|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518 |
heh pracuje w tp na infolinii wsparcia technicznego neostrady  i dziwilem sie wczoraj w pracy w godzinach przedpoludniowych byl wlasnie wzmozony ruch bo ludzie dzwonili ze im sie strony nie otwieraly... prawdopodonie byl to problem z serwerami DNS tak jak to ktos wczesniej powiedzial  wystarczylo zrobic kazdemu reset portu i wszystko dzialalo ale pozniej sytuacja sie ustabilizowala 
|
|
|
Link skopiowany do schowka