|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513 |
XVI kolejka
Wygrzewcy - Zagłębie Sosnowiec 0;0
pozdrawiam kanion
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550 |
Witam
Lech - Stomil 0:0
Pozdrawiam Goodman
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
kolejka XVI
UNTS - Babilia 0:0 (4,20:5,35)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
XVI kolejka
Liverpool-WISŁA szczęsliwy remis 0:0 myslałem ze bedzie gorzej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
XVII kolejka
UNTS - Lech 0:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178 |
16 kolejka Warmia-Pikaczu 1-0
17kolejka Wisła-Warmia 0-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513 |
Witam
XVII kolejka
Stomil - Zagłębie Sosnowiec 0:3 walkower (przeciwnik nie podal typow) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
pozdrawiam kanion
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178 |
Ej podajcie wyniki 17 kolejki i 18 pozniej też jak grać to do końca !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326 |
XVII kolejka Pikaczu - Wygrzewcy 0:0
XVIII kolejka Liverpool - Pikaczu 0:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178 |
18kolejka
Warmia Olsztyn-UNTS Warszawa 1-0
Jak sie nie myle to chyba upragniony awans do Iligi jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Mecz TsH Babilia - Liverpool 0-1
Niestety kolejna porażka... zmiana trenera nic nie dala... tym meczem definitywnie stracilem szanse na awans do wyzszej klasy rozgrywek. Gratuluje James... jestes bliski awansu POZDRAWIAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513 |
Witam
Zagłebie Sosnowiec - Lech Poznan 3:0
Witamy w I lidze zespol z Sosnowca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
dziekuje wszystkim za gre i za emocje .
pozdrawiam kanion
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430 |
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Wygrzewcy - Wisła 0 : 0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
..niestety ten remis jest moją porażką ... I liga mi odpłynęła!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178 |
Oryginalnie wysłał tschooper: [qb]Mecz TsH Babilia - Liverpool 0-1
Niestety kolejna porażka... zmiana trenera nic nie dala... tym meczem definitywnie stracilem szanse na awans do wyzszej klasy rozgrywek. Gratuluje James... jestes bliski awansu POZDRAWIAM[/qb] Sorry James ale niestety tu jest remis i przez to niestety nie awansowałeś - pech zabrakło 0,01pkt TsH Babilia-Liverpool(SS=6,0) 0-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
Oryginalnie wysłał orzel: [qb] Oryginalnie wysłał tschooper: [qb]Mecz TsH Babilia - Liverpool 0-1
Niestety kolejna porażka... zmiana trenera nic nie dala... tym meczem definitywnie stracilem szanse na awans do wyzszej klasy rozgrywek. Gratuluje James... jestes bliski awansu POZDRAWIAM[/qb] Sorry James ale niestety tu jest remis i przez to niestety nie awansowałeś - pech zabrakło 0,01pkt TsH Babilia-Liverpool(SS=6,0) 0-0[/qb] Oczywiscie masz racje orzeł w 17 kolejce Tsh Babilia - Liverpool był wynik 0:0. Ja strzeliłem kurs 6,00 a mój przeciwnik widocznie jak podawał wynik myślał ze juz starcił bramke. Gratuluje ci awansu chociaz mi niewiele brakowało
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
Link skopiowany do schowka