Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Na drugi raz nie klikaj na ślepo

Jak już jesteś taki dokładny...

https://www.mecz.pl/forum/ubbthread...&topic=0&Search=true#Post1542009

Temat Zbigniewa w PP, czyli temat osoby, która według Ciebie pisze tylko w PP. O, ale widze Ty też masz temat w PP, szkoda że porzucony.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Biszop
Po pierwsze dzieki za priva sprzed jakiegos czasu:)

smile

Biszop ,wiem ,ze nie do mnie piłes z ta pianą ,chociaz zdarza mi się również ,hehe.

Co do rene ,to ma swój ogromny wkład w temat "La Liga" ,a sam wiesz ,ze mod niczego noe zrobi bez wsparcia ze strony userów.

Zbanowanie rene odebrałem zbyt emocjonalnie ,ale...temat o najlepszej lidze swiata bez Niego nie byłby juz ten sam.

A....włoska najlepsza?

No,nie wiem ,nie wiem grin

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Kameleon, rzeczywiście pokazałeś mi że masz rację, aż sobie się dziwie że mogłem tak skrytykować Zbigniewa. Przepraszam.
Nie powinienem się wychylać, tym bardziej, że w zasadzie nie wiem po co tu jestem, bo nie znam się na dowcipach, ani na panienkach, a o podawaniu typów już nie wspominam.

Tak naprawdę link który wrzucił był zaj.ebisty, świetnie się ubawiłem, oby takich częściej. Był to doskonały przerywnik w codziennej, mozolnej pracy przed kompem. Krytyka byłą moją prowokacją, jeszcze raz przepraszam.
No wtrafiłeś także w sedno - bo korzystałem z jego typów, naprawdę smile
PoZruFFka , szacun dla Ciebie, mega-ziom, trzymajmy sztamę smile

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Widać, ze potrafisz odpowiedzieć i masz wiele argumentów. Nie odpowiedziałeś na żadne pytanie, brawo.

Ironie sobie daruj, idź razem z rene powjeżdżajcie na czyjegoś starego, dobrze Wam to wyjdzie.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
biszop- stawkowanie???cie interesuje najbardziej przy opisach?? to ja ci wyjaśnie stawkowanie:

zbigniew to ŚWIR 10/10 - graj to!!!!;)

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by amkwish
smile

Biszop ,wiem ,ze nie do mnie piłes z ta pianą ,chociaz zdarza mi się również ,hehe.

Co do rene ,to ma swój ogromny wkład w temat "La Liga" ,a sam wiesz ,ze mod niczego noe zrobi bez wsparcia ze strony userów.

Zbanowanie rene odebrałem zbyt emocjonalnie ,ale...temat o najlepszej lidze swiata bez Niego nie byłby juz ten sam.

A....włoska najlepsza?

No,nie wiem ,nie wiem grin


Nie przeszkadza mi temat do dyskusji taki jak o polskiej pilce, jak ktos lubi sobie "potrzepac" to wolna droga, inna sprawa ze czasem da sie wyciagnac cos ciekawego.

Ale takie samo "trzepanie" w tematach juz mnie lekko irytuje, dyskusja owszem jak najbardziej ale przyznaj ze czesto jest to wzajemna adoracja lub okazywanie niecheci osobie z ktora sie nie zgadzamy, czesto gesto to widac.

Zasadnicza sprawa, analiza (opis), wyrazisty typ i stawka!
Jesli dookola tego wywiazuje sie dyskusja to nic tylko sie cieszyc, gorzej jak ta dyskusja zabija typ i rodzi sie pyskowka.

Moze sie powtarzam ale tutaj wazniejsze sa cyferki, literki musza byc do tego, a nie odwrotnie,
wielu tego nie rozumie bo bez obrazy, graja za drobniaki albo nawet jesli nie sa to drobniaki to nie szkoda im tych pieniedzy.

Pieniadze sie szanuje, a nie rozmienia na drobne;-)

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
zauważyłem że jak wypowiada sie rene odrazu moonlight i Mixer tworzycie jakąś grupę wspierającą? grin

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Wniosek o bana czasowego wysunąłem ja. Gdyby skończyło się jedynie na zawirusowanym linku i jednym poście rene to w najgorszym wypadku skończyłoby się na ostrzeżeniu, zresztą koło całej sprawy przeszedłbym obojętnie. Jednak jak przez kilka postów jeden i drugi rzucają mięsem na prawo i lewo to trzeba było zareagować konkretnie i zdecydowanie.

Nie ma się co licytować na zasługi i tak podjęty został środek wychowawczy w postaci czasowego bana i w każdym momencie obaj panowie mogą wrócić na forum i mam nadzieję, że następnym razem będą wiedzieć kiedy sobie odpuścić.

A tak btw z wchodzeniem w linki takie jak podał Zbigniew jest jak z wymienianiem się z userem z jednym postem na końcie przy założeniu, że wpłacasz pierwszy....

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
aaajjj,

wloska, jest jaka jest ale to moja ulubiona ot i tyle:)
Porownywanie mojej ulubionej z Twoja jest bezpodstawne, ogladam i lubie hiszpanska co nie zmienia mojego zdania ktora wole;-)
Inna kwestia ze opinie o wloskiej sa tak stereotypowe ze szkoda z tym polemizowac, juz dawno sie wyleczylem.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
hajzel- bo ten oszust , zbigniew, ma swoich sojuszników, więc dla równowagi i ja się włączam.Ja się nie boje nazywać rzeczy po imieniu- dla mnie to zwykły złodziej, który dobrze gra głupa żeby się ludzie niepokapowali. I jesli on wróci to ja go sobie bede przegladać . Mam na to czas smile smile smile chyba że mnie ktoś zbanuje za nazywanie rzeczy po imieniu

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ja w ogole nie wiem o co chodzi.

Pisalo jak byk, wchodzisz na wlasna odpowiedzialnoc, do tego masa emotek znaku STOP.

A dlaczego ludzie widza cos takiego i klikaja?
Bo sa CIEKAWSCY i to jest silniejsze od nich.

Prosta sprawa, nie chcesz nie klikasz, kliknales Twoj problem.
Pretensje miej do siebie.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Originally Posted by Mixer8899
hajzel- bo ten oszust , zbigniew, ma swoich sojuszników, więc dla równowagi i ja się włączam.Ja się nie boje nazywać rzeczy po imieniu- dla mnie to zwykły złodziej, który dobrze gra głupa żeby się ludzie niepokapowali. I jesli on wróci to ja go sobie bede przegladać . Mam na to czas smile smile smile chyba że mnie ktoś zbanuje za nazywanie rzeczy po imieniu


a co ci ukradł? shocked

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Cnote wink

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by lupus
Ja w ogole nie wiem o co chodzi.

Pisalo jak byk, wchodzisz na wlasna odpowiedzialnoc, do tego masa emotek znaku STOP.

A dlaczego ludzie widza cos takiego i klikaja?
Bo sa CIEKAWSCY i to jest silniejsze od nich.

Prosta sprawa, nie chcesz nie klikasz, kliknales Twoj problem.
Pretensje miej do siebie.

No moj problem, ale czy to jest smieszne?

Sam sobie odpowiedz.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
w dziale pt. ''śmieszne'' napis , że się'' wchodzi na własną odpowiedzialnośc '' traktowałbyś- poważnie. Ja już nie wiem czy wy tacy głupi jesteście czy to jest poważniejsza sprawa.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
2 miesiace temu przeciez byl podobny link, podobnie opisany i podobnie od groma ludzi klikalo.

Z drugiej strony gdzie takie cos wkleic?
W Private Picks?
No ludzie bez jaj, to wasz problem, ze klikacie, nie moj.
A potem placzecie jak male dzieci.

Widocznie to ja jestem taki cwany, bo wiedzialem czego sie spodziewac, i zdazylem juz wlaczyc przed kliknieciem Manager zadan smile
Potem jeden klik i po sprawie smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Ja nie wchodziłem, bo wulgarne treści to nie dla mnie frown

:GRIN:

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by amkwish
A....włoska najlepsza?

No,nie wiem ,nie wiem grin
angielska grin

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by lupus
2 miesiace temu przeciez byl podobny link, podobnie opisany i podobnie od groma ludzi klikalo.

Lupus ,chodzi o TREŚĆ.

Jezeli ktos podlinkowuje dwóch rznacych sie pedałów i umieszcza napis "Wchodzisz na własna odpowiedzialność" to jest to zrozumiałe ,bo jeden bedzie miał ubaw ,a drugi obrzyga klawiaturę.

Co innego ,jezeli pod linkiem kryje sie zawirusowana strona ,wiec proponowanie takowej ,bez wzgledu na treść ,jest ,delikatnie mówiac ,swiństwem.

Strona 2 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, rafal08, burbon, forty), 668 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,617
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1