Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13
Logan #1780333 15/11/2007 19:08
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,716
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,716
Juz dziala smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
postanowiłem podzielić sie swoja refleksja laugh Unibet gdyby nie brak hendicapow, PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZY BUK W EUROPIE tongue
jesli rozszerza ofertę z tenisa na chele i wprowadza ułamkowe hc na siatkę i kopana - nie widze dla nich konkurencji

Chagall #1789455 18/11/2007 19:32
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Moze i oferta szeroka, ale kursy niskie, i w dodatku zdaza sie ze strona zamula.
Czasem w weekendy wolno to idzie, nie mowiac juz o tym, ze zanim sie wbije na live to mija hoho.

W dodatku 2 dni temu nie moglem sie zalogowac.
Wpisuje login haslo ok, i otwiera sie strona bym zalogowal sie ponownie grin
Dopiero po IE wszedlem bez problemu.

lupus #1789633 18/11/2007 20:49
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
Unibet zawsze tak długo rozlicza zdarzenia z boksu? Walka było o 2 w nocy a do teraz kupon nie rozliczony...:/

lupus #1790502 19/11/2007 00:57
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Originally Posted by lupus
W dodatku 2 dni temu nie moglem sie zalogowac.
Wpisuje login haslo ok, i otwiera sie strona bym zalogowal sie ponownie grin
Dopiero po IE wszedlem bez problemu.
Może to zrobiłeś ale czasami warto wykasować cookies. Ja mam takie ostatnio problemy z SL i jak usunę ciasteczka jest ok. A używam głównie FF. IE właściwie wcale.

Vader #1792444 19/11/2007 19:48
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
wyplata na mb w 9 minut shocked hura
nie myslalem ze tak sie spreza smile a kasa wcale nie mala wink

xqwzts #1795622 21/11/2007 04:11
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Zleciłem wyplate w niedziele na konto nadal nie ma pieniazkow to u nich cos normalnego tak dlugo nalezy czekac? Bo w niedziele takze wyplacilem z expekta i pieniazki juz w ponidzialek na koncie ?

KaPrYs #1795750 21/11/2007 04:32
Dołączył: Oct 2007
Posty: 551
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 551
unibet jest wolniejszy w wyplatach na konto bankowe od expekta. Najprawdopodobniej pieniazki bedziesz mial jutro a najpozniej we czwartek. Po tym czasie mozesz juz dzwonic do nich bo zaden przelew nawet z usa zlecony w poniedzialek nie idzie 4 dni smile

xqwzts #1795846 21/11/2007 04:43
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Originally Posted by xqwzts
wyplata na mb w 9 minut shocked hura
nie myslalem ze tak sie spreza smile a kasa wcale nie mala wink

Chociaż już dawno nie wypłacałem to u mnie też tak było jak wypłacałem dość sporo to było w kilka minut a jak mało (powiedzmy 400zł) to nawet trwało to 2 dni.

Vader #1796081 21/11/2007 05:15
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Vader
Originally Posted by lupus
W dodatku 2 dni temu nie moglem sie zalogowac.
Wpisuje login haslo ok, i otwiera sie strona bym zalogowal sie ponownie grin
Dopiero po IE wszedlem bez problemu.
Może to zrobiłeś ale czasami warto wykasować cookies. Ja mam takie ostatnio problemy z SL i jak usunę ciasteczka jest ok. A używam głównie FF. IE właściwie wcale.

Tez dzialam pod FF.
Ten ow blad mialem tylko raz, tylko w tamten dzien i tamtej porze wink
Wczesniej ani pozniej sie nie przytrafil wiec to chyba u nich.
Ale tak jak mowie, pod IE zero problemow.

KaPrYs #1796192 21/11/2007 05:38
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Originally Posted by KaPrYs
Zleciłem wyplate w niedziele na konto nadal nie ma pieniazkow to u nich cos normalnego tak dlugo nalezy czekac? Bo w niedziele takze wyplacilem z expekta i pieniazki juz w ponidzialek na koncie ?

Ja zlecalem w sobote i dzis napisalem, odpisali ze kasa dzis rano wyszla wiec jutro bede ja mial. Twoj przypadek jest podobny wiec jutro masz kase

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Ale UNIBET to sa prze DZIADY !!! to co ostatnio ze mna wyprawiaja przechodzi granice cierpliwosci ... 80% granych przeze mnie kuponow jest odsylana do akceptacji

Wczoraj przegieli pałe kiedy na kosza francuskiego mogłem zagrac max za 32 zł kupon z ako 5 puke

dzis dramat nie przyjeli kilku kuponow a z tym to sie lekko zdrażnilem ... typek slicznie wszedł
[Linked Image]


fakt ostatnio troche ich ogralem .... a takie metody ktore w tym momencie stosuja doprowadzily do tego ze dzis jest moj ostatni dzien z firma UNIBET .... dopieli swego


kewin #1809513 26/11/2007 04:26
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
po prostu kolejne konto zalozyc/aktywowac czas

Dołączył: Aug 2006
Posty: 153
S
spN Offline
member
member
S Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 153
Można w unibecie założyć konto na drugą osobę spod tego samego miejsca zamieszkania? Nie będzie problemów z wypłatą?

spN #1809717 26/11/2007 05:26
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
no raczej nie mozna ... ja nie bede ryzykowal ... juz przenioslem sie gdzie indziej i tam (jak narazie) nie ma problemow z gra za wyzsze stawki

Tak wiec jak ogracie Unibet na pare tyś spodziewajcie sie kłopotów z graniem za wieksze stawki frown

kewin #1810468 26/11/2007 22:07
Dołączył: Feb 2005
Posty: 54
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 54
Witam,
Właśnie zakonczyłem współprace z dziadostwem pod szyldem Unibet.

Rzecz działa sie w sobote 24-11-2007 odpalam live, mecz Sevilla-Majorka idzie 0-1 i zaraz 0-2. Mija 5 minut i pojawia sie zakład
Sevilla -2,5 x1.9 i Majorka +2,5 x1,9. Popatrzyłem chwile mysle Majorka chyba nie przegra aż 5-2. Postawilem cala kase na handi Majorka +2,5 x1,9. Mija 10 minut zaklad hmmm anulowano czy przełożono jak to widniej do tej pory w historii zakladu i rozliczono x1. Dzwonie ale support tylko english, laska skumala o co chodzi i wzdycha ze tak sie stalo ,ze to ich "mistejk" ale "rules" sa nieublagane.
Sobota godz 11.oo dzwonie, telefon odbiera koles, nr gracza, zakładu, chwila sprawdzania zakladu ble ble juz widze hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm .... i wycinek z regulaminu który przyjąlem ze moga anulowac zaklady, dokladnie kazdy i ze poza tym to byl "blednie wystawiony zaklad". Sam się wystawił? Nie nasz pracownik.
Mowie ze za bledy sie ponosi konsekwencje i zeby swojego pracownika ukarali za to a nie awansowali jako pracownika miesiaca za ta pomylkę, jak to pewnie maja w zamysle. Moja prosba o uznanie zakldu nie spotkala sie z entuzjazmem rozmowcy. Swoim slodkim pierdzeniem mnie nie zadowolil i powiedzial ze nic nie moze zrobic. Wkur.. sie ze placa jeszcze takim debilom za udzielanie szablonowego info bez polotu.
Poniedzialek godz. 12 logowanie opcja wyplata, kwota, nr konta.

Szkoda ze tak sie skoczyla nasza wspolpraca. Swego czasu troche inna rozgrywke mialem z bwinem, ale to inny temat.
Unibeta i bwina odradzam znajomym ze wzgledu na doświadczenia empiryczne i sa na mojej czarnej liscie.
Do ludzi majacych podobne doświadczenia prosze o info do jakich instytucji można/warto to zglosic

pozdrawiam
alidert

alidert #1810489 26/11/2007 22:41
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
W regulaminie wiekszosci bukmacherow jest zapis ze moga anulowac kazdy zaklad a zwlaszcza te blednie wystawione. Powinienes liczyc sie z tym ze bedzie zwrot

alidert #1810492 26/11/2007 22:48
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
Originally Posted by alidert
Witam,
Właśnie zakonczyłem współprace z dziadostwem pod szyldem Unibet.

Rzecz działa sie w sobote 24-11-2007 odpalam live, mecz Sevilla-Majorka idzie 0-1 i zaraz 0-2. Mija 5 minut i pojawia sie zakład
Sevilla -2,5 x1.9 i Majorka +2,5 x1,9. Popatrzyłem chwile mysle Majorka chyba nie przegra aż 5-2. Postawilem cala kase na handi Majorka +2,5 x1,9. Mija 10 minut zaklad hmmm anulowano czy przełożono jak to widniej do tej pory w historii zakladu i rozliczono x1. Dzwonie ale support tylko english, laska skumala o co chodzi i wzdycha ze tak sie stalo ,ze to ich "mistejk" ale "rules" sa nieublagane.
Sobota godz 11.oo dzwonie, telefon odbiera koles, nr gracza, zakładu, chwila sprawdzania zakladu ble ble juz widze hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm .... i wycinek z regulaminu który przyjąlem ze moga anulowac zaklady, dokladnie kazdy i ze poza tym to byl "blednie wystawiony zaklad". Sam się wystawił? Nie nasz pracownik.
Mowie ze za bledy sie ponosi konsekwencje i zeby swojego pracownika ukarali za to a nie awansowali jako pracownika miesiaca za ta pomylkę, jak to pewnie maja w zamysle. Moja prosba o uznanie zakldu nie spotkala sie z entuzjazmem rozmowcy. Swoim slodkim pierdzeniem mnie nie zadowolil i powiedzial ze nic nie moze zrobic. Wkur.. sie ze placa jeszcze takim debilom za udzielanie szablonowego info bez polotu.
Poniedzialek godz. 12 logowanie opcja wyplata, kwota, nr konta.

Szkoda ze tak sie skoczyla nasza wspolpraca. Swego czasu troche inna rozgrywke mialem z bwinem, ale to inny temat.
Unibeta i bwina odradzam znajomym ze wzgledu na doświadczenia empiryczne i sa na mojej czarnej liscie.
Do ludzi majacych podobne doświadczenia prosze o info do jakich instytucji można/warto to zglosic

pozdrawiam
alidert
Tylko interwetten nie robi w takich sytuacjach zwrotów. Kilka razy mi się już u nich zdarzyło ze np. mecz hokejowy jest z opóźnieniem, albo w meczach piłkarskich też nieraz zdarzają się takie ich wpadki ale oni wtedy rozliczają to na twoja korzyść. A Unibet też opuściłem po tym weekendzie bo strasznie długo musiałem czekać na rozliczanie zakładów. W sumie to niby mecze były rozliczone a kupon nadal wisiał w nierozliczonych nawet do ponad godziny i dlatego im podziękowałem. Pozdrawiam.

Tommii #1817716 29/11/2007 21:08
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
żałosne.pl shocked

[Linked Image]

to sa wlasnie metody Unibetu .... zrobić tak zeby czlowieka zniechecic do gry puke

oczywiscie zaklad zostal odrzucony

kewin #1817726 29/11/2007 21:18
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209
he he he, dobre, co to za rynek ??

Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1