Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 25 1 2 14 15 16 17 18 24 25
lemex #1760584 09/11/2007 05:30
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Ottawa Senators - Washington Capitals

Co prawda w ostatnich dwóch sezonach regularnych na lodzie w Scotiabank Place goście tylko raz wygrali (1-0), trzy razy zjeżdżając z lodu pokonani (7-1,5-2,3-2), ale wtedy nie było takiej ciekawej sytuacji jak dziś, tzn. Ottawa nie miała serii 8 W (1 po OT).
Waszki stają dziś przed niebywałą okazją przerwania "hot streak'u" gospodarzy w szeregach których nie wiadomo czy zagra Jason Spezza narzekający na uraz pachwiny.
Tak czy owak :
2 poziom progresji na L OTT @ 4.90 1j Exp


Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by jacky sparrow
raiders do Ciebie

wybacz ale w pisaniu, że to jest NHL widzę pewien sens. Jeśli Ty go nie widzisz to postaram się wyłuszczyć jednym zdaniem: NHL jest moim zdaniem bardzo wyrównaną ligą w której każdy może wygrać z każdym w dowolnym momencie sezonu.
Mając na uwadzę powyższe ośmielam sie twierdzić, że dziś Washington może pokonać Ottawę na ich lodzie. Kurs w okolicach 5 na takie rozstrzygnięcie jest napewno wartościowy i nie szalejąc ze stawką warto spróbować - nie mówiąc już nawet o progresji na lose Senators. Oczywiście "murowanym" faworytem jest Ottawa ale gdyby zawsze wygrywali faworyci to pewnie nie byłoby o co grać...
pomijam kwestię swobodnego wyrażania opinii- którą gwarantuje nie tylko formuła tego forum ale również Konstytucja grin no rozgadałem się
pozdr.

jacky Ale ja nie napisalem ze nie ma w tym sensu ,zreszta mniejsza o to smile .Zycze Ci szczerze aby twoj typ wszedl smile.
Pozdrawiam

raiders_ #1761149 09/11/2007 13:47
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
I o to chodzi, aby być życzliwym - prawda Raiders? Przecież to tylko NHL i co tam , że Washington na wyjeździe ograł Ottawę - normalka. Pojedynki Goliata z Dawidem nie zawsze kończą się tak jakby się mogło wydawać.
DASZ BÓR dla "myśliwych"(nie mylić z nadmiernie myślącymi)
Pozdro

nivet #1761195 09/11/2007 16:00
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Originally Posted by nivet
2 poziom progresji na L OTT @ 4.90 1j +3.9

I mamy lidera w rubryce Najwyższy Trafiony kurs w tym sezonie grin Ciekawe czy to osiągnięcie zostanie jeszcze poprawione.
Pozdro.

nivet #1761209 09/11/2007 16:36
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
nivet gratulacje znakomity typ i nie ukrywam ze z niego skorzystałem wink a ze dołozyłem jeszcze TB po 4,1 to nocka byla wypasiona...

pozdrawiam i trzymam kciuki za kolejne typy smile

dominix #1761248 09/11/2007 17:39
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479

Gratuluje wszystkim co trafili porazke OTTAWY ,osobiscie nie skorzystalem z tego ,ale nocka i tak dla mnie udana ,

Jeszce raz gratuluje kurs 5.10 smile

raiders_ #1761258 09/11/2007 17:49
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Originally Posted by raiders_
Jeszce raz gratuluje kurs 5.10 smile

W jakim buku było takie kursiwo ?

nivet #1761535 09/11/2007 20:13
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs

Szable nie zachwycaja i jeśli bedą tak grać to niedługo zostaną schowane do pochwy i odłożone w kąt.
W dzisiejszym meczu podejmuja rywala z Dywizji ktory ma dwa oczka wiecej i plasuje sie na 4 pozycji w Northeast Division.
Kolejny już krok na ich wygraną w regulaminowym czasie gry.
3 poziom progresji na W BUF @ 2.10 3j Exp

Detroit Red Wings - Columbus Blue Jackets

Skrzydła imponują, pytanie tylko jak długo jeszcze będą tak grać. O tym że nic nie trwa wiecznie przekonaliśmy się dziś w nocy gdzie Capitals pokonali w Ottawie gospodarzy przerywając ich fantastyczną serie.
Dziś takie samo zadanie czeka Kurtki. Czy temu podołają? Przekonamy się już w nocy smile
5 poziom progresji na L DET @ 4.33 2j Ladbrokes

Pozdrawiam cop

nivet #1761604 09/11/2007 20:44
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Detroit-Columbus
Prawie wszystkie "łowy" na super serie zostały już zakończone. Do "maxa" brakuje tylko porażki Detroit w reg.time, chociaż ostatnia wygrana po OT z Nashville i tak była "tłusta" pod względem kursu na X2. Detroit ma 8 zwycięstw z rzędu i to wydaje mi się nie koniec. Czeka ich sporo meczy wewnątrz Dywizji i ci teoretycznie słabsi mogą potentatowi "utrzeć nosa". Większego smaczku doda zapewne przegrana Skrzydeł w domu, ale z kolei, czy nie było by to zbyt oczywiste, że dzień po dniu "padła" i Ottawa i Detroit? Columbus oceniając po ich dotychczasowych osiągnięciach jest ekipa, którą stać na sprawienie takiej sensacji. Pamiętamy przecież ich serię gdzie nie tak dawno punktowali w 6 spotkaniach i dopiero Chicago okazało się skuteczną "zaporą". Jak na mój gust, było tych zwycięstw za dużo i teraz może okazać się, że przytrafi się więcej niż 1 porażka po kolei.
Typ:1 i handi +1,5 dla Columbus

_zvonimir_ #1762167 10/11/2007 01:25
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Originally Posted by nivet
Originally Posted by raiders_
Jeszce raz gratuluje kurs 5.10 smile

W jakim buku było takie kursiwo ?


Ja zerkałem na oddsoddsodds i największy kurs był 5.00. Buka nie pamiętam. Czyli chyba tam gdzie nie mam konta.

A co do wygranej WAS i TAMPY to przeglądając różne fora widziałem bardzo ciekawe komentarze...
"pieprzona Ottawa - szlak by ich trafił, ciule sprzedawczyki."
"nie moge uwierzyć jak Senatorsi mogli nam to zrobić??? 1-4 z cienkim Washingtonem. NHL jest nieprzewidywalna...".
Ciekawe prawda?
Widać, że nie zaglądają tutaj na forum do tematu wink
pozdr

Vader #1762842 10/11/2007 04:02
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Chicago-St.Louis
typ: 2
kurs: 1.85 KZ
stawka: 8j

Detroit-Columbus
typ: 2 KZ
kurs: 2.55
stawka: 2j

Przyjmujac ze 1j - 10 zl.

Hakan #1763038 10/11/2007 04:39
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
Na dziś nie widze typu godnego postawienia na niego jakiejs $$$. Z drugiej strony po wczorajszej 100 % nocy prawdopodobnie nadejdzie dołek, więc póki co nie kusze losu...ale na oku już coś mam wink z tym że to nie na dziś. Powodzenia wszystkim grającym !

Hans #1763124 10/11/2007 04:55
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
takie krokie wyjasnienie co do moich typow na dzisiaj:

Rezultaty ktore dotychczas osiagneli gracze St Louis sa ponizej ich mozliwosci. Dzisiaj mecz z BlackHawks ktorzy prezentuja nierowna forme i ktorzy w moim odczuciu sa slabsza ekipa od Blues. Goscie nie wygrali od dwoch spotkan i wierze ze dzisiaj nastapi przelamanie i tym samym wezma rewanz za porazke z 4 listopada, kiedy to przegrali na wlasnym lodwisku 2-3 z hokeistami z Chicago.

Drugi typ to I stopien progresji na porazke Detroit.

Vader #1763856 10/11/2007 08:35
Dołączył: Nov 2003
Posty: 702
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 702
Ja podobnie jak Nivet dzis gram Buffalo Sabres (-1.5 hc, 2.94 BF) przeciwko Toronto z tymze ja poluje na przegrana Toronto (poziom 2). Szabelki "nie wygraly" w 5 ostatnich spotkaniach (60 min) wiec moze dzis sie przelamia. Niepokojacy moze byc maly szpital formacji defensywnej Szabel ale prawdopodobnie wiekszosc zagra jakto zazwyczaj bywa przy Questionable wink.

Vancouver - Colorado 2 (-1.5 hc, 3.35 BF), ten meczyk opieram jedynie na przeczuciu. Colorado prezentuje sie lepiej wedlog mnie. Jak nie wygrywa w 60 min to w ot,a jak przgrywa to minimalnie. HC moz byc troszke przesadzone wedlog innych bo miomoze Colorado wygrywa to nie jakos zdecydowanie, no ale zobaczymy dzis moze sobie postrzelaja wink... albo zostana ustrzeleni bo wszystko moze sie zdazyc wszakze to NHL. pozdr.

telos #1766396 11/11/2007 02:27
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
San Jose-Phoenix
No coments - odsyłam do wcześniejszych postów.
Typ:1,1X,1(OT+SH)

lemex #1766600 11/11/2007 03:16
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
Widać, że weekend rozleniwia...


Calgary - Edmonton 1 oraz (hc -1,5 na CAL) (1,70 i 2,15)

Płomienie dziś grają 2 mecz z rzędu przed własną publiką. Ostatnio przegrali z Vancouver 2:3, a przegrywali już 0:3 po 2 tercjach. 3 tercja to było mocne bombardowanie bramki Canucks (26 strzałów). Jeśli z takim nastawieniem gospodarze wyjdą dziś na mecz od pierwszych sekund to myśle że nie beda miec wiekszych problemów z przelamaniem passy 4 porazek. Dlatego też postanowiłem zagrać handi na Płomienie...

SJS - Phoenix 1 (1,80)
Krótkie przypomnienie ostatnich wygranych 5 meczy wyjazdowych w wykonaniu Kojotów:
1. Nashville 6:3
2. Anaheim 1:0
3. STL 3:1
4. Dallas 5:0
5. Anaheim 6:5(OT)

Kolejne czekające:
6. SJS ???
7. SJS ???
8. LA ???

Właściwie to powinienem zagrać na Rekinów 1+ot+sh, ale kursy poniżej 1,70 przestały mnie interesowac...

Dobrej soboty wink

Hans #1766657 11/11/2007 03:31
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032

Calgary-Edmonton
typ: 1
kurs: 1.80
Progresja na wygrana Calgary:
Stopien II:
stawka: 5j



San Jose-Phoenix
typ: 1
kurs: 1.70
stawka: 4j
Progresja na wygrana SJS
Stopien: I
San Jose od dwoch spotkaniach nie wygrali. Kojoty to dla mnie jedna z najgorszych ekip nhl, maja na koncie dwie wygrane z rzedu co jak na nich to i tak dobrze tongue



Boston-Buffalo
typ: 1
kurs: 2.20
Progresja na wygrana Boston
Stopien II:
stawka: 4j

Boston od 4 spotkan nie wygrali, chociaz ich porazki sa nieznaczne. Buffalo to juz nie ta sama druzyna co w zeszlym sezonie, co zwieksza szans Bruins.

Hakan #1769798 12/11/2007 01:06
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Chicago-Detroit
Zapewne wielu z "wytrawnych" graczy wzgardzi kursami jakie buki zaproponują na handi +1.5 dla rywali Czerwonych Skrzydeł, ale skoro "polowanie" na porażkę Detroit już jest w toku, to dlaczegóż by nie wspomóc się jeszcze handi? Sezon zasadniczy NHL to ponad 80 meczy i dobrze będzie jeśli się tu spotkamy w kwietniu w przynajmniej takim składzie jak dotychczas. Chicago to jedna z nielicznych ekip, które w tym sezonie "urwały" punkty Detroit. Rozegrali już między sobą 2 mecze i w obu przypadkach szampan był w szatni Chicago: raz po OT 4:3 w Chicago, a drugi raz w Detroit 3:2. Do 3 razy sztuka???? Ano zobaczymy.
Typ: handi +1.5 dla Chicago

lemex #1770240 12/11/2007 02:35
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Originally Posted by nivet
3 poziom progresji na W BUF @ 2.10 3j -3
5 poziom progresji na L DET @ 4.33 2j -2

ooo

W porażke w regulaminowym czasie gry w Detrotit zainwestowałem już 7.5 jednostki. Dzis pora na kolejny stopień, ale wczesniej lekcja historii grin
W poprzednich dwóch sezonach obie drużyny spotkały się osmiokrotnie w United Center która może obecnie pomieścić 20 500 widzów. Co ciekawe gospodarze schodzili z lodu aż 7 razy pokonani smile a wygrali jeden raz 4-3 po karnych.
To wszystko dodaje smaczka dzisiejszej rywalizacji bo teoretycznym faworytem pojedynku ze wzgledów "historycznych" bezapelacyjnie wydają się być Czerwone Skrzydła.
Także biorąc pod uwagę dokanania w tym sezonie to Wings wyprzedzają Blackhawks w tabeli Central Divison o 9 punktów i 2 lokaty.
Mimo wszystko wedle założeń progresji dalej będę polował na przegraną Skrzydełek a jak będzie trzeba to sam im te skrzydła podetne smile

6 poziom progresji na L DET @ 3.20 3.5j Ladrokes

Oby dziś w nocy Jastrzębie mieli kolejne powody do radości jak wtedy gdy wygrali 3-2 smile

[Linked Image]

nivet #1771601 12/11/2007 07:40
Dołączył: Jan 2004
Posty: 100
X
xox Offline
member
member
X Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 100
Detroit Red Wings u Chicago Blackhawks (Podwójna szansa (czas reg.)) X lub Chicago - 1.80
Spotkają się 2 nieobliczalne drużyny, mam nadzieję, że skrzydła wykorzystały limit szczęścia i przynajmniej zremisują z Chicago.


Minnesota Wild u Colorado Avalanche(1X2 (czas reg.))Colorado 1.80

Colorado musi się odbudować po przypadkowej porażce z Vancouver, myślę, że chłopaki meczu nie odpuszczą i zagrają z pazurem !

Strona 16 z 25 1 2 14 15 16 17 18 24 25

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Lukasz111, burbon), 1,617 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,839
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1