|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270 |
III B 2 kolejka Olimpia - Crystal Palace walkower (0:3)dla CPalace
To już drugi walkower Olipmpii, wygląda na to, że zespół zbankrutował zanim jeszcze rozpoczął działalność, albo to jakaś pralnia brudnych pieniędzy zorganizowana przez rosyjską mafią. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
Proszę zarząd ligi o ustosunkowanie się co do dalszego funkcjonowania Olimpii a także Szczakowianki (ta sama sytuacja).
Zaniepokojony menadżer Crystal Palace :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697 |
II kolejka III Liga C Kalesony Sokratesa - Raków Częstochowa 0 - 1
Po zaciętym derbowym spotkaniu minimalnie lepszy okazał się Raków .
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770 |
2 kolejka liga I B
Pogon Szczecin - Arsenal London 0:0
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
wesul bronisz regulaminu a tam jak byk stoi ze podajemy mecze tylko z oferty STS a nie innych bukow. Przeciez to nie moja wina ze STS sie *******nal.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
wynik II kolejka GKP Gorzow-Piast Gliwice
(9,9)3 2(7.8)
Bardzo zaciety i wyrownany mecz.Dziękuję drużynie Piasta za walke. A po meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
PS.Jakby cos sie nie zgadzało to pisz.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
revi jaki byl wynik meczu Oriente-Cienciano i co to za liga?.Moja sila strzalu to 9.45. trafione: Grecja-Szwecja [email]X@3<br[/email] />Holandia-Anglia@3 [email protected][email protected]ten ostatni mecz zostal dany zamiast meczu St.Patrick-Cork ktory bedzie grany dzis ale na ulotce jak podawalem typy byl na piatek. Prem napisal ze zamiast tego meczu mozna dac jeden zastepczy i tak zrobilem dalem Birmingham. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Po pierwsze o ile sie nie myle mecz jaki miałeś podać nie mógł miec mniejszego kursu niż ten który ci odpadł a więc 2.25 , a nie 1.65. Taki mecz byo o wiele łatwiej znależć i dzieki temu doprowadzić do remisu,tak jak w twoim przypadku, i ja napewno na to sie nie zgodze !!! Co do drugiej sprawy : ( ze strony STS - wyniki)
412 22:30 Oriente Petr. - Cienciano 1 3:1
były to eliminacje piłki nożnej w Copa Libertadores w Brazyli.
Nie widze podstaw aby zmieniać wynik ,a jak chcesz to możesz się odwoływać...
GKP-Piast Gliwice 3-2
Pozdrawiam.Powodzenia.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
II kolejka III LIGA gr C Millwall - Slask 2 Wroclaw Wynik 0:1 Sila strzalu: Millwall: 5,00 Slask 2 Wroclaw: 6,35 Prosze o poprawe w tabeli, bo mecz zakonczyl sie moja porażką a przyznano nam po 1 punkcie. Druzyna Slaska 2 Wroclaw wygrala zasluzenie i prosze dopisac im prawidlowa ilosc punktów. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
III kolejka II LIGA A Liverpool (JAMES) - Zagłebie (KAnion)
Wynik 4:0 (10,65) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 1,65)
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
III kolejka 3 liga gr C NAPOLI - Millwall 0:1 siła strzału (5,9 - 6,5)
Stało się !!! Wicelider pokonany na własnym stadionie, przez ... przedostatnią drużynę w tabeli. Pierwsze, ale zasłużone zwycięstwo druzyny z Londynu. Na fakt zasługuje także to, że do tej pory drużyna NAPOLI nie straciła bramki. Dziękuję za gre. Wilku
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704 |
III kolejka I liga grupa B Preston-Nantes 1-0 Było ciężko...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
III kolejka
Liga II A
Mecz Wygrzewcy - UNTS W-wa 0:0 (4,8:1,85)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647 |
III kolejka IB
Arka Gdynia - Legia Warszawa: 0:0 (5,55 : 3,75)
Wielki zawód kibiców w Gdyni, po pierwszej połowie wydawało się że gospodarze ten mecz muszą wygrać, trzy celne strzały i sporo jeszcze sytuacji, tym bardziej też, że w drużynie gości totalnie zawodzili wypożyczeni ze Szkocji zawodnicy. W drugiej połowie Arka nie wytrzymała jednak kondycyjnie...(ach ta niewdzięczna II liga belgijska)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 297
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2002
Posty: 297 |
Witam
III liga gr.B III kolejka ŁKS Łomża - Odra Wodzisław 3-0
siła strzału: 9.35-5.25
Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
I LIGA Gr.B
Wściekłe vel Pędzące Bidony - Gornik Zabrze
1:0
6.3-5.0
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674 |
III liga Gr. A
NAC vs Newcastle 0:0
Sila strzalu 5,25-1,8
Zenujaca postawa gosci w tym spotkaniu (1 celny strzal), beznadziejna w calym sezonie (bez strzelonej bramki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ). Kibice zadaja zmiany trenera!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Mecz III kolejki Lechia-Carbo
Sila strzalu Lechii 6.9 Sila strzalu Carbo 6.6
A wynik to albo 2-2 albo 3-2 tylko nie jestem pewien bo z tego co widzialem w regulaminie to druzyna majaca wieksza sile w wypadku remisu dostaje gola (ale moge sie mylic bo regulamin dosyc dawno czytalem wiec prosze o sprostowani)
Jezeli nie bedzie zadnego odzewu to zgadzam sie na remis ktory w tym meczu bedzie jak najbardziej sprawiedliwy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
Oryginalnie wysłał slav007o: [qb]Mecz III kolejki Lechia-Carbo
Sila strzalu Lechii 6.9 Sila strzalu Carbo 6.6
A wynik to albo 2-2 albo 3-2 tylko nie jestem pewien bo z tego co widzialem w regulaminie to druzyna majaca wieksza sile w wypadku remisu dostaje gola (ale moge sie mylic bo regulamin dosyc dawno czytalem wiec prosze o sprostowani)
Jezeli nie bedzie zadnego odzewu to zgadzam sie na remis ktory w tym meczu bedzie jak najbardziej sprawiedliwy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
SLAV[/qb] ani 2-2 ani 3-2 tylko 1-1
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
III kolejka I Liga A
Gwarek Zabrze - Dream Team 0-0 [4.6 - 1.65]
po niezlej pierwszej polowie w wykonaniu gospodarzy w drugiej daly znac o sobie braki kondycyjne...
dzieki za mecz DJ
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Przepraszam za zamieszanie ale po przeczytaniu regulaminu doszedlem do wniosku ze jednak jest:
2-2
SLAV
|
|
|
Link skopiowany do schowka