Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 5 1 2 3 4 5
#179029 06/04/2002 05:55
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
XVI kolejka

Wygrzewcy - Zagłębie Sosnowiec 0;0

pozdrawiam
kanion

#179030 06/04/2002 20:17
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
Witam

Lech - Stomil 0:0

Pozdrawiam
Goodman

#179031 06/04/2002 20:46
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
kolejka XVI

UNTS - Babilia 0:0 (4,20:5,35)

#179032 07/04/2002 17:29
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
XVI kolejka

Liverpool-WISŁA
szczęsliwy remis 0:0
myslałem ze bedzie gorzej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#179033 08/04/2002 01:43
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
XVII kolejka

UNTS - Lech 0:0

#179034 08/04/2002 02:46
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
16 kolejka
Warmia-Pikaczu 1-0

17kolejka
Wisła-Warmia 0-0

#179035 08/04/2002 20:52
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
Witam

XVII kolejka

Stomil - Zagłębie Sosnowiec 0:3 walkower
(przeciwnik nie podal typow) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

pozdrawiam
kanion

#179036 12/04/2002 19:28
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
Ej podajcie wyniki 17 kolejki i 18 pozniej też jak grać to do końca !!!

#179037 12/04/2002 22:01
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
XVII kolejka
Pikaczu - Wygrzewcy 0:0

XVIII kolejka
Liverpool - Pikaczu 0:0

#179038 13/04/2002 00:08
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
18kolejka

Warmia Olsztyn-UNTS Warszawa 1-0

Jak sie nie myle to chyba upragniony awans do Iligi jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#179039 13/04/2002 02:33
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Mecz TsH Babilia - Liverpool 0-1

Niestety kolejna porażka... zmiana trenera nic nie dala... tym meczem definitywnie stracilem szanse na awans do wyzszej klasy rozgrywek.
Gratuluje James... jestes bliski awansu
POZDRAWIAM

#179040 13/04/2002 04:59
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
Witam

Zagłebie Sosnowiec - Lech Poznan 3:0

Witamy w I lidze zespol z Sosnowca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

dziekuje wszystkim za gre i za emocje .

pozdrawiam
kanion

#179041 13/04/2002 13:10
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Wygrzewcy - Wisła 0 : 0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

..niestety ten remis jest moją porażką ... I liga mi odpłynęła!!!!!

#179042 13/04/2002 17:14
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
Quote
Oryginalnie wysłał tschooper:
[qb]Mecz TsH Babilia - Liverpool 0-1

Niestety kolejna porażka... zmiana trenera nic nie dala... tym meczem definitywnie stracilem szanse na awans do wyzszej klasy rozgrywek.
Gratuluje James... jestes bliski awansu
POZDRAWIAM[/qb]
Sorry James ale niestety tu jest remis i przez to niestety nie awansowałeś - pech zabrakło 0,01pkt

TsH Babilia-Liverpool(SS=6,0) 0-0

#179043 13/04/2002 19:23
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
Quote
Oryginalnie wysłał orzel:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał tschooper:
[qb]Mecz TsH Babilia - Liverpool 0-1

Niestety kolejna porażka... zmiana trenera nic nie dala... tym meczem definitywnie stracilem szanse na awans do wyzszej klasy rozgrywek.
Gratuluje James... jestes bliski awansu
POZDRAWIAM[/qb]
Sorry James ale niestety tu jest remis i przez to niestety nie awansowałeś - pech zabrakło 0,01pkt

TsH Babilia-Liverpool(SS=6,0) 0-0[/qb]
Oczywiscie masz racje orzeł w 17 kolejce Tsh Babilia - Liverpool był wynik 0:0. Ja strzeliłem kurs 6,00 a mój przeciwnik widocznie jak podawał wynik myślał ze juz starcił bramke.
Gratuluje ci awansu chociaz mi niewiele brakowało

#179044 16/04/2002 21:25
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
stomil - babilia 0-0

Strona 5 z 5 1 2 3 4 5

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, $-man, JelineK, Sensei, alfa, forty), 1,524 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,716
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1