|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Dlugo bede czekal na uwolneinie kwoty bonusa , wlasnei im wyslalem skan dowodu osobistego ile bede czekal na uwolnienie kwoty bonusa ? Ja wysłałem skan wieczorem i na drugi dzień przed południem miałem już uwolniony bonus.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 551
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2007
Posty: 551 |
panowie nie zebym wracal czy sie czepial ale troche ten system jednak jest wadliwy z tym uwalnianiem bonusa przed chwila zagralem po kursie 1.07 !!  i rzyjelo jako obrot. to chore bo potem zapomina sie ile sie gralo i jakie kupony i mozna stracic przez to. A przeciez nie zakazuja grac przed wyplata za bonus po mniejszych kursach, tylko informuja aby wyplacic bonus powyzej kursu 2.00. Wiec powinni to dopracowac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
Nie no jak widze te wasze wypowiedzi typu Vita toi mi sie nasuwa tylko jedno ludzie idzcie sie leczyc!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 551
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2007
Posty: 551 |
Nie no jak widze te wasze wypowiedzi typu Vita toi mi sie nasuwa tylko jedno ludzie idzcie sie leczyc!!!! co ci sie nie podoba co ??? chyba ze jestes malo inteligenty ze nie rozumiesz o co mi chodzi. To ci wytlumacze. Patrz grasz nie po kursach odpowiednich w regulaminie 3 po 500 zl a prawidlowo kolejne 3.zadowolony bo system informuje cie ze mozesz wyplacic kase zlecasz a za chwile dostajesz meila ze nie przestrzegales regulaminu i wszystkie wygrane pochodzace z bonusa zostaja anulowane.kumasz baze??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 551
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2007
Posty: 551 |
Dlugo bede czekal na uwolneinie kwoty bonusa , wlasnei im wyslalem skan dowodu osobistego ile bede czekal na uwolnienie kwoty bonusa ? za to twoj post jest adekwatny do tematu. i jakos nikt nie zwraca na to uwagi.ale jak ja poroszualem ta kwestie to sie sepy na mnie rzucily 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
W bardziej znanych ligach(czyt. Premiership itp.), problem limitów chyba mało kogo dotyczy. Faktycznie, na to pozwalają zagrać jakieś 100-150 euro. Jeżeli weźmiemy jeszcze pod uwagę, że traderzy prawie zawsze akcepują wnioski o dodatkową stawkę, jedynie czasem obniżając kurs to prezentuje się to całkiem dobrze. Moje doświadczenia są zgoła inne. Przez półtora roku ani jednego zakładu mi nie wzięli. Po każdym zagraniu za to obniżali kurs. Dziś był ten pierwszy raz. Zagrałem coś za niewielką kwotę i standardowo odrzucili ale po obniżeniu spróbowałem jeszcze raz i wzięli (obniżając oczywiście po raz kolejny). A w grze było magiczne kilkadziesiąt euro  To zdecydowanie najbardziej bojaźliwy buk. Boją się panicznie własnego cienia. Czasem wystarczy 30 euro żeby zupełnie im odwrócić kursy, 100 żeby wycofać mecz. A przy 200 trader dostaje napadu lęku i chowa się pod biurko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
ZoRro czy aby napewno wpisałeś się w temacie w którym chciałeś? bo jeśli piszesz o Bet365 to ja już nic nie wiem nt buków ..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
W bardziej znanych ligach(czyt. Premiership itp.), problem limitów chyba mało kogo dotyczy. Faktycznie, na to pozwalają zagrać jakieś 100-150 euro. Jeżeli weźmiemy jeszcze pod uwagę, że traderzy prawie zawsze akcepują wnioski o dodatkową stawkę, jedynie czasem obniżając kurs to prezentuje się to całkiem dobrze. Moje doświadczenia są zgoła inne. Przez półtora roku ani jednego zakładu mi nie wzięli. Po każdym zagraniu za to obniżali kurs. Dziś był ten pierwszy raz. Zagrałem coś za niewielką kwotę i standardowo odrzucili ale po obniżeniu spróbowałem jeszcze raz i wzięli (obniżając oczywiście po raz kolejny). A w grze było magiczne kilkadziesiąt euro  To zdecydowanie najbardziej bojaźliwy buk. Boją się panicznie własnego cienia. Czasem wystarczy 30 euro żeby zupełnie im odwrócić kursy, 100 żeby wycofać mecz. A przy 200 trader dostaje napadu lęku i chowa się pod biurko. Zorro bardzo dziwne to co mowisz bo ja dzis mialem w Ulebie kurs 4,58 z 3meczy ULEB CUP i zapewniam cie ze gralem dosc pokaznie i przyjelo bez problemu....
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Po prostu jest indywidualne podejscie jak ktos wygrywa konto wpada im w oko i poprawiaja kursy/wycofuja/limituja indywidualnie - dlatego dobrze miec w zapasie kilka kont na kogos innego zeby przekonac sie wlasnorecznie czy tam co nie kombinuja - jak zadzwonisz i zapytasz czy wszyscy maja tak samo to sklamia ze 'tak' - tylko kilka kont innej metody na te mendy poki co nie ma
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
No teraz to to sie trzyma kupy Lord Devastor bo ja dopeiro wczoraj otworzylem u nich konto wiec limitow nie mam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
no to praktyczna rada na poczatek: - zaloz sobie drugie konto na kogos ewentualnie jakiegos logina od znajomego co bys nie musial(a) kumpla meczyc za kazdym razem z pytaniem 'czy ty tez masz taki niski limit' tylko poprostu loguj sie na to drugie konto jak podejrzewasz ze z twoim jest cos nie tak i sprawdzaj - oni nigdy nie poinformuja ze maja cie na oku i masz limit indywidualny
Probuje walczysc z tym dziadostwem (indywidualne limitowanie oparte na subiektywnych podstawach, nie tylko w bet365) ale troche to napewno potrwa i nie wiem jak sie skonczy ale przyloze sie i poinformuje w swoim czasie o wynikach
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
Qrwa nastepny mądry  wez gosciu nie pisz takich rzeczy publicznie potem pelno kombinatorów przez takich jak ty, zachowaj takie informacje dla siebie a nie peplasz japą jak obłakany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
brawo Lord!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
Chlopaki ale takei rzeczy to chyba kazdy wie.... wiec nie ma o co robic szumu ale faktyczneio Lord nie potrzebnie to pisales:P
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
wiadome ze nie chodzi o tym ze to sie wie..tylko fakt ze jeden z drugim musza sobie popierdzielic na forum jacy to oni pomyslowi sa (czyt. kretacze) zenada
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Kombinuje i gra nieczysto to buk zachowujac sie w opisany powyzej sposob - o niczym innym niz uczciwa gra (czyli tego co buk sam wystawia za kwote za jaka sam pozwala - ale zeby wszystkim po rowno) nie marze Wiecej na ten temat : https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=1716289&page=1#Post1716289Nie rozumiem takiego panowie podejscia jak 'cicho bądź' o kretactwach trzeba mowic glosno i ostrzegac ludzi przed takimi firmami - ja wiem ze w metnej wodzie lepiej biora ale dlaczego nie ma byc tak ze zasady sa jasne przejrzyste i obiektywne a nie jak na stadionie X lecia? Mamy demokracje i wolny rynek podobno co nie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
ZoRro czy aby napewno wpisałeś się w temacie w którym chciałeś? bo jeśli piszesz o Bet365 to ja już nic nie wiem nt buków .. Tematu nie pomyliłem. Limity jednocyfrowe (na większość rzeczy) w bet365 dostaje się dosyć szybko. A "traderzy" zachowują się tak jak opisałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
Dobra to siedz sobie w tamtym temacie i tam wymyslaj co zrobic zeby wielkie korporacje buków zniosły limity dla indywidualnych graczy, a nie kombinuj i nie rozgłaszaj tego gdzie sie da, bo niedlugo bedziesz musial zalozyc temat "Co zrobić zeby móc sobie po prostu spokojnie pograć", nie odpisuj - skumaj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 399
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 399 |
moglby ktos mnie pokierowac jak wplacic kase do bet365? bo mam problem depozyt>moneybookers i co dalej? bo nic sie nei dzieje
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
otwiera sie okienko w ktorym wpisujesz kwote depozytu oraz swoje haslo, a nastepnie klikasz zatwierdz na samym dole w prawym rogu
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|