Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#178673 16/02/2002 18:56
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
III B
2 kolejka
Olimpia - Crystal Palace
walkower (0:3)dla CPalace

To już drugi walkower Olipmpii, wygląda na to, że zespół zbankrutował zanim jeszcze rozpoczął działalność, albo to jakaś pralnia brudnych pieniędzy zorganizowana przez rosyjską mafią. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Proszę zarząd ligi o ustosunkowanie się co do dalszego funkcjonowania Olimpii a także Szczakowianki (ta sama sytuacja).

Zaniepokojony menadżer Crystal Palace :eek:

#178674 16/02/2002 20:22
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
II kolejka III Liga C
Kalesony Sokratesa - Raków Częstochowa 0 - 1

Po zaciętym derbowym spotkaniu minimalnie lepszy okazał się Raków .

#178675 16/02/2002 21:35
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
2 kolejka liga I B

Pogon Szczecin - Arsenal London 0:0

#178676 16/02/2002 22:24
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
wesul bronisz regulaminu a tam jak byk stoi ze podajemy mecze tylko z oferty STS a nie innych bukow. Przeciez to nie moja wina ze STS sie *******nal.

#178677 17/02/2002 12:42
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
wynik
II kolejka
GKP Gorzow-Piast Gliwice

(9,9)3 2(7.8)

Bardzo zaciety i wyrownany mecz.Dziękuję drużynie Piasta za walke.
A po meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

PS.Jakby cos sie nie zgadzało to pisz.

#178678 17/02/2002 13:54
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
revi jaki byl wynik meczu Oriente-Cienciano i co to za liga?.Moja sila strzalu to 9.45.
trafione:
Grecja-Szwecja [email]X@3<br[/email] />Holandia-Anglia@3
[email protected]
[email protected]
ten ostatni mecz zostal dany zamiast meczu St.Patrick-Cork ktory bedzie grany dzis ale na ulotce jak podawalem typy byl na piatek. Prem napisal ze zamiast tego meczu mozna dac jeden zastepczy i tak zrobilem dalem Birmingham. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#178679 17/02/2002 14:35
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Po pierwsze o ile sie nie myle mecz jaki miałeś podać nie mógł miec mniejszego kursu niż ten który ci odpadł a więc 2.25 , a nie 1.65. Taki mecz byo o wiele łatwiej znależć i dzieki temu doprowadzić do remisu,tak jak w twoim przypadku, i ja napewno na to sie nie zgodze !!!
Co do drugiej sprawy : ( ze strony STS - wyniki)

412 22:30 Oriente Petr. - Cienciano 1 3:1

były to eliminacje piłki nożnej w Copa Libertadores w Brazyli.

Nie widze podstaw aby zmieniać wynik ,a jak chcesz to możesz się odwoływać...

GKP-Piast Gliwice 3-2

Pozdrawiam.Powodzenia.

#178680 17/02/2002 19:09
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
II kolejka III LIGA gr C
Millwall - Slask 2 Wroclaw Wynik 0:1
Sila strzalu:
Millwall: 5,00
Slask 2 Wroclaw: 6,35
Prosze o poprawe w tabeli, bo mecz zakonczyl sie moja porażką a przyznano nam po 1 punkcie. Druzyna Slaska 2 Wroclaw wygrala zasluzenie i prosze dopisac im prawidlowa ilosc punktów.
Pozdrawiam

#178681 17/02/2002 20:51
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
III kolejka II LIGA A
Liverpool (JAMES) - Zagłebie (KAnion)



Wynik
4:0
(10,65) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 1,65)

#178682 17/02/2002 22:50
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
III kolejka 3 liga gr C
NAPOLI - Millwall 0:1 siła strzału (5,9 - 6,5)

Stało się !!! Wicelider pokonany na własnym stadionie, przez ... przedostatnią drużynę w tabeli. Pierwsze, ale zasłużone zwycięstwo druzyny z Londynu. Na fakt zasługuje także to, że do tej pory drużyna NAPOLI nie straciła bramki.
Dziękuję za gre.
Wilku

#178683 17/02/2002 23:17
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
III kolejka I liga grupa B
Preston-Nantes 1-0
Było ciężko...

#178684 17/02/2002 23:22
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
III kolejka

Liga II A

Mecz Wygrzewcy - UNTS W-wa 0:0 (4,8:1,85)

#178685 17/02/2002 23:58
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
III kolejka IB

Arka Gdynia - Legia Warszawa: 0:0 (5,55 : 3,75)

Wielki zawód kibiców w Gdyni, po pierwszej połowie wydawało się że gospodarze ten mecz muszą wygrać, trzy celne strzały i sporo jeszcze sytuacji, tym bardziej też, że w drużynie gości totalnie zawodzili wypożyczeni ze Szkocji zawodnicy. W drugiej połowie Arka nie wytrzymała jednak kondycyjnie...(ach ta niewdzięczna II liga belgijska)

#178686 18/02/2002 00:02
Dołączył: Jan 2002
Posty: 297
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 297
Witam

III liga gr.B

III kolejka
ŁKS Łomża - Odra Wodzisław 3-0

siła strzału: 9.35-5.25

Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#178687 18/02/2002 00:41
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
I LIGA Gr.B

Wściekłe vel Pędzące Bidony - Gornik Zabrze

1:0

6.3-5.0

#178688 18/02/2002 01:39
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
III liga Gr. A

NAC vs Newcastle 0:0

Sila strzalu 5,25-1,8

Zenujaca postawa gosci w tym spotkaniu (1 celny strzal), beznadziejna w calym sezonie (bez strzelonej bramki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ). Kibice zadaja zmiany trenera!!!

#178689 18/02/2002 01:49
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Mecz III kolejki Lechia-Carbo

Sila strzalu Lechii 6.9
Sila strzalu Carbo 6.6

A wynik to albo 2-2 albo 3-2 tylko nie jestem pewien bo z tego co widzialem w regulaminie to druzyna majaca wieksza sile w wypadku remisu dostaje gola (ale moge sie mylic bo regulamin dosyc dawno czytalem wiec prosze o sprostowani)

Jezeli nie bedzie zadnego odzewu to zgadzam sie na remis ktory w tym meczu bedzie jak najbardziej sprawiedliwy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


SLAV

#178690 18/02/2002 02:08
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
Quote
Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]Mecz III kolejki Lechia-Carbo

Sila strzalu Lechii 6.9
Sila strzalu Carbo 6.6

A wynik to albo 2-2 albo 3-2 tylko nie jestem pewien bo z tego co widzialem w regulaminie to druzyna majaca wieksza sile w wypadku remisu dostaje gola (ale moge sie mylic bo regulamin dosyc dawno czytalem wiec prosze o sprostowani)

Jezeli nie bedzie zadnego odzewu to zgadzam sie na remis ktory w tym meczu bedzie jak najbardziej sprawiedliwy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


SLAV[/qb]
ani 2-2 ani 3-2 tylko 1-1

#178691 18/02/2002 02:11
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
III kolejka I Liga A

Gwarek Zabrze - Dream Team 0-0 [4.6 - 1.65]

po niezlej pierwszej polowie w wykonaniu gospodarzy w drugiej daly znac o sobie braki kondycyjne...

dzieki za mecz DJ

#178692 18/02/2002 02:14
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Przepraszam za zamieszanie ale po przeczytaniu regulaminu doszedlem do wniosku ze jednak jest:

2-2

SLAV

Strona 6 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Lukasz111, betowiec, aker, kamel), 993 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1