|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Oryginalnie wysłał ViPeK: [qb]Albo ja jestem debilem albo na stronce sie pomylili: 40 23:55 Los Angeles - NY Mets (13.5) X 2:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] Metsi przegrali 3:2 w 13 rundzie czyli według regulaminu STS był remis
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115 |
Oryginalnie wysłał _Lider: [qb]Chris to podawaj typy a nie mówisz ze wygrałes na drugi dzień . Pan Bóg kazał się dzielić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] "... i mnożyć !" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> popieram i pozdrawiam - 2jot
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2002
Posty: 34 |
Jedni mi dziękują drudzy opierdzialają że się nie dziele typami, chwale się dobra może to nie ładnie ale swoje typy na MLB podałem na 4 stronie tego tematu, druga sprawa ja gralem w TOTO-MIXa nie można tam nie ma remisów do obstawiania tak jak w regulaminie STS-a a Metsi wygrali w 13 rundzie co na STS-ie zwaliło by mi kupon.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829 |
Chris nikt ciebie nie opierdziela po prostu jak bys mógł to wez typy podawaj do 12:00 bo pozniej zazwyczaj chodze do sts i bym postawił jesli mozesz 2-3 typy więcej nie chce. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))) POzdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2002
Posty: 34 |
A teraz moje kupony na najbliższe dni: TOTO - MIX sys. 3 z 4 ktory chce sobie jutro wyslac Real M. - Bay. Leverkusen 1 .7.00zł. (stawiam na 2-1) i może pk. friendly Grecja - Cypr 1. (1.40) wiem mały kurs jak na system ale ten pierwszy troche podbije, a co do dwóch następnych to jeszcze nie wiem może coś mi doradzicie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2002
Posty: 34 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla wszystkich jestem nowy i troche mnie poniosło, każdy uczy się cały życie ja też więc następnym razem się poprawie pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 924
a.k.a. "Wentyl"
|
|
a.k.a. "Wentyl"
Dołączył: May 2002
Posty: 924 |
I tak trzymać Chris. Też jestem tu nowy jak widać. Szkoda że wtedy nie obstawiłem tak jak ty. Jak byś mógł to dawaj te typy na MLB. Pozdrawiam i życze wysokich wygranych. Na razie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ok juz zrozumialem o co chodzi w tym baseballu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dzis podam tylko 3 typy na jutro wedlug mnie najpewniejsze: Real Madryt - Leverkusen 1.80 3.20 3.80 1.15 1.74 typ:1 -Real przegral w tym sezonie prawie wszystko, lige, puchar Hiszpanii, osatnia szansa na poprawienie humorow kibicow jest zwyciestwo w LM, Real jest zdecydowanym faworytem
Grecja - Cypr 1.40 4.00 6.50 1.05 2.48 typ:1 -ostatnio Grecja wygrala 3-2 z silna Rumunia wiec bez najmniejszych problemow powinna pokonac druzyne cypryjska ktora w swoich szeregach ma tylko jednego dobrego gracza(Konstantinou)
Rostelmash - CSKA Moskwa 3.60 3.40 1.80 1.75 1.18 typ:2 -zespol gospodarzy w tym sezonie u siebie 1-2-4 zespol gosci na wyjezdzie 4-1-1 CSKA w ostatnim sezonie wygralo z Rostelmash 1-0 wiec wszystko przemawia za druzyna moskiewska
Dam jeszcze jeden typ ktory warto zagrac: Testud - Vakulenko 1.15 4.00 typ:2
Pozdrawiam i zycze wygranych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 136
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2001
Posty: 136 |
na dzis mecze Rostelmash - CSKA Moskwa [email] [email protected][/email] Radomsko - Legia W. [email] [email protected][/email] Wlochy - Japonia [email]1@nie[/email] znany oraz tenis Costa A. - Koubek [email] [email protected][/email] Canas - Gonzales [email] [email protected][/email] Tulyaganova - Ruano Pascual [email] [email protected][/email] debli na razie nie moge polecic bo nie ma ich jeszcze w ofercie sts] Kogut
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Dzisiejsze mecze tenisowe w Hamburgu: Centre Court 11:30 AM C. Moya vs. M. Mirnyi A. Pavel vs. G. Kuerten S. Schalken vs. T. Haas L. Hewitt vs. B. Phau A. Roddick vs. R. Schuettler
M1 11:30 AM T. Johansson vs. M. Zabaleta G. Canas vs. F. Gonzalez T. Henman vs. A. Voinea A. Martin vs. M. Safin
M2 11:30 AM A. Costa vs. S. Koubek B. Ulihrach vs. R. Federer S. Grosjean vs. T. Robredo J. Boutter vs. A. Corretja
M3 11:30 AM T. Cibulec/L. Paes vs. L. Friedl/D. Rikl R. Leach/B. Macphie vs. W. Arthurs/C. Suk L. Burgsmuller/J. Knippschild vs. J. Novak/R. Stepanek N. Kiefer/A. Pavel vs. W. Black/K. Ullyett M. Hill/D. Vacek vs. M. Knowles/D. Nestor
M4 11:30 AM F. Mantilla vs. J. Novak W. Ferreira vs. Y. El Aynaoui T. Enqvist/N. Lapentti vs. K. Braasch/Olhovskiy D. Sanchez vs. J. Chela A. Clement/Escude vs. J. Eagle/S. Stolle
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 136
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2001
Posty: 136 |
z debli proponuje na dzis: Leach/B. Macphie - W. Arthurs/C. Suk @1 L. Burgsmuller/J. Knippschild - J. Novak/R. Stepanek @2 N. Kiefer/A. Pavel - W. Black/K. Ullyett @2 T. Enqvist/N. Lapentti - K. Braasch/Olhovskiy @1
powodzenia Kogut
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 81
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2002
Posty: 81 |
Witam dziś jestem 1 raz u was !!! Debiucik!!! Ale w sts-ach gram z niezlymi wynikami od dluzszego czasu. Z ostatniego miesiaca wygralem 3000zl wiec jesli ktos chce skonsultowac jakes typy to zapraszam ale tych co cos niecos sie na tenisie znaja! Dzisiejsze moje typy to system 2z3 i pozycje A Schnyder-Pierce 1 B Panova- Nagyova 1 C Myskina- serna 1 pewniacy to: 1.Safin - A.Martin 1 2.Costa A. - Koubek 1 3.Testud - Vakulenko 1 4.Chela - Sanchez D. 1 5.Henin - Schiavone 1 6.Williams S.- Grande 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
To zapraszam Qkip do internetowych bukmacherów, wygoda, lepsze kursy, brak podatku. Jeśli wygrywasz w sts-ach to u internetowych bedziesz wygrywal wiecej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
na dzisiaj proponuje : 721 Real-Bayer 1 (1.68 prof) 742 Radomsko-Legia 1x (1.6)-legia ma zagrac w rezerwowym skladzie 924 Colorado-San jose 1 (1.89)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2002
Posty: 34 |
ja tam dzisiaj nadalem tak TOTO - MIX Real - Bayer 1 (1,70) Radomsko - Legia W. 2 (1,90) i jeszcze baseball LA - Ny Mets 1 Houston - Philadel. 1 Boston - Oakland 1 stawka 5zł.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Do waiadomosci: mecz Rostelmash-CSKA Moskwa jest zablokowany. :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 924
a.k.a. "Wentyl"
|
|
a.k.a. "Wentyl"
Dołączył: May 2002
Posty: 924 |
Witam. Mam prośbę (pytanie) . A mianowicie – Co dziś obstawić? Jestem napalony na tego Baseball-a lecz się na tym nie znam. Jednego dnia ta drużyna wygra, a drugiego przegra. Nie kumam. Kiedyś byłem cały happy jak zobaczyłem MLB do obstawiania. (gra przedsezonowa) Pierwszego dnia grała dana drużyna z drugą i był fajny wynik 9 do 0 Patrzę jutro te same drużyny grają. Więc jazda do Toto-Mixa i zaznaczam 5 meczy za 5 zł. Ku mojemu zdziwieniu drugiego dnia wypadło mi wszystkie 5 meczy. O co w tym chodzi. „Chris” ty na pewno wiesz, a jak nie wiesz to: Albo typujesz po kursach albo od kogoś innego bierzesz typy. Pomóż nam wszystkim. No dobra sprawa MLB załatwiona, a teraz inna sprawa. Jakie typy??!! Sorry za wykrzykniki. Ja myślę że........
Real M. – Leverkusen 1 @ 1.7 @ 40% - 35% - 35% Lecz sądzę że remis zadowoli kibiców obu drużyn. Real Madryt gra na własnym boisku więc to dużo przeważa. Real na ten mecz postawił najwyższą poprzeczkę jak również Bayer. Ostatnio obie drużyny przegrały dużo meczów. Więc muszą się wziąć. Oczywiście stawiam na Real, ponieważ ostatnio dość często gubili piłkę W ostatnich meczach, ale jak pierwsze 10 minut będą w większości przy piłce myślę, Że pójdzie gol za golem, a Leverkusen (też może pokazać) {jak przegrywa}
Towarzyskich nie obstawiam bo wczoraj były niezłe niespodzianki. Norweska, Fińska i Duńska jest jutro. Tenis za niskie kursy, a po za tym nie zdążyłem na te najciekawsze. MLB – kursy w sam raz. (lecz mam problem [jak my wszyscy z wyjątkiem Chrisa])
Radomsko – Legia W. 2 @ 1.9 @ 20% - 20% - 60 % Sam nie wiem. Legia ma nieciekawy skład radziłbym Legie z NP. (x2) Albo w ogóle nie psujcie sobie szans z tak wysokim kursem (1.19) – Toto-Mix
Na dzisiaj już nie mam żadnych typów. Jedynie te 2 beznadziejne. Więc proszę was o pomoc.
A tak na koniec: Sorry że tak rzadko piszę, nie mam łącza stałego i każde wejście kosztuje. Jak możecie to napiszcie o waszym dostępie do neta, bo TPSA zdziera kase.... Życzę trafionych typów sobie i innym!! J Znów się rozpisałem.
Dzięki Chris za typy. Teraz je zauważyłem. Na razie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 924
a.k.a. "Wentyl"
|
|
a.k.a. "Wentyl"
Dołączył: May 2002
Posty: 924 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2002
Posty: 34 |
co do MLB to stawiam na mocne teamy które musze przyznać rzadko mnie zawodzą, a co do kursów to na Legie jest 1.90 a nie 1,19 Pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Milwaukee - Cincinnati 2 San Diego - Montreal 1 Pittsburgh - Arizona 2
St.Louis - Chicago Cubs 1 Detroit - Anaheim 2 NY Yankees - Tampa Bay 1
Kansas City - Minnesota 2 San Francisco -Atlanta 1
|
|
|
Link skopiowany do schowka