Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5
#178949 17/02/2002 16:30
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
LINK DO TABELI II LIGI A
żeby wszystko było pod ręką
http://strony.wp.pl/wp/wesul/mecz.pl/2a.html

II LIGA GRUPA A:

Warmia Olsztyn (ORZEL)
TsH Babilia (TSCHOOPER)
Wisła Kraków (SAWI)
Zagłębie Sosnowiec (KANION)
FC Liverpool (JAMES)
UNTS Warszawa (WESUL)
Wygrzewcy Ząbki (ARTI)
Stomil Olsztyn (GOODMAN)
FC Pikaczu (SZCZYGIEL)
Lech Poznań (KUBA81)

TERMINARZ:

I kolejka (9-10 luty)
Warmia - Babilia 0-0
Wisła - Zagłębie 0-0
Liverpool - UNTS 0-0
Wygrzewcy - Stomil 0-0
Pikaczu - Lech (przełożony)

II
Zagłębie - Warmia 2-0
UNTS - Wisła 0-0
Stomil - Liverpool 0-0
Lech - Wygrzewcy 0-3(walkower)
Babilia - Pikaczu 0-0

III 16-17luty
Liverpool - Zagłębie 4-0
Wygrzewcy - UNTS
Pikaczu - Stomil
Warmia - Lech 3-0
Wisła - Babilia

IV 18-22luty
Liverpool - Wygrzewcy
Zagłębie - UNTS
Wisła - Pikaczu
Stomil - Warmia
Babilia - Lech

V 23-24luty
UNTS - Stomil
Lech - Wisła
Warmia - Liverpool
Pikaczu - Zagłębie
Wygrzewcy - Babilia

VI
Warmia - Wygrzewcy
Babilia - Zagłębie
Liverpool - Lech
Wisła - Stomil
UNTS - Pikaczu

VII
Pikaczu - Warmia
Babilia - UNTS
Wisła - Liverpool
Stomil - Lech
Zagłębie - Wygrzewcy

VIII
Warmia - Wisła
Liverpool - Babilia
Lech - UNTS
Zagłębie - Stomil
Wygrzewcy - Pikaczu

IX
UNTS - Warmia
Babilia - Stomil
Wisła - Wygrzewcy
Pikaczu - Liverpool
Lech - Zagłębie

----------------------------------------------

#178950 17/02/2002 20:54
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
B]III kolejka II LIGA A
Liverpool (JAMES) - Zagłebie (KAnion)[/b]


Wynik
4:0
(10,65) : (1,65)
Noi nareszcie Liverpool zagrał tak jak wszyscy oczekiwali, bardzo skutecznie i Ja Prezes i trener w jednej osobie liczę na znaczny awans w TABELI

#178951 18/02/2002 00:12
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
Quote
Oryginalnie wysłał JAMES:
[qb]B]III kolejka II LIGA A
Liverpool (JAMES) - Zagłebie (KAnion)[/b]


Wynik
4:0
(10,65) : (1,65)
Noi nareszcie Liverpool zagrał tak jak wszyscy oczekiwali, bardzo skutecznie i Ja Prezes i trener w jednej osobie liczę na znaczny awans w TABELI[/qb]

Gratulacje dla druzyny Liverpoolu , ktora zagrala reweracyjnie w ataku , czego nie mozna powiedziec o zawodnikach z Sosnowca .Wynik 4:0 mowi sam za siebie . Prezes sosnowieckiej druzyny zapowiedzial wyciagniecie konsekwencji wobec zawodnikow .

pozdrawiam
kanion

#178952 18/02/2002 04:20
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
IIIkolejka

Warmia Olsztyn-Lech Poznań 3-0 walkowerem(brak strzałów) lub typami(SS 7,6) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

KOMENTARZE POMECZOWE: No cóż szkoda Lech Poznań boryka się z kłopotami oranizacyjnymi(brak czasu, dostępu do netu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) jak to polski klub dlatego śwetnie go rozumiemy. Jednak menager Kuba81 powinien liczyć się z wykluczeniem to już 3 mecz nierozegrany!!!

#178953 18/02/2002 12:32
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672
Witam,

Dla potwierdzenia ( w week nie mam dostepu do netu a liczylem ze Lech jeszcze zagra)
II kolejka
Lech-Wygrzewcy 0-3 (walkower)

III kolejka
Wygrzewcy-UNTS 1-0 (6,5-1,85)

Pzdr.

#178954 21/02/2002 13:22
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
IV kolejka

Zaglebie Sosnowiec - UNTS Warszawa 0 : 7 (2,7:15,5)

Sila strzalu Zaglebia moze sie jeszcze zmienic (jezeli Kanion poda typ za przelozony mecz).
Na razie policzone jest jako zwrot (kurs 1,00).

#178955 21/02/2002 14:21
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
...nie tylko siła strzału ....ale i wynik sie może zmienić... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Zakładając teoretycznie ze wybierze sobie mecz i postawi go o współczynniku > 13 ... to możesz to wsul jeszcze przegrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
..ja na twoim miejscu nie cieszyłbym sie jeszcze z 3pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#178956 21/02/2002 15:10
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Teoretycznie sawi masz racje, ale chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. To nie koszykowka ze na remis jest kurs 13, a STS nie przyjmuje zakladow na dokladny wynik. Sprawdzilem i maksymalny kurs
na pilke nozna w STS (do piatku) jest 8,7 na zwyciestwo Leixoes nad Braga w Pucharze Portugalii.

Poza tym brak jest rozstrzygniecia w regulaminie kwestii przelozonych spotkan. Kilka osob (w tym ja) proponowalo aby typ zastepczy nie odbiegal kursem od typu pierwotnego o 0,2-0,5.

#178957 21/02/2002 15:16
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
Quote
Oryginalnie wysłał wesul:
[qb]Teoretycznie sawi masz racje, ale chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. To nie koszykowka ze na remis jest kurs 13, a STS nie przyjmuje zakladow na dokladny wynik. Sprawdzilem i maksymalny kurs
na pilke nozna w STS (do piatku) jest 8,7 na zwyciestwo Leixoes nad Braga w Pucharze Portugalii.

Poza tym brak jest rozstrzygniecia w regulaminie kwestii przelozonych spotkan. Kilka osob (w tym ja) proponowalo aby typ zastepczy nie odbiegal kursem od typu pierwotnego o 0,2-0,5.[/qb]

Wesul, ale w Unibecie są mecze do obstawiania na dokładny winik!!!! i trafiając dokładny wynik meczu można zdobyć kurs nie 13 a nawet i 25 i 50 wiec wszystko jest jeszcze mozliwe, jak mówł niegdyś nasz znakomity trener, póki piłka w grze...

#178958 21/02/2002 15:23
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
UPS........ chyba popełniłem gafe...gramy przeciez tylko w STSie..... sorkiiiiii

#178959 21/02/2002 15:29
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672
sawi... fajnie ale my tu gramy tylko z oferty STS

Pzdr.

i powodzenia w wyszukiwaniu typu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

sts tez ma chybadokladny wynik ?? a moze sie myle .. prof ma czasami.

#178960 22/02/2002 03:21
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
IV kolejka

Mecz na szczycie
Liverpool(James)-Wygrzewcy(arti)
zakończony wynikiem 0(4,0) - 0(3,2)
Niestety podział punktów oznacza zmianę na fotelu lidera, który zajmie prawdopodobnie TSH BABILIA która otrzyma walkower

#178961 22/02/2002 05:12
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
Teoretycznie sawi masz racje, ale chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. To nie koszykowka ze na remis jest kurs 13, a STS nie przyjmuje zakladow na dokladny wynik. Sprawdzilem i maksymalny kurs
na pilke nozna w STS (do piatku) jest 8,7 na zwyciestwo Leixoes nad Braga w Pucharze Portugalii.

no i leixoes wygrało 3:1 o wskaźniku 8.7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Wiedzial i nie postawił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#178962 23/02/2002 12:15
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
Witam.
Podaje wynik meczu Wisła-FC Pikaczu 0:0 (4,5 : 0) meczu IV kolejki II ligi grA.

Mój bilans po IV kolejkach to 0zw 3remisy i 1 porażka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> i zaledwie 3pkt i 1 strzelona bramka,nie o takim początku rozgrywek marzyli kibice...ale nastepny mój mecz ma odbyc sie z Lechem ...i prawdopodobnie zdobęde pierwsze 3pkt...tyle tylko ze przy zielonym stoliku,gdyz druzyna z Poznania rozdaje jak narazie same walkowery!!!!!!!!

Pozdrawiam.

#178963 23/02/2002 20:25
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
Stomil Olsztyn-Warmia Olsztyn 0-0 (SS 3,4-5,0)
Przełożone mecz(dwa) potraktwałem jak zwrot czyli 1,0


proponouje darować se siłe strzału(w podawaniu i tabeli)

#178964 25/02/2002 00:34
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
Niestety(dla mnie) wynik brzmi:

V kolejka
Warmia Olsztyn-Liverpool 0-1

#178965 25/02/2002 00:38
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
a zapomniałem SS 4,8 - 6,0

#178966 25/02/2002 03:16
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
He he orzel naciągasz wyniki
orzel
Member
Member # 612
wysłano 24-02-2002 20:34
--------------------------------------------------------------------------------
Niestety(dla mnie) wynik brzmi:
V kolejka
Warmia Olsztyn-Liverpool 0-1


--------------------------------------------------------------------------------
Wiadomości: 130 &#0124; Miejscowość: olsztyn &#0124; Zarejestrowany: Sie 2001 &#0124; IP: Zalogowany

orzel
Member
Member # 612
wysłano 24-02-2002 20:38
--------------------------------------------------------------------------------
a zapomniałem SS 4,8 - 6,0
--------------------------------------------------------------------------------
Wiadomości: 130 &#0124; Miejscowość: olsztyn &#0124; Zarejestrowany: Sie 2001 &#0124; IP: Zalogowany



6.00 to nie jest 6.01 i w tym meczu nikt bramki nie zdobył,
WYNIK SPOTKANIA 0:0

:zobacz: stop

#178967 25/02/2002 14:02
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672
Witam,

wynik V kolejka

Wygrzewcy(arti)-TsH Babila(tschooper)0-4 (SS 2,2-10,7)

gospodarze skarceni za niefrasobliwosc w obronie i co wazniejsze nieskutecznosc w ataku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Pzdr.
0-4

#178968 25/02/2002 14:27
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
wynik V kolejka

Mecz Pikaczu - Zaglebie
SS 4,50 - 4,95
wynik 0:0
Pikaczu jak twierdza nie traci zadnej bramki, ale i nie strzela - antyfutbol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam kanion

Strona 1 z 5 1 2 3 4 5

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
1 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka), 2,059 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,816
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1