Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 25 1 2 15 16 17 18 19 24 25
xox #1771643 12/11/2007 08:01
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Pojedynki pomiedzy Detroit i Chicago zawsze byly emocjonujace, te miasta rywalizuja ze soba.. Illinois i Michigan.. 2 porazki Red Wings w tym sezonie z Blackhawks sklaniaja mnie do grania wlasnie na Czerwone Skrzydla, presja na graczac Detroit gdyz wygrana z Chicago pobiliby swoj rekord bodajze 9 wygranych z rzedu (ale nie bijcie jak sie myle pisze z pamieci smile

Reasumujac, "szukacze" porazki Det prosze poczekac do nastepnego meczu, kurs nie powala 1,588 ML w pinnacle ale zagralem.

Pozdrawiam
Dominik

Bonus: Unibet
nivet #1771751 12/11/2007 14:37
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Originally Posted by nivet
6 poziom progresji na L DET @ 3.20 3.5j +7.7

It's in the game smile


nivet #1772354 12/11/2007 21:49
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
San Jose-Phoenix
Kojoty dzielnie walczą o punkty wewnątrz Dywizji, o czym przekonały się ekipy z Anaheim(1:0, 2:5, 6:5OT), z Dallas(3:5, 5:0, 5:2). Jedynie San Jose nie dało im szans w pierwszym meczu u siebie i wygrało 4:1. Dzisiaj znowu mecz w San Jose i okaże się, czy to chwilowa słabość Phoenix, czy też Rekiny ponownie "rozszarpią padlinę". San Jose "cieniuje" w domu, bo wygrali tylko z Nashville 3:0 i właśnie z Kojotami, a przegrali z Bostonem 2:1, Detroit 4:2, LA 5:2, Dallas 3:1 i po OT z Anaheim 2:1. Te osiągnięcia, to nie jest powód do dumy i powinien nadejść czas na większą ilość zwycięstw w domu, bo w końcu lokalni kibice chcą się cieszyć w okolicznych pubach, a nie w domu przed TV. Nabokov regularnie broni bramki Rekinów i o ile jego koledzy pozwolą na zbyt wiele Kojotom, to dzisiaj może zostać wystawiony na ostrą próbę, bo Phoenix od czasu do czasu lubi sobie postrzelać. Phoenix grając na wyjazdach próbował strzelić gola w: Columbus 32 razy, Anaheim 21 i 29, St.Louis 27, Dallas 26 i w przegranym ostatnio meczu z San Jose 23.
Typ: 1, 1X, 1(ot+sh)

lemex #1773484 13/11/2007 04:42
Dołączył: Oct 2005
Posty: 254
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 254
Kurtki po trzech wyjazdowych porażkach wracaja do własnej hali gdzie są w tym sezonie bardzo mocne. Naprzeciwko stają Drapierzcy, którzy po nieudanym początku sezonu zaczeli znowu wygrywać - obecnie w trakcie serii 5 nieprzegranych spotkań w regulaminowym czasie w których to odniesli 4 zwycięstwa. Dziś o kolejne będzie im jednak trudno ponieważ gracze z Columbus dość dobrze radzą sobie w tym sezonie z rywalamiu ze swojej dywizji - bilans bodajże 3W-1L (ostatnio porażka z Detroit). Mecze we własnej dywizji są często bardzo zacięte i wyrównane. Może wieć o wyniku dzisiejszej rywalizacji zadecyduje przewaga własnego lodowiska? Czemu nie.
Columbus Blue Jackets - Nashville Predators - typ: 1 (z OT SH) hokej
Drugim wybranym przeze mnie spotkaniem jest pojedynek Lotników z Wyspiarzami, którzy wygrali 4 kolejne mecze - wszystkie jednak na własnym lodowisku - co jednak niczego im nie odbiera bo skazywana przed sezonem na rolę czerwonej latarni ligi drużyna spisuje się wręcz rewelacyjnie - Islanders z 13 rozegranych do tej pory spotkań zdołali wygrać 9. Phila na wyjazdach gra w kratkę, ale już na własnym lodowisku wygrywa wqszystko co się da. Liczę po cichu na to, że wspaniała passa Wyspiarzy sie dzisiaj skończy i Lotnicy odniosą cenne zwycięstwo nad rywalem z dywizji i umocnią się na prowadzeniu w Eastern. Na wszelki wypadek wybiorę tu jednak po dobnie jak w pierwszym opisywanym meczu opcję Money Line.
Philadelphia Flyers - NY Islanders - typ:1 (z OT i SH) hokej

W meczu Floridy z Carolkami pachnie mi OT jakoś takozdoba
pozdro

Dołączył: Dec 2004
Posty: 528
addict
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 528
Odkrywczy nie będe jeśli napisze ze dzisiejszą uwagę kieruje na mecze podane przez moich poprzedników czyli stawiam na
Philadelphia Flyers win,win +so
San Jose win+so
i under w meczu Drapieżców z kurtkami
uzasadnienie jak powyżej jeśli chodzi o undera to będę kontynuował go na obie drużyny

jacgan #1773947 13/11/2007 07:16
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Witam

Chciałem zrobić podsumowanko mojej dotychczasowej gry w takim momencie gdy nie bedzie zadnej otwartej progresji, ale życie pokazuje że ciezko tak trafic z typami zeby szybko wszystko uporzadkowac wiec jedziemy dalej.
Na dzis dwie nowe progresje:

Philadelphia Flyers v New York Islanders

Na 8 meczy za dwa ostatnie sezony Wyspiarze wygrali aż 5 z czego aż wszystkie 4 w minionym sezonie (gdy Philly przeżywało ewidentny kryzys) w Wachovia Center.
Obecnie Goście maja streak W4 i chyba pora to kończyć. Mam taka nadzieje ze Lotnicy będą kontynuować rewanż za ostatni sezon ( bo juz pierwszy mecz na swoim lodzie w tym sezonie wygrali 3-1) i dziś po raz drugi pokonają w Wachovia Gości.
Rozkład NYI
Nov 12 @PHI 7:00 PM
Nov 15 @PIT 7:30 PM
Nov 16 @NJ 7:00 PM
Nov 19 @NYR 7:00 PM


1 poziom progresji na L NYI @ 2.10 1j b365



Pittsburgh Penguins v New Jersey Devils

Po jednej porażce w domu i dwóch kolejnych na obcych lodach Pingwiny wracają do domu na serie 4 meczy oczywiscie z rywalami z Atlantic.
Ciezkie to będą mecze ale kibice oczekuja od "Ptaków" przełamania i to jak najszybciej bo punkty uciekają a Crosby i spółka mają o co grać.

Nov 12 NJ 7:30 PM
Nov 15 NYI 7:30 PM
Nov 17 NYR 7:30 PM
Nov 21 NJ 7:30 PM


1 poziom progresji na W PIT @ 2.05 1j Exp

jacgan #1773960 13/11/2007 07:22
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
Phila - NY Islanders 1 (2,05) oraz OT (4,15)

Dziś nadarza sie doskonała okazja do zagrania tego typu za nieco wyzsza stawke, bowiem spotykają sie ze soba dwie ekipy, z ktorych gospodarz meczu ma dosyc pokaźną serie "przeplatanki" zwycięstw z porażkami. Aby łancuszek ten sie wydłużył potrzebne jest tu zwycięstwo Wyspiarzy, ale byłoby to ich już 5 z rzędu...Poza tym NYI toczą teraz batalie na wyjazdach (PHI, PIT, NJD i NYR), z którymi oprócz Lotników grali u siebie ostatnie 3 zwycięskie mecze. Wątpie w to że wygrają z nimi wszystkimi na ich terenie...jesli nie porazka to przynajmniej OT gdzies powinno sie przytrafic, z ktorego bylbym rownie zadowolony jak w przypadku porazki Islanders...

Hans #1774368 13/11/2007 19:02
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
Calgary - Minnesota 1 (2,05) oraz OT (4,10)
Nie wyszło z Edmonton...może dziś wreszcie zostanie przełamana zła passa i niemoc Płomieni...W zanadrzu są jeszcze ciekawe mecze z EDM wyjazd i VAN wyjazd oraz COL w domu. Co ciekawe są to ekipy przez które Calgary na obecną chwile chyba najbardziej cieniuje w NHL przynajmniej jeśli chodzi o końcowe wyniki.

Hans #1774577 13/11/2007 21:17
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Anaheim-Los Angeles
Obecny sezon rozpoczął dwumecz w Londynie pomiędzy tymi właśnie rywalami i obie ekipy odniosły po zwycięstwie w identycznym wymiarze - 4:1. Kaczki dzisiejszym meczem kończą serię(4) meczy w domu i udają się w podróż do LA, San Jose i Dallas. Rozegrane domowe mecze z tej serii, to raczej "porażka" niż sukces. Przegrali 5:0 z Dallas, 5:6 po OT z Phoenix i wymęczyli zwycięstwo po OT 3:2 z San Jose. Obsada bramki SJ, to zagadka, bo zarówno Giguere jak i Bryzgałow występują zamiennie, chociaż Giguere ostatnimi czasy - częściej, ale żaden z nich nie zanotował jeszcze czystego konta po końcowej syrenie. Anaheim nie potrafi przełamać słabej serii meczy w domu, bo aż w 4 meczach w ostatnich 5 potrzebowali OT i nie potrafią wygrać w reg.time. Ostatni raz "normalnie" wygrali z Neshville blisko miesiąc temu.
Los Angeles zagra 5 wyjazd w tym sezonie(odrzucając londyńską eskapadę) i przegrali z Dallas 5:1, 4:3 z Calgary, a wygrali z Vancouver 4:2 oraz 5:2 w San Jose - bądź tu mądry. LA w swoim ostatnim meczu(dom) z Dallas dokonało "cudu", bo z przegranego meczu "wykaraskali" się do OT i zainkasowali 2 punkty(szok). Winowajcą horroru był LaBarbera, którego zmienił Aubin i to raczej jego spodziewałbym się dzisiaj w bramce Królów. Trudny typ, ale czy Anaheim jest aż tak słabe w obecnym czasie, że nie stać ich na wygranie meczu w domu w ciągu 60'?
Typ:1, 1X, 1(ot+sh)

lemex #1775483 14/11/2007 03:07
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Sprostowanie!!!!
Przepraszam za lapsus jaki wkradł się w mój tekst:
"Obsada bramki SJ, to zagadka, bo zarówno Giguere jak i Bryzgałow występują zamiennie..." Oczywiście chodzi o bramkę Anaheim.

Ps. Brawa dla Niveta za szybką reakcję i sprostowanie "starego dziada", tak to jest jak sie robi i mysli o kilku rzeczach na raz. Jeszcze raz przepraszam wszystkich, którym "zamąciłem" w składach.

lemex #1776435 14/11/2007 05:05
Dołączył: Dec 2004
Posty: 528
addict
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 528
Krótko bo jestem padnięty dzisiejszej nocy liczę na win+so Anaheim i Atlanty.

Pozdr.

nivet #1776575 14/11/2007 05:21
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Originally Posted by nivet
1 poziom progresji na L NYI @ 2.10 1j +1.1
1 poziom progresji na W PIT @ 2.05 1j -1

Witam cop

Upatrzyłem sobie kilka dni temu na dziś coś takiego:

Calgary Flames v Minnesota Wild

5 meczy przegranych przez Płomyki w regulaminowym czasie gry z rzędu.
Mecze z rywalami z dywziji idą im " jak po grudzie" być może dziś karta sie odwróci.
Jeśli nie to w kolejnych meczach Flames postkają się z :
Nov 17 @EDM 10:00 PM
Nov 18 @VAN 8:00 PM
Nov 20 COL 9:00 PM
Nov 22 CHI 9:00 PM

I tutaj muszą gdzieś zainkasować 2 punkty.

1 poziom progresji na W CGY @ 2.05 1j Exp

Anaheim Ducks v Los Angeles Kings

Kaczorki na razie maja rozwolnienie.
Dziś podejmują Honda Center ekipę z LA.
Ubiegłoroczni Mistrzowie powinni się obudzić i zacząć coś grać, jeśli nie od dzisiejszego meczu to może od 3 kolejnych :
Nov 15 @LA 10:30 PM
Nov 17 @SJ 10:30 PM
Nov 21 @DAL 8:30 PM

... w ktorych krusy na 2 będą na pewno kuszące.

1 poziom progresji na W ANA @ 2.00 1j Cb

St. Louis Blues v Detroit Red Wings

Blusmeni po 3 porażkach maja przed soba mecze: dzis z Det, 16.10 z Clb,17 i 19.10 z Nsh i 21.10 ponownie z Det.
Ciekawy to rozkładzik.Czy możliwe jest aby po tych meczykach Nutki miały bilans 7-12-0 ? Wg mnie nie dlatego pewny tego że kursy na ich W nie będą "ubogie" zacznę już od dziś polowanie.

1 poziom progresji na W STL @ 3.40 0.5j
Bwin

Atlanta Thrashers v Florida Panthers

Panterki cieniują ostatnimi czasy, mając za sobą 3 porażki z rzędu w kolejnym 5 meczach aż 4 razy zagrają na wyjeździe.Zaczną już dziś "Hotlantą", pozniej Waszki home, i wyjazdy: CAR,WSH, CLB.
Uważam że nie maja aż tak trudnych rywali by nie wygrać jednego z tych spotkań i przerwać swoja cold streak.
Mając nadzieje na dobre kursy zaczynam progresje na ich wygraną.

1 poziom progresji na W FLA @ 3.25 1j GB

:::Cokolwiek czynisz,czyń rozważnie i przewiduj koniec:::

papa

nivet #1776816 14/11/2007 06:04
Dołączył: Oct 2005
Posty: 254
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 254
witam szanowne grono
na dzisiejszy wieczór postanowiłe zagrać dubelka takiego mianowicie:
Calgary Flames - Minnesota Wild - typ: 1X
Toronto Mape Leavs - Montreal Canadienss(+1,5)- typ:2
kursik kumulowany całkiem przyzwoity - ok. 2
a dlaczego?
po 5 meczach w których Płomienie były nieustannie gaszone dziś w Saddeldome powinni "coś z tym zrobić". Nadarza się okaja całkiem niezła ponieważ z Dzikusami w swojej hali zazwyczaj(historycznie) szło im całkiem nieźle. Jeśli chodzi o handi na Habs to 8 na dziesięć ostatnich spotkań pomiędzy tymi drużynami było rozstrzygnięte różnicą 1 bramki. Jeśli dołożyć do tego fakt że Liscie wygrały oba spotkania w tym sezonie to wychodzi na to że dziś kolej na Canadiens. Wspomagani hanicapem +1,5 powinni sobie poradzić. "A jak bedzie zobaczymy" grin

nivet #1777323 14/11/2007 14:33
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Originally Posted by nivet
1 poziom progresji na W CGY @ 2.05 1j +1.05
1 poziom progresji na W ANA @ 2.00 1j -1
1 poziom progresji na W STL @ 3.40 0.5j
+1.2
1 poziom progresji na W FLA @ 3.25 1j -1

Brkało trochę szczęścia (żeby było 4/4), ale jak wiadomo to zawsze bilansuje sie na zero.
Pozdro papa

nivet #1777713 14/11/2007 19:43
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
witam wszystkich znawcow NHL mam do Was pytanie: mianowicie planuje zainwestowac z xxxxxxxzl w profesjonalu na zaklady dlugoterminowe tzn.kto zajmie lepsze miejsce po sezonie zasadniczym i tak rzucily mi sie w oczy takie pary,wydaje mi sie ze po takich kursach warto zagrac--biorac pod uwage start ligii i sklady poszczegolnych zespolow !!!

Tampa Bay-Atlanta 1 1,70
Colorado-Vancouver 1 1,40
Dallas-L.Angeles 1 1,40
Montreal-Boston 1 1,57
Buffalo-Toronto 2 1,80
N.Y.Rangers-Pittsburgh 1 1,85
ewentualnie zamiast Pittsburgha w parze z New Jersey Devils
N.Y.Rangers-N.Jersey 1 1,5

bede wdzieczny o Wasze opinie na ten temat !! wydaje mi sie ze Colorado,Dallas,Montreal,Toronto bede lepsze spokojnie biorac pod uwage sklady bo kazdy wie ze to juz np.nie to samo Buffalo co w zeszlym sezonie !!! najbardziej obawiam sie NY Rangers (ktora pare polecacie? ) i o Tampa Bay !!! czekam na Wasze opinie !!!
pozdrawiam

Last edited by g00niek; 15/11/2007 08:34.
Marian #1777735 14/11/2007 19:51
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
aha i jeszcze zapomnialem o jeden parze

Florida-Washington 1 1,65 wydaje mi sie ze kadrowo Florida jest silniejsza bo sam Oveiczkim meczow nie bedzie wygrywal !!!

Marian #1777920 14/11/2007 20:45
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Vancouver-Edmonton
Orki w tym sezonie już dwukrotnie grały z "Oliwiarkami"(5:2 wyjazd i 4:1 dom). Ubiegły sezon, to dominacja Vancouver, bo na 4 mecze w domu wygrali 3 z tym, że 1 po OT. Na wyjazdach 3 z 4 pojedynków zakończyły się "victorią" Orek. Nie ma Edmonton zbyt wiele szczęścia do tego rywala. Vancouver skutecznie punktuje w meczach w Dywizji, bo zdobył w 6 spotkaniach komplet punktów, ale 2 razy potrzebowali OT(Płomienie i Lawiny). Zastanawiająca jest przyczyna słabszej postawy Orek na swoim lodzie, ale to już jest problem trenera i klubowego psychologa. Ostanie 3 mecze, to zwycięstwa w Colorado 4:3, w Calgary 3:2 i po OT 2:1 w domu z Lawinami.
"Oliwiarki" są w trakcie "rajzy" i dzisiejszym meczem kończą wojaże, gdzie udało im się zdobyć 3pkt - 2:5 przegrali z Minnesotą, 3:4ot z Colorado i wygrali 4:2 z Calgary. W 2 ostatnich meczach poszli na wymianę ciosów(33 strzały w Colorado, 35 w Calgary) i ta taktyka okazała się skuteczna. Luongo może mieć dzisiaj sporo roboty, jeśli koledzy z drużyną pozwolą na rozwinięcie się "Oliwiarek" w grze ofensywnej i wtedy Over "murowany".
Typ:1, 1X, 1(ot+sh)

lemex #1778019 14/11/2007 21:07
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
lemex jak mozesz to odnies sie do mojego postu !!! bo zalezy mi zeby pare osob sie na ten temat wypowiedzialo !!! z gory dzieki

Marian #1778161 14/11/2007 21:58
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Nie wiem czy sensowne jest zamrazac kase na taki dlugi okres.

Posypie sie kilku zawodnikow, i sie skonczy jak z Hurricanes rok temu, obroncy Pucharu Stanleya nie dostali sie do PO.
Slaba dyspozycja Warda, duzo straconych bram i ogolnie klapa.

lupus #1778163 14/11/2007 22:02
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
lupus ja w tym widze sens:) to jest tak jak lokata w banku z tym ze lepiej oprocentowana;) moglbys skomentowac te pary ???

Strona 17 z 25 1 2 15 16 17 18 19 24 25

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Akhu, Sensei, betowiec, aker, alfa, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow, forty, Lukasz111, 11kera11), 806 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,097
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1