druzyna gosci przyjechala w nastepujacym skladzie: 1.16:00 ..."> druzyna gosci przyjechala w nastepujacym skladzie: 1.16:00 ...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#180894 29/07/2002 16:58
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
WOLVERHMPTON -Kolejorz Rzeszow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
druzyna gosci przyjechala w nastepujacym skladzie:
1.16:00 Rotor - Rostelmash 1 1.70
2.19:00 Norrkoeping - Djurgarden X 3.20
3.16:00 Hr.Kralove - Slavia P. 2 1.85
4.20:30 Leverkusen - Schalke 1 2.40
5.19:00 Lyn - Rosenborg 1 3.00
6.19:00 Sztokholm - Goeteborg 1 2.10
wszystkie mecze dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#180895 29/07/2002 18:31
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
hm
a więc zrobimy tak:
=================================
1.MALMO-LANDSKRONA X - 3,30
2.NORKEPING-DJURGARDEN 2 - 2,50
3.LYN-ROSENBORG X - 3,20
4.SZTOKHLOLM-GETEBORG X - 2,95
5.SOKÓŁ-ELISTA 1 - 1,97
6.D MOSKWA-SATURN X - 2,95
==========================================
mecze na dziś
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#180896 30/07/2002 03:08
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam vodzior <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Faktycznie źle przeczytałem regulamin i zamiast dodawać to pomnożyłem stawki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehehe ,ale jestem roztargniony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
Remis na wyjeździe to niezły wynik jak na debiiut .
Co do rewanży to myślę że zagramy śr-cz- od godziny 0.01 dnia 31.07.02 można wystawiać składy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#180897 30/07/2002 12:47
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
cześć VODZIOR jako że frekfencja niewielka masz powodzenie, oto wyniki wczorajszego sparingu:
========================================
Kolejarz Rzeszów / 0
=======================================
1Rotor-Rostelmasz 1 pudło(0:0)
2Norkeping-Djurgarden x pudło(0:1)
3HrKralowe-Slavia 2 pudło (1:1)
4Leverkusen-Schalke 1 pudło (0:2)
5Lyn-Rosenborg 1 pudło (2:3)
6Sztokholm-Geteborg 1 trafiony (3:0)
======================total===2,10======
Wolverhampton /1
========================================
1Malmoe-Landskrona x pudło (2:1)
2Sztokholm-Geteborg x pudło (3:0)
3Norkeping-Djurgarden 2 trafiony (0:1)
4Lyn-Rosenborg x pudło (2:3)
5Sokół-Elista 1 trafiony (2:0)
6DMoskwa-Saturn x trafiony (1:1)
====================total===7,42========
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
jesli masz ochotę na rewanż to przed jutrzejszym meczem z twoim nastepnym sparingpartnerem mogę udzielić Ci jeszcze jednej lekcji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#180898 30/07/2002 17:10
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
apofis jasne ze czekam na rewanz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: typy dzis i jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#180899 30/07/2002 17:54
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Kolejorz Rzeszow - WOLVERHMPTON <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
gospodarze po ostatniej porazce wybiegna w takim oto skladzie:
1.19:00 Orgryte - Elfsborg 1 1.70
2.19:00 Leoben - Kapfenberg 1 1.80
3.18:30 Brema (am.) - Verl 1 2.25
4.18:00 Skonto - Lewski Sofia 1 2.25
5.21:00 Malaga - Willem II 1 1.60
6.20:00 Vardar - Legia W. 1 3.10
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#180900 30/07/2002 18:05
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
sie trzymaj
WILKI
==============================================
1.30.VII 19.00 Leoben-Kapfenberg 1 1,82
2.30.VII 19.30 Orgyte----Elfsborg 1 1,75
3.30.VII 19.30 StGraz----Bregenz 1 1,48
4.30.VII 20.30 BDortmund--HBerlin X 3,10
5.31.VII 14.30 Jablonec----Synot X 3,10
6.31.VII 19.30 Luzern-----Zurich X 3,10
===============================================
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#180901 30/07/2002 18:08
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
apofis z tymi dwoma pierwszymi typami bylem szybszy niestety musisz to zmienic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#180902 30/07/2002 18:43
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
ja wol her komendant

ale mi komp zawiesił jak włączyłem odśwież żeby zobaczyć stronę i nie mogłem od razu skorygować
spoko już sie robi
za Orgyte-Elfsborg -31.VII 20.00 FCBrugge-DBukareszt 1 1,58
za Leobe-Kapfen -31.VII 19.00 Songdal-Molde 2 1,86
to u mnie a siebie skorygowac powinieneś typ 4-y Skonto-Lewski 1 powinno być 2.25
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#180903 30/07/2002 18:46
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
sory typ 4-y masz okey coś mi sie popieprzyło
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#180904 30/07/2002 18:51
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#180905 31/07/2002 04:46
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam vodzior <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: .
Jako że jest już po północy , możemy ustalić już składy na rewanż <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

1# 293 19.00 Bodo Glimt-Start kr. x @3.80
2# 297 19.30 Lucern-FC Zurich 2 @2.70
3# 301 23.55 Chicago-DC United 1 @2.00
4# 233 19.00 Lillestroem-Zel.Sarajevo 2 @4.50
5# 235 19.00 Sh. Tiraspol-Grazer AK x @3.10
6# 273 20.45 Fulham-Sochaux x @ 3.20
:1gw:
Czekam na twoj skład i życzę powodzenia
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#180906 31/07/2002 05:10
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
moj sklad na ten mecz jest nastepujacy Ivanof:
1.18:00 Skonto Ryga - Lewski Sofia 1 2.25
2.19:00 Hammarby - Partizan Belgrad 1 2.45
3.20:00 Maccabi H.- Bel.Bobrujsk 1 1.80
4.19:30 Lucern - FC Zurich 1 2.40
5.18:30 Neunkirchen - Pfullendorf 1 2.25
6.18:00 Bleiberg - Aus.Lustenau 1 2.30
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#180907 01/08/2002 05:24
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Kolejorz Rzeszow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
1.19:00 Orgryte - Elfsborg 1 1.70 siedzi
2.19:00 Leoben - Kapfenberg 1 1.80 siedzi
3.18:30 Brema (am.) - Verl 1 2.25 siedzi
4.18:00 Skonto - Lewski Sofia 1 2.25 nie
5.21:00 Malaga - Willem II 1 1.60 siedzi
6.20:00 Vardar - Legia W. 1 3.10 nie
7,35
WOLVERHMPTON <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
1.31.VII 20.00 FCBrugge-DBukareszt 1 1,58 siedzi
2.31.VII 19.00 Songdal-Molde 2 1,86 nie
3.30.VII 19.30 StGraz----Bregenz 1 1,48 siedzi
4.30.VII 20.30 BDortmund--HBerlin X 3,10 nie
5.31.VII 14.30 Jablonec----Synot X 3,10 nie
6.31.VII 19.30 Luzern-----Zurich X 3,10 nie
3,06

Kolejorz Rzeszow - WOLVERHMPTON 1:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#180908 01/08/2002 17:10
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
OKS Janowo
1#3.80 nie
2#2.70 tak
3#2.00 nie
4#4.50 tak
5#3.10 nie
6#3.20 nie
7,20 :eek:

FC Kolejorz Rzeszow
1.2.25 nie
2.2.45 nie
3.1.80 tak
4.2.40 nie
5.2.25 nie
6.2.30 tak
4,10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
OKS Janowo - FC Kolejorz 1:0
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#180909 01/08/2002 17:15
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
OKS Janowo
1# 3.80 nie
2# 2.70 tak
3# 2.00 nie
4# 4.50 tak
5# 3.10 nie
6# 3.20 nie
7,20 :eek:

--------------------------------------------------
FC Kolejorz Rzeszow
1. 2.25 nie
2. 2.45 nie
3. 1,80 tak
4. 2.40 nie
5. 2.25 nie
6. 2.30 tak
4,10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

OKS Janowo - FC Kolejorz Rzeszow 1-0
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#180910 01/08/2002 21:27
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
może tak jeszcze jednego meczyka
zapraszam do sparingu pierwszego wolnego chetnego a ze czas goni oto i typy:
WOLVERHAMPTON :
1.1.VIII g.17.30 InterT-MyPa 1 =2,15
2.1.VIII g.19.00 VStaw-Lyn X =3,30
3.1.VIII g.20.30 Schalke-Herta 2 =2,60
4.2.VIII g.16.00 LokM-TorpM 1 =1,55
5.2.VIII g.19.00 LINZ-AFLust 1 =1,52
6.2.VIII g.20.00 Lech-KSZO 1 =1,64
czekam na rywala i pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#180911 01/08/2002 23:04
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
FC Kolejorz zagra w takim oto skladzie:
1.20:30 Schalke - Hertha 1 2.50
2.21:15 Tor - Akureyri 2 2.60
3.20:45 Derry C. - Longford 1 2.25
4.20:00 Brann - Rosenborg 2 1.85
5.19:00 Viking - Lyn 1 2.00
6.21:15 Fylkir - Keflavik 1 1.55
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#180912 02/08/2002 00:54
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam
No u siebie zdecydowanie lepiej , ale po ciężkiej walce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jak masz ochotę to możemy zagrać meczyk SOB.-NIEDZ. vodzior i tym razem ja zagram pierwszy mecz u siebie . Liga już blisko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#180913 02/08/2002 03:41
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Ivanof ja proponuje pierwszy u ciebie w sobote a rewanz u mnie w niedziele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 5 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, forty, burbon, rymoholik, $-man, Sensei), 1,992 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1