|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178 |
He he orzel naciągasz wyniki
No tak błąd w obliczeniach. Czyli nie jest aż tak tragicznie bo wynik brzmi:
Warmia Olsztyn-Liverpool 0-0 (SS4,8-6,0)
i szczęśliwy remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
V kolejka
UNTS Warszawa - Stomil Olsztyn 2:2 (8,50:8,00)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
A Smoq34 to zawsze wsadzi łeb nie tam gdzie trzeba! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672 |
Witam,
VI kolejka
Warmia Olsztyn-Wygrzewcy Ząbki 2 - 0 (SS 8,0-5,3)
Gospodarze okazali sie malo goscinni. Murawa okazala sie bardziej blotnista niz wygladalo to w zapowiedziach przedmeczowych... nieprzywykli do takich warunkow napatnicy z Półwyspu Iberyjskiego mowiac delikatnie ... dali ciala. Nie pozostaje mi nic innego jak udzielic ostrej reprymendy zawodnikom i zmobilizowac ich do kolejnego meczu i przerwac pasmo 2 porazek z rzedu.
Pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430 |
Witam . W meczu Wisła-Stomil 0 (słownie zero) : xx ??? wszak goscie z Olsztyna sie jak narazie nie ujawnili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ...i gdyby nie udało sie stomilowcom dotrzec ....bedzie walk-over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , ale mam nadzije ze jednak sie pojawią
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
No i moje rekordowe zwyciestwo (7-0) odeszlo do historii. Chociaz UNTS ciagle ja tworzy; niestety tym razem jako druzyna, ktora doznala najdotkliwszej porazki. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> VI kolejka UNTS Warszawa - FC Pikaczu 0:8 (6,0:16,8) [ Linked Image] Gratulacje dla POKEMONOW -------------------------------------------------- [ Linked Image] [ Linked Image] [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
W związku z tym że mój przeciwnik się nie pojawił to w meczu walkower Liverpool - Lech 3:0 (10.0):(0)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550 |
Witaj
Mecz Wisła - Stomil 0:0
Mój kolejny piąty remis może mi się uda do końca remisować - jakieś fatum czy co:)))
Pozdrawiam Goodman
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
Goodman ty sie ciesz z remisu bo ja w 6 kolejkach nie straciłem żadnej bramki a w VII przeciwnik zaaplikował mi aż 6 brameczek i nie mam szansy nawet na remis, ale pocieszam sie ze możliwy będzie wynik 6:5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513 |
Witam
VII kolejka
Zaglebie Sosnowiec - Wygrzewcy Ząbki 1:0
Sila strzalu 6.50 - 3.70
pozdrawiam kanion
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
VII kolejka
WISŁA-LIVERPOOL 6:2 (14,7):(7,95)
Pierwsza porażka w tym sezonie i pierwsze bramki stracone w tym sezonie , ale dlaczego od razu aż 6? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
Swoją drogą mecz bardzo obfitował w bramki. Jak na razie mecz sezonu w II lidze A
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430 |
Witam Jams <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wkońcu druzyna Wisły potwierdziła swoje aspiracje do awansu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Przykro mi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ze akurat na Ciebie wypadło,ale dopiero ta kolejka odblokowała moich piłkarzy gdyż wczesniej razlili nieskutecznością . Zgadzam sie iż był to mecz sezonu jak narazie w IIlidze grA. pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
VII kolejka
Babilia - UNTS 0:0 (3,0:3,2)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
VII kolejka
Babilia - UNTS 0:0 (3,0:3,2)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326 |
VII Kolejka FC Pikaczu - Warmia wynik 1:0 SS 6,20 : 5,05
orzel potwierdz wyniki pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550 |
VII Kolejka
Stomil Olsztyn - Lech Poznań 3:0 (Walkower)
Tak jak się spodziewano drużyna gości nie dotarła na spotkanie.
Pozdrawiam Goodman
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178 |
8 kolejka Warmia Olsztyn-Wisła Kraków 1-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
VIII kolejka Lech Poznan - UNTS Warszawa 0:3 (walkower)
Tak jak podejrzewalem, menager przebywajacy w wiezieniu nie mogl wystawic skladu. Niestety potwierdzily sie zarzuty o defraudacji pieniedzy z klubowej kasy. Firmy bukmacherskie przyjmuja zaklady czy Lech w tegorocznych rozgrywkach wystapi choc raz. Kursy: Tak - 20,0; Nie - 1,15.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
8 kolejka
LIVERPOOL - TsH Babilia 4:2
no i jeszcze browara wygrałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326 |
VIII kolejka Wygrzewcy-FC Pikaczu 0:0
|
|
|
Link skopiowany do schowka