Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#180874 26/07/2002 04:48
Dołączył: May 2002
Posty: 565
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 565
dizeki vodzior spoko podejmuje gre typy piatek-sobota
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#180875 27/07/2002 03:53
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
WayeThe United - FC Kolejorz Rzeszow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
sklad gosci nastepujacy:
1.17:00 Teplice - Kaiserslautern 2 2.60
2.17:00 BATE Borisov - Bologna 2 2.45
3.18:00 Ruzomberok - Puchov 1 1.90
4.19:30 Servette - Lucern 1 1.75
5.17:00 Perugia - Stuttgart 1 2.10
6.16:00 Cafe Opera - Gefle 1 1.80
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#180876 28/07/2002 15:34
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam
OKS Janowo nowy klub szuka sparing partnera przed zbliżającymi się rozgrywkami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#180877 28/07/2002 18:34
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
WayeThe United - FC Kolejorz Rzeszow 0-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#180878 28/07/2002 18:36
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
FC Kolejorz Rzeszow gotowe do gry z OKS JAnowo
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#180879 28/07/2002 19:34
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam vodzior
Na początek rozgrzewka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
A teraz trzeba ustalić składy mam nadzieję ze dasz radę jeszcze dzisiaj coś wyskrobać jak nie to możesz jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam mój typ będzie jeszcze dzisiaj
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#180880 28/07/2002 19:38
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Heh niezauważyłem że jestem pod ksywką mojego brata sorry zaraz to poprawię Ivanof
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#180881 28/07/2002 19:48
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
LUTINIO proponuje rozegrac mecz z typami z niedz-poniedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#180882 28/07/2002 19:53
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
No to trochę namieszałem ale już wszystko ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Mój bracki się dzisiaj zalogował i niezauważyłem
Oto mój skład:
#1 780 Varteks -Hajduk 2 @ 2.40 20.15 28.07.02
#2 773 River -Newells 1 @ 1.40 20.30 28.07.02
#3 817 Dellem. -Wil x @ 3.10 16.15 28.07.02
#4 807 Lilles. -Bryne 1 @ 1.80 18.00 28.07.02
#5 820 Kalmar -Oerebro x @ 3.10 17.00 28.07.02
#6 803 Sogndal -Valeren.x @ 3.20 18.00 28.07.02

Czekam na twoje typy i jeszcze raz sorry z zamiesznie z nickami:)
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#180883 28/07/2002 19:54
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Spoko mogą też być jutrzejsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#180884 28/07/2002 20:02
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
pierwszy mecz u mnie a potem wiadomo:
FC Kolejorz Rzeszow - OKS Janowo
gospodarze wybiegna w nastepujacym skladzie:
1.20:30 Huracan - Racing Club 1 2.25
2.18:00 Sogndal - Valerengen 2 2.30
3.16:15 Delemont - Wil 1 2.20
4.17:30 Vantaa - Rovaniemi 1 4.00
5.16:30 Pribram - Brno X 3.20
6.17:00 Korotan P. - Mura 1 2.35
napisz kiedy gramy rewanz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#180885 28/07/2002 21:00
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
jak mozna z wami zagrac meczyka. jakie macie zasady.

#180886 28/07/2002 22:29
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Myślę że zagramy środa - czwartek
W środę eliminacje LM :
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
ps.Hamilton wieczorem ci napiszę wszystko bpo teraz się spieszę na Grila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#180887 29/07/2002 02:17
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
No cóż przegrywam narazie 0:2 i mam jeszcze 6 minut zeby zdobyć honorowego gola <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
River walcie
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#180888 29/07/2002 12:55
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
FC Kolejorz Rzeszow - OKS Janowo 0:0
niewiem skad ci sie wzielo 0-2???
napisz kiedy gramy rewanz :zobacz:
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#180889 29/07/2002 14:05
Dołączył: May 2002
Posty: 565
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 565
vodzior sorki za zwloke ale jeszcze zagramy
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#180890 29/07/2002 15:25
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
kto chętny na gołe klaty czekam za stodołą na udeptanym do 15.00
"WOLVERHMPTON"
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: : <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#180891 29/07/2002 15:36
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
apofis moje orly moga grac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#180892 29/07/2002 16:32
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
może typy pn-wt
śr-pt zostawimy na rewanża

czas start kto pierwszy ten lepszy
rzuć ołowiem jeśli jesteś
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#180893 29/07/2002 16:40
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
raczej pn-śr na wtorek jest malo spotkań <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, kamel, forty, betowiec), 2,107 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,514
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1