Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 15 1 2 10 11 12 13 14 15
krycha84 #1793713 20/11/2007 08:34
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by krycha84
Dlugo bede czekal na uwolneinie kwoty bonusa , wlasnei im wyslalem skan dowodu osobistego ile bede czekal na uwolnienie kwoty bonusa ?

Ja wysłałem skan wieczorem i na drugi dzień przed południem miałem już uwolniony bonus.

Bonus: Unibet
krycha84 #1795127 21/11/2007 02:48
Dołączył: Oct 2007
Posty: 551
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 551
panowie nie zebym wracal czy sie czepial ale troche ten system jednak jest wadliwy z tym uwalnianiem bonusa przed chwila zagralem po kursie 1.07 !! laugh i rzyjelo jako obrot. to chore bo potem zapomina sie ile sie gralo i jakie kupony i mozna stracic przez to. A przeciez nie zakazuja grac przed wyplata za bonus po mniejszych kursach, tylko informuja aby wyplacic bonus powyzej kursu 2.00. Wiec powinni to dopracowac.

Vit a #1795177 21/11/2007 02:59
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Nie no jak widze te wasze wypowiedzi typu Vita toi mi sie nasuwa tylko jedno ludzie idzcie sie leczyc!!!!

krycha84 #1795640 21/11/2007 04:13
Dołączył: Oct 2007
Posty: 551
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 551
Originally Posted by krycha84
Nie no jak widze te wasze wypowiedzi typu Vita toi mi sie nasuwa tylko jedno ludzie idzcie sie leczyc!!!!

co ci sie nie podoba co ??? chyba ze jestes malo inteligenty ze nie rozumiesz o co mi chodzi. To ci wytlumacze. Patrz grasz nie po kursach odpowiednich w regulaminie 3 po 500 zl a prawidlowo kolejne 3.zadowolony bo system informuje cie ze mozesz wyplacic kase zlecasz a za chwile dostajesz meila ze nie przestrzegales regulaminu i wszystkie wygrane pochodzace z bonusa zostaja anulowane.kumasz baze??

krycha84 #1795663 21/11/2007 04:16
Dołączył: Oct 2007
Posty: 551
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 551
Originally Posted by krycha84
Dlugo bede czekal na uwolneinie kwoty bonusa , wlasnei im wyslalem skan dowodu osobistego ile bede czekal na uwolnienie kwoty bonusa ?

za to twoj post jest adekwatny do tematu. i jakos nikt nie zwraca na to uwagi.ale jak ja poroszualem ta kwestie to sie sepy na mnie rzucily smile

Minone #1796410 21/11/2007 07:11
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by Minone
W bardziej znanych ligach(czyt. Premiership itp.), problem limitów chyba mało kogo dotyczy.
Faktycznie, na to pozwalają zagrać jakieś 100-150 euro.

Quote
Jeżeli weźmiemy jeszcze pod uwagę, że traderzy prawie zawsze akcepują wnioski o dodatkową stawkę, jedynie czasem obniżając kurs to prezentuje się to całkiem dobrze.
Moje doświadczenia są zgoła inne. Przez półtora roku ani jednego zakładu mi nie wzięli. Po każdym zagraniu za to obniżali kurs. Dziś był ten pierwszy raz. Zagrałem coś za niewielką kwotę i standardowo odrzucili ale po obniżeniu spróbowałem jeszcze raz i wzięli (obniżając oczywiście po raz kolejny). A w grze było magiczne kilkadziesiąt euro smile To zdecydowanie najbardziej bojaźliwy buk. Boją się panicznie własnego cienia. Czasem wystarczy 30 euro żeby zupełnie im odwrócić kursy, 100 żeby wycofać mecz. A przy 200 trader dostaje napadu lęku i chowa się pod biurko.

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
ZoRro czy aby napewno wpisałeś się w temacie w którym chciałeś? bo jeśli piszesz o Bet365 to ja już nic nie wiem nt buków ..

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Originally Posted by z o R r o
Originally Posted by Minone
W bardziej znanych ligach(czyt. Premiership itp.), problem limitów chyba mało kogo dotyczy.
Faktycznie, na to pozwalają zagrać jakieś 100-150 euro.

Quote
Jeżeli weźmiemy jeszcze pod uwagę, że traderzy prawie zawsze akcepują wnioski o dodatkową stawkę, jedynie czasem obniżając kurs to prezentuje się to całkiem dobrze.
Moje doświadczenia są zgoła inne. Przez półtora roku ani jednego zakładu mi nie wzięli. Po każdym zagraniu za to obniżali kurs. Dziś był ten pierwszy raz. Zagrałem coś za niewielką kwotę i standardowo odrzucili ale po obniżeniu spróbowałem jeszcze raz i wzięli (obniżając oczywiście po raz kolejny). A w grze było magiczne kilkadziesiąt euro smile To zdecydowanie najbardziej bojaźliwy buk. Boją się panicznie własnego cienia. Czasem wystarczy 30 euro żeby zupełnie im odwrócić kursy, 100 żeby wycofać mecz. A przy 200 trader dostaje napadu lęku i chowa się pod biurko.


Zorro bardzo dziwne to co mowisz bo ja dzis mialem w Ulebie kurs 4,58 z 3meczy ULEB CUP i zapewniam cie ze gralem dosc pokaznie i przyjelo bez problemu....

krycha84 #1796529 21/11/2007 08:42
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Po prostu jest indywidualne podejscie jak ktos wygrywa konto wpada im w oko i poprawiaja kursy/wycofuja/limituja indywidualnie - dlatego dobrze miec w zapasie kilka kont na kogos innego zeby przekonac sie wlasnorecznie czy tam co nie kombinuja - jak zadzwonisz i zapytasz czy wszyscy maja tak samo to sklamia ze 'tak' - tylko kilka kont innej metody na te mendy poki co nie ma

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
No teraz to to sie trzyma kupy Lord Devastor bo ja dopeiro wczoraj otworzylem u nich konto wiec limitow nie mam.

krycha84 #1796545 21/11/2007 08:57
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
no to praktyczna rada na poczatek:
- zaloz sobie drugie konto na kogos ewentualnie jakiegos logina od znajomego co bys nie musial(a) kumpla meczyc za kazdym razem z pytaniem 'czy ty tez masz taki niski limit' tylko poprostu loguj sie na to drugie konto jak podejrzewasz ze z twoim jest cos nie tak i sprawdzaj - oni nigdy nie poinformuja ze maja cie na oku i masz limit indywidualny

Probuje walczysc z tym dziadostwem (indywidualne limitowanie oparte na subiektywnych podstawach, nie tylko w bet365) ale troche to napewno potrwa i nie wiem jak sie skonczy ale przyloze sie i poinformuje w swoim czasie o wynikach


Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Qrwa nastepny mądry smirk wez gosciu nie pisz takich rzeczy publicznie potem pelno kombinatorów przez takich jak ty, zachowaj takie informacje dla siebie a nie peplasz japą jak obłakany.

dondo #1796550 21/11/2007 09:02
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
brawo Lord!! frown

jazdagz #1796558 21/11/2007 09:08
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Chlopaki ale takei rzeczy to chyba kazdy wie.... wiec nie ma o co robic szumu ale faktyczneio Lord nie potrzebnie to pisales:P

krycha84 #1796563 21/11/2007 09:12
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
wiadome ze nie chodzi o tym ze to sie wie..tylko fakt ze jeden z drugim musza sobie popierdzielic na forum jacy to oni pomyslowi sa (czyt. kretacze)
zenada

jazdagz #1796571 21/11/2007 09:17
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Kombinuje i gra nieczysto to buk zachowujac sie w opisany powyzej sposob - o niczym innym niz uczciwa gra (czyli tego co buk sam wystawia za kwote za jaka sam pozwala - ale zeby wszystkim po rowno) nie marze
Wiecej na ten temat :
https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=1716289&page=1#Post1716289
Nie rozumiem takiego panowie podejscia jak 'cicho bądź' o kretactwach trzeba mowic glosno i ostrzegac ludzi przed takimi firmami - ja wiem ze w metnej wodzie lepiej biora ale dlaczego nie ma byc tak ze zasady sa jasne przejrzyste i obiektywne a nie jak na stadionie X lecia? Mamy demokracje i wolny rynek podobno co nie?

dondo #1796584 21/11/2007 09:28
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by dondo
ZoRro czy aby napewno wpisałeś się w temacie w którym chciałeś? bo jeśli piszesz o Bet365 to ja już nic nie wiem nt buków ..
Tematu nie pomyliłem. Limity jednocyfrowe (na większość rzeczy) w bet365 dostaje się dosyć szybko. A "traderzy" zachowują się tak jak opisałem.

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Dobra to siedz sobie w tamtym temacie i tam wymyslaj co zrobic zeby wielkie korporacje buków zniosły limity dla indywidualnych graczy, a nie kombinuj i nie rozgłaszaj tego gdzie sie da, bo niedlugo bedziesz musial zalozyc temat "Co zrobić zeby móc sobie po prostu spokojnie pograć", nie odpisuj - skumaj.

dondo #1797093 22/11/2007 00:49
Dołączył: Oct 2007
Posty: 399
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 399
moglby ktos mnie pokierowac jak wplacic kase do bet365? bo mam problem depozyt>moneybookers i co dalej? bo nic sie nei dzieje

gwidonek #1797112 22/11/2007 01:02
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
otwiera sie okienko w ktorym wpisujesz kwote depozytu oraz swoje haslo, a nastepnie klikasz zatwierdz na samym dole w prawym rogu

Strona 12 z 15 1 2 10 11 12 13 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, latajaca_holenderka), 2,055 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,820
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1