|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
Prosze o podawanie w tym temacie wynikow III Ligi A. Link do tabeli: Tabela [ ligaeel.prv.pl]
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Mario145 potwierdzam,że po zaciętej walce wygrałeś 1-0
Gratuluję,bo przegrałem z niepokonaną drużyną na ich terenie,co nie przynosi wstydu moim zawodnikom.Sorki,że potwierdzam tak pozno ale od poniedziałku byłem z drużyną na zgrupowaniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046 |
Witam!!! Wynik IV kolejki!!!! Nac - INTER MEDIOLAN 0-0 Sila strzalu!!(4,7)-(1,9)
Mecz zakonczony remisem ale inter konczyl mecz w 10 i dobry wynik przywiozl z trudnego terenu!!! Pozdrawiam MARIO145
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796 |
IV Runda:
Slask Wroclaw - Tecza Sopot 0:0 (5.2-2.3)
Nie ma juz druzyny bez straty punktu w IIIA. Tecza zagrala slabiutko w wyjazdowym meczu za Slaskiem. Nie stworzyla wlasciwie zadnego zagrozenia pod bramka przeciwnika. Od poczatku grala jakby z nastawieniem na wywiezienie bezbramkowego remisu, co osiagnela, nie bez trudu.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Wynik 4 kolejki :
Newcastle - GKP 0-0 (2.20 - 3.90)
Bardzo przeciętny mecz,niczym się nie wyróżniający,brak sytuacji podbamkowych.Jednak zdobycie 1 punktu na wyjezdzie mnie satysfakcjonuje.Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674 |
Oryginalnie wysłał revi: [qb]Wynik 4 kolejki :
Newcastle - GKP 0-0 (2.20 - 3.90)
Bardzo przeciętny mecz,niczym się nie wyróżniający,brak sytuacji podbamkowych.Jednak zdobycie 1 punktu na wyjezdzie mnie satysfakcjonuje.Pozdrawiam.[/qb] To dziwne, ale w aktualnej formie cieszy mnie 1 punkt zdobyty w domu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> A mecz nudny, obie druzyny graly jakby na remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrawiam przeciwnika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265 |
Kolejka IV
Izolator - Puchal 1:0 lub walkower.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Kolejka 4 Piast-Oko 2-0(7.8-3.9)
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
V kolejka
GKP-SLASK 0-0 (5,4-1,65)
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam i potwierdzam :
v kolejka
GKP-SLASK 0-0 (5,4-1,65)
Jestem niepocieszony,ponieważ moja drużyna miała wiele sytuacji na zdobycie bramki,jednak skuteczność pozostawia dużo do życzenia ...
Pozdrawiam przeciwnika,a po meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Puchal-Piast 0-2 lub walkower niebylo typow ze strony druzyny Puchal.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796 |
Tecza - NAC 3:0 (9.50-4.40)
Pewne, wysokie zwyciestwo gospodarzy, ktorzy utrzymali dzieki temu fotel lidera. A mecz wydawal sie z pozoru dosyc trudny. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tecza w formie, nadal bez porazki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265 |
Mecz Inter - Izolator!
To dopiero wydarzenie!
Meczu na tak niskim pozionie nie widziano w tej lidze od dawna. Po raz pierwszy kibice, którzy wybrali się na stadion zażądali zwrotu pieniędzy za bilety!!! Interweniowała policja. 4 osoby ranne w tym jedna ciężko! (poszkodowany również pies policyjny, który pogryzł się z jednym z kiboli.)
Mecz zakończył się wynikiem 0:0 . Co najgorsze INTER nie oddał żadnego strzału w światło bramki. Drużyna Izolatora jest bardzo zadowolona z jednego punktu wywiezionego z Mediolanu.
Pozdrawiam Mario145!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674 |
V kolejka
OKO - Newcastle 0-1 (5,3 - 6,6)
Zacięte, wyrownane spotkanie stojace na przyzwoitym poziomie. Goscie zdobyli bramke i niespodziewanie odniesli pierwsze zwyciestwo w sezonie. Forma powraca (z zeszlego sezonu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )! Pozdrawiam druzyne OKO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046 |
POTWIERDZAM WYNIK INTERU!!!
NO TEN MECZ NAPRAWDE BYL NA NISKIM POZIOMIE I NA LAMACH GAZETY BYL ARTUKUL ZE JAK TO SIE POWTORZY TO TRENER INTERU BEDZIE ZAGROZONY!!!! POZDRAWIAM BOMBI!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265 |
VI Kolejka.
Izolator - Newcastle 0:0
Pozdrawiam Klopsikus.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
IV kolejka Piast-Ślask 0:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674 |
Oryginalnie wysłał Bombi: [qb]VI Kolejka.
Izolator - Newcastle 0:0
Pozdrawiam Klopsikus.[/qb] Potwierdzam, choc jeszcze mam jedna sytuacje strzelecka, co gola mi nie przyniesie, ale moze wzmocni sile strzalu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdrawiam Bombi i dzieki za mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674 |
Dokladny wynik meczu VI kolejki:
Izolator - Newcastle 0-0 (5,93-4,85)
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka