Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
KWALIFIKACJE I
2 Sierpien - Eastbourne
Wielka Brytania
Wegry
Szwecja
Polska


KWALIFIKACJE II
3 Sierpien - Eastbourne
Wlochy
Czechy
Dania
Australia


BARAZ
5 Sierpień - Poole
zespoly, ktore zajely 2 i 3 miejsca w kwalifikacjach

FINAL
7 Sierpień – Poole
zwyciezcy kwalifikacji i dwa najlepsze zespoly z barazu

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
KWALIFIKACJE I
2 Sierpien - Eastbourne


WIELKA BRYTANIA
1 Mark LORAM
2 David NORRIS
3 Joe SCREEN
4 Scott NICHOLLS (k.)
5 Lee RICHARDSON

WEGRY
1 Norbert MAGOSI
2 Sandor TIHANYI (k.)
3 Attila STEFANI
4 Laszla SZATMARI
5 Szabolcs VIDA

SZWECJA
1 Andreas JONSSON
2 Tony RICKARDSSON (k.)
3 Mikael MAX
4 Peter KARLSSON
5 Antonio LINDBACK

POLSKA
1 Tomasz GOLLOB (k.)
2 Jaroslaw HAMPEL
3 Grzegorz WALASEK
4 Janusz KOLODZIEJ
5 Krzysztof KASPRZAK

<small>[ 02-08-2004, 20:22: Wiadomość edytowana przez: [g]um[p] ]</small>

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
KWALIFIKACJE II
3 Sierpien - Eastbourne

WLOCHY

1 Andrea MAIDA (k.)
2 Paolo SALVATELLI
3 Emiliano SANCHEZ
4 Daniele TESSARI
5 Simone TERENZANI

CZECHY
1 AleS DRYML (k.)
2 Bohumil BRHEL
3 Lukas DRYML
4 Tomas TOPINKA
5 Josef FRANC

DANIA
1 Hans ANDERSEN
2 Nicki PEDERSEN (k.)
3 Kenneth BJERRE
4 Niels-Kristian IVERSEN
5 Bjarne PEDERSEN

AUSTRALIA
1 Ryan SULLIVAN
2 Steve JOHNSTON
3 Leigh ADAMS (k.)
4 Jason CRUMP
5 Adam SHIELDS

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
niespecjalnie widzę Polskę w peirwszje dwojce, tym bardziej w takim składzie jaki mamy...

stąd jeżeli STS/Toto-mix to wystawi myślę, że spokojnie można się szarpnąc na dubelek: Anglia 1-2 + Szwecja 1-2.

Anglicy wykorzystają atut własnego toru, jedynym słabym punktem może być Screen, ale mimo tego spokojnie powinni dać nam radę. Coniektórzy mogą nie docenić Norrisa, ale należy pamiętać, że zawody są w Eastbourne, a niewielu może go tam pokonać, pzoa tym polecam odtworzyć sobie GP Wielkiej Brytanii.

Szwedzi wyraźnie poza naszym zasięgiem. Megamocna dwójka: Ricki & Jonsson oraz solidni Karlssonowie[Mikael solidniejszy, jak i lepszy:P] + nieobliczalny, jeźdżący z polotem i mający świetny sezon, jak równiez objeżdzenie Lindacbk to dla naszych po prostu zbyt wysoki próg.

No chyba, że swój dzień złapią jednocześnie: Gollob, Hampel i Walasek - mam tu na myśli taką dyspozycje trójki jak np we Wrocławiu na GP. Z tym, ze na tym torze chyba nie jest to mozliwe.

W drugim półfinale rywalizacja będzie przebiegała pod hasłem walki o 1 miejsce Duńczyków i Australijczyków. Ja wyżej sobie cenię tych pierwszych, których zresztą typuje do 1-2 mistrzostw. Australia w kontekście zeszłych lat straciła jedno mocne, a bynajmniej solidne ogniwo - Wiltshire'a. I choć ich wielka trójka jest naprawdę wielka[ o ile Ryan nie zawali:P] to pozostali ustepują Duńczykom, a punkty mogą stracić także na Czechach.

Ciekawe ile punktów zdobędą Włosi:P Coś mi się zdaje, że o jeżeli zabraknie defektów i wykluczeń będzie to blamaż absolutnie klasyczny i przy włoskiej fladze zobaczymy cyferke -> 0.

pewnie będą też jakieś pary, niemniej tu należy zachować ostrożność - JOKER ;]

Dołączył: Mar 2003
Posty: 551
S
Sim Offline
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 551
STS 71 20:15 Wielka Brytania - Szwecja 1.75 1.85 ,sklaniał bym się przy postawieniu na szwedów(chyba mają mocniejszy skład,choc angole maja bardziej wyrównany),kurs zachecający 1,85.Jakie sa wasze sugestie?

Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
K.Kasprzak - S.Tihanyi 1 1.40 10/10 !!!!

Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Witajta

Forest moze jakies live jest na stronce z tego turnieju bo na wegry postawilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))))))))))))

pozdro

<small>[ 03-08-2004, 01:35: Wiadomość edytowana przez: Gy_Gy_Crav[LPi] ]</small>

Dołączył: Jul 2004
Posty: 96
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 96
Kursy na dzisiejszego zwyciezce (z expekta):

Sweden 1.90
Great Britain 2.35
Poland 5.60
Hungary 60.00

Kurs na Szwedow wielce zachecajacy - powinni brytyjczykow rozjechac. Wiele juz napisal buszmen wiec nie ma co sie powtarzac, ale sklad Szwedow znakomity - nawet Lindback to juz wlasciwie gwiazda.

Co do live:
http://www.sportowefakty.pl
http://www.przegladzuzlowy.pl
http://www.zuzel.end.pl
http://www.speedwayworld.tv/en/swc/a3042

Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Jak już się rzucać na Szwecję, to proponuję betandwin po kursie 2.20

Pozdrawiam

SLAV

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Jak dla mnie dzisiaj wygra Szwecja, jutro gora beda kangury i wlasnie wsrod Szwedow i Australijczykow szukalbym triumfatorow SWC. Zdecydowanie lepsze kursy sa na koncowe zwyciestwo Szwecji i wlasnie z tego powodu korzystniejsza jest ta opcja. Jeszcze wczoraj faworytem bukmacherow na dzisiejsze kwalifikacje byli Brytyjczycy, dzisiaj jednak kursy spadaja na Szwecje.

Czyli na ta chwile w/g mnie warte obstawienia:
- Szwecja na zwyciestwo w dzisiejszym turnieju i calym pucharze
- Australia na zwyciestwo w jutrzejszych kwalifikacjach i koncowej klasyfikacji

kwalifikacja 1:
1. Szwecja
2. Wielka Brytania
3. Polska
4. Wegry

kwalifikacja 2:
1. Australia
2. Dania
3. Czechy
4. Wlochy

baraz:
1. Wielka Brytania
2. Dania
3. Polska
4. Czechy

final:
Australia
Szwecja
3. Wielka Brytania
4. Dania

zobaczymy po finale co wyszlo z mojego typowania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 371
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 371
Ja postawiłem na Aglików sądzę, iż to jest jedyna dla nich okazja by w tym roku osiągnąć sukces. Myślę, że na własnych śmieciach powinni postarać się o wygranie tych zawodów. Przede wszystkim liczę na udany występ Screena, bo o resztę zawodników jestem spokojny. Jeśli chodzi o Szwedów to nie powinni zawieźć Ricky i Jonsson a pozostali wcale nie muszą być lepsi od Angoli. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
Te zawody z tymi jokerami są po****ne. Przy typowaniu wogóle nie wziąłem tego pod uwagę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
KWALIFIKACJE I

I Wielka Brytania 58
1. Mark Loram 15 (3,3,3,3,3)
2. David Norris 11 (2,u/w,3,3,3)
3. Joe Screen 9 (2,2,2,1,2)
4. Scott Nicholls 13 (2,2,3,3,3)
5. Lee Richardson 10 (2,3,2,1,2)

II Szwecja 50
1. Andreas Jonsson 14 (2,3,4,2,3)
2. Tony Rickardsson 11 (3,w,3,3,2)
3. Mikael Max 7 (1,1,2,2,1)
4. Peter Karlsson 13 (3,2,2,3,3)
5. Antonio Lindbaeck 5 (t,3,u,d,2)

III Polska 39
1. Tomasz Gollob 14 (1,3,6,2,2)
2. Jarosław Hampel 9 (1,2,1,2,2,1)
3. Grzegorz Walasek 6 (3,1,1,t,1)
4. Janusz Kołodziej 5 (1,2,1,-,1)
5. Krzysztof Kasprzak 5 (3,1,u,1,w)

IV Węgry 6
1. Norbert Magosi 1 (0,1,w,0,0)
2. Sandor Tihanyi 0 (0,0,0,0,0)
3. Atilla Stefani 2 (0,1,1,-,0)
4. Laszlo Szatmari 2 (0,0,u,1,1,w)
5. Szabolcs Vida 1 (1,u,0,0,0)

1. Loram, Jonsson, Gollob, Magosi
2. Rickardsson, Norris, Hampel, Tihanyi
3. Walasek, Screen, Max, Stefani
4. Karlsson, Nicholls, Kolodziej, Szatmari
5. Kasprzak, Richardson, Vida, Lindback (t)
6. Loram, Karlsson, Walasek, Vida (u)
7. Lindback, Kołodziej, Magosi, Norris (u/w)
8. Jonsson, Screen, Kasprzak, Tihanyi
9. Gollob, Nicholls, Stefani, Rickardsson (w/2min)
10. Richardson, Hampel, Max, Szatmari
11. Loram, Max, Kołodziej, Tihanyi
12. Norris, Karlsson, Stefani, Kasprzak (u/w)
13. Gollob (J), Screen, Lindback (u/w), Szatmari (u/w)
14. Nicholls, Jonsson (J), Hampel, Vida
15. Rickardsson, Richardson, Walasek, Magosi (w)
16. Loram, Hampel, Szatmari, Lindback (d)
17. Norris, Jonsson, Szatmari, Walasek (t)
18. Rickardsson, Hampel, Screen, Vida
19. Nicholls, Max, Kasprzak, Magosi (J)
20. Karlsson, Gollob, Richardson, Tihanyi
21. Loram, Rickardsson, Szatmari (u/w), Kasprzak (t)
22. Norris, Gollob, Max, Vida
23. Karlsson, Screen, Hampel, Magosi
24. Nicholls, Lindback, Walasek, Tihanyi
25. Jonsson, Richardson, Kołodziej, Stefani

Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Quote
Oryginalnie wysłał Gy_Gy_Crav[LPi]:
[qb]Witajta

Forest moze jakies live jest na stronce z tego turnieju bo na wegry postawilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))))))))))))

pozdro

<small>[ 03-08-2004, 01:35: Wiadomość edytowana przez: Gy_Gy_Crav[LPi] ]</small>[/qb]
No kurcze jestem w szkou to co dzisiaj wegrzy pokazali to naprawde a ja wnich tak wierzylem no myslaem ze w najgorszym przypadku zajma drugie mniejsce a tu masz ci babo placek ,polowe punkto to zdobyli przez nie udolnosc swych przeciwnikow czyli w prezencie
Ale za rok pokazecie na co was stac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pomylilem sie i zamiast cytowac to edytowalem:)

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
na jutro chyba głownym typem 9/10 jest deszcz, co w zasadzie odbiera ochote do typowania.

Osobiście wybrałbym taki dunski trebel:

Dania - Australia 2.4
Nicki - Crump 2.3
Andersen - Lukas 1.45

Myślę, że jutro walka o 1 miejsce będzie bardziej zacięta, a Nicki wykorzysta znajomośc toru i będzie szalał. 'Druga linia' u Kangurów zncznie gorsza, stad moga oddać punkty Czechom. Nieźle powinien pojechac Topinka, tak jakoś mi sie wydaje... koles ma szczescie do takich imprez.

Dziś Węgrzy wyrownali niechlubny rekord Włochów, jutro przed Makaraniorzami więc wielkie wyzwanie. Myslę, że spokojnie podołają 9/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Jutro typuje ze wygraja wlochy mam wiare ze oni chociasz poprawiom mi humor i nie zajma ostatniego mniejsc ba nawet trzevciego a najgorzej to 2 jezeli nie beda mnieli problemow z utrzymaniem sie na motorach to lekko pierwsze ale musza uwazac na czechow ktorzy sa w dobrej formie tamci sadze ze liczyc sie nie beda jezeli ktos z druzyn dania lub australia zajmie chociasz 2 to bedzie wielka bnie spodzianka :eek: wiec sadze ze jutro jednak wlochy po dlugich zastanowieniach beda musieli uwazac na czechow ,pamientam jak Brhel w gorzowie jezdzil no i z tad te obawy tamtych nie pamnietam bo niema to znaczenia
pozdro

Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
Jacy bukmacherzy oferuja kursy na DPS ? Do tej pory znalazlem pozycje tylko w STS,Gamebookers i B&W chociaz musze przyznac ze daleko nie szukalem.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Jacy bukmacherzy oferuja kursy na DPS ? Do tej pory znalazlem pozycje tylko w STS,Gamebookers i B&W chociaz musze przyznac ze daleko nie szukalem.
poza wymienionymi: Nordicbet, Centrebet, William Hill, Expekt, Stan James, Skybet;

Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Zastanawia mnie wysoki kurs na Asutralijczykow w Expekcie, 1.65 :eek: Mysle, ze warto to zagrac

Dołączył: Aug 2004
Posty: 42
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 42
ja wlansie gram na kangury za 20 zl mysle,ze pewne.

Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, rymoholik, rafal08, $-man, burbon, betowiec, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, ElNinho[mmdea], aker), 2,836 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,406
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1