|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 565
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2002
Posty: 565 |
dizeki vodzior spoko podejmuje gre typy piatek-sobota Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
WayeThe United - FC Kolejorz Rzeszow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: sklad gosci nastepujacy: 1.17:00 Teplice - Kaiserslautern 2 2.60 2.17:00 BATE Borisov - Bologna 2 2.45 3.18:00 Ruzomberok - Puchov 1 1.90 4.19:30 Servette - Lucern 1 1.75 5.17:00 Perugia - Stuttgart 1 2.10 6.16:00 Cafe Opera - Gefle 1 1.80 pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam OKS Janowo nowy klub szuka sparing partnera przed zbliżającymi się rozgrywkami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
WayeThe United - FC Kolejorz Rzeszow 0-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
FC Kolejorz Rzeszow gotowe do gry z OKS JAnowo pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam vodzior Na początek rozgrzewka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: A teraz trzeba ustalić składy mam nadzieję ze dasz radę jeszcze dzisiaj coś wyskrobać jak nie to możesz jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam mój typ będzie jeszcze dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Heh niezauważyłem że jestem pod ksywką mojego brata sorry zaraz to poprawię Ivanof <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
LUTINIO proponuje rozegrac mecz z typami z niedz-poniedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
No to trochę namieszałem ale już wszystko ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mój bracki się dzisiaj zalogował i niezauważyłem Oto mój skład: #1 780 Varteks -Hajduk 2 @ 2.40 20.15 28.07.02 #2 773 River -Newells 1 @ 1.40 20.30 28.07.02 #3 817 Dellem. -Wil x @ 3.10 16.15 28.07.02 #4 807 Lilles. -Bryne 1 @ 1.80 18.00 28.07.02 #5 820 Kalmar -Oerebro x @ 3.10 17.00 28.07.02 #6 803 Sogndal -Valeren.x @ 3.20 18.00 28.07.02
Czekam na twoje typy i jeszcze raz sorry z zamiesznie z nickami:) Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Spoko mogą też być jutrzejsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
pierwszy mecz u mnie a potem wiadomo: FC Kolejorz Rzeszow - OKS Janowo gospodarze wybiegna w nastepujacym skladzie: 1.20:30 Huracan - Racing Club 1 2.25 2.18:00 Sogndal - Valerengen 2 2.30 3.16:15 Delemont - Wil 1 2.20 4.17:30 Vantaa - Rovaniemi 1 4.00 5.16:30 Pribram - Brno X 3.20 6.17:00 Korotan P. - Mura 1 2.35 napisz kiedy gramy rewanz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
jak mozna z wami zagrac meczyka. jakie macie zasady.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Myślę że zagramy środa - czwartek W środę eliminacje LM : Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ps.Hamilton wieczorem ci napiszę wszystko bpo teraz się spieszę na Grila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
No cóż przegrywam narazie 0:2 i mam jeszcze 6 minut zeby zdobyć honorowego gola <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> River walcie Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
FC Kolejorz Rzeszow - OKS Janowo 0:0 niewiem skad ci sie wzielo 0-2??? napisz kiedy gramy rewanz :zobacz: pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 565
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2002
Posty: 565 |
vodzior sorki za zwloke ale jeszcze zagramy pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
kto chętny na gołe klaty czekam za stodołą na udeptanym do 15.00 "WOLVERHMPTON" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: : <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
apofis moje orly moga grac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
może typy pn-wt śr-pt zostawimy na rewanża
czas start kto pierwszy ten lepszy rzuć ołowiem jeśli jesteś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
raczej pn-śr na wtorek jest malo spotkań <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka