Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 10 1 2 3 9 10
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
tenis Tennis Masters Cup [masters-cup.com] tenis


[Linked Image]


[Linked Image] Miejsce : Szanghaj, Chiny
[Linked Image] Data : 11-18 listopad 2007
[Linked Image] Drabinki : 8M/8D
[Linked Image] Nawierzchnia : twarda halowa
[Linked Image] Pula Nagród : $4,450,000

INFO :
-----
Oficjalna Strona Turnieju [masters-cup.com]
-----
Drabinki: Singiel i Debel [masters-cup.com]
-----
Livescore - wkrótce [masters-cup.com]
-----


Grupa żółta

2. Nadal
3. Djokovic
6. Gasquet
8. Ferrer

Grupa czerwona

1. Federer
4. Davydenko
5. Roddick
7. Gonzalez

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Czy mi sie wydaje czy Bet365 zawyzyl kurs na wygrana Federera? Daja 1,57, a taki bwin 1,29. Chyba tylko Nalbandian w obecnej formie moglby zagrozic Rogerowi.


Goget : Na Betfair taki sam kurs jak w Bet365. Wybacz Logan, ale bwin to nie jest obiektywne źródło informacji jeśli chodzi o średnią rynkowych kursów

Last edited by Goget; 08/11/2007 23:12.
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Novak Djokovic - David Ferrer @3.5

Zacznijmy od tego, że nawierzchnia w Szanghaju jest wolna, będzie faworyzowała Nadala i mam nadzieję, że również Ferrera. Lecimy dalej i dochodzimy do H2H, a tutaj zaskoczenie i remis 2:2. Djoko dwa spotkanie na hardzie, Ferrer dwa spotkania na clayu (jedno w tym roku w Monte Carlo, gdy Novak wydawał się być w bardzo wysokiej formie). Ostatnie spotkanie rozegrali podczas US Open i niestety David gładko przegrał mimo kryzysu Serba na korcie. Zagrał wtedy Davidek jak idiota, nie potrafił wykorzystać swoich atuów, chciał wszystko szybko kończyć jakby to on miał problemy ze zdrowiem, a nie przeciwnik. Co dale...dalej koncówka sezonu, zmęczenie. Zawodnicy, którzy cały sezon grali na najwyższych obrotach powoli wysiadają. Na szybko do głowy przychodzi jedynie Davydenko, jakoś nie moge uwierzyć, że jego ostatnie serwisowe wybryki to chęć pokazania się w mediach ;] Djoko rozegrał podobną ilość spotkań co Nikolay i to go moim zdaniem gubi. Nie można osiągnąć wielkich wyników grając tak wiele. Dodatkowo ze zdrowiem u Serba też najlepiej nie jest. Patrząc na jego wyniki w poprzednich latach ma lekkie problemy ze zmianą nawierzchni, trudno się przystosować? Finały IW oraz Miami na hardzie, potem jeden mecz z kelnerem w DC na clayu i w MC odpada w drugiej rundzie po gładkiej porażce. Półfinał RG i tylko druga druga runda turnieju na trawie dwa tygodnie później. Półfinał Wimbledonu i przegrana na trawie cztery tygonie później z Troickim. Wygrany chalek w Aachen w 2004, a potem dwa słabiutkie turnieje w hali. Jutro wygra regularniejszy, a tym w końcówce sezonu będzie Ferrer. Hiszpan returnować potrafi, a serwis Novaka w obecnej fazie sezonu też zabójczy nie jest. Djoko jest jeszcze zbyt młody by na pełnych obrotach grać w końcówce. Wiem, wiem...jest Nadal jedynie rok starszy, ale on to inna bajka.

W drugim spotkaniu grupy żółtej gładkie zwycięstwo Nadala.

Grupa czerwona = wielka niewiadoma

Pierwszy Federer, a potem zobaczymy. Szkoda, ze Rod gra pierwszy swój mecz z kaleką Nikosiem.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179

Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Wg mnie dobrym typem będzie zwycięstwo pary Bjorkman/Mirnyi w deblu wink Kurs na to wynosi 5,5 w unibecie i jest bardzo interesujący wink Po wycofaniu się bliźniaków i braku kwalifikacji nie wiem kto mógłby zatrzymać tych dwóch emerytów. Knowlesy dawno ze sobą nie grali w meczu o stawkę, jedyne poważne zagrożenie pochodzi od Dlouhego i Viznera, ale zobaczymy jak to będzie wink

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
winunited trzyma @2.3 na to, że Rafito Parera Nadal ( ! ! ! ) wygra swoją grupe. Jeszcze wczoraj dawałbym równe szanse jemu i Djokovicowi. To co robi obecnie Djoko na korcie mówi, ze albo za moment wypluje pluca Serb, albo ktoś mu szczotke w dupe wsadził.

@2.3 na Nadala promo izi, Ferrera bije regularnie gdy moze chodzić, a Djoko jest miętki jak Marion Bartoli, którą każdy... ;]

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Szkoda, ze wczesniej nie przeczytałem Twojego infa. Winunitedy czasem robią wielkie promocje kursowe. Wiesz po jakim czasie od Twojej wiadomości zdjęli Rafę?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Federerowi to nikt nie zagrozi w tym turnieju. Djokovic ledwo dyszał dzisiaj na korcie, na szczęście jego teatrzyk na nic się zdał, Ferrer był regularniejszy, biegał do każdej piłki i to w zupełności wystarczyło. Seria błędów Djokovica, także nie pozwala sądzić by Serb jeszcze coś w tym turnieju mógł dużego zdziałać smile.

Osobiście czekam na kursy meczu Nadal-Djokovic, i choć nie lubię obu to chętnie zagram Hiszpana, którego można było dostrzec na trybunach w pełni rozluźnionego, zrelaksowanego.

I ten kurs na Nadala na wygranie grupy szalenie interesujący.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by march88
Szkoda, ze wczesniej nie przeczytałem Twojego infa. Winunitedy czasem robią wielkie promocje kursowe. Wiesz po jakim czasie od Twojej wiadomości zdjęli Rafę?

Pare minut po zakończeniu spotkania Djoko - Ferrer.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
panowie bez jaj.. Dla mnie to Ferrer moze zwyciezyc ta grupe, Nadal niczego nadzwyczajnego nie pokazal w meczu z Gasquetem a gdyby Francuz caly czas gral swoje moglby to wygrac.. Ferrer vs Djokovic? Mecz na bardzo wysokim poziomie, moze Djoko popelnil troche bledow ale niebadzmy smieszni zagral bardzo dobry mecz a ogladalem go w calosci.. Ferrer poprostu zagral wysmienicie i ma duze szanse na ogranie Nadala. Pozatym przypomne nie tak dawny wynik przeciwko jednemu panu bedacemu w fenomenalnej formie David Ferrer vs Nalbandian, David (ARG) 21 6-7(3) 7-6(3) 2-6. Mecz ogromnej walki, stojacy na wysokim poziomie, Ferrer pekl dopiero w 3 cim secie.. Rafale Nadal vs Nalbandian, David (ARG) 25 1-6 2-6 -> mecz bez history Nalbandian robil z Nadalem co chcial. Pozatym jak zapewne wszyscy wiecie bo ogladaliscie mecz Nadala, to Hiszpan mial problemy z kolanami i byly one owiniete. Wiec naprawde niewiem skad ta wasza fascynacja Nadalem. Jak dla mnie jutro sa bardzo duze szanse ze Ferrer wygra i po kursie w okolicach 3 bede go gral.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,541
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,541
Mam do was prośbę na jakim programie oglądacie mecze, gdzie jest transmisja ?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
aha pozatym Nadal na hardzie w tym sezonie przegrywal juz wiele razy -> Ferrer na usopen -> tak tak tez mial tak samo owiniete kolana, osmieszony 2 krotnie przez Nablandiana, przegrana z Youhznym, Gonzalezem, Malisse, Djokovicem, Federerem, a nawet z Monaco ten sam problemz kolanami i krecz czy Guccionem tez krecz. Wiec naprawde nienapalacjie sie az tak mocno

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Możemy rozebrać na czynniki pierwsze te porażki :

Gonzalez - kapitalna forma Chilijczyka na AO - najlepsza w sezonie
Youzhny - w Dubaju - podobnie jak Chile.

Nie od dziś wiadomo, że Hiszpan ma problemy z graczami którzy mają potężny serwis i często biegają do siatki (Malisse czy Guccione). Z Nalbandianem nikt by nie wygrał smile.

Ja czekam tylko na kursy Nadal-Djokovic, Djokovic to jest komediant, błędy w decydujących momentach karygodne.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
Fro_Lech: spoko mozemy sie pobawic w takie rozbieranie wink pozatym dla Djokovica to to bedzie mecz o wszystko a kurs na Nadala pewnie z 1.6-7 nie bedzie niczym nadzwyczajnym.. Troche dziwi mnie ta euforia z waszej strony bo Nadal wygral po sporych problemach z najslabszym graczem w gupie 2:1 w setach i euforia ze to on wygra grupe.. Gasquet wygrywal 48% drugiego serwu hiszpana, a badz co badz Djokovic powinien wygrywac wiecej.. Pozatym kolana hiszpana.. Po tym co widzialem dzisiaj to Ferrer moze tutaj wygrac grupe i jak dla mnie naprawde spore szanse ma do tego.. Bo z Djokovicem zagral po prostu swietnie, to samo w meczu z Nalbandianem.. I to wlasnie ten sam Ferrer urwal seta Argentynczykowi czego nie mogl zrobic nawet Federer.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Nie no, ja liczę na jakieś 1,6-1,7 na Nadala smile. Jak będzie mniej to nie wezmę.
Co do Ferrera to się zgadzam, zagrał znakomicie. Ale te błędy Novaka... smile.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
na bf jest 1.7

Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
Fro_Lech: bledy, bledami ale pare naprawde fenomenalnych zagran szczegolnie w drugim secie Djokovic pokazal.. Pamietam ze Nalbandian w meczu z Ferrerem popelnil 20-30 UE z samego backhandu, a mimo to zagral poprostu tak wysmienicie ze wygral.. Djokovicowi troche zabraklo, ale pamietajmy gra sie tak jak przeciwnik pozwoli.. Serb napewno byl zdziwiony tym co wyprawial Ferrer, ze z latwoscia wytrzymywal wymiany, i pileczka caly czas wracala.. I nie byly to latwe pileczki..

Pozatym czy ktos wie kto gra jutro/pojutrze -> chodzi mi o to czy Ferrer vs Nadal czy Ferrer vs Gasquet ? bo z tego co widze nawet same buki tego niewiedza i roznie podaja, zenada.. blush

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Prawdopodobnie najpierw Djokovic-Gasquet i Ferrer-Nadal. Tak żeby na końcu zagrali najwyżej rozstawieni ze sobą.

Zastanowię się nad Ferrerem, bo widzę że chodzą kursy rzędu 2,5.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
Fro_Lech: ja gralem po 2.9 na betfair smile jakis los wystawil, ale mysle ze jak reszta bukow wystawi, to 2.7 powinno byc pinnacle i inne, zobaczymy.. Wsumie wolalbym najpierw Ferrer vs Gasquet bo tu by byla "bankowa" jedynka, natomiast jak Ferrer ogra Nadala to kursy juz na ten pojedynek sporo zleca

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Monday, November 12, 2007

CENTER COURT start 3:00 pm
Mark Knowles (BAH) / Daniel Nestor (CAN) vs Arnaud Clement (FRA) / Michael Llodra (FRA)
Not before 5:00 pm
Nikolay Davydenko (RUS) vs Andy Roddick (USA)
Not before 7:30 pm
Roger Federer (SUI) vs Fernando Gonzalez (CHI)
Simon Aspelin (SWE) / Julian Knowle (AUT) vs Lukas Dlouhy (CZE) vs Pavel Vizner (CZE)

Doko dziś zagrał dobry mecz? ;> Miał może trzy piłki, które fajnie trafił, ale głównie walił najmocniej jak potrafi, Ferrer robił za ściane. Bardzo dobrą ściane ;] Serb zmeczony sezonem już nie powalczy w Szanghaju, sztywno grał szczególnie w pierwszyms secie.

Strona 1 z 10 1 2 3 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, rafal08, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, aker, Akhu, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow, forty), 771 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1