|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
I Liga B Treviso - Olimpique Lille 0-2
Napastnicy gospodarzy zagrali na żenującym poziomie, oddając tylko jeden celny strzał. Kontry gości okazały się zabójcze a zwycięstwo w pełni zasłużone. Gratulacje dla managera drużyny z Lille <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
I liga A
FC Konstancin - Celtic Glasgow 0:0
Goście stworzyli więcej sytuacji podbramkowych ale gospodarzom udało się utrzymać bezbramkowy remis. Na wyjeździe będzie dużo ciężej o rezultat... pozdrawiam Ahonen! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674 |
III liga A 1 kolejka
Piast Gliwice - Newcastle United 0:0
(siła strzału 4,4 - 5,35)
Wyrownany pojedynek z kilkoma sytuacjami podbramkowymi ale bez gola <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Pozdrawiam trenera gospodarzy, rewanz wkrotce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796 |
Tecza Sopot - Izolator Boguchwala 2:0 lub walkower
Sila strzalu moich podopiecznych z Sopotu 8.78 Warta zauwazenia stuprocentowa skutecznosc druzyny (wszystkie 6 strzalow w swiatlo bramki). <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Jednak nadal nie wiem co z rywalami. Czyzbym rozgrywal tylko sparing Tecza A - Tecza B? Przeciwnika nie slychac. Co w zwiazku z tym?
P.S. Proponuje mala modyfikacje zasad. Jesli wprowadzimy mozliwosc oddawania strzalow na biezaco w trakcie spotkania, uatrakcyjni to widowisko i zwiekszy mozliwosc manewrow taktycznych, tak waznych w tym sporcie. Jestem za tym, zeby istniala mozliwosc podawania swoich typow w kilku postach, w trakcie spotkania. Doprowadzi to do wymiany ciosow, jak w play-off. Co Wy na to??????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046 |
JA JESTEM ZA!!!!!! POZDRAWIAM MOJEGO PRZECIWNIKA Z TEJ SAMEJ LIGI!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> NO WRESZCIE SOPOT ZAGOSCI TAKI ZESPOL JAK INTER MEDIOLAN!! POZDRAWIAM MARIO145
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 268
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2001
Posty: 268 |
III liga C
Napoli - Reggae Boys 0:0
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
tylko nie dzielenie postów z wynikami!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> To mamy w play off i tam jest metoda wyczekiwania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 509
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 509 |
Witam. Mezc II ligi grupy B pomiedzy Alaves a Carbo zakonczyl sie remisem 0-0. Sila strzalu: 4.6-5.4 Druzyna Carbo dziekuje przeciwnikowi za mecz i zyczy powodzenia w nastepnych pojedynkach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
1A Jagiellonia Białystok - Manchester United 0:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 285
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 285 |
Witam
III A 1 kolejka
NAC Breda - GKP Gorzów 0 : 0
Mecz stał na bardzo przeciętnym poziomie 4.85 : 4.1 choć gdyby nie fatalne końcowe 7 minut gospodarze mogliby odnieść kilkubramkowe zwycięstwo. A tak ... podział punktów i w konsekwencji sukces gości.
pozdrowienie dla Reviego
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
III C RAKÓW CZĘSTOCHOWA - POGOŃ LWÓW 0:1 (4,2 - 7,95)
Mecz zacięty i dramatyczny. Znakomita końcówka mojej drużyny (Espanyol i Huddersfield) i wyjazdowe zwycięstwo na inaugurację.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam po pierwszej kolejce!
Chcialem sprostowac wynik meczu Inter Mediolan-Slask Wroclaw
wedlug Mario145 wynik tego meczu to 4-0
wedlug mnie 1-0 dla Interu
SS Interu = 7,1 SS Slaska = 4,65
P.S Mario zapomniales ze SS obliczamy dodajac kursy meczow trafionych a nie mnoząc je <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Troszke sie zdziwilem jak zaobaczylem ze dostalem takie lanie na San Siro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 387
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2001
Posty: 387 |
Liga III Grupa B
Mecz Malicious - Piórnik Babże
Przeciwnik (Goni) nie podała typów. A szkoda, bo mój zepsół osłabiony brakiem czołowych napastników z Kamerunu (Puchar Afryki) nie strzelił żadnej bramki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
W tej sytuacji zwycięstwo walkowerem PIÓRNIK BABŻE
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504 |
III Liga grupa B Szczakowianka Jaworzno- ODRA WODZISLAW 0:3 (walkower) brak typow ze strony gospodarza a sila strzalu mojego zespolu...lepiej nie mowic pewnie moj zespol by przegral, ale tak to jest jak trener wyjezdza na narty , w nastepnym meczu bedzie lepiej ziutek
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
III Liga grupa C FC Fachowcy - Millwall 0:0 Kurde mialem sile strzalu 7,00 zabraklo tak niewiele. Non stop atakowalem a ta bramka jak zaczarowana
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046 |
A SIE DODAJE???? JAK TAK TO SORRY I SIE ZGADZAM Z TOMMI!!!!PROSZE O WYJASNIENIE CZY SIE DODAJE CZY MNOZY!!!! POZDRAWIAM MARIO!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265 |
Oryginalnie wysłał Krompa: [qb]Tecza Sopot - Izolator Boguchwala 2:0 lub walkower
Sila strzalu moich podopiecznych z Sopotu 8.78 Warta zauwazenia stuprocentowa skutecznosc druzyny (wszystkie 6 strzalow w swiatlo bramki). <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Jednak nadal nie wiem co z rywalami. Czyzbym rozgrywal tylko sparing Tecza A - Tecza B? Przeciwnika nie slychac. Co w zwiazku z tym?
P.S. Proponuje mala modyfikacje zasad. Jesli wprowadzimy mozliwosc oddawania strzalow na biezaco w trakcie spotkania, uatrakcyjni to widowisko i zwiekszy mozliwosc manewrow taktycznych, tak waznych w tym sporcie. Jestem za tym, zeby istniala mozliwosc podawania swoich typow w kilku postach, w trakcie spotkania. Doprowadzi to do wymiany ciosow, jak w play-off. Co Wy na to??????????[/qb] Już jestem, jestem..........godzę się na wszystko Tęcza - Izolator 2:0 Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
Oryginalnie wysłał mario145: [qb]A SIE DODAJE???? JAK TAK TO SORRY I SIE ZGADZAM Z TOMMI!!!!PROSZE O WYJASNIENIE CZY SIE DODAJE CZY MNOZY!!!! POZDRAWIAM MARIO!!![/qb] Oczywiście że się dodaje. Polecam koledze przeczytanie regulaminu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 385
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2001
Posty: 385 |
Oryginalnie wysłał daro1981: [qb]Witam. Mezc II ligi grupy B pomiedzy Alaves a Carbo zakonczyl sie remisem 0-0. Sila strzalu: 4.6-5.4 Druzyna Carbo dziekuje przeciwnikowi za mecz i zyczy powodzenia w nastepnych pojedynkach.[/qb] muj przeciwnik juz podał wyniki wiec wszystko wiadomo dzieki daro za mecz
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Slask II Wroclaw - RKS Radomsko 0-0 (6.9-3.5)
Na inauguracyjny pojedynek we Wroclawiu zjawilo sie 12 tysiecy wyglodnialych futbolu widzow, pragnacych obejrzec wspaniale widowisko po zimowej przerwie. Zespol rezerw zaprezentowal sie nadzwyczaj dobrze. Kraza pogloski, ze trener drugiej druzyny moze niedlugo zastapic trenera pierwszej druzyny Slaska Wroclaw na jego stanowisku. Powodem sa niesatysfakcjonujace wyniki trenera tommiego i jego ostatnia porazka w wyjazdowy meczu w Mediolanie(pierwszy zespol gra w III, sasiedniej lidze. Rezygnacji z funkcji trenera domagaja sie nie tylko kibice, ale rowniez dziennikarze. Czas na ruch dzialaczy. Pierwsza druzyne Slaska Wroclaw musi objac trener kompetentny, z dobrym warsztatem szkoleniowym. A trener rezerw nadaje sie do tego znakomicie.
Mecz obfitowal w wiele sytuacji podbramkowych, wiecej szczecia mieli goscie, ktorzy bronili sie praktycznie cala druzyna i zalozenia przedmeczowe trenera przyjezdnych(1 punkt) zostaly zrealizowane w 100 procentach. Trzy slupki i 2 poprzeczki uratowaly gosci przed porazka. We Wroclawiu mecz zdecydowanie sie podobal, publicznosc dopisala nie tylko frekwencja, ale rowniez kulturalnym,jak na warunki wroclawskie, dopingiem.
Z relacji wroclawskiego hools-a : mlyn 4000,goracy doping,0 szala z Radomska. Brak wiekszych zadym, drobne utarczki z psami przed meczem przy kasach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
W przypadku braku jakichkolwiek zmian w regulaminie rozgrywek obnizajacych prog "sily strzalow" zespol rezerw z Wroclawia rozwaza mozliwosc wycofania sie z rozgrywek.
|
|
|
Link skopiowany do schowka