|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178 |
LINK DO TABELI II LIGI Ażeby wszystko było pod ręką http://strony.wp.pl/wp/wesul/mecz.pl/2a.html II LIGA GRUPA A:Warmia Olsztyn (ORZEL) TsH Babilia (TSCHOOPER) Wisła Kraków (SAWI) Zagłębie Sosnowiec (KANION) FC Liverpool (JAMES) UNTS Warszawa (WESUL) Wygrzewcy Ząbki (ARTI) Stomil Olsztyn (GOODMAN) FC Pikaczu (SZCZYGIEL) Lech Poznań (KUBA81) TERMINARZ:I kolejka (9-10 luty) Warmia - Babilia 0-0 Wisła - Zagłębie 0-0 Liverpool - UNTS 0-0 Wygrzewcy - Stomil 0-0 Pikaczu - Lech (przełożony) II Zagłębie - Warmia 2-0 UNTS - Wisła 0-0 Stomil - Liverpool 0-0 Lech - Wygrzewcy 0-3(walkower) Babilia - Pikaczu 0-0 III 16-17luty Liverpool - Zagłębie 4-0 Wygrzewcy - UNTS Pikaczu - Stomil Warmia - Lech 3-0 Wisła - Babilia IV 18-22luty Liverpool - Wygrzewcy Zagłębie - UNTS Wisła - Pikaczu Stomil - Warmia Babilia - Lech V 23-24luty UNTS - Stomil Lech - Wisła Warmia - Liverpool Pikaczu - Zagłębie Wygrzewcy - Babilia VI Warmia - Wygrzewcy Babilia - Zagłębie Liverpool - Lech Wisła - Stomil UNTS - Pikaczu VII Pikaczu - Warmia Babilia - UNTS Wisła - Liverpool Stomil - Lech Zagłębie - Wygrzewcy VIII Warmia - Wisła Liverpool - Babilia Lech - UNTS Zagłębie - Stomil Wygrzewcy - Pikaczu IX UNTS - Warmia Babilia - Stomil Wisła - Wygrzewcy Pikaczu - Liverpool Lech - Zagłębie ----------------------------------------------
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
B]III kolejka II LIGA A Liverpool (JAMES) - Zagłebie (KAnion)[/b]
Wynik 4:0 (10,65) : (1,65) Noi nareszcie Liverpool zagrał tak jak wszyscy oczekiwali, bardzo skutecznie i Ja Prezes i trener w jednej osobie liczę na znaczny awans w TABELI
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513 |
Oryginalnie wysłał JAMES: [qb]B]III kolejka II LIGA A Liverpool (JAMES) - Zagłebie (KAnion)[/b]
Wynik 4:0 (10,65) : (1,65) Noi nareszcie Liverpool zagrał tak jak wszyscy oczekiwali, bardzo skutecznie i Ja Prezes i trener w jednej osobie liczę na znaczny awans w TABELI[/qb] Gratulacje dla druzyny Liverpoolu , ktora zagrala reweracyjnie w ataku , czego nie mozna powiedziec o zawodnikach z Sosnowca .Wynik 4:0 mowi sam za siebie . Prezes sosnowieckiej druzyny zapowiedzial wyciagniecie konsekwencji wobec zawodnikow . pozdrawiam kanion
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178 |
IIIkolejka Warmia Olsztyn-Lech Poznań 3-0 walkowerem(brak strzałów) lub typami(SS 7,6) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
KOMENTARZE POMECZOWE: No cóż szkoda Lech Poznań boryka się z kłopotami oranizacyjnymi(brak czasu, dostępu do netu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) jak to polski klub dlatego śwetnie go rozumiemy. Jednak menager Kuba81 powinien liczyć się z wykluczeniem to już 3 mecz nierozegrany!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672 |
Witam,
Dla potwierdzenia ( w week nie mam dostepu do netu a liczylem ze Lech jeszcze zagra) II kolejka Lech-Wygrzewcy 0-3 (walkower)
III kolejka Wygrzewcy-UNTS 1-0 (6,5-1,85)
Pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
IV kolejka
Zaglebie Sosnowiec - UNTS Warszawa 0 : 7 (2,7:15,5)
Sila strzalu Zaglebia moze sie jeszcze zmienic (jezeli Kanion poda typ za przelozony mecz). Na razie policzone jest jako zwrot (kurs 1,00).
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430 |
...nie tylko siła strzału ....ale i wynik sie może zmienić... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Zakładając teoretycznie ze wybierze sobie mecz i postawi go o współczynniku > 13 ... to możesz to wsul jeszcze przegrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ..ja na twoim miejscu nie cieszyłbym sie jeszcze z 3pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
Teoretycznie sawi masz racje, ale chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. To nie koszykowka ze na remis jest kurs 13, a STS nie przyjmuje zakladow na dokladny wynik. Sprawdzilem i maksymalny kurs na pilke nozna w STS (do piatku) jest 8,7 na zwyciestwo Leixoes nad Braga w Pucharze Portugalii. Poza tym brak jest rozstrzygniecia w regulaminie kwestii przelozonych spotkan. Kilka osob (w tym ja) proponowalo aby typ zastepczy nie odbiegal kursem od typu pierwotnego o 0,2-0,5.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430 |
Oryginalnie wysłał wesul: [qb]Teoretycznie sawi masz racje, ale chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. To nie koszykowka ze na remis jest kurs 13, a STS nie przyjmuje zakladow na dokladny wynik. Sprawdzilem i maksymalny kurs na pilke nozna w STS (do piatku) jest 8,7 na zwyciestwo Leixoes nad Braga w Pucharze Portugalii. Poza tym brak jest rozstrzygniecia w regulaminie kwestii przelozonych spotkan. Kilka osob (w tym ja) proponowalo aby typ zastepczy nie odbiegal kursem od typu pierwotnego o 0,2-0,5.[/qb] Wesul, ale w Unibecie są mecze do obstawiania na dokładny winik!!!! i trafiając dokładny wynik meczu można zdobyć kurs nie 13 a nawet i 25 i 50 wiec wszystko jest jeszcze mozliwe, jak mówł niegdyś nasz znakomity trener, póki piłka w grze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430 |
UPS........ chyba popełniłem gafe...gramy przeciez tylko w STSie..... sorkiiiiii
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672 |
sawi... fajnie ale my tu gramy tylko z oferty STS
Pzdr.
i powodzenia w wyszukiwaniu typu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
sts tez ma chybadokladny wynik ?? a moze sie myle .. prof ma czasami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
IV kolejka
Mecz na szczycie Liverpool(James)-Wygrzewcy(arti) zakończony wynikiem 0(4,0) - 0(3,2) Niestety podział punktów oznacza zmianę na fotelu lidera, który zajmie prawdopodobnie TSH BABILIA która otrzyma walkower
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
Teoretycznie sawi masz racje, ale chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. To nie koszykowka ze na remis jest kurs 13, a STS nie przyjmuje zakladow na dokladny wynik. Sprawdzilem i maksymalny kurs na pilke nozna w STS (do piatku) jest 8,7 na zwyciestwo Leixoes nad Braga w Pucharze Portugalii.
no i leixoes wygrało 3:1 o wskaźniku 8.7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wiedzial i nie postawił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430 |
Witam. Podaje wynik meczu Wisła-FC Pikaczu 0:0 (4,5 : 0) meczu IV kolejki II ligi grA.
Mój bilans po IV kolejkach to 0zw 3remisy i 1 porażka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> i zaledwie 3pkt i 1 strzelona bramka,nie o takim początku rozgrywek marzyli kibice...ale nastepny mój mecz ma odbyc sie z Lechem ...i prawdopodobnie zdobęde pierwsze 3pkt...tyle tylko ze przy zielonym stoliku,gdyz druzyna z Poznania rozdaje jak narazie same walkowery!!!!!!!!
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178 |
Stomil Olsztyn-Warmia Olsztyn 0-0 (SS 3,4-5,0) Przełożone mecz(dwa) potraktwałem jak zwrot czyli 1,0
proponouje darować se siłe strzału(w podawaniu i tabeli)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178 |
Niestety(dla mnie) wynik brzmi:
V kolejka Warmia Olsztyn-Liverpool 0-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178 |
a zapomniałem SS 4,8 - 6,0
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
He he orzel naciągasz wyniki orzel Member Member # 612 wysłano 24-02-2002 20:34 -------------------------------------------------------------------------------- Niestety(dla mnie) wynik brzmi: V kolejka Warmia Olsztyn-Liverpool 0-1 -------------------------------------------------------------------------------- Wiadomości: 130 | Miejscowość: olsztyn | Zarejestrowany: Sie 2001 | IP: Zalogowany orzel Member Member # 612 wysłano 24-02-2002 20:38 -------------------------------------------------------------------------------- a zapomniałem SS 4,8 - 6,0 -------------------------------------------------------------------------------- Wiadomości: 130 | Miejscowość: olsztyn | Zarejestrowany: Sie 2001 | IP: Zalogowany 6.00 to nie jest 6.01 i w tym meczu nikt bramki nie zdobył, WYNIK SPOTKANIA 0:0 :zobacz: 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672 |
Witam,
wynik V kolejka
Wygrzewcy(arti)-TsH Babila(tschooper)0-4 (SS 2,2-10,7)
gospodarze skarceni za niefrasobliwosc w obronie i co wazniejsze nieskutecznosc w ataku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Pzdr. 0-4
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326 |
wynik V kolejka
Mecz Pikaczu - Zaglebie SS 4,50 - 4,95 wynik 0:0 Pikaczu jak twierdza nie traci zadnej bramki, ale i nie strzela - antyfutbol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam kanion
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|