|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447 |
Można wsiąść, pod uwagę, że przeważnie drużynie, której idzie dobrze przerwa może zaszkodzić,rozluźnić,wybić z rytmu itp. za to drużynie która ma problemy, i przegrywa może pomóc, jak choćby powrót kontuzjowanych graczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 427
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 427 |
A wiesz, ze pod tym wzgledem mozna rowniez rozpatrywac mecze. Podobnie jak w NFL po BYE Week, kazdy podchodzi do tego wg wlasnego uznania. A co ma BYE Week do przerwy Chicago lub innych zespolow Nhl. Wiesz ze to hokej???. Wlasnie zauwazylem jak idzie jesli rozpatrujesz mecze tak jak ten kolega. Powodzenia zycze bo bedzie potrzebne zapewne. PZDR
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 427
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 427 |
Można wsiąść, pod uwagę, że przeważnie drużynie, której idzie dobrze przerwa może zaszkodzić,rozluźnić,wybić z rytmu itp. za to drużynie która ma problemy, i przegrywa może pomóc, jak choćby powrót kontuzjowanych graczy. Dlatego trzbea rozpatrywac pod wzgledem zespolow. Nie wiem dlatego co mial Lupus na mysli piszac o NFL. No coz. MOze nie jego specjalnosc. PS. Jesli podaje typ staram sie wziasc wszystko pod uwage.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Szczescie sprzyja lepszym, zapraszam do mojego PP 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
dlatego nie mozna byc w 100% pewnym czy przerwa pomoze czy zaszkodzi druzynie,grajac co drugi dzien jest sie w gazie,majac "dluzsza" przerwe mozna z tego rytmu wypasc ale jak slusznie zauwazyl Voddomen mozna i wrocic silniejszym... Co do typów na noc to gram na W Senatorow (1.70,unibet) przed ktorymi dwa mecze pod rzad u siebie i min jeden powinni wygrac z 60'. Sklanial bym sie równiez do typu na over 5,5 gola (1.75,expekt)w meczu Oliwiarek z Edmonton.. Oraz oczywiscie L Chicago (1.92,unibet) w reg.czasie poziom 2
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374 |
akurat w wypadku Chicago dluzsze przerwy nie sa wskazane, bo z 4 meczy, ktore grali po odpoczynku trzydniowym lub dluzszym, wygrali zaledwie jeden
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 427
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 427 |
Szczescie sprzyja lepszym, zapraszam do mojego PP  Jestes tutaj aby sie chwalic??? Ja tu wpdadlem wymienic sie spostrzezeniami na temat NHL...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
Witam! Ja tak chyba troche off topic. A co do typów to się nie wypowiadam bo ostatnio choroba mnie zmogła i wcale nie chce mi się myśleć nad graniem. Dlatego trzbea rozpatrywac pod wzgledem zespolow. Nie wiem dlatego co mial Lupus na mysli piszac o NFL. No coz. MOze nie jego specjalnosc. PS. Jesli podaje typ staram sie wziasc wszystko pod uwage. Lupus przy nominacji oskarów napisał: Typer roku Generalnie na forum nie ma osoby z ktora mogbym porozmawiac na temat hokeja.W tej kategorii nominuje wiec Homraj, choc bardziej podpada pod hokej niz typer hokeja, ale to za rozmowe od czasu do czasu  Zastanawia mnie dlaczego nie ma z kim porozmawiać... Przecież jednak co jakiś czas coś tu napisze... Sorki za off topic. powodzenia i pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 427
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 427 |
Zastanawia mnie dlaczego nie ma z kim porozmawiać... Przecież jednak co jakiś czas coś tu napisze... Sorki za off topic. powodzenia i pozdrawiam![/quote] Bo Ci "starsi" musza mysles ze sa najmadrzejsi w takim razie. Nie wiem jak inaczej mozna uznac taka ignorancje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4 |
Witam wszystkich. Krotkie pytanko. na jakim kanale mozna ogladac NHL i na jakiej to jest platformie, ewentualnie czy mozna jakos przez internet ogladac NHL.
PZDR
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
Mecze możesz oglądać po zainstalowaniu programu SOPCAST, a na marginesie, to jest temat z tym związany.
Skoro Lupus jako moderator napisał coś takiego:
"Originally Posted By: lupus Typer roku Generalnie na forum nie ma osoby z ktora mogbym porozmawiac na temat hokeja. W tej kategorii nominuje wiec Homraj, choc bardziej podpada pod hokej niz typer hokeja, ale to za rozmowe od czasu do czasu ;\)" - to jedyne co mi przychodzi w tej chwili do głowy: ZACZNIJ ROZMAWIAĆ Z LUSTREM (Narcyz też tak robił)
Dziękuję wszystkim czytelnikom tego tematu, że przez tyle lat wytrzymali ze mną i chciało im sie od czasu do czasu coś przeczytać, ale przy takim moderatorze moja "obecność w domu wielkiego Lupusa" dobiegła końca. Pozdrawiam i życzę dobrych typów i wielkich wygranych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4 |
Dzieki lemex za info. Swoja droga mam nadzieje ze jednak zostaniesz na tym forum . mimo iz dopiero teraz wlaczam sie do dyskusji to jednak sledze to forum i NHL od kilku sezonow i zawsze cenilem twoje opinie i komentarze. PZDR
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 1,149
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 1,149 |
Panowie nie ma co sie kłucic NHL jest akurat bardzo nieprzewidywalne w kazdym meczu moze byc kazdy wynik jak dla mnie zadne analizy nie mają sensu bym mógł w kazdym dniu znalezc mecze które były pewne jako tako a dały lipy w nhl najlepiej grac po ładnym kursie i intuicji narazie tak gram i nie zawodzi mnie to, ta liga jest tak wyrównana ze po prostu mozna smiało dawac co sie chce pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,536 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,536 Likes: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
Panowie pogłupieliście z tymi dymisjami na forum - najpierw 4rest teraz lemex, co to ma być ? piszcie właśnie jak najwięcej nie zważając czy to się podoba komuś czy nie z prostego powodu - do tego służy forum a wy macie do tego prawo - osobiście mało daje wpisów w tym temacie natomiast gram nhl od paru lat i choć nie przepadam za tą dyscypliną w oglądaniu to można z niej wyciągnąć niezłą kasę - może to śmieszne ale opieram się tylko o statystyki . 4rest i lemex - proszę się sprężyć podwójnie - we wpisać - bo to służy temu forum a kto nie chce niech nie czyta a waszym oponentom dedykuje taką myśl - niech nikt nie poucza innych jeśli nie pouczył najpierw sam siebie . pozdro fani nhl
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
na jakim kanale mozna ogladac NHL i na jakiej to jest platformie, ewentualnie czy mozna jakos przez internet ogladac NHL. Tak jak lemex wspomniał musisz zainstalować sobie program Sopcast ale także TVU player. Jeśli chodzi o platformę to N TV ma w ofecie kanał NASN. Tam pokazują mecze NHL. A co do tematu aktywności na forum. No cóż... każdy widzi kto regularnie coś pisze. A to co ma do powiedzenia sam każdy może ocenić. Tak jeszcze kojarze, że niektórzy bardzo przywiązują wagę do tego kto ile ma postów napisanych na forum ( od kiedy jest na forum). Mnie osobiście to nie obchodzi kto ile ma postów na forum tylko co pisze. Ale zobaczcie posty lemexa. Nie udziela się na QC, czy innych działach typu "śmieszne" itd. To co pisze jest związane w hokejem.TYLKO hokej. I są to rzeczowe posty!!! Jeśli przestanie pisać lemex to ten dział mocno straci. pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
raiders - stary fanie "orek" - dawaj tu swoje wpisy i nic nie cykaj pamiętam twoje posty z tamtego sezonu - były w porzo temat nhl powinien mieć swoją oprawę i odpowiedni poziom a nie być zdominowany przez pseudo wszechwiedzących ( na marginesie jak twoje przewidywania co do orek w tym sezonie , wypalą w końcu w play offach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 427
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 427 |
raiders - stary fanie "orek" - dawaj tu swoje wpisy i nic nie cykaj pamiętam twoje posty z tamtego sezonu - były w porzo temat nhl powinien mieć swoją oprawę i odpowiedni poziom a nie być zdominowany przez pseudo wszechwiedzących ( na marginesie jak twoje przewidywania co do orek w tym sezonie , wypalą w końcu w play offach? Ciesze sie , ze chociaz Tobie moglem pomoc  Naprawde miło mi sie zrobilo po raz pierwszy jak tu zawitalem. Bo moj poczatek do najlepszych nienalezal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
raiders - stary fanie "orek" - dawaj tu swoje wpisy i nic nie cykaj pamiętam twoje posty z tamtego sezonu - były w porzo temat nhl powinien mieć swoją oprawę i odpowiedni poziom a nie być zdominowany przez pseudo wszechwiedzących ( na marginesie jak twoje przewidywania co do orek w tym sezonie , wypalą w końcu w play offach? do PO powinni sie doczlapac ,Luongo juz zaczyna swoje herezje w bramce , teraz czekac tylko na regularne punktowanie braci SEDIn i NAslunda i bedzie ciekawie .
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|