|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam vodzior zrobimy tak jak mówisz w sobotę umnie a w niedzielę u ciebie. Ja skład ogłoszę w sobotę o 1 w nocy Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
FC Kolejorz Rzeszow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> 1.2.50 nie 2.2.60 tak 3.2.25 nie 4.1.85 tak 5.2.00 nie 6.1.55 tak w sumie 6,00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i 0 bramek pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
OKS Janowo - FC Kolejorz Rzeszow sklad gosci nastepujacy: 1.20:00 Montpellier - Rennes X 2.90 2.20:00 Troyes - Monaco X 2.90 3.16:00 FC Dundee - Hearts 1 2.40 4.16:30 Polonia W. - Amica X 3.00 5.17:00 Bekecsaba - Zalaegerszeg 2 2.10 6.19:30 TSV Monachium - Arsenal 2 2.50 pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 218
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2001
Posty: 218 |
Czesc chetnie bym z kims z zagral tylko prosze o wskazowki nie mailem dostepu do forum przez rok i pare rzeczy sie pozmienialo - wiem ze dodajemy kursy ile trzeba miec miec by zaliczyc bramke ?
W sparringu zagra TS WOLA
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
Lofix masz co chciales <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> :
"Kursy trafionych meczów sumuje się i tak powstaje współczynnik nazywany SS (siła strzałów). Od tego współczynnika zależy liczba goli które strzela drużyna i tak: SS od 0,01 do 6,00 - 0 goli SS od 6,01 do 7,50 - 1 gol SS od 7,51 do 9,00 - 2 gole SS od 9,01 do 10,50 - 3 gole SS od 10,51 do 12,00 - 4 gole itp. - wzrost liczby bramek co 1,5 SS Powstaje nam wynik, liczba goli gospodarza i gościa." pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam vodzior przepraszam za spóźnienie , ale od piątku do dzisiaj niemiałem internetu bo padł serwer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Może przełożymy mecz na dzisiaj jak dasz radę ??? Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
Oryginalnie wysłał vodzior: [qb]Lofix masz co chciales <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> :
"Kursy trafionych meczów sumuje się i tak powstaje współczynnik nazywany SS (siła strzałów). Od tego współczynnika zależy liczba goli które strzela drużyna i tak: SS od 0,01 do 6,00 - 0 goli SS od 6,01 do 7,50 - 1 gol SS od 7,51 do 9,00 - 2 gole SS od 9,01 do 10,50 - 3 gole SS od 10,51 do 12,00 - 4 gole itp. - wzrost liczby bramek co 1,5 SS Powstaje nam wynik, liczba goli gospodarza i gościa." pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Vodzior nie doczytałeś poprawek do regulaminu,gdzie pierwszy gol jest od 6.00-7.49 itd,czyli współczynniki zostały przesunięte o 0.01 . :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
moze ktos zagra 2 mecze towarzyskie pierwszy u mnie w sobote a rewanz niedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> FC Kolejorz Rzeszow zaprasza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676 |
kto zagra z Anthrator Uznam?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676 |
termin meczu to poniedziałek-piątek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
ok AnThrator Wolverhapton gotów do sparingu oto skład: 1. G Sundval - Halmstadt #.X.......3,00 (12.08) 2. Norkeping - Kalmar #.1..........1,67 (12.08) 3. Bran B - Bodo G #.1.............1,80 (12.08) 4. Karlsruhe - Koeln #.X...........3,35 (12.08) 5. Vaduz - Livingston #.2..........1,67 (13.08) 6. A Nikozja - AEK Ateny #.2.......2,35 (13.08) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2002
Posty: 66 |
Oryginalnie wysłał vodzior: [qb]moze ktos zagra 2 mecze towarzyskie pierwszy u mnie w sobote a rewanz niedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> FC Kolejorz Rzeszow zaprasza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Górnik Zagłębie Wałbrzych gotowe jeżeli sie da. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676 |
No to gramy Apofis Mecze Anthratora profesional 13.08 102 Crystal P.-Bradford 1 1.68 14.08 109 Wolverhampton-Walsall 1 1.42 14.08 726 A.Nikozja-AEK Ateny 2 2.4 14.08 725 L.Sofia-Dyn.Kijów 2 2.65 14.08 727 Z Sarajewo-Newcastle 2 1.76 14.08 730 Trondheim-Broendby 1 1.76
Zobaczymy jaki będzie wynik
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676 |
Oooops! za typ nikozji z AEK podaję 13.08 742 Lille-Stuttgart 1 1.97
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908 |
witam
prezes FC KALINY wysyla pismo z pytaniem, "kto zagra sparing?"
z gory dziekuje
pozdrawiam
cichy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676 |
No Apofis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> lekki pogrom Wolverhampton-Anthrator Uznam 0:3 wskazniki 4.02-9.56 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: Dzieki za mecz,jak chcesz to zapraszam na piwo po meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
Cichy mozemy zagrać,mecz do niedzieli włącznie :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
To co? grasz ten sparing z Dragonem Swinoujscie???
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
dawno sparingu nie gralem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ktos ma ochote niech poda termin :zobacz: FC Kolejorz Rzeszow gotowy do gry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 497
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 497 |
vodzior ja moge z toba grac sparing termin typy podajemy do sobboty pasuje ??? zaczynamy podawac od dzisiaj juz ok???? Petarda Bolszewo gotowa do gry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|