|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430 |
Witam . Przedstawiam XI kolejkę !!!!!!!!!!!!!!!! ******************************************************************** Wisła - UNTS Warmia-Zagłebie Liverpool-Stomil Wygrzewcy-Lech Pikaczu-Babilia ********************************************************************
Mecz Wisła-Unts XI kolejka .......16/17.03 A oto skład drózyny Wisły Kraków #1 487 14:30 Ostrowiec - Groclin X 3,0 #2 505 13:00 M'Borough - Liverpool X 3,0 #3 569 20:00 Sochaux - Guingamp 2 4,3 #4 593 15:30 Cottbus - St.Pauli X 3,2 #5 592 15:30 M'Gladbach - Nuernberg X 3,0 #6 641 12:30 Goeztepe - Rizespor 2 3,8 wszystkie na 16.03
PS : W X kolejce w pojedynku z Sosnowcem niestety moja drózyna nie wzniosła sie na wyzyny swoich możliwosci i nie zdobyła bramki (ako=5,36) i teraz czeka co zrobi drózyna Zagłebia (czytaj ile bramek nam wbiją ???) ....ale pocieszeniem dla zawodników Białej Gwiazdy jest to iż mają szanse na remis 0:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> a tym samym na .... 1pkt .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672 |
Witam,
XI kolejka Wygrzewcy-Lech
sklad gospodarzy:
16/03/02 1)508 16:00 Everton-Fulham 1 @2.10 2)511 16:00 West Ham-Manch.Utd 1 @4.00 3)592 15:30 M'Gladbach-Nuernberg 1 @1.85 17/03/02 4)872 15:00 Udinese-Piacenza 1 @2.20 5)788 17:00 San Sebastian-Espanyol 1 @2.40 6)856 12:30 Samsun-Ankaragucu 2 @2.50
Pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
Witam zawodników Stomilu i ich trenera
11 kolejka
Liverpool - Stomil
strzały Liverpool: 16.03.2002r. #1 590 15:30 Hamburg - Wolfsburg X 3.20 #2 594 15:30 Stuttgart - Leverkusen X 3.00 #3 621 16:00 Celtic - Dundee Utd. 2 10.00 #4 577 20:00 Niort - Le Mans X 2.60 #5 505 13:00 M'Borough - Liverpool 2 2.00 17.03.2002r. #6 880 15:00 Pistoiese - Sampdoria X 2.70
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550 |
Witam
Mecz Stomil - Wygrzewcy
15.03.2002
382 20:00 Legia - Wisła x2 @1.50 390 23:55 San Lorenzo - Belgrano 1 @1.55 415 19:00 Besiktas - Denizli 1 @1.25 391 19:00 Pasching - FC Lustenau 1 @1.35 406 19:00 Hannover - Reutlingen 1 @1.40 397 20:00 Rosendaal - Top Oss 1 @1.25
Pozdrawiam Goodman
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Mecz XI kolejki: Pikaczu - TsH Babilia moje typy:
16-03-2002 #1 574 20:00 Nancy - Caen X @2.80 #2 577 20:00 Niort - Le Mans X @2.60 #3 590 15:30 Hamburg - Wolfsburg X @3.20 #4 594 15:30 Stuttgart - Leverkusen X @3.00 17-03-2002 #5 880 15:00 Pistoiese - Sampdoria X @2.70
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326 |
XI kolejka Babilia - Pikaczu strzaly Pikaczu:
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ dzisiaj 483 14:30 Katowice - Odra W. 2 @ 3.00 487 14:30 Ostrowiec - Groclin 2 @2.70 505 13:00 M'Borough - Liverpool 2 @1.95 733 17:00 Aston Villa - Arsenal 2 @2.20 jutro 868 15:00 Fiorentina - Bologna 2 @2.70
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
pozdrawiam mam nadzieje po tym meczu znalezc sie z powrotem na czele tabeli
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
Tschoper i Szczygieł!! zdecydujcie sie który z was jest gospodarzem i niech którys z was doda 6 typ
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513 |
Witam
XI kolejka
Warmia - Zagłębie Sosnowiec
16.03.2002 #1 489 14:00 Hutnik - Sosnowiec 2 3.35 #2 493 15:00 Radzionkow - Nowy Dwor 1 1.90 #3 487 14:30 Ostrowiec - Groclin 2 2.70 #4 486 14:30 Gornik Z. - Widzew X 3.00 #5 482 14:30 Pogon - Polonia 2 2.60
pozdraiam kanion
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550 |
Witam
Mecz na cięzkim terenie ale powalczymy:
16.03.2002 r.
487 14:30 Kszo - Groclin 2 @2.70 594 15:30 Stuttgart - Leverkusen 2 @2.40 782 21:30 Barcelona - Real x @3.00 496 17:30 Arka - Lech 2 @2.10 608 15:00 Aalen - K'Lautern (am.) 2 @7.10
Pozdrawiam Goodman
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Witam XI kolejka Wygrzewcy - Lech
Strzaly poznanskiego Lecha
16.03 556 20:00 Moeskroen - Lokeren 1 2.10
17.03 775 14:00 Paok - Xanthi 1 1,75 781 17:00 Villareal- Valladolid 1 2.15 831 16:00 Funchal - Lamas 1 1.75 816 15:00 Gr Furth - Duisburg 1 1.85
Strzaly ostrozne ale moze dojda celu w poprzedniej koljece 0:0 a ten wynik nie zadawalal lecha oraz jego kibicow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Powodzenia wygrzewcy
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
James... W pojedynku Pikaczu - Babilia to Szczygieł jest gospodarzem... a to, że nie podał 6 meczu to już jego problem i myślę, że jest już po "ptokach" i nawet gdyby podał szósty to nie powinien być uwzględniony, ponieważ już dwa mecze mu "wlazły", więc widząc jak się rozwija sytuacja, może pozwolić sobie na zbyt swobodną kalkulację, a to byłoby nieuczciwe... a z resztą - niech osądzi taki przypadek "główny sędzia tych zawodów"
Pozdrawiam Tschooper
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550 |
Witam
Zapomniałem napisać że moje strzały dotyczą pojedynku między Liverpoolem a Stomilem.
Pozdrawiam Goodman
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
XI kolejka
Wisła - UNTS
800 13:00 Ajax - Heerenveen 1 1.60 879 15:00 Napoli - Cittadella 1 1.65 745 15:00 Aalst - FC Brugge 1 1.45 732 15:00 Leeds - Blackburn 1 1.55 873 20:30 Milan - Torino 1 1.45
W najgorszym wypadku mecz zakonczy sie wynikiem 0:0, poniewaz zawodnicy Wisly nie zdolali pokonac mojego bramkarza (sila strzalu: 3,80).
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
Zapomnialem. Wszystkie mecze dzis, tj. 17.03.2002
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
Oczywiscie mecz 745 15:00 Aalst - FC Brugge typ 2. Kurs jest prawidlowy.
Dla pewnosci powtarzam moj kupon: ----------------------------------------------- XI kolejka
Wisła - UNTS
17.03.2002 800 13:00 Ajax - Heerenveen 1 1.60 879 15:00 Napoli - Cittadella 1 1.65 745 15:00 Aalst - FC Brugge 2 1.45 732 15:00 Leeds - Blackburn 1 1.55 873 20:30 Milan - Torino 1 1.45
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178 |
11kolejka Warmia Olsztyn-Zagłębie Sosnowiec
niedziela 750/15.00 Stromebek Dessel 1 @ 2,3 798/17.00 Cordoba-Murcia 1 @ 2,2 814/17.30 TSV-Schalke 2 @ 2,6 866/15.00 Brescia-Lazio 2 @ 2,5 815/15.00 Oberhausen-Babelsberg 1 @ 1,6 879/15.00 Napoli-Cittadela 1 @ 1,6
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178 |
XII Kolejka
Zagłębie-Lverpool UNTS-Wygrzewcy Stomil-Pikaczu Lech-Warmia Babilia-Wisła
...no to lecim dalej..
---------------------------------------------- Lech Poznań-Warmia Olsztyn
wtorek 61/20.45 Caliesle-Hartlepool 2,2 40/20.45 Liverpool-Roma 2,25 75/20.30 Alloa-Stranraer 1,8 79/20.30 Queens Park-Dumbarton 2,2 80/20.30 Stirling-Breckin 1,8
No i czekam na mistrza walkowerów. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550 |
Witam
Pojedynek Stomil - FC Pikaczu
Ataki:
19.03.2002 r.
35. 18:30 Wisła - Katowice 1 @1.35 56. 20:45 Stockport - MC 2 @1.40
20.03.2002 r.
132. 15:30 Groclin - Stomil 1 @1.70 143. 18:00 Odra Opole - Lech 2 @2.20
21.03.2002 r.
242. 20:45 Milan - Hapoel 1 @1.30 241. 20:45 Dortmund - Liberec 1 @1.40
Pozdrawiam Goodman
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
XII Kolejka
UNTS - Wygrzewcy
19.03 40 20:45 Liverpool - Roma 1 2.25 39 20:45 Galatasaray - Barcelona 2 2.60 20.03 34 15:00 Polonia W. - Amica 1 2.10 129 15:15 Odra W. - Legia X 3.00 21.03 240 20:00 Feyenoord - PSV 1 1.95 22.03 365 20:30 Anderlecht - St.Liege 1 1.55
Ten mecz moja druzyna musi wygrac. Jest to juz ostatnia szansa na rozpoczecie marszu w gore tabeli i awans do I ligi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326 |
XII kolejka
mecz na szczycie
Stomil - FC Pikaczu strzaly Pokemonow: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ 19.03.02 34 15:00 Polonia W. - Amica 2 @3.20 21.03.02 240 20:00 Feyenoord - PSV X @3.00 242 20:45 Milan - Hapoel T.A. 2 @8.00 241 20:45 Dortmund - Liberec 2 @7.10 243 21:30 Valencia - Inter M. 1 @2.10 +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka