Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 24 z 25 1 2 22 23 24 25
lupus #1801482 23/11/2007 05:47
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Można wsiąść, pod uwagę, że przeważnie drużynie, której idzie dobrze przerwa może zaszkodzić,rozluźnić,wybić z rytmu itp. za to drużynie która ma problemy, i przegrywa może pomóc, jak choćby powrót kontuzjowanych graczy.


Bonus: Unibet
lupus #1801492 23/11/2007 05:49
Dołączył: Dec 2006
Posty: 427
4
addict
addict
4 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 427
Originally Posted by lupus
A wiesz, ze pod tym wzgledem mozna rowniez rozpatrywac mecze.
Podobnie jak w NFL po BYE Week, kazdy podchodzi do tego wg wlasnego uznania.
A co ma BYE Week do przerwy Chicago lub innych zespolow Nhl. Wiesz ze to hokej???. Wlasnie zauwazylem jak idzie jesli rozpatrujesz mecze tak jak ten kolega. Powodzenia zycze bo bedzie potrzebne zapewne. PZDR

Maldini$$ #1801512 23/11/2007 05:53
Dołączył: Dec 2006
Posty: 427
4
addict
addict
4 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 427
Originally Posted by voddomen
Można wsiąść, pod uwagę, że przeważnie drużynie, której idzie dobrze przerwa może zaszkodzić,rozluźnić,wybić z rytmu itp. za to drużynie która ma problemy, i przegrywa może pomóc, jak choćby powrót kontuzjowanych graczy.
Dlatego trzbea rozpatrywac pod wzgledem zespolow. Nie wiem dlatego co mial Lupus na mysli piszac o NFL. No coz. MOze nie jego specjalnosc.
PS. Jesli podaje typ staram sie wziasc wszystko pod uwage.

4rest #1801514 23/11/2007 05:53
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Szczescie sprzyja lepszym, zapraszam do mojego PP smile

Maldini$$ #1801567 23/11/2007 06:04
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
dlatego nie mozna byc w 100% pewnym czy przerwa pomoze czy zaszkodzi druzynie,grajac co drugi dzien jest sie w gazie,majac "dluzsza" przerwe mozna z tego rytmu wypasc ale jak slusznie zauwazyl Voddomen mozna i wrocic silniejszym... Co do typów na noc to gram na W Senatorow (1.70,unibet) przed ktorymi dwa mecze pod rzad u siebie i min jeden powinni wygrac z 60'. Sklanial bym sie równiez do typu na over 5,5 gola (1.75,expekt)w meczu Oliwiarek z Edmonton.. Oraz oczywiscie L Chicago (1.92,unibet) w reg.czasie poziom 2

lupus #1801572 23/11/2007 06:05
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
akurat w wypadku Chicago dluzsze przerwy nie sa wskazane, bo z 4 meczy, ktore grali po odpoczynku trzydniowym lub dluzszym, wygrali zaledwie jeden

lupus #1801817 23/11/2007 08:15
Dołączył: Dec 2006
Posty: 427
4
addict
addict
4 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 427
Originally Posted by lupus
Szczescie sprzyja lepszym, zapraszam do mojego PP smile
Jestes tutaj aby sie chwalic??? Ja tu wpdadlem wymienic sie spostrzezeniami na temat NHL...

_zvonimir_ #1801832 23/11/2007 08:54
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Witam!

Ja tak chyba troche off topic. A co do typów to się nie wypowiadam bo ostatnio choroba mnie zmogła i wcale nie chce mi się myśleć nad graniem.
Originally Posted by 4rest
Dlatego trzbea rozpatrywac pod wzgledem zespolow. Nie wiem dlatego co mial Lupus na mysli piszac o NFL. No coz. MOze nie jego specjalnosc.
PS. Jesli podaje typ staram sie wziasc wszystko pod uwage.

Lupus przy nominacji oskarów napisał:
Originally Posted by lupus
Typer roku hokej
Generalnie na forum nie ma osoby z ktora mogbym porozmawiac na temat hokeja.
W tej kategorii nominuje wiec Homraj, choc bardziej podpada pod hokej niz typer hokeja, ale to za rozmowe od czasu do czasu wink

Zastanawia mnie dlaczego nie ma z kim porozmawiać... Przecież jednak co jakiś czas coś tu napisze...
Sorki za off topic.

powodzenia i pozdrawiam!

Vader #1801834 23/11/2007 09:04
Dołączył: Dec 2006
Posty: 427
4
addict
addict
4 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 427
Originally Posted by Vader
Witam!

Zastanawia mnie dlaczego nie ma z kim porozmawiać... Przecież jednak co jakiś czas coś tu napisze...
Sorki za off topic.

powodzenia i pozdrawiam![/quote] Bo Ci "starsi" musza mysles ze sa najmadrzejsi w takim razie. Nie wiem jak inaczej mozna uznac taka ignorancje smile

_zvonimir_ #1801849 23/11/2007 11:33
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4
Witam wszystkich. Krotkie pytanko. na jakim kanale mozna ogladac NHL i na jakiej to jest platformie, ewentualnie czy mozna jakos przez internet ogladac NHL.

PZDR

Waldorfini #1801855 23/11/2007 13:51
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Mecze możesz oglądać po zainstalowaniu programu SOPCAST, a na marginesie, to jest temat z tym związany.

Skoro Lupus jako moderator napisał coś takiego:

"Originally Posted By: lupus
Typer roku
Generalnie na forum nie ma osoby z ktora mogbym porozmawiac na temat hokeja.
W tej kategorii nominuje wiec Homraj, choc bardziej podpada pod hokej niz typer hokeja, ale to za rozmowe od czasu do czasu ;\)"
- to jedyne co mi przychodzi w tej chwili do głowy: ZACZNIJ ROZMAWIAĆ Z LUSTREM (Narcyz też tak robił)

Dziękuję wszystkim czytelnikom tego tematu, że przez tyle lat wytrzymali ze mną i chciało im sie od czasu do czasu coś przeczytać, ale przy takim moderatorze moja "obecność w domu wielkiego Lupusa" dobiegła końca.
Pozdrawiam i życzę dobrych typów i wielkich wygranych.

lemex #1801864 23/11/2007 15:00
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4
Dzieki lemex za info. Swoja droga mam nadzieje ze jednak zostaniesz na tym forum . mimo iz dopiero teraz wlaczam sie do dyskusji to jednak sledze to forum i NHL od kilku sezonow i zawsze cenilem twoje opinie i komentarze.
PZDR

Waldorfini #1801924 23/11/2007 17:13
Dołączył: Oct 2007
Posty: 1,149
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 1,149
Panowie nie ma co sie kłucic NHL jest akurat bardzo nieprzewidywalne w kazdym meczu moze byc kazdy wynik jak dla mnie zadne analizy nie mają sensu bym mógł w kazdym dniu znalezc mecze które były pewne jako tako a dały lipy w nhl najlepiej grac po ładnym kursie i intuicji narazie tak gram i nie zawodzi mnie to, ta liga jest tak wyrównana ze po prostu mozna smiało dawac co sie chce pozdro

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,536
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,536
Likes: 11
Post deleted by lupus

rafal08 #1802011 23/11/2007 18:56
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Panowie pogłupieliście z tymi dymisjami na forum - najpierw 4rest teraz lemex, co to ma być ?
piszcie właśnie jak najwięcej nie zważając czy to się podoba komuś czy nie z prostego powodu - do tego służy forum a wy macie do tego prawo -
osobiście mało daje wpisów w tym temacie natomiast gram nhl od paru lat i choć nie przepadam za tą dyscypliną w oglądaniu to można z niej wyciągnąć niezłą kasę - może to śmieszne ale opieram się tylko o statystyki .
4rest i lemex - proszę się sprężyć podwójnie - we wpisać - bo to służy temu forum a kto nie chce niech nie czyta a waszym oponentom dedykuje taką myśl - niech nikt nie poucza innych jeśli nie pouczył najpierw sam siebie .
pozdro fani nhl

Waldorfini #1802100 23/11/2007 21:10
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Originally Posted by Waldorfini
na jakim kanale mozna ogladac NHL i na jakiej to jest platformie, ewentualnie czy mozna jakos przez internet ogladac NHL.
Tak jak lemex wspomniał musisz zainstalować sobie program Sopcast ale także TVU player. Jeśli chodzi o platformę to N TV ma w ofecie kanał NASN. Tam pokazują mecze NHL.

A co do tematu aktywności na forum. No cóż... każdy widzi kto regularnie coś pisze. A to co ma do powiedzenia sam każdy może ocenić.
Tak jeszcze kojarze, że niektórzy bardzo przywiązują wagę do tego kto ile ma postów napisanych na forum ( od kiedy jest na forum). Mnie osobiście to nie obchodzi kto ile ma postów na forum tylko co pisze. Ale zobaczcie posty lemexa. Nie udziela się na QC, czy innych działach typu "śmieszne" itd. To co pisze jest związane w hokejem.TYLKO hokej. I są to rzeczowe posty!!!
Jeśli przestanie pisać lemex to ten dział mocno straci.

pozdr

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Post deleted by lupus

raiders_ #1802374 24/11/2007 01:28
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
raiders - stary fanie "orek" - dawaj tu swoje wpisy i nic nie cykaj
pamiętam twoje posty z tamtego sezonu - były w porzo
temat nhl powinien mieć swoją oprawę i odpowiedni poziom a nie być zdominowany przez pseudo wszechwiedzących
( na marginesie jak twoje przewidywania co do orek w tym sezonie , wypalą w końcu w play offach?

crossmen #1802450 24/11/2007 02:01
Dołączył: Dec 2006
Posty: 427
4
addict
addict
4 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 427
Originally Posted by crossmen
raiders - stary fanie "orek" - dawaj tu swoje wpisy i nic nie cykaj
pamiętam twoje posty z tamtego sezonu - były w porzo
temat nhl powinien mieć swoją oprawę i odpowiedni poziom a nie być zdominowany przez pseudo wszechwiedzących
( na marginesie jak twoje przewidywania co do orek w tym sezonie , wypalą w końcu w play offach?
Ciesze sie , ze chociaz Tobie moglem pomoc smile Naprawde miło mi sie zrobilo po raz pierwszy jak tu zawitalem. Bo moj poczatek do najlepszych nienalezal wink

crossmen #1802575 24/11/2007 02:25
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by crossmen
raiders - stary fanie "orek" - dawaj tu swoje wpisy i nic nie cykaj
pamiętam twoje posty z tamtego sezonu - były w porzo
temat nhl powinien mieć swoją oprawę i odpowiedni poziom a nie być zdominowany przez pseudo wszechwiedzących
( na marginesie jak twoje przewidywania co do orek w tym sezonie , wypalą w końcu w play offach?
do PO powinni sie doczlapac ,Luongo juz zaczyna swoje herezje w bramce , teraz czekac tylko na regularne punktowanie braci SEDIn i NAslunda i bedzie ciekawie .

Strona 24 z 25 1 2 22 23 24 25

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (forty, Lukasz111, alfa, aker, rafal08, burbon, rymoholik, Akhu, Sensei, betowiec, latajaca_holenderka, 11kera11), 2,739 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,041
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1