|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
WOLVERHMPTON -Kolejorz Rzeszow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> druzyna gosci przyjechala w nastepujacym skladzie: 1.16:00 Rotor - Rostelmash 1 1.70 2.19:00 Norrkoeping - Djurgarden X 3.20 3.16:00 Hr.Kralove - Slavia P. 2 1.85 4.20:30 Leverkusen - Schalke 1 2.40 5.19:00 Lyn - Rosenborg 1 3.00 6.19:00 Sztokholm - Goeteborg 1 2.10 wszystkie mecze dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
hm a więc zrobimy tak: ================================= 1.MALMO-LANDSKRONA X - 3,30 2.NORKEPING-DJURGARDEN 2 - 2,50 3.LYN-ROSENBORG X - 3,20 4.SZTOKHLOLM-GETEBORG X - 2,95 5.SOKÓŁ-ELISTA 1 - 1,97 6.D MOSKWA-SATURN X - 2,95 ========================================== mecze na dziś pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam vodzior <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Faktycznie źle przeczytałem regulamin i zamiast dodawać to pomnożyłem stawki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehehe ,ale jestem roztargniony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Remis na wyjeździe to niezły wynik jak na debiiut . Co do rewanży to myślę że zagramy śr-cz- od godziny 0.01 dnia 31.07.02 można wystawiać składy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
cześć VODZIOR jako że frekfencja niewielka masz powodzenie, oto wyniki wczorajszego sparingu: ======================================== Kolejarz Rzeszów / 0 ======================================= 1Rotor-Rostelmasz 1 pudło(0:0) 2Norkeping-Djurgarden x pudło(0:1) 3HrKralowe-Slavia 2 pudło (1:1) 4Leverkusen-Schalke 1 pudło (0:2) 5Lyn-Rosenborg 1 pudło (2:3) 6Sztokholm-Geteborg 1 trafiony (3:0) ======================total===2,10====== Wolverhampton /1 ======================================== 1Malmoe-Landskrona x pudło (2:1) 2Sztokholm-Geteborg x pudło (3:0) 3Norkeping-Djurgarden 2 trafiony (0:1) 4Lyn-Rosenborg x pudło (2:3) 5Sokół-Elista 1 trafiony (2:0) 6DMoskwa-Saturn x trafiony (1:1) ====================total===7,42======== pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: jesli masz ochotę na rewanż to przed jutrzejszym meczem z twoim nastepnym sparingpartnerem mogę udzielić Ci jeszcze jednej lekcji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
apofis jasne ze czekam na rewanz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: typy dzis i jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
Kolejorz Rzeszow - WOLVERHMPTON <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> gospodarze po ostatniej porazce wybiegna w takim oto skladzie: 1.19:00 Orgryte - Elfsborg 1 1.70 2.19:00 Leoben - Kapfenberg 1 1.80 3.18:30 Brema (am.) - Verl 1 2.25 4.18:00 Skonto - Lewski Sofia 1 2.25 5.21:00 Malaga - Willem II 1 1.60 6.20:00 Vardar - Legia W. 1 3.10 pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
sie trzymaj WILKI ============================================== 1.30.VII 19.00 Leoben-Kapfenberg 1 1,82 2.30.VII 19.30 Orgyte----Elfsborg 1 1,75 3.30.VII 19.30 StGraz----Bregenz 1 1,48 4.30.VII 20.30 BDortmund--HBerlin X 3,10 5.31.VII 14.30 Jablonec----Synot X 3,10 6.31.VII 19.30 Luzern-----Zurich X 3,10 =============================================== pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
apofis z tymi dwoma pierwszymi typami bylem szybszy niestety musisz to zmienic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
ja wol her komendant
ale mi komp zawiesił jak włączyłem odśwież żeby zobaczyć stronę i nie mogłem od razu skorygować spoko już sie robi za Orgyte-Elfsborg -31.VII 20.00 FCBrugge-DBukareszt 1 1,58 za Leobe-Kapfen -31.VII 19.00 Songdal-Molde 2 1,86 to u mnie a siebie skorygowac powinieneś typ 4-y Skonto-Lewski 1 powinno być 2.25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
sory typ 4-y masz okey coś mi sie popieprzyło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam vodzior <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: . Jako że jest już po północy , możemy ustalić już składy na rewanż <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
1# 293 19.00 Bodo Glimt-Start kr. x @3.80 2# 297 19.30 Lucern-FC Zurich 2 @2.70 3# 301 23.55 Chicago-DC United 1 @2.00 4# 233 19.00 Lillestroem-Zel.Sarajevo 2 @4.50 5# 235 19.00 Sh. Tiraspol-Grazer AK x @3.10 6# 273 20.45 Fulham-Sochaux x @ 3.20 :1gw: Czekam na twoj skład i życzę powodzenia Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
moj sklad na ten mecz jest nastepujacy Ivanof: 1.18:00 Skonto Ryga - Lewski Sofia 1 2.25 2.19:00 Hammarby - Partizan Belgrad 1 2.45 3.20:00 Maccabi H.- Bel.Bobrujsk 1 1.80 4.19:30 Lucern - FC Zurich 1 2.40 5.18:30 Neunkirchen - Pfullendorf 1 2.25 6.18:00 Bleiberg - Aus.Lustenau 1 2.30 pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
Kolejorz Rzeszow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> 1.19:00 Orgryte - Elfsborg 1 1.70 siedzi 2.19:00 Leoben - Kapfenberg 1 1.80 siedzi 3.18:30 Brema (am.) - Verl 1 2.25 siedzi 4.18:00 Skonto - Lewski Sofia 1 2.25 nie 5.21:00 Malaga - Willem II 1 1.60 siedzi 6.20:00 Vardar - Legia W. 1 3.10 nie 7,35 WOLVERHMPTON <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 1.31.VII 20.00 FCBrugge-DBukareszt 1 1,58 siedzi 2.31.VII 19.00 Songdal-Molde 2 1,86 nie 3.30.VII 19.30 StGraz----Bregenz 1 1,48 siedzi 4.30.VII 20.30 BDortmund--HBerlin X 3,10 nie 5.31.VII 14.30 Jablonec----Synot X 3,10 nie 6.31.VII 19.30 Luzern-----Zurich X 3,10 nie 3,06
Kolejorz Rzeszow - WOLVERHMPTON 1:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
OKS Janowo 1#3.80 nie 2#2.70 tak 3#2.00 nie 4#4.50 tak 5#3.10 nie 6#3.20 nie 7,20 :eek:
FC Kolejorz Rzeszow 1.2.25 nie 2.2.45 nie 3.1.80 tak 4.2.40 nie 5.2.25 nie 6.2.30 tak 4,10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> OKS Janowo - FC Kolejorz 1:0 pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
OKS Janowo 1# 3.80 nie 2# 2.70 tak 3# 2.00 nie 4# 4.50 tak 5# 3.10 nie 6# 3.20 nie 7,20 :eek: -------------------------------------------------- FC Kolejorz Rzeszow 1. 2.25 nie 2. 2.45 nie 3. 1,80 tak 4. 2.40 nie 5. 2.25 nie 6. 2.30 tak 4,10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
OKS Janowo - FC Kolejorz Rzeszow 1-0 pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
może tak jeszcze jednego meczyka zapraszam do sparingu pierwszego wolnego chetnego a ze czas goni oto i typy: WOLVERHAMPTON : 1.1.VIII g.17.30 InterT-MyPa 1 =2,15 2.1.VIII g.19.00 VStaw-Lyn X =3,30 3.1.VIII g.20.30 Schalke-Herta 2 =2,60 4.2.VIII g.16.00 LokM-TorpM 1 =1,55 5.2.VIII g.19.00 LINZ-AFLust 1 =1,52 6.2.VIII g.20.00 Lech-KSZO 1 =1,64 czekam na rywala i pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
FC Kolejorz zagra w takim oto skladzie: 1.20:30 Schalke - Hertha 1 2.50 2.21:15 Tor - Akureyri 2 2.60 3.20:45 Derry C. - Longford 1 2.25 4.20:00 Brann - Rosenborg 2 1.85 5.19:00 Viking - Lyn 1 2.00 6.21:15 Fylkir - Keflavik 1 1.55 pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam No u siebie zdecydowanie lepiej , ale po ciężkiej walce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak masz ochotę to możemy zagrać meczyk SOB.-NIEDZ. vodzior i tym razem ja zagram pierwszy mecz u siebie . Liga już blisko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
Ivanof ja proponuje pierwszy u ciebie w sobote a rewanz u mnie w niedziele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|