Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4
#179425 21/02/2002 13:10
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Prosze o podawanie w tym temacie wynikow III Ligi A.

Link do tabeli: Tabela [ligaeel.prv.pl]

#179426 22/02/2002 01:34
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Mario145
potwierdzam,że po zaciętej walce wygrałeś 1-0

Gratuluję,bo przegrałem z niepokonaną drużyną na ich terenie,co nie przynosi wstydu moim zawodnikom.Sorki,że potwierdzam tak pozno ale od poniedziałku byłem z drużyną na zgrupowaniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )

Pozdrawiam.

#179427 23/02/2002 05:19
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Witam!!!
Wynik IV kolejki!!!!
Nac - INTER MEDIOLAN 0-0
Sila strzalu!!(4,7)-(1,9)

Mecz zakonczony remisem ale inter konczyl mecz w 10 i dobry wynik przywiozl z trudnego terenu!!!
Pozdrawiam MARIO145

#179428 23/02/2002 12:08
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
IV Runda:

Slask Wroclaw - Tecza Sopot 0:0 (5.2-2.3)

Nie ma juz druzyny bez straty punktu w IIIA. Tecza zagrala slabiutko w wyjazdowym meczu za Slaskiem. Nie stworzyla wlasciwie zadnego zagrozenia pod bramka przeciwnika. Od poczatku grala jakby z nastawieniem na wywiezienie bezbramkowego remisu, co osiagnela, nie bez trudu.

#179429 23/02/2002 14:17
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Wynik 4 kolejki :

Newcastle - GKP 0-0 (2.20 - 3.90)

Bardzo przeciętny mecz,niczym się nie wyróżniający,brak sytuacji podbamkowych.Jednak zdobycie 1 punktu na wyjezdzie mnie satysfakcjonuje.Pozdrawiam.

#179430 23/02/2002 15:12
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Quote
Oryginalnie wysłał revi:
[qb]Wynik 4 kolejki :

Newcastle - GKP 0-0 (2.20 - 3.90)

Bardzo przeciętny mecz,niczym się nie wyróżniający,brak sytuacji podbamkowych.Jednak zdobycie 1 punktu na wyjezdzie mnie satysfakcjonuje.Pozdrawiam.[/qb]

To dziwne, ale w aktualnej formie cieszy mnie 1 punkt zdobyty w domu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> A mecz nudny, obie druzyny graly jakby na remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam przeciwnika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#179431 23/02/2002 15:14
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
Kolejka IV


Izolator - Puchal 1:0 lub walkower.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#179432 23/02/2002 23:04
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Kolejka 4
Piast-Oko 2-0(7.8-3.9)

#179433 25/02/2002 00:14
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
V kolejka

GKP-SLASK 0-0 (5,4-1,65)

#179434 25/02/2002 00:23
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam i potwierdzam :

v kolejka

GKP-SLASK 0-0 (5,4-1,65)

Jestem niepocieszony,ponieważ moja drużyna miała wiele sytuacji na zdobycie bramki,jednak skuteczność pozostawia dużo do życzenia ...

Pozdrawiam przeciwnika,a po meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#179435 25/02/2002 04:20
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Puchal-Piast 0-2 lub walkower niebylo typow ze strony druzyny Puchal.

#179436 25/02/2002 08:43
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
Tecza - NAC 3:0 (9.50-4.40)

Pewne, wysokie zwyciestwo gospodarzy, ktorzy utrzymali dzieki temu fotel lidera. A mecz wydawal sie z pozoru dosyc trudny. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tecza w formie, nadal bez porazki.

#179437 25/02/2002 12:16
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
Mecz Inter - Izolator!

To dopiero wydarzenie!

Meczu na tak niskim pozionie nie widziano w tej lidze od dawna. Po raz pierwszy kibice, którzy wybrali się na stadion zażądali zwrotu pieniędzy za bilety!!! Interweniowała policja. 4 osoby ranne w tym jedna ciężko! (poszkodowany również pies policyjny, który pogryzł się z jednym z kiboli.)

Mecz zakończył się wynikiem 0:0 . Co najgorsze INTER nie oddał żadnego strzału w światło bramki.
Drużyna Izolatora jest bardzo zadowolona z jednego punktu wywiezionego z Mediolanu.

Pozdrawiam Mario145!!!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#179438 25/02/2002 14:25
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
V kolejka

OKO - Newcastle 0-1 (5,3 - 6,6)

Zacięte, wyrownane spotkanie stojace na przyzwoitym poziomie. Goscie zdobyli bramke i niespodziewanie odniesli pierwsze zwyciestwo w sezonie. Forma powraca (z zeszlego sezonu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )!
Pozdrawiam druzyne OKO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#179439 27/02/2002 18:15
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A

#179440 27/02/2002 19:13
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
POTWIERDZAM WYNIK INTERU!!!

NO TEN MECZ NAPRAWDE BYL NA NISKIM POZIOMIE I NA LAMACH GAZETY BYL ARTUKUL ZE JAK TO SIE POWTORZY TO TRENER INTERU BEDZIE ZAGROZONY!!!!
POZDRAWIAM BOMBI!!!

#179441 01/03/2002 13:17
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
VI Kolejka.

Izolator - Newcastle 0:0

Pozdrawiam Klopsikus.

#179442 01/03/2002 15:52
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
IV kolejka
Piast-Ślask 0:0

#179443 01/03/2002 18:51
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Quote
Oryginalnie wysłał Bombi:
[qb]VI Kolejka.

Izolator - Newcastle 0:0

Pozdrawiam Klopsikus.[/qb]
Potwierdzam, choc jeszcze mam jedna sytuacje strzelecka, co gola mi nie przyniesie, ale moze wzmocni sile strzalu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdrawiam Bombi i dzieki za mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#179444 02/03/2002 01:32
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Dokladny wynik meczu VI kolejki:

Izolator - Newcastle 0-0 (5,93-4,85)

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 1 z 4 1 2 3 4

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, aker, alfa, JelineK, latajaca_holenderka, betowiec, Akhu, bukma), 1,224 gości, oraz 18 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1