Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 5 1 2 3 4 5
#178969 25/02/2002 14:28
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
He he orzel naciągasz wyniki

No tak błąd w obliczeniach. Czyli nie jest aż tak tragicznie bo wynik brzmi:

Warmia Olsztyn-Liverpool 0-0 (SS4,8-6,0)

i szczęśliwy remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#178970 25/02/2002 21:17
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
V kolejka

UNTS Warszawa - Stomil Olsztyn 2:2 (8,50:8,00)

#178971 26/02/2002 01:39
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
A Smoq34 to zawsze wsadzi łeb nie tam gdzie trzeba! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#178972 28/02/2002 14:12
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672
Witam,

VI kolejka

Warmia Olsztyn-Wygrzewcy Ząbki 2 - 0 (SS 8,0-5,3)

Gospodarze okazali sie malo goscinni. Murawa okazala sie bardziej blotnista niz wygladalo to w zapowiedziach przedmeczowych... nieprzywykli do takich warunkow napatnicy z Półwyspu Iberyjskiego mowiac delikatnie ... dali ciala.
Nie pozostaje mi nic innego jak udzielic ostrej reprymendy zawodnikom i zmobilizowac ich do kolejnego meczu i przerwac pasmo 2 porazek z rzedu.

Pzdr.

#178973 28/02/2002 14:26
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
Witam .
W meczu Wisła-Stomil 0 (słownie zero) : xx ??? wszak goscie z Olsztyna sie jak narazie nie ujawnili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
...i gdyby nie udało sie stomilowcom dotrzec ....bedzie walk-over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , ale mam nadzije ze jednak sie pojawią

#178974 02/03/2002 04:25
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
No i moje rekordowe zwyciestwo (7-0) odeszlo do historii. Chociaz UNTS ciagle ja tworzy; niestety tym razem jako druzyna, ktora doznala najdotkliwszej porazki. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

VI kolejka
UNTS Warszawa - FC Pikaczu 0:8 (6,0:16,8) [Linked Image]

Gratulacje dla POKEMONOW

--------------------------------------------------
[Linked Image]
[Linked Image]
[Linked Image]

#178975 02/03/2002 14:05
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
W związku z tym że mój przeciwnik się nie pojawił
to w meczu walkower Liverpool - Lech 3:0 (10.0):(0)

#178976 02/03/2002 17:41
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
Witaj

Mecz Wisła - Stomil 0:0

Mój kolejny piąty remis może mi się uda do końca remisować - jakieś fatum czy co:)))

Pozdrawiam
Goodman

#178977 03/03/2002 14:53
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
Goodman ty sie ciesz z remisu bo ja w 6 kolejkach nie straciłem żadnej bramki a w VII przeciwnik zaaplikował mi aż 6 brameczek i nie mam szansy nawet na remis, ale pocieszam sie ze możliwy będzie wynik 6:5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#178978 03/03/2002 23:37
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
Witam

VII kolejka

Zaglebie Sosnowiec - Wygrzewcy Ząbki 1:0

Sila strzalu 6.50 - 3.70

pozdrawiam
kanion

#178979 04/03/2002 01:52
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
VII kolejka

WISŁA-LIVERPOOL 6:2 (14,7):(7,95)

Pierwsza porażka w tym sezonie i pierwsze bramki stracone w tym sezonie , ale dlaczego od razu aż 6? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Swoją drogą mecz bardzo obfitował w bramki. Jak na razie mecz sezonu w II lidze A

#178980 04/03/2002 11:04
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
Witam Jams <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Wkońcu druzyna Wisły potwierdziła swoje aspiracje do awansu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Przykro mi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ze akurat na Ciebie wypadło,ale dopiero ta kolejka odblokowała moich piłkarzy gdyż wczesniej razlili nieskutecznością .
Zgadzam sie iż był to mecz sezonu jak narazie w IIlidze grA.
pozdr.

#178981 04/03/2002 18:14
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
VII kolejka

Babilia - UNTS 0:0 (3,0:3,2)

#178982 04/03/2002 18:14
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
VII kolejka

Babilia - UNTS 0:0 (3,0:3,2)

#178983 04/03/2002 18:20
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
VII Kolejka
FC Pikaczu - Warmia
wynik 1:0
SS 6,20 : 5,05

orzel potwierdz wyniki
pozdrawiam

#178984 04/03/2002 23:45
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
VII Kolejka

Stomil Olsztyn - Lech Poznań 3:0 (Walkower)

Tak jak się spodziewano drużyna gości nie dotarła na spotkanie.

Pozdrawiam
Goodman

#178985 07/03/2002 13:10
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
8 kolejka
Warmia Olsztyn-Wisła Kraków 1-0

#178986 09/03/2002 05:19
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
VIII kolejka
Lech Poznan - UNTS Warszawa 0:3 (walkower)

Tak jak podejrzewalem, menager przebywajacy w wiezieniu nie mogl wystawic skladu. Niestety potwierdzily sie zarzuty o defraudacji pieniedzy z klubowej kasy.
Firmy bukmacherskie przyjmuja zaklady czy Lech w tegorocznych rozgrywkach wystapi choc raz. Kursy: Tak - 20,0; Nie - 1,15.

#178987 09/03/2002 12:44
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
8 kolejka

LIVERPOOL - TsH Babilia 4:2

no i jeszcze browara wygrałem

#178988 09/03/2002 23:02
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
VIII kolejka
Wygrzewcy-FC Pikaczu 0:0

Strona 2 z 5 1 2 3 4 5

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, forty, ANZELMO, Sensei, rymoholik, alfa, $-man, bukma, burbon), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,704
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1