|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796 |
VI RUNDA Tecza Sopot - Inter Mediolan 2:0 (7.85-0)
No i po meczu. W spotkaniu na szczycie Tecza pokazala, ze fotela lidera nie pozwoli sobie latwo odebrac. Inna sprawa, ze Inter zagral slabiutko. Nie oddal zadnego celnego strzalu na bramke gospodarzy. Dziekuje Mario145 za pojedynek i zycze sukcesow w kolejnych spotkaniach.
P.S. Male wyasnienie co do sily strzalow Teczy. Otoz spotkania Telstaru nie mozna bylo zagrac za 3.80, jak podawala ulotka i jak zagralem na forum. Dlatego licze je po kursie realnym 3.35, stad suma sily strzalow 7.85, a nie 8.30, choc to oczywiscie nie ma wplywu na wynik bramkowy meczu.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
VII kolejka Piast-Nac 0:0(4.1/2.6) druzyna przyjezdna osiagnela swoj cel 1 punkt a Piast jak slabo gral tak gra nadal chyba potrzebny jest jakis ruch kadrowy bo przeciez trener jest dobry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 285
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 285 |
dotyczy jeszcze poprzedniej VI kolejki
NAC vs Puchal - przeciwnik nie podał typów więc chyba walkower - w każdym razie strzeliłem 3 bramki (9.5), szkoda, że akurat w tym meczu.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Podaje wynik VII kolejki:
Izolator - GKP
( 0 - 0) (4.40 - 1.60)
Moi zawodnicy sa zadowoleni z wywiezienia 1 punktu z trudnego terenu,jednak ja ciągle nie moge doczekac sie wiekszej skuteczności.Będą kary finansowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
VII kolejka
SLASK-Puchal
Oczywiscie przeciwnik poraz kolejny nie stawil sie na boisku. Moja druzyna strzelila jedna bramke (SS=6.6)
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674 |
VII Kolejka
Newcastle - Inter 0 - 0 (4.75 - 3.7)
Kolejny bezbramkowy remis niczego dobraego nie wrozy! Szczegolny zawod (nie tylko w kontekscie tego meczu) sprawila mi hertha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Pozdrawiam i dzieki za gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046 |
WITAM !!!! POTWIERDZAM WYNIK INTERU!!!!1ZNOWU BEZNADZIEJNY MECZ INTERU JAKIS KRYZYS JEST NAD MEDIOLANEM !!!MAM NADZIEJE ZE SIE TO JAKOS WYLECZY ZOBACZYMY W NASTEPNYM MECZU!!!!POZDRAWIAM MARIO145
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796 |
OKO - Tecza Sopot 0:3 (walkower)
Druzyna lidera tabeli - Tecza Sopot przyjechala na wyjazdowe spotkanie z OKO zmeczona po ciezkim meczu na szczycie z Interem. Obawiala sie tej gry, jednak na miejscu okazalo sie, ze bezpodstawnie. Otoz gospodarze nie zdolali uzbierac skladu i oddali mecz walkowerem. Zatem Tecza zainkasowala kolejne 3 pkt. i umocnila sie na fotelu lidera. Druzyna gosci nie chciala zawiesc licznie zgromadzonych kibicow i przynajmniej przeprowadzila trening strzelecki. Kibice nie widzieli jednak zbyt wielu skutecznych uderzen i opuszczali stadion rozczarowani, w przekonaniu, ze gdyby doszlo do spotkania, ich ulubiency mogliby sprawic nie lada niespodzianke. Tak sie jednak nie stalo, z winy menedzera (Kaziu). Zatem punkty pojechaly do Sopotu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265 |
Wynik VIII kolejki.
Mecz NAC - Izolator 2:0
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046 |
WITAM!!! VIII KOLEJKA
INTER MEDIOLAN - OKO (8.35 -???)
DRUZYNA PRZYJEZDA NIE DOJECHALA NIE WIADOMO Z JAKICH PRZYCZYN!!A MOI PILKARZE BYLI DOBRZE DYSPONOWANI TEGO DNIA!!!NO WRESZCIE COS SIE RUSZYLO!!!TYLKO SZKODA ZE PRZECIWNIK NIE DOPISAL!!!NO I CHYBA BEDZIE WALKOWER A RACZEJ NA PEWNO!!!
INTER MEDIOLAN - OKO (3-0) WALKOWER!!!
POZDRAWIAM MARIO145
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674 |
VIII kolejka:
Newcastle-SLASK WROCLAW 0-0
Dzieki za gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Chyba musze zaczac sie lepiej przykladac bo zlece do IV ligi jesli powstanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Wynik VIII kolejki Puchal - GKP jest wszystkim znany. (walkower) jednak siła mojedo strzału wyniosła 7.70 wiec nie mam sie co wstydzic.
Narka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046 |
WITAM!!!!! IX KOLEJKA
Piast -INTER MEDIOLAN (1.90-5.8) 0-0
NO I ZNOW REMIS QRCZE W OSTATNIEJ MINUCIE INTER MIAL SYTUACJE ALE JA NIE WYKORZYSTAL(chodzi tu o mecz frankfurtu prowadzili do 90 minuty 2-1 i to zremisowali)A SZKODA BO ZNOWU STRACILEM PKT!!
POZDRAWIAM MARIO145
DZIEKI ZA GRE!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674 |
IX Kolejka
Puchal - Newcastle
hmm... przeciwnik oczywiscie nie pojawil sie na morawie, a mimo to (a moze dlatego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) Newcastle rozegralo najlepszy mecz sezonu strzelajac 2 bramki (ss = 7,55)! Jednak sparing stoczony z juniorami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> nie poszedl na marne, posluzyl do przetestowania nowych, ofensywnych ustawien co powinno zaowocowac juz wkrotce! Tak wiec drzyjcie rywale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdrawiam wszystkich graczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265 |
Wynik IX kolejki . Mecz Izolator - Śląsk 1:0 (6.35 - 4.90)
Pozdrawiam Tommi! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
to wynik z VIII kolejki Tecza-Piast 2:0(8.6/5.35)
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
To już drugi mecz z rzedu,kiedy przeciwnik nie pokazał sie na meczu.Tak wiec odbył sie sparing mojej druzyny z 9 ligowym kłosem małyszyn <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
A tak na serio wynik IX kolejki w meczu : GKP - Tęcza to walkower teczy a moje SS= 10.45
Szkoda,że mecz nie odbyl sie naprawde... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796 |
Witam Revi i gratuluje swietnych typow! Wygrales walkowerem, ale gdybym nawet wystapil w tym spotkaniu, odeslalbys mnie z trojka w plecy. Niestety sila wyzsza nie pozwolila mi wyslac typow (awaria Windowsa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ). Gratuluje jeszcze raz. Tym bardziej, ze jestes pierwszym, ktory inkasuje 3 punkty w meczu z moja Tecza.
Juz teraz zapowiadam, ze dam z siebie wszystko w rewanzu. Do zobaczenia na biosku w Sopocie! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046 |
WITAM!!!!! NO WRESZCIE INTER SIE OBUDZIL!!!!!! Slask-INTER MEDIOLAN (6,00-12.1)CZYLI 0-5
PONAD 2500 PUBLICZNOSC Z MEDIOLANU CIESZYLA SIE ZE ZWYCIESTWA INTERU I TO TAKA WYSOKA!!!!TO BYLA SKUTECZNOSC 100%!!!!!
POZDRAWIAM TRENERA SLASKA!!!!!!
MARIO145
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674 |
X Kolejka
Newcastle - Piast 1:0
A jednak sie udalo, choc latwo nie bylo! Jedna akcja pary napastnikow angielsko - holenderskiej przyniosla upragniona bramke! Dzieki za gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka