Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Johnston S. - Kasprzak K. 1 @ 1.45

Australia:
Steve Johnston 9 (2,3,2,2,w)

Polska:
Krzysztof Kasprzak 5 (3,1,u,1,w)

Poza jednym dobrym wystepem w pierwszym swoim wyscigu Kasprzak sie nie pokazal. Junior Unii Leszno nie jest zapewne przystosowany do torow angielskich, czego nie mozna powiedziec o Australijczyku, co widac w jego wyniku..
Glownym powodem dla ktorego stawiam na Johnstona jest to, ze trener Polakow, Andrzej Koselski, przed barazami zapowiada, ze da szanse rezerwowemu Marcionowi Rempale z Unii Tarnów.
Junior Jaskolek prawdopodobnie zastapi wlasnie Kasprzaka albo Janusz Kolodzieja. Prawdopodobne jest takze rozwiazanie, ze bedzie zastepowal obu, co za tym idzie Kasprzak zdobedzie mniej punkcikow..

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
No juz tak nie degradujmy naszych jezdzcow. Na pewno mamy lepszych zawodnikow od Czechow i powinnismy wywalczyc lepsza od nich pozycje, jednak jak juz wczesniej napisalem, po takim kursie zdecydowanie nie warte gry.

Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
gumol nie zapominaj ze kasprzak jest u siebie--faktycznie tez wyczytalem o rempale i tez mnie kusil johnston(nie do konca jeszcze olewam te parke), ale kasprzak zna ten tor b.dobrze gdyz w lidze jezdzi w druzynie poole(ostatnio 7 pkt w meczu ligowym)

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
Czy istnieje mozliwosc gdzies sledzenia na zywo wyscigow ??

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Oryginalnie wysłał GumoL:
Johnston S. - Kasprzak K. 1 @ 1.45

Poza jednym dobrym wystepem w pierwszym swoim wyscigu Kasprzak sie nie pokazal. Junior Unii Leszno nie jest zapewne przystosowany do torow angielskich, czego nie mozna powiedziec o Australijczyku, co widac w jego wyniku..
Nie jest?. Moze nie jest weteranem na Brytyjskich torach, ale cos juz tam pojezdzil. Dodatkowo jezdzi w Poole, wiec mozna powiedziec, ze bedzie wystepowal na wlasnych smieciach. Drugim aspektem jest, to ze ow tor jest bardziej zblizony do europejskich torow i tutaj rowniez zmniejsza sie handicap dla Australijczyka.

Quote
Prawdopodobne jest takze rozwiazanie, ze bedzie zastepowal obu, co za tym idzie Kasprzak zdobedzie mniej punkcikow..
ciekawe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Czy istnieje mozliwosc gdzies sledzenia na zywo wyscigow ??
w TV - Canal+, a na pierwszej stronie tego tematu masz podane adresy stron, ktore podaja wyniki bieg po biegu;

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
kurcze troche zapozno sie dowiedizalme od Was tego wszystkiego na temat Polakow na dzisiaj a dalem ich na tak zwanego pewniaka hmm i widze ze jednak to bylo najgorsze z mozliwych posuniec na dzis. Az tak zle to wyglada z tymi Polaczkami w konfrontacji z Czechami ??

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Quote
Oryginalnie wysłał Kiwiasty:
[qb]kurcze troche zapozno sie dowiedizalme od Was tego wszystkiego na temat Polakow na dzisiaj a dalem ich na tak zwanego pewniaka hmm i widze ze jednak to bylo najgorsze z mozliwych posuniec na dzis. Az tak zle to wyglada z tymi Polaczkami w konfrontacji z Czechami ??[/qb]
nie wygląda źle, Polacy powinni sobie na spokojnie poradzić z południowymi sąsiadami. Po naszej stronie jest raczej więcej atutów niż mają Czesi. I jeszcze jedno dziś w drużynie Czech Josefa Franca zastąpi Adrian Rymel.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
Quote
Oryginalnie wysłał Akhu:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Kiwiasty:
[qb]kurcze troche zapozno sie dowiedizalme od Was tego wszystkiego na temat Polakow na dzisiaj a dalem ich na tak zwanego pewniaka hmm i widze ze jednak to bylo najgorsze z mozliwych posuniec na dzis. Az tak zle to wyglada z tymi Polaczkami w konfrontacji z Czechami ??[/qb]
nie wygląda źle, Polacy powinni sobie na spokojnie poradzić z południowymi sąsiadami. Po naszej stronie jest raczej więcej atutów niż mają Czesi. I jeszcze jedno dziś w drużynie Czech Josefa Franca zastąpi Adrian Rymel.[/qb]
Dzieki za odpowiedż <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> troche mi lżej na sercu ale i tak widze ze wieczór zapowiada sie napięty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a miało być tak miło i spokojnie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
kurcze troche zapozno sie dowiedizalme od Was tego wszystkiego na temat Polakow na dzisiaj a dalem ich na tak zwanego pewniaka hmm i widze ze jednak to bylo najgorsze z mozliwych posuniec na dzis. Az tak zle to wyglada z tymi Polaczkami w konfrontacji z Czechami ??
Nie powinienes przegrac. Jestesmy lepsi od Czechow, ale nie az tak bardzo jak wskazuja na to kursy.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
a i jeszcze jedno, mam nadzieje, ze bedziesz mogl sie po zawodach wpisac, ze tutaj taka przewaga Polakow nad Czechami, a wy mi takiego stracha narobiliscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
Quote
Oryginalnie wysłał [g]um[p]:
[qb]a i jeszcze jedno, mam nadzieje, ze bedziesz mogl sie po zawodach wpisac, ze tutaj taka przewaga Polakow nad Czechami, a wy mi takiego stracha narobiliscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
hehe mowisz i masz ze mna jak z dzieckiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jak tylko wygraja odrazu sie wpisuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dzieki raz jeszcze za pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Wchodzę na forum i widzę, że panuje tu coś na kształt propagandy jakobyśmy mieli problemy z Czechami. Nie przesadzajmy, rozumiem, że z pozostałą dwójką nie mamy szans, ale Czesi jak widać w tym roku zrobili wyraźny krok w tył.

Najbardziej mnie rozbawiło.

Quote
gollob=a.dryml
Ok, Ales podobnie jak Lukas jeździł w Poole, ale żeby móc pomiędzy nim a Tomkiem postawić znak równości musiałby zrobić szokujące postępy jeżeli chodzi o wyjścia spod taśmy.

Dlaczego nie warto brać 1,25? NIe mówię, że to wiele, ale ryzyko jest ównie neiwielkie, a moim zdaniem pomijając wypadki losowe praktycznie żadne. Kasprzak i Walasek także doskonale znają ten tor. I tu dla niezorientowanych występ tego drugiego w jego ostatnim starcie na torze Piratów: 3,3,3,3,0 - w ostatnim wyścigu.

Do tego dodaje Szwedów, bo choć niby wygląda to na wyrownaną walkę, to jestem niemal w 100% pewien, że to ekipa "Trzech Koron" będzie dziś górą, podobnie zresztą jak w sobote. Australijczycy mają bowiem dwie dziury, które na tle Włochów i Czechów były niejako załatane przez słabość rywali. Ostatni występ Johnstona w Poole to : 0,1,4,0 - pokonał tylko Andy'ego Smitha(partner z pary - 1,0,0[tak punktował]) oraz Magnusa Zetterstroema[0,0,1] i ponownie Smitha. Wcześneij bywało lepiej, ale Johnston to moim zdaniem zawodnik strasznie nierówny, nawet w przeciągu pojedynczych zawodów dlatego w stawce ze Szwedami i Polakami będzi emu bardzo cięzko o punkty. Podejrzewam, że i lepsi Czesi odbiorą mu te pare oczek. Shields średnio potrafił wykorzystać atut toru w Eastbourne, w Poole[ponoć, bo teraz pwouje się na opinie Anglików]nigdy nie odjechał jeszcze dobrego spotkania.

Szwedzi mają dwójkę megaliderów, z których Rickardsson wydaje się w optymalnej formie, ostatnio był słabszy tylko od Lorama a jak jeździł ten widzieli wszyscy. Jonssonowi tor w Poole odpowiada nieporównywalnie bardziej niż ten w Eastbourne. Dwa ostatnie występy = 3,3,6,2,1 oraz 3,3,3,3,2,3.

Do tego dochodzi solidność Karlssonów oraz spory atut własnego toru dla Lindacka[ jego świetnych występów na tym torze jest tyle, że trudno je teraz wszystkie wymienić, powiem tyle, że na przestrzeni 10 ostatnich spotkań nie widziałem aby wraz z bonusami nie trzymał w którymś z meczów średniej 2.0 bądź wyższej, a były spotkania gdzie pokonywał prawdziwe tuzy, bez większego problemu].

reasumując 3 liderów Australii[ nawet biorąc pod uwagę znajomośc toru w Poole przez Adamsa i Sullivana] to zbyt mało na 2 liderów[ chyba mocniejszych] i trójkę innych znakomitych jeźdzców w drużynie Szwedzkiej.

Do tego perełka:

Jonsson - Hampel - Andreas będzie dziś punktował w okolicach komplet, a Hampel nie przepada za tym torem, poza tym nie jest w najwyzszej dyspozycji zarówno fizycznej jak i sprzętowej.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 510
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 510
hmmmmm no tak gdyby nie bylo kombinacjii

macie jakies dodatkowe meczyki do speedwaya ?
ja stawiam tomasza i andreasa brakuje mi jeszcze 3 zdarzen ...
co do szwecji i australii to co mi z tego jak nie mozna laczyc zawodnikow z drozynami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ((((
SZWECJA wg DZISIAJ WYGRA !

macie cos ciekawego ?

Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
buszmen uwazam ze gollob zdobedzie +-tyle samo punktow co a.dryml ktory na marginesie w ostatnim ligowym tutaj pojechal slabiej (2,3,d,0), ale objechal wtedy dosc latwo sulivana, jednak wtedy lukas przywiozl 12 pkt (1,2*,3,4,2)i dlatego napisalem gollob=ales , nie chodzilo mi tutaj o klase sportowa tylko o przypuszczalna ilosc zdobytych punktow przez tych zawodnikow ,
szwedzi mi pasuja coraz mocniej podobnie jak i tobie , australijczycy mieli jakies problemy ze sprzetem w polfinale a zwlaszcza sulli ktorego motory byly zdaniem wszystkich znacznie wolniejsze na dystansie , nawet w porownaniu ze slabymi maszynami czechow, martwi mnie forma linbacka i maxa (+pech linbacka ), no i mozliwosc wykorzystania jokera.nie wiem czy nie bedzie tak ,ze szwedzi jesli odskocza aussim to nie beda starali sie jechac na +5 pkt zeby kangury nie mogly skorzystac z jokera w odpowiednim momencie , bo jesli trafia z jokerem w biegu gdzie pojedzie adams/crump - linback(max) - gollob/hampel - drymlowie to moga nawet odrobic 6-0 w 1 biegu --jonsona gram na bank jak juz wczesniej zauwazylem (johnson-kasprzak sie zastanawiam), podobnie jak nad tym czy lepiej a raczej pewniej suliwan-max 1 czy szwecja-aussie 1 , ale nie da sie ukryc ze dzis ciezko cokolwiek przewidziec

Dołączył: Mar 2002
Posty: 228
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 228
Quote
Oryginalnie wysłał GumoL:
[qb]Poza jednym dobrym wystepem w pierwszym swoim wyscigu Kasprzak sie nie pokazal. Junior Unii Leszno nie jest zapewne przystosowany do torow angielskich,
:> Tylko że dzisiejsze zawody odbywają sie w Poole czyli torze zespołu którego KAsprzak reprezentuje na Wyspach :>

Quote
Glownym powodem dla ktorego stawiam na Johnstona jest to, ze trener Polakow, Andrzej Koselski, przed barazami zapowiada, ze da szanse rezerwowemu Marcionowi Rempale z Unii Tarnów.
Junior Jaskolek prawdopodobnie zastapi wlasnie Kasprzaka albo Janusz Kolodzieja. Prawdopodobne jest takze rozwiazanie, ze bedzie zastepowal obu, co za tym idzie Kasprzak zdobedzie mniej punkcikow..[/qb]
<rotfl> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Nie może zastępować obu...gdyż możliwa jest jedynie zmiana składu przed zawodami. Czyli jednego z nich może zastąpić Rempała (a wtedy pozycja z Kasprzakiem lub Kołodziejem byłaby anulwana gdyż nie wystartowaliby oni w zawodach)

Dołączył: Aug 2003
Posty: 698
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 698
Dzisaj postaram sie wytypowac az wszystkie zdarzenia zobaczymy co z tego wyjdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Szwecja - Australia 1 1,75
Polska - Czechy 1 1,25

Sullivan R. - Max M. 1 1,3
Johnston S. - Kasprzak K. 2 2,3
Walasek G. - Topinka T. 1 1,3
Lindbaek A. - Dryml L. 1 1,4
Karlsson P. - Dryml A. 1 1,3
Jonsson A. - Hampel J. 1 1,4

Adams L. - Gollob T. 2 2,1
Brhel B. - Kolodziej J. 2 2,4
Rickardson T. - Crump J. 1 1,6
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 510
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 510
a ja typuje o tak

Szwecja - Australia 1 1,75
Polska - Czechy 1 1,25

Sullivan R. - Max M. 1 1,3
Johnston S. - Kasprzak K. 1 1,45
Walasek G. - Topinka T. 1 1,3
Lindbaek A. - Dryml L. 2 2,3
Karlsson P. - Dryml A. 1 1,3
Jonsson A. - Hampel J. 1 1,4
Adams L. - Gollob T. 2 2,1
Brhel B. - Kolodziej J. 2 2,4
Rickardson T. - Crump J. 1 1,6

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a jak

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
BARAZ

SZWECJA
1 Mikael MAX
2 Tony RICKARDSSON
3 Antonio LINDBÄCK
4 Andreas JONSSON
5 Peter KARLSSON

POLSKA
1 Grzegorz WALASEK
2 Jaroslaw HAMPEL
3 Tomasz GOLLOB
4 Janusz KOLODZIEJ
5 Krzysztof KASPRZAK

CZECHY
1 Tomas TOPINKA
2 Ales DRYML
3 Bohumil BRHEL
4 Lukas DRYML
5 Josef FRANC

AUSTRALIA
1 Ryan SULLIVAN
2 Steve JOHNSTON
3 Leigh ADAMS
4 Jason CRUMP
5 Craig BOYCE

Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
LINDBAECK - bohater dnia, co on wyprawia? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon), 2,293 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,198
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1