|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178 |
Strum oczywiście 16.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178 |
kurde ale pomyłki PAOK zaczął się 0 16.00 to policze go jako pudło - no ale i tak przegrywają już 2-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513 |
Witam XVII kolejka
Stomil - Zagłębie Sosnowiec
W zwiazku ze mecz Liverpool - Blackburn jest przelozony na 5 maja musze podac nowy typ.
#5 879 19:00 Valencia - San Sebastian 1 1.35
pozdrawiam kanion
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430 |
Witam wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: To już ostatnia XVIII kolejka w naszej grupie!!!! ************************** Warmia-UNTS Wygrzewcy-Wisła Stomil-Babilia Zagłębie-Lech Liverpool-Pikaczu **************************
Kto by sie spodziewał że losy awansu będą sie ważyły aż do ostatniej kolejki i kto wie czy w niektórych przypadkach nie zadecydują o awansie bezpośrednie spotkania pomiędzy zainteresowanymi drużynami. Życzę wszystkim powodzenia. pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
XVIII kolejka FC Liverpool - FC Pikaczu 09.04.2002r. #1 100 20:45 Leverkusen - Liverpool X2@ 1.47 #2 99 18:00 Amica - Ruch Ch. (0:1) [email] [email protected][/email] 10.04.2002r. #3 251 20:45 Manch.Utd - La Coruna [email] [email protected][/email] #4 265 20:00 Blackburn - Chelsea [email] [email protected][/email] 11.04.2002r. #5 1182 20:30 Feyenoord - Inter M. [email] [email protected][/email] 12.04.2002r. #6 526 20:00 Amica - Legia [email] [email protected]<br[/email] /> No i wszystko będzie wiadomo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
Tak dla wyjaśnienia to mecz #2Amica - Ruch ten wynik (0:1) w nawiasie to nie jest żaden handicup tylko wynik pierwszego spotkania, kopiowałem ze strony STS i zapomniałem skasowac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326 |
ostatnia kolejka Liverpool - Pikaczu
typy Pokemonow
wtorek 9
100 20:45 Leverkusen - Liverpool 1 @2.25
sroda 10
291 16:30 Mura - Primorje 1 @1.75 252 20:45 Real M. - Bayern M. 2 @4.30 265 20:00 Blackburn - Chelsea 2 @2.40
piatek 12 535 20:45 Marsylia - Paris SG 2 @ 2.60
no to wio pozdrawiam James
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430 |
Witam arti'ego i jego team Wygrzewców. Wygrzewcy - WISŁA kolejka XVIII
#1 279 23:55 Tigres - Guadalajara 2 3,2 #2 280 23:55 Cruz Azul - Leon X2 2,56 #3 281 23:55 Puebla - UNAM Mexico 2 2,2 #4 282 23:55 Atlas - Monterrey 2 4,0 #5 285 23:55 La Piedad - Necaxa 2 3,8
..postawiłem wszystko na jedną kartę ...a raczej na jedną nację ... meksykańską <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672 |
Witam,
hehe ciekawe czy mecze poustawiane beda bo czolowka wyrownana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430 |
Oryginalnie wysłał arti: [qb]Witam,
hehe ciekawe czy mecze poustawiane beda bo czolowka wyrownana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb] Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> ..czyżbyś coś proponował hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ja i mój klub chętnie wysłucha propozycji..Wygrzewców <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jako manager mogę Ci zaproponować ....2skrzynki piwa i darmowy obóz przygotowawczy dla Twojej drozyny w podkrakowskich Skotnikach...warunki ahhh szkoda gadac....a nastepny sezon tuż tuż...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: 18kolejka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Osobiście nie mam nic przeciwko temu żebym awansował ale daje se z 20% szans realnych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Warmia Olsztyn-UNTS Warszawa
254. Real M.-Bayern M. (1połowa) 2,1 278. Ajax-PSV 2,1 271. AB Kopenhaga-Esbjerg 2,1 297. Viborg-Silkieborg 2,1 275. Broendby-Aarhus (+1) 3,8 265. Blackburn [b]X Chelsea 3,0
Lepsza druga liga w garści niż I na dachu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178 |
Brendby w/w remis Balckburn w/w remis
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430 |
W meczu pomiędzy Wygrzewcami a WISŁĄ ,mogą już tylko paść 2 rezultaty : zwyciestwo Wygrzewców lub remis ( 0:0 ) ....który i tak jest porażką Wisły i powoduje iż marzenia o I lidze należy przełożyc na sezon następny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Życzę samych sportowych sukcesów.
do Orła : jak dla mnie Twoje szanse na awans są większe niż 80% przynajmniej na dzień dzisiejszy...gratuluje rewelacyjnej skuteczności.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672 |
Witam,
Wygrzewcy - WISŁA kolejka XVIII
gospodarze: 11/04/2002 1)426 20:30 Milan-Dortmund 1 @1.8 2)427 20:30 Feyenoord-Inter M. 2 @2.5 3)435 23:55 Velez-Nacional 1 @1.7
12/04/2002 4)533 20:00 St.Liege-FC Brugge 1 @2.7 5)535 20:45 Marsylia-Paris SG X @2.7 6)529 20:45 Coventry-Millwall 2 @2.8
Pzdr.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
mecz ostatniej kolejki Stomil - Babilia
piatek 2002-04-12 526 20:00 Amica - Legia 1 @2.60 527 20:00 Amica - Legia (1p.) 1 @3.10 533 20:00 St.Liege - FC Brugge 2 @2.40 559 22:00 Maritimo - Boavista 2 @1.90 534 16:30 Ostrava - Sparta P. 2 @1.75
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
Warmia - UNTS
11.04.2002 426 20:30 Milan - Dortmund X 3.20 427 20:30 Feyenoord - Inter M. 1 2.60 12.04.2002 560 13:00 Torpedo M. - Spartak M. X 3.00 559 22:00 Maritimo - Boavista X 3.00 536 19:30 Groeningen - Vitesse X 3.00
Moje szanse na awans do I ligi sa czysto teoretyczne, ale trzeba walczyc do konca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
No coz ostatnia kolejka Zaglebie - Lech
Strzaly "lokomotywy" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
11.04
426 20:30 Milan - Dortmund 1 1.80 440 20:15 Basel - Young Boys x 3.50
12.04
534 16:30 Ostrava - Sparta P 2 1.75 559 22:00 Martimo - Boavista 2 1.90 562 20:45 Salernitana - Empoli 2 2.80
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513 |
Witam
Ostatnia kolejka
Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznan
#1 526 20:00 Amica - Legia X 2.90 #2 535 20:45 Marsylia - Paris SG X 2.70 #3 533 20:00 St.Liege - FC Brugge 2 2.40 #4 553 19:30 Duesseldorf - Osnabruck 1 2.40 #5 529 20:45 Coventry - Millwall 2 2.80 #6 551 19:00 Babelsberg - Mannheim 2 1.70
pozdrawiam kanion
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550 |
Witam
Stomil - Babilia
526 20:00 Amica - Legia X @2.60 530 23:55 Lanus - San Lorenzo 2 @2.70 535 20:45 Marsylia - Paris SG 2 @2.60 562 20:45 Salernitana - Empoli 2 @3.25 536 19:30 Groeningen - Vitesse X @3.00 544 23:55 G.Osaka - FC Tokio 2 @3.00
Pozdrawiam Goodman
|
|
|
Link skopiowany do schowka