"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 12 1 2 10 11 12
#177728 07/04/2002 21:15
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
Strum oczywiście 16.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#177729 07/04/2002 21:34
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
kurde ale pomyłki PAOK zaczął się 0 16.00 to policze go jako pudło - no ale i tak przegrywają już 2-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#177730 07/04/2002 22:00
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
Witam
XVII kolejka

Stomil - Zagłębie Sosnowiec

W zwiazku ze mecz Liverpool - Blackburn jest przelozony na 5 maja musze podac nowy typ.

#5 879 19:00 Valencia - San Sebastian 1 1.35

pozdrawiam
kanion

#177731 09/04/2002 19:41
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
Witam wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
To już ostatnia XVIII kolejka w naszej grupie!!!!
**************************
Warmia-UNTS
Wygrzewcy-Wisła
Stomil-Babilia
Zagłębie-Lech
Liverpool-Pikaczu
**************************

Kto by sie spodziewał że losy awansu będą sie ważyły aż do ostatniej kolejki i kto wie czy w niektórych przypadkach nie zadecydują o awansie bezpośrednie spotkania pomiędzy zainteresowanymi drużynami.
Życzę wszystkim powodzenia.
pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#177732 09/04/2002 20:38
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
XVIII kolejka

FC Liverpool - FC Pikaczu
09.04.2002r.
#1 100 20:45 Leverkusen - Liverpool X2@ 1.47
#2 99 18:00 Amica - Ruch Ch. (0:1) [email][email protected][/email]
10.04.2002r.
#3 251 20:45 Manch.Utd - La Coruna [email][email protected][/email]
#4 265 20:00 Blackburn - Chelsea [email][email protected][/email]
11.04.2002r.
#5 1182 20:30 Feyenoord - Inter M. [email][email protected][/email]
12.04.2002r.
#6 526 20:00 Amica - Legia [email][email protected]<br[/email] />
No i wszystko będzie wiadomo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#177733 09/04/2002 23:06
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
Tak dla wyjaśnienia to mecz #2Amica - Ruch ten wynik (0:1) w nawiasie to nie jest żaden handicup tylko wynik pierwszego spotkania, kopiowałem ze strony STS i zapomniałem skasowac.

#177734 09/04/2002 23:11
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
ostatnia kolejka
Liverpool - Pikaczu

typy Pokemonow

wtorek 9

100 20:45 Leverkusen - Liverpool 1 @2.25

sroda 10

291 16:30 Mura - Primorje 1 @1.75
252 20:45 Real M. - Bayern M. 2 @4.30
265 20:00 Blackburn - Chelsea 2 @2.40

piatek 12
535 20:45 Marsylia - Paris SG 2 @ 2.60

no to wio
pozdrawiam James

#177735 10/04/2002 00:09
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
Witam arti'ego i jego team Wygrzewców.
Wygrzewcy - WISŁA
kolejka XVIII

#1 279 23:55 Tigres - Guadalajara 2 3,2
#2 280 23:55 Cruz Azul - Leon X2 2,56
#3 281 23:55 Puebla - UNAM Mexico 2 2,2
#4 282 23:55 Atlas - Monterrey 2 4,0
#5 285 23:55 La Piedad - Necaxa 2 3,8

..postawiłem wszystko na jedną kartę ...a raczej na jedną nację ... meksykańską <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#177736 10/04/2002 01:26
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672
Witam,

hehe ciekawe czy mecze poustawiane beda bo czolowka wyrownana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#177737 10/04/2002 01:33
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
Quote
Oryginalnie wysłał arti:
[qb]Witam,

hehe ciekawe czy mecze poustawiane beda bo czolowka wyrownana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb]
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
..czyżbyś coś proponował hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ja i mój klub chętnie wysłucha propozycji..Wygrzewców <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Jako manager mogę Ci zaproponować ....2skrzynki piwa i darmowy obóz przygotowawczy dla Twojej drozyny w podkrakowskich Skotnikach...warunki ahhh szkoda gadac....a nastepny sezon tuż tuż...

#177738 10/04/2002 22:33
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: 18kolejka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Osobiście nie mam nic przeciwko temu żebym awansował ale daje se z 20% szans realnych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Warmia Olsztyn-UNTS Warszawa

254. Real M.-Bayern M. (1połowa) 2,1
278. Ajax-PSV 2,1
271. AB Kopenhaga-Esbjerg 2,1
297. Viborg-Silkieborg 2,1
275. Broendby-Aarhus (+1) 3,8
265. Blackburn [b]X Chelsea 3,0

Lepsza druga liga w garści niż I na dachu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#177739 10/04/2002 22:35
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
Brendby w/w remis
Balckburn w/w remis

#177740 11/04/2002 11:32
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
W meczu pomiędzy Wygrzewcami a WISŁĄ ,mogą już tylko paść 2 rezultaty : zwyciestwo Wygrzewców lub remis ( 0:0 ) ....który i tak jest porażką Wisły i powoduje iż marzenia o I lidze należy przełożyc na sezon następny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Życzę samych sportowych sukcesów.

do Orła : jak dla mnie Twoje szanse na awans są większe niż 80% przynajmniej na dzień dzisiejszy...gratuluje rewelacyjnej skuteczności.

#177741 11/04/2002 20:25
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672
Witam,

Wygrzewcy - WISŁA
kolejka XVIII

gospodarze:
11/04/2002
1)426 20:30 Milan-Dortmund 1 @1.8
2)427 20:30 Feyenoord-Inter M. 2 @2.5
3)435 23:55 Velez-Nacional 1 @1.7

12/04/2002
4)533 20:00 St.Liege-FC Brugge 1 @2.7
5)535 20:45 Marsylia-Paris SG X @2.7
6)529 20:45 Coventry-Millwall 2 @2.8

Pzdr.

#177742 11/04/2002 21:53
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
mecz ostatniej kolejki
Stomil - Babilia

piatek 2002-04-12
526 20:00 Amica - Legia 1 @2.60
527 20:00 Amica - Legia (1p.) 1 @3.10
533 20:00 St.Liege - FC Brugge 2 @2.40
559 22:00 Maritimo - Boavista 2 @1.90
534 16:30 Ostrava - Sparta P. 2 @1.75

Pozdrawiam

#177743 11/04/2002 22:04
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Warmia - UNTS

11.04.2002
426 20:30 Milan - Dortmund X 3.20
427 20:30 Feyenoord - Inter M. 1 2.60
12.04.2002
560 13:00 Torpedo M. - Spartak M. X 3.00
559 22:00 Maritimo - Boavista X 3.00
536 19:30 Groeningen - Vitesse X 3.00

Moje szanse na awans do I ligi sa czysto teoretyczne, ale trzeba walczyc do konca.

#177744 11/04/2002 22:21
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
No coz ostatnia kolejka
Zaglebie - Lech

Strzaly "lokomotywy" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

11.04

426 20:30 Milan - Dortmund 1 1.80
440 20:15 Basel - Young Boys x 3.50

12.04

534 16:30 Ostrava - Sparta P 2 1.75
559 22:00 Martimo - Boavista 2 1.90
562 20:45 Salernitana - Empoli 2 2.80

#177745 12/04/2002 03:25
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
Witam

Ostatnia kolejka

Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznan

#1 526 20:00 Amica - Legia X 2.90
#2 535 20:45 Marsylia - Paris SG X 2.70
#3 533 20:00 St.Liege - FC Brugge 2 2.40
#4 553 19:30 Duesseldorf - Osnabruck 1 2.40
#5 529 20:45 Coventry - Millwall 2 2.80
#6 551 19:00 Babelsberg - Mannheim 2 1.70

pozdrawiam
kanion

#177746 12/04/2002 22:22
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
Witam

Stomil - Babilia

526 20:00 Amica - Legia X @2.60
530 23:55 Lanus - San Lorenzo 2 @2.70
535 20:45 Marsylia - Paris SG 2 @2.60
562 20:45 Salernitana - Empoli 2 @3.25
536 19:30 Groeningen - Vitesse X @3.00
544 23:55 G.Osaka - FC Tokio 2 @3.00

Pozdrawiam
Goodman

Strona 12 z 12 1 2 10 11 12

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, forty, aker, Sensei, poozon), 2,532 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,328
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1