Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#178593 11/02/2002 03:32
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
I Liga B
Treviso - Olimpique Lille 0-2


Napastnicy gospodarzy zagrali na żenującym poziomie, oddając tylko jeden celny strzał. Kontry gości okazały się zabójcze a zwycięstwo w pełni zasłużone. Gratulacje dla managera drużyny z Lille <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#178594 11/02/2002 03:51
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
I liga A

FC Konstancin - Celtic Glasgow 0:0

Goście stworzyli więcej sytuacji podbramkowych ale gospodarzom udało się utrzymać bezbramkowy remis. Na wyjeździe będzie dużo ciężej o rezultat... pozdrawiam Ahonen! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#178595 11/02/2002 03:58
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
III liga A
1 kolejka

Piast Gliwice - Newcastle United 0:0

(siła strzału 4,4 - 5,35)

Wyrownany pojedynek z kilkoma sytuacjami podbramkowymi ale bez gola <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Pozdrawiam trenera gospodarzy, rewanz wkrotce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#178596 11/02/2002 05:18
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
Tecza Sopot - Izolator Boguchwala 2:0 lub walkower

Sila strzalu moich podopiecznych z Sopotu 8.78
Warta zauwazenia stuprocentowa skutecznosc druzyny
(wszystkie 6 strzalow w swiatlo bramki). <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Jednak nadal nie wiem co z rywalami. Czyzbym rozgrywal tylko sparing Tecza A - Tecza B?
Przeciwnika nie slychac. Co w zwiazku z tym?

P.S. Proponuje mala modyfikacje zasad. Jesli wprowadzimy mozliwosc oddawania strzalow na biezaco w trakcie spotkania, uatrakcyjni to widowisko i zwiekszy mozliwosc manewrow taktycznych, tak waznych w tym sporcie. Jestem za tym, zeby istniala mozliwosc podawania swoich typow w kilku postach, w trakcie spotkania. Doprowadzi to do wymiany ciosow, jak w play-off. Co Wy na to??????????

#178597 11/02/2002 05:29
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
JA JESTEM ZA!!!!!!
POZDRAWIAM MOJEGO PRZECIWNIKA Z TEJ SAMEJ LIGI!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> NO WRESZCIE SOPOT ZAGOSCI TAKI ZESPOL JAK INTER MEDIOLAN!!
POZDRAWIAM MARIO145

#178598 11/02/2002 11:07
Dołączył: Dec 2001
Posty: 268
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 268
III liga C

Napoli - Reggae Boys 0:0

#178599 11/02/2002 11:58
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
tylko nie dzielenie postów z wynikami!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
To mamy w play off i tam jest metoda wyczekiwania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#178600 11/02/2002 12:02
Dołączył: Oct 2001
Posty: 509
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 509
Witam.
Mezc II ligi grupy B pomiedzy Alaves a Carbo zakonczyl sie remisem 0-0.
Sila strzalu: 4.6-5.4
Druzyna Carbo dziekuje przeciwnikowi za mecz i zyczy powodzenia w nastepnych pojedynkach.

#178601 11/02/2002 12:06
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
1A
Jagiellonia Białystok - Manchester United 0:0

#178602 11/02/2002 13:48
Dołączył: Dec 2001
Posty: 285
C
C Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 285
Witam

III A 1 kolejka

NAC Breda - GKP Gorzów 0 : 0

Mecz stał na bardzo przeciętnym poziomie 4.85 : 4.1 choć gdyby nie fatalne końcowe 7 minut gospodarze mogliby odnieść kilkubramkowe zwycięstwo. A tak ... podział punktów i w konsekwencji sukces gości.

pozdrowienie dla Reviego

#178603 11/02/2002 14:28
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
III C
RAKÓW CZĘSTOCHOWA - POGOŃ LWÓW 0:1
(4,2 - 7,95)

Mecz zacięty i dramatyczny. Znakomita końcówka mojej drużyny (Espanyol i Huddersfield) i wyjazdowe zwycięstwo na inaugurację.

#178604 11/02/2002 16:19
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam po pierwszej kolejce!

Chcialem sprostowac wynik meczu Inter Mediolan-Slask Wroclaw

wedlug Mario145 wynik tego meczu to 4-0

wedlug mnie 1-0 dla Interu

SS Interu = 7,1
SS Slaska = 4,65

P.S
Mario zapomniales ze SS obliczamy dodajac kursy meczow trafionych a nie mnoząc je <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Troszke sie zdziwilem jak zaobaczylem ze dostalem takie lanie na San Siro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#178605 11/02/2002 16:32
Dołączył: Jun 2001
Posty: 387
$
enthusiast
enthusiast
$ Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 387
Liga III Grupa B

Mecz Malicious - Piórnik Babże


Przeciwnik (Goni) nie podała typów. A szkoda, bo mój zepsół osłabiony brakiem czołowych napastników z Kamerunu (Puchar Afryki) nie strzelił żadnej bramki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

W tej sytuacji zwycięstwo walkowerem PIÓRNIK BABŻE

#178606 11/02/2002 17:09
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
addict
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
III Liga grupa B
Szczakowianka Jaworzno- ODRA WODZISLAW
0:3 (walkower)
brak typow ze strony gospodarza
a sila strzalu mojego zespolu...lepiej nie mowic pewnie moj zespol by przegral, ale tak to jest jak trener wyjezdza na narty , w nastepnym meczu bedzie lepiej
ziutek

#178607 11/02/2002 17:10
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
III Liga grupa C
FC Fachowcy - Millwall 0:0
Kurde mialem sile strzalu 7,00 zabraklo tak niewiele. Non stop atakowalem a ta bramka jak zaczarowana

#178608 11/02/2002 18:12
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
A SIE DODAJE???? JAK TAK TO SORRY I SIE ZGADZAM Z TOMMI!!!!PROSZE O WYJASNIENIE CZY SIE DODAJE CZY MNOZY!!!!
POZDRAWIAM MARIO!!!

#178609 11/02/2002 18:28
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
Quote
Oryginalnie wysłał Krompa:
[qb]Tecza Sopot - Izolator Boguchwala 2:0 lub walkower

Sila strzalu moich podopiecznych z Sopotu 8.78
Warta zauwazenia stuprocentowa skutecznosc druzyny
(wszystkie 6 strzalow w swiatlo bramki). <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Jednak nadal nie wiem co z rywalami. Czyzbym rozgrywal tylko sparing Tecza A - Tecza B?
Przeciwnika nie slychac. Co w zwiazku z tym?

P.S. Proponuje mala modyfikacje zasad. Jesli wprowadzimy mozliwosc oddawania strzalow na biezaco w trakcie spotkania, uatrakcyjni to widowisko i zwiekszy mozliwosc manewrow taktycznych, tak waznych w tym sporcie. Jestem za tym, zeby istniala mozliwosc podawania swoich typow w kilku postach, w trakcie spotkania. Doprowadzi to do wymiany ciosow, jak w play-off. Co Wy na to??????????[/qb]

Już jestem, jestem..........godzę się na wszystko

Tęcza - Izolator 2:0

Pozdrawiam

#178610 11/02/2002 18:44
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
Quote
Oryginalnie wysłał mario145:
[qb]A SIE DODAJE???? JAK TAK TO SORRY I SIE ZGADZAM Z TOMMI!!!!PROSZE O WYJASNIENIE CZY SIE DODAJE CZY MNOZY!!!!
POZDRAWIAM MARIO!!![/qb]

Oczywiście że się dodaje. Polecam koledze przeczytanie regulaminu
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#178611 11/02/2002 20:02
Dołączył: Sep 2001
Posty: 385
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Sep 2001
Posty: 385
Quote
Oryginalnie wysłał daro1981:
[qb]Witam.
Mezc II ligi grupy B pomiedzy Alaves a Carbo zakonczyl sie remisem 0-0.
Sila strzalu: 4.6-5.4
Druzyna Carbo dziekuje przeciwnikowi za mecz i zyczy powodzenia w nastepnych pojedynkach.[/qb]
muj przeciwnik juz podał wyniki wiec wszystko wiadomo
dzieki daro za mecz

#178612 11/02/2002 20:40
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Slask II Wroclaw - RKS Radomsko 0-0 (6.9-3.5)

Na inauguracyjny pojedynek we Wroclawiu zjawilo sie 12 tysiecy wyglodnialych futbolu widzow, pragnacych obejrzec wspaniale widowisko po zimowej przerwie. Zespol rezerw zaprezentowal sie nadzwyczaj dobrze. Kraza pogloski, ze trener drugiej druzyny moze niedlugo zastapic trenera pierwszej druzyny Slaska Wroclaw na jego stanowisku. Powodem sa niesatysfakcjonujace wyniki trenera tommiego i jego ostatnia porazka w wyjazdowy meczu w Mediolanie(pierwszy zespol gra w III, sasiedniej lidze. Rezygnacji z funkcji trenera domagaja sie nie tylko kibice, ale rowniez dziennikarze. Czas na ruch dzialaczy. Pierwsza druzyne Slaska Wroclaw musi objac trener kompetentny, z dobrym warsztatem szkoleniowym. A trener rezerw nadaje sie do tego znakomicie.


Mecz obfitowal w wiele sytuacji podbramkowych, wiecej szczecia mieli goscie, ktorzy bronili sie praktycznie cala druzyna i zalozenia przedmeczowe trenera przyjezdnych(1 punkt) zostaly zrealizowane w 100 procentach. Trzy slupki i 2 poprzeczki uratowaly gosci przed porazka. We Wroclawiu mecz zdecydowanie sie podobal, publicznosc dopisala nie tylko frekwencja, ale rowniez kulturalnym,jak na warunki wroclawskie, dopingiem.


Z relacji wroclawskiego hools-a : mlyn 4000,goracy doping,0 szala z Radomska. Brak wiekszych zadym, drobne utarczki z psami przed meczem przy kasach
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

W przypadku braku jakichkolwiek zmian w regulaminie rozgrywek obnizajacych prog "sily strzalow" zespol rezerw z Wroclawia rozwaza mozliwosc wycofania sie z rozgrywek.

Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1