Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 4 1 2 3 4
#179445 02/03/2002 12:57
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
VI RUNDA
Tecza Sopot - Inter Mediolan 2:0 (7.85-0)

No i po meczu. W spotkaniu na szczycie Tecza pokazala, ze fotela lidera nie pozwoli sobie latwo odebrac. Inna sprawa, ze Inter zagral slabiutko. Nie oddal zadnego celnego strzalu na bramke gospodarzy.
Dziekuje Mario145 za pojedynek i zycze sukcesow w kolejnych spotkaniach.

P.S. Male wyasnienie co do sily strzalow Teczy. Otoz spotkania Telstaru nie mozna bylo zagrac za 3.80, jak podawala ulotka i jak zagralem na forum. Dlatego licze je po kursie realnym 3.35, stad suma sily strzalow 7.85, a nie 8.30, choc to oczywiscie nie ma wplywu na wynik bramkowy meczu.

#179446 03/03/2002 04:59
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
VII kolejka Piast-Nac 0:0(4.1/2.6)
druzyna przyjezdna osiagnela swoj cel 1 punkt a Piast jak slabo gral tak gra nadal chyba potrzebny jest jakis ruch kadrowy bo przeciez trener jest dobry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#179447 03/03/2002 15:37
Dołączył: Dec 2001
Posty: 285
C
C Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 285
dotyczy jeszcze poprzedniej VI kolejki

NAC vs Puchal - przeciwnik nie podał typów więc chyba walkower - w każdym razie strzeliłem 3 bramki (9.5), szkoda, że akurat w tym meczu.

#179448 04/03/2002 00:14
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Podaje wynik VII kolejki:

Izolator - GKP

( 0 - 0) (4.40 - 1.60)

Moi zawodnicy sa zadowoleni z wywiezienia 1 punktu z trudnego terenu,jednak ja ciągle nie moge doczekac sie wiekszej skuteczności.Będą kary finansowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))

#179449 04/03/2002 00:31
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
VII kolejka

SLASK-Puchal

Oczywiscie przeciwnik poraz kolejny nie stawil sie na boisku.
Moja druzyna strzelila jedna bramke (SS=6.6)

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#179450 04/03/2002 04:06
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
VII Kolejka

Newcastle - Inter 0 - 0 (4.75 - 3.7)

Kolejny bezbramkowy remis niczego dobraego nie wrozy! Szczegolny zawod (nie tylko w kontekscie tego meczu) sprawila mi hertha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Pozdrawiam i dzieki za gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#179451 04/03/2002 22:54
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
WITAM !!!!
POTWIERDZAM WYNIK INTERU!!!!1ZNOWU BEZNADZIEJNY MECZ INTERU JAKIS KRYZYS JEST NAD MEDIOLANEM !!!MAM NADZIEJE ZE SIE TO JAKOS WYLECZY ZOBACZYMY W NASTEPNYM MECZU!!!!POZDRAWIAM MARIO145

#179452 04/03/2002 23:48
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
OKO - Tecza Sopot 0:3 (walkower)

Druzyna lidera tabeli - Tecza Sopot przyjechala na wyjazdowe spotkanie z OKO zmeczona po ciezkim meczu na szczycie z Interem. Obawiala sie tej gry, jednak na miejscu okazalo sie, ze bezpodstawnie. Otoz gospodarze nie zdolali uzbierac skladu i oddali mecz walkowerem. Zatem Tecza zainkasowala kolejne 3 pkt. i umocnila sie na fotelu lidera. Druzyna gosci nie chciala zawiesc licznie zgromadzonych kibicow i przynajmniej przeprowadzila trening strzelecki. Kibice nie widzieli jednak zbyt wielu skutecznych uderzen i opuszczali stadion rozczarowani, w przekonaniu, ze gdyby doszlo do spotkania, ich ulubiency mogliby sprawic nie lada niespodzianke. Tak sie jednak nie stalo, z winy menedzera (Kaziu). Zatem punkty pojechaly do Sopotu.

#179453 08/03/2002 11:58
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
Wynik VIII kolejki.

Mecz NAC - Izolator 2:0

Pozdrawiam

#179454 09/03/2002 02:13
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
WITAM!!!
VIII KOLEJKA

INTER MEDIOLAN - OKO (8.35 -???)

DRUZYNA PRZYJEZDA NIE DOJECHALA NIE WIADOMO Z JAKICH PRZYCZYN!!A MOI PILKARZE BYLI DOBRZE DYSPONOWANI TEGO DNIA!!!NO WRESZCIE COS SIE RUSZYLO!!!TYLKO SZKODA ZE PRZECIWNIK NIE DOPISAL!!!NO I CHYBA BEDZIE WALKOWER A RACZEJ NA PEWNO!!!

INTER MEDIOLAN - OKO (3-0) WALKOWER!!!

POZDRAWIAM MARIO145

#179455 09/03/2002 20:14
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
VIII kolejka:

Newcastle-SLASK WROCLAW 0-0

Dzieki za gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Chyba musze zaczac sie lepiej przykladac bo zlece do IV ligi jesli powstanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#179456 09/03/2002 21:48
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Wynik VIII kolejki Puchal - GKP jest wszystkim znany. (walkower)
jednak siła mojedo strzału wyniosła 7.70 wiec nie mam sie co wstydzic.

Narka.

#179457 11/03/2002 03:02
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
WITAM!!!!!
IX KOLEJKA

Piast -INTER MEDIOLAN (1.90-5.8) 0-0

NO I ZNOW REMIS QRCZE W OSTATNIEJ MINUCIE INTER MIAL SYTUACJE ALE JA NIE WYKORZYSTAL(chodzi tu o mecz frankfurtu prowadzili do 90 minuty 2-1 i to zremisowali)A SZKODA BO ZNOWU STRACILEM PKT!!

POZDRAWIAM MARIO145

DZIEKI ZA GRE!!!!

#179458 11/03/2002 03:08
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
IX Kolejka

Puchal - Newcastle

hmm... przeciwnik oczywiscie nie pojawil sie na morawie, a mimo to (a moze dlatego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) Newcastle rozegralo najlepszy mecz sezonu strzelajac 2 bramki (ss = 7,55)!
Jednak sparing stoczony z juniorami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> nie poszedl na marne, posluzyl do przetestowania nowych, ofensywnych ustawien co powinno zaowocowac juz wkrotce!
Tak wiec drzyjcie rywale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdrawiam wszystkich graczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#179459 11/03/2002 12:03
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
Wynik IX kolejki .
Mecz Izolator - Śląsk 1:0 (6.35 - 4.90)

Pozdrawiam Tommi! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#179460 11/03/2002 17:28
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
to wynik z VIII kolejki
Tecza-Piast 2:0(8.6/5.35)

#179461 11/03/2002 23:46
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
To już drugi mecz z rzedu,kiedy przeciwnik nie pokazał sie na meczu.Tak wiec odbył sie sparing mojej druzyny z 9 ligowym kłosem małyszyn <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )

A tak na serio wynik IX kolejki w meczu :
GKP - Tęcza
to walkower teczy a moje SS= 10.45

Szkoda,że mecz nie odbyl sie naprawde... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#179462 12/03/2002 23:58
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
Witam Revi i gratuluje swietnych typow!
Wygrales walkowerem, ale gdybym nawet wystapil w tym spotkaniu, odeslalbys mnie z trojka w plecy.
Niestety sila wyzsza nie pozwolila mi wyslac typow (awaria Windowsa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ).
Gratuluje jeszcze raz. Tym bardziej, ze jestes pierwszym, ktory inkasuje 3 punkty w meczu z moja Tecza.

Juz teraz zapowiadam, ze dam z siebie wszystko w rewanzu. Do zobaczenia na biosku w Sopocie! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#179463 16/03/2002 02:04
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
WITAM!!!!!
NO WRESZCIE INTER SIE OBUDZIL!!!!!!

Slask-INTER MEDIOLAN (6,00-12.1)CZYLI 0-5

PONAD 2500 PUBLICZNOSC Z MEDIOLANU CIESZYLA SIE ZE ZWYCIESTWA INTERU I TO TAKA WYSOKA!!!!TO BYLA SKUTECZNOSC 100%!!!!!

POZDRAWIAM TRENERA SLASKA!!!!!!

MARIO145

#179464 16/03/2002 02:44
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
X Kolejka

Newcastle - Piast 1:0

A jednak sie udalo, choc latwo nie bylo! Jedna akcja pary napastnikow angielsko - holenderskiej przyniosla upragniona bramke!
Dzieki za gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 2 z 4 1 2 3 4

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, burbon, Sensei, JelineK, bukma, betowiec, Akhu, aker), 1,051 gości, oraz 14 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,796
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1