu pasuje. Andersen nie jezdzi zle, ale ricky tu moze wygrac, a sukcesem hansa bedzie polfinal.

nicholls - jesper jensen (bieg 3) 1 1,30

jesper zupelnie bez formy, w odroznieniu od scotta, ktory po kontuzji doszedl juz do siebie i jego jazda z meczu na mecz jest coraz lepsza. wiadomo, ze pojedynczy bieg to zawsze troche loteria, ale tu widze spokojną wygraną anglika.

t.gollob - brhel (bieg 4) 1 1,25

nawet nie ma co sie rozpisywac, jak to nie wejdzie, to mozemy sobie w ogole odpuscic bukmacherke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#176527 18/09/2004 13:39
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
a Toto-mix dowalil nieziemskie pary <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

2559 CRUMP-RICKARDSSON KL1 1.75 8.00 1.95
2560 CRUMP-HANCOCK KL1 1.45 8.00 2.50
2561 CRUMP-T.GOLLOB KL1 1.85 8.00 1.85
2562 RICKARDSSON-ADAMS KL1 1.55 8.00 2.30
2563 RICKARDSSON-HANCOCK KL1 1.60 8.00 2.20
2564 RICKARDSSON-T.GOLLOB KL1 1.95 8.00 1.75
2565 T.GOLLOB-ADAMS KL1 1.50 8.00 2.40
2566 T.GOLLOB-JONSSON KL1 1.55 8.00 2.30
2567 JONSSON-N.PEDERSEN KL1 1.50 8.00 2.40
2569 H.ANDERSEN-B.PEDERSEN KL1 1.65 8.00 2.10
2570 H.ANDERSEN-L.RICHARDSON KL1 1.40 8.00 2.60
2571 L.RICHARDSON-NICHOLLS KL1 1.95 8.00 1.75
2572 SULLIVAN-NICHOLLS KL1 1.85 8.00 1.85
2573 LORAM-MAX KL1 1.65 8.00 2.10
2574 LORAM-HOLTA KL1 1.85 8.00 1.85
2575 HAMPEL-PROTASIEWICZ KL1 1.65 8.00 2.10
2576 K.KASPRZAK-CHRZANOWSKI KL1 1.60 8.00 2.20

Nie wiem jak wam ale mi sie wydaje ze nie ma co wybrac <szok>

#176528 18/09/2004 15:13
Dołączył: Sep 2004
Posty: 6
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 6
czy mozna typowac jednego zawodnika kilka razy na jedneym kuponie???

#176529 18/09/2004 15:43
Dołączył: Aug 2004
Posty: 189
W
member
member
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 189
Quote
Oryginalnie wysłał kapela:
[qb]czy mozna typowac jednego zawodnika kilka razy na jedneym kuponie???[/qb]
nie mozna

#176530 18/09/2004 15:47
Dołączył: Aug 2004
Posty: 189
W
member
member
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 189
Quote
Oryginalnie wysłał spidzio:
[qb]jonsson - b. pedersen 1 1,35

jonsson na swoim torze powinien byc lepszy w tych zawodach od przecietnego bjarne. średnia jonssona na swoim torze w okolicach 2,800 mowi wszystko.

rickardsson - andersen 1 1,40

dzisiaj wyjatkowo STS daje nam bonusy, bo jak inaczej nazwac tę perę. ricki od niepamietnych czasow nie przegral zadnego biegu, sadzi komplety w polsce i szwecji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , wygral ostatnie GP, a i tor w Bydgoszczy mu pasuje. Andersen nie jezdzi zle, ale ricky tu moze wygrac, a sukcesem hansa bedzie polfinal.

nicholls - jesper jensen (bieg 3) 1 1,30

jesper zupelnie bez formy, w odroznieniu od scotta, ktory po kontuzji doszedl juz do siebie i jego jazda z meczu na mecz jest coraz lepsza. wiadomo, ze pojedynczy bieg to zawsze troche loteria, ale tu widze spokojną wygraną anglika.

t.gollob - brhel (bieg 4) 1 1,25

nawet nie ma co sie rozpisywac, jak to nie wejdzie, to mozemy sobie w ogole odpuscic bukmacherke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
do tego musisz cos dolozyc, musi byc piec zdarzen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#176531 18/09/2004 16:54
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Oryginalnie wysłał wist:
do tego musisz cos dolozyc, musi byc piec zdarzen
wystarcza trzy

Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, burbon, rafal08, aker, betowiec, kamel, 11kera11, Sensei), 2,646 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,911
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1