|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
Ottawa Senators - Washington Capitals
Co prawda w ostatnich dwóch sezonach regularnych na lodzie w Scotiabank Place goście tylko raz wygrali (1-0), trzy razy zjeżdżając z lodu pokonani (7-1,5-2,3-2), ale wtedy nie było takiej ciekawej sytuacji jak dziś, tzn. Ottawa nie miała serii 8 W (1 po OT). Waszki stają dziś przed niebywałą okazją przerwania "hot streak'u" gospodarzy w szeregach których nie wiadomo czy zagra Jason Spezza narzekający na uraz pachwiny. Tak czy owak : 2 poziom progresji na L OTT @ 4.90 1j Exp
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
raiders do Ciebie wybacz ale w pisaniu, że to jest NHL widzę pewien sens. Jeśli Ty go nie widzisz to postaram się wyłuszczyć jednym zdaniem: NHL jest moim zdaniem bardzo wyrównaną ligą w której każdy może wygrać z każdym w dowolnym momencie sezonu.Mając na uwadzę powyższe ośmielam sie twierdzić, że dziś Washington może pokonać Ottawę na ich lodzie. Kurs w okolicach 5 na takie rozstrzygnięcie jest napewno wartościowy i nie szalejąc ze stawką warto spróbować - nie mówiąc już nawet o progresji na lose Senators. Oczywiście "murowanym" faworytem jest Ottawa ale gdyby zawsze wygrywali faworyci to pewnie nie byłoby o co grać... pomijam kwestię swobodnego wyrażania opinii- którą gwarantuje nie tylko formuła tego forum ale również Konstytucja  no rozgadałem się pozdr. jacky Ale ja nie napisalem ze nie ma w tym sensu ,zreszta mniejsza o to  .Zycze Ci szczerze aby twoj typ wszedl  . Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
I o to chodzi, aby być życzliwym - prawda Raiders? Przecież to tylko NHL i co tam , że Washington na wyjeździe ograł Ottawę - normalka. Pojedynki Goliata z Dawidem nie zawsze kończą się tak jakby się mogło wydawać. DASZ BÓR dla "myśliwych"(nie mylić z nadmiernie myślącymi) Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
2 poziom progresji na L OTT @ 4.90 1j +3.9 I mamy lidera w rubryce Najwyższy Trafiony kurs w tym sezonie  Ciekawe czy to osiągnięcie zostanie jeszcze poprawione. Pozdro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019 |
nivet gratulacje znakomity typ i nie ukrywam ze z niego skorzystałem  a ze dołozyłem jeszcze TB po 4,1 to nocka byla wypasiona... pozdrawiam i trzymam kciuki za kolejne typy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Gratuluje wszystkim co trafili porazke OTTAWY ,osobiscie nie skorzystalem z tego ,ale nocka i tak dla mnie udana , Jeszce raz gratuluje kurs 5.10 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
Jeszce raz gratuluje kurs 5.10  W jakim buku było takie kursiwo ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs Szable nie zachwycaja i jeśli bedą tak grać to niedługo zostaną schowane do pochwy i odłożone w kąt. W dzisiejszym meczu podejmuja rywala z Dywizji ktory ma dwa oczka wiecej i plasuje sie na 4 pozycji w Northeast Division. Kolejny już krok na ich wygraną w regulaminowym czasie gry. 3 poziom progresji na W BUF @ 2.10 3j Exp Detroit Red Wings - Columbus Blue Jackets Skrzydła imponują, pytanie tylko jak długo jeszcze będą tak grać. O tym że nic nie trwa wiecznie przekonaliśmy się dziś w nocy gdzie Capitals pokonali w Ottawie gospodarzy przerywając ich fantastyczną serie. Dziś takie samo zadanie czeka Kurtki. Czy temu podołają? Przekonamy się już w nocy 5 poziom progresji na L DET @ 4.33 2j Ladbrokes Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
Detroit-Columbus Prawie wszystkie "łowy" na super serie zostały już zakończone. Do "maxa" brakuje tylko porażki Detroit w reg.time, chociaż ostatnia wygrana po OT z Nashville i tak była "tłusta" pod względem kursu na X2. Detroit ma 8 zwycięstw z rzędu i to wydaje mi się nie koniec. Czeka ich sporo meczy wewnątrz Dywizji i ci teoretycznie słabsi mogą potentatowi "utrzeć nosa". Większego smaczku doda zapewne przegrana Skrzydeł w domu, ale z kolei, czy nie było by to zbyt oczywiste, że dzień po dniu "padła" i Ottawa i Detroit? Columbus oceniając po ich dotychczasowych osiągnięciach jest ekipa, którą stać na sprawienie takiej sensacji. Pamiętamy przecież ich serię gdzie nie tak dawno punktowali w 6 spotkaniach i dopiero Chicago okazało się skuteczną "zaporą". Jak na mój gust, było tych zwycięstw za dużo i teraz może okazać się, że przytrafi się więcej niż 1 porażka po kolei. Typ:1 i handi +1,5 dla Columbus
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
Jeszce raz gratuluje kurs 5.10  W jakim buku było takie kursiwo ? Ja zerkałem na oddsoddsodds i największy kurs był 5.00. Buka nie pamiętam. Czyli chyba tam gdzie nie mam konta. A co do wygranej WAS i TAMPY to przeglądając różne fora widziałem bardzo ciekawe komentarze... "pieprzona Ottawa - szlak by ich trafił, ciule sprzedawczyki." "nie moge uwierzyć jak Senatorsi mogli nam to zrobić??? 1-4 z cienkim Washingtonem. NHL jest nieprzewidywalna...". Ciekawe prawda? Widać, że nie zaglądają tutaj na forum do tematu  pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Chicago-St.Louis typ: 2 kurs: 1.85 KZ stawka: 8j
Detroit-Columbus typ: 2 KZ kurs: 2.55 stawka: 2j
Przyjmujac ze 1j - 10 zl.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721 |
Na dziś nie widze typu godnego postawienia na niego jakiejs $$$. Z drugiej strony po wczorajszej 100 % nocy prawdopodobnie nadejdzie dołek, więc póki co nie kusze losu...ale na oku już coś mam  z tym że to nie na dziś. Powodzenia wszystkim grającym !
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
takie krokie wyjasnienie co do moich typow na dzisiaj:
Rezultaty ktore dotychczas osiagneli gracze St Louis sa ponizej ich mozliwosci. Dzisiaj mecz z BlackHawks ktorzy prezentuja nierowna forme i ktorzy w moim odczuciu sa slabsza ekipa od Blues. Goscie nie wygrali od dwoch spotkan i wierze ze dzisiaj nastapi przelamanie i tym samym wezma rewanz za porazke z 4 listopada, kiedy to przegrali na wlasnym lodwisku 2-3 z hokeistami z Chicago.
Drugi typ to I stopien progresji na porazke Detroit.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 702
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 702 |
Ja podobnie jak Nivet dzis gram Buffalo Sabres (-1.5 hc, 2.94 BF) przeciwko Toronto z tymze ja poluje na przegrana Toronto (poziom 2). Szabelki "nie wygraly" w 5 ostatnich spotkaniach (60 min) wiec moze dzis sie przelamia. Niepokojacy moze byc maly szpital formacji defensywnej Szabel ale prawdopodobnie wiekszosc zagra jakto zazwyczaj bywa przy Questionable  . Vancouver - Colorado 2 (-1.5 hc, 3.35 BF), ten meczyk opieram jedynie na przeczuciu. Colorado prezentuje sie lepiej wedlog mnie. Jak nie wygrywa w 60 min to w ot,a jak przgrywa to minimalnie. HC moz byc troszke przesadzone wedlog innych bo miomoze Colorado wygrywa to nie jakos zdecydowanie, no ale zobaczymy dzis moze sobie postrzelaja  ... albo zostana ustrzeleni bo wszystko moze sie zdazyc wszakze to NHL. pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
San Jose-Phoenix No coments - odsyłam do wcześniejszych postów. Typ:1,1X,1(OT+SH)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721 |
Widać, że weekend rozleniwia... Calgary - Edmonton 1 oraz (hc -1,5 na CAL) (1,70 i 2,15) Płomienie dziś grają 2 mecz z rzędu przed własną publiką. Ostatnio przegrali z Vancouver 2:3, a przegrywali już 0:3 po 2 tercjach. 3 tercja to było mocne bombardowanie bramki Canucks (26 strzałów). Jeśli z takim nastawieniem gospodarze wyjdą dziś na mecz od pierwszych sekund to myśle że nie beda miec wiekszych problemów z przelamaniem passy 4 porazek. Dlatego też postanowiłem zagrać handi na Płomienie... SJS - Phoenix 1 (1,80) Krótkie przypomnienie ostatnich wygranych 5 meczy wyjazdowych w wykonaniu Kojotów: 1. Nashville 6:3 2. Anaheim 1:0 3. STL 3:1 4. Dallas 5:0 5. Anaheim 6:5(OT) Kolejne czekające: 6. SJS ??? 7. SJS ??? 8. LA ??? Właściwie to powinienem zagrać na Rekinów 1+ot+sh, ale kursy poniżej 1,70 przestały mnie interesowac... Dobrej soboty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Calgary-Edmonton typ: 1 kurs: 1.80 Progresja na wygrana Calgary: Stopien II: stawka: 5j San Jose-Phoenix typ: 1 kurs: 1.70 stawka: 4j Progresja na wygrana SJS Stopien: I San Jose od dwoch spotkaniach nie wygrali. Kojoty to dla mnie jedna z najgorszych ekip nhl, maja na koncie dwie wygrane z rzedu co jak na nich to i tak dobrze Boston-Buffalo typ: 1 kurs: 2.20 Progresja na wygrana Boston Stopien II: stawka: 4j Boston od 4 spotkan nie wygrali, chociaz ich porazki sa nieznaczne. Buffalo to juz nie ta sama druzyna co w zeszlym sezonie, co zwieksza szans Bruins.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
Chicago-Detroit Zapewne wielu z "wytrawnych" graczy wzgardzi kursami jakie buki zaproponują na handi +1.5 dla rywali Czerwonych Skrzydeł, ale skoro "polowanie" na porażkę Detroit już jest w toku, to dlaczegóż by nie wspomóc się jeszcze handi? Sezon zasadniczy NHL to ponad 80 meczy i dobrze będzie jeśli się tu spotkamy w kwietniu w przynajmniej takim składzie jak dotychczas. Chicago to jedna z nielicznych ekip, które w tym sezonie "urwały" punkty Detroit. Rozegrali już między sobą 2 mecze i w obu przypadkach szampan był w szatni Chicago: raz po OT 4:3 w Chicago, a drugi raz w Detroit 3:2. Do 3 razy sztuka???? Ano zobaczymy. Typ: handi +1.5 dla Chicago
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
3 poziom progresji na W BUF @ 2.10 3j -3 5 poziom progresji na L DET @ 4.33 2j -2 W porażke w regulaminowym czasie gry w Detrotit zainwestowałem już 7.5 jednostki. Dzis pora na kolejny stopień, ale wczesniej lekcja historii  W poprzednich dwóch sezonach obie drużyny spotkały się osmiokrotnie w United Center która może obecnie pomieścić 20 500 widzów. Co ciekawe gospodarze schodzili z lodu aż 7 razy pokonani  a wygrali jeden raz 4-3 po karnych. To wszystko dodaje smaczka dzisiejszej rywalizacji bo teoretycznym faworytem pojedynku ze wzgledów "historycznych" bezapelacyjnie wydają się być Czerwone Skrzydła. Także biorąc pod uwagę dokanania w tym sezonie to Wings wyprzedzają Blackhawks w tabeli Central Divison o 9 punktów i 2 lokaty. Mimo wszystko wedle założeń progresji dalej będę polował na przegraną Skrzydełek a jak będzie trzeba to sam im te skrzydła podetne 6 poziom progresji na L DET @ 3.20 3.5j Ladrokes Oby dziś w nocy Jastrzębie mieli kolejne powody do radości jak wtedy gdy wygrali 3-2  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 100 |
Detroit Red Wings u Chicago Blackhawks (Podwójna szansa (czas reg.)) X lub Chicago - 1.80 Spotkają się 2 nieobliczalne drużyny, mam nadzieję, że skrzydła wykorzystały limit szczęścia i przynajmniej zremisują z Chicago.
Minnesota Wild u Colorado Avalanche(1X2 (czas reg.))Colorado 1.80
Colorado musi się odbudować po przypadkowej porażce z Vancouver, myślę, że chłopaki meczu nie odpuszczą i zagrają z pazurem !
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|