|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550 |
Witam
Pojedynek:
Zagłębie - Stomil 1:2
Drugie z rzędu zwycięstwo oponiarzy ciekawie sie zapowiada:))
Pozdrawiam Goodman
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
9 kolejka
FC Pikaczu - Liverpool 0:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
IX
UNTS Warszawa - Warmia Olsztyn 0:0 (4,95:4,2)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430 |
Wynik IX kolejki 2ligi grA Wisła (sawi) - Wygrzewcy (arti) 0:0 <0 - 4,8>
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513 |
Lech - Zaglebie Sosnowiec 0:3 walkower
Pilkarze Lecha nie wyszli na boisko z powodu zaleglosci finansowych .
pozdrawiam kanion
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
kolejka IX tsh babilia - stomil 0:0
Mecz stał na bardzo niskim poziomie... i prawdobodobnie w drużynie TsH Babilia nastąpią zmiany kadrowe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
Mecz X kolejki
UNTS - Liverpool 0:3 (5,9): (9,35)
No i wielki Liverpool pokazał ze remis 0:0 w pierwszej rundzie to był wypadek przy pracy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Bardzo cenne wyjazdowe zwyciestwo, które zawdzięczam m.in. Jagielonni której sam osobiście kibicowałem na meczu aby w koncu wygrała i zaczęła marsz w górę Tabeli i udało się
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
Niestety w meczu X kolejki II ligi A UNTS przegral u siebie z Liverpool'em 0:3. Gratuluje James.
Pograzyla mnie druzyna Interu, ktora grajac ponad 30 min z przeawaga jednego zawodnika nie potrafila utrzymac prowadzenia. Gdyby ten mecz zakonczyl sie zwyciestwem Interu UNTS wygralby 2:1.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
po dramatycznej końcówce i przychylności głównego sędziego mecz X kolejki II ligi A zakończył sie minimalnym zwyciestwem gospodarzy: TsH Babilia - Warmia 1:0
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326 |
X kolejka Lech - Pikaczu 0:0 witamy druzyne Lecha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513 |
X kolejka
Zaglebie - Wisła 0:0
pozdrawiam kanion
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672 |
Witam,
remisow ciag dalszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
X kolejka STOMIL-WYGRZEWCY 0-0 (SS 4,00-0,00)
pobilem chyba rekord ... zadnego typu nie trafilem hehehe
Pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672 |
no i XI kolejka
WYGRZEWCY-LECH 1-0 (SS 6,35-5,7)
chlopaki sie zmobilizowali po tragicznej grze w ataku w poprzedniej kolejce i wymeczyli te 1-0
Pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326 |
XI kolejka Pikaczu - Babilia 1:0 (6,85 - 6,00)
Nie podalem 6-tego typu, ale mam nadzieje ze nie dyskwalifikuje to mojej druzyny. Zwykla pomylka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
XI kolejka
Wisła - UNTS 0:0 (3,8:4,6)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178 |
IX kolejka
Warmia Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec 2-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550 |
Witam
Więc tak zmiana napadu drużyny wyszła mi na dobre i ograłem wielki Liverpool cóż za sensacja a kurs był w granicach 13,00.
Liverpool - Stomil 0:7
Pozdrawiam Goodman
P.S. Sorki James ze akurat na ciebie trafiła forma napastników.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
XI kolejka UNTS - Wygrzewcy
Na razie jest 1:0, ale moge strzelic jeszcze kilka bramek.
Takiego farta (ja)/pecha (arti) chyba jeszcze nikt nie mial w tym konkursie:
19/03/02 1)55 20:45 Sheff Utd.-Millwall 2 @2,70 (do 88 min bylo 1:2 - bramki dla Sheffield w 88 i 90 min i 3:2) 3)56 20:45 Stockport-Manch. City 2 @1,40 (Manchester do 85 min prowadzil 1:0 i gral w 10 - bramki dla Stockport w 85 i 90 min)
Wspolczuje. Jedyne co ci pozostalo to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: , <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: i jeszcze raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672 |
Witam,
taaa tylko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: grrr sakoda tylko ze w realu tez to gralem
Pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
Oryginalnie wysłał Goodman: [qb]Witam
Więc tak zmiana napadu drużyny wyszła mi na dobre i ograłem wielki Liverpool cóż za sensacja a kurs był w granicach 13,00.
Liverpool - Stomil 0:7
Pozdrawiam Goodman
P.S. Sorki James ze akurat na ciebie trafiła forma napastników.[/qb] Gratuluje Goodman byłes w tej kolejce rewelacyjny i nie do pokonania. kurs był ponad 15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> na moje nieszczęscie
|
|
|
Link skopiowany do schowka