Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#180914 02/08/2002 07:09
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam
vodzior zrobimy tak jak mówisz
w sobotę umnie a w niedzielę u ciebie.
Ja skład ogłoszę w sobotę o 1 w nocy
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#180915 02/08/2002 15:05
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
FC Kolejorz Rzeszow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
1.2.50 nie
2.2.60 tak
3.2.25 nie
4.1.85 tak
5.2.00 nie
6.1.55 tak
w sumie 6,00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i 0 bramek
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#180916 02/08/2002 15:44
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
OKS Janowo - FC Kolejorz Rzeszow
sklad gosci nastepujacy:
1.20:00 Montpellier - Rennes X 2.90
2.20:00 Troyes - Monaco X 2.90
3.16:00 FC Dundee - Hearts 1 2.40
4.16:30 Polonia W. - Amica X 3.00
5.17:00 Bekecsaba - Zalaegerszeg 2 2.10
6.19:30 TSV Monachium - Arsenal 2 2.50
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#180917 02/08/2002 16:14
Dołączył: Jun 2001
Posty: 218
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 218
Czesc chetnie bym z kims z zagral tylko prosze o wskazowki nie mailem dostepu do forum przez rok i pare rzeczy sie pozmienialo - wiem ze dodajemy kursy ile trzeba miec miec by zaliczyc bramke ?

W sparringu zagra TS WOLA

#180918 02/08/2002 16:56
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Lofix masz co chciales <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> :

"Kursy trafionych meczów sumuje się i tak powstaje współczynnik nazywany SS (siła strzałów).
Od tego współczynnika zależy liczba goli które strzela drużyna i tak:
SS od 0,01 do 6,00 - 0 goli
SS od 6,01 do 7,50 - 1 gol
SS od 7,51 do 9,00 - 2 gole
SS od 9,01 do 10,50 - 3 gole
SS od 10,51 do 12,00 - 4 gole
itp. - wzrost liczby bramek co 1,5 SS
Powstaje nam wynik, liczba goli gospodarza i gościa."
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#180919 04/08/2002 20:23
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam
vodzior przepraszam za spóźnienie , ale od piątku do dzisiaj niemiałem internetu bo padł serwer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Może przełożymy mecz na dzisiaj jak dasz radę ???
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#180920 04/08/2002 20:45
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
Quote
Oryginalnie wysłał vodzior:
[qb]Lofix masz co chciales <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> :

"Kursy trafionych meczów sumuje się i tak powstaje współczynnik nazywany SS (siła strzałów).
Od tego współczynnika zależy liczba goli które strzela drużyna i tak:
SS od 0,01 do 6,00 - 0 goli
SS od 6,01 do 7,50 - 1 gol
SS od 7,51 do 9,00 - 2 gole
SS od 9,01 do 10,50 - 3 gole
SS od 10,51 do 12,00 - 4 gole
itp. - wzrost liczby bramek co 1,5 SS
Powstaje nam wynik, liczba goli gospodarza i gościa."
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Vodzior nie doczytałeś poprawek do regulaminu,gdzie pierwszy gol jest od 6.00-7.49 itd,czyli współczynniki zostały przesunięte o 0.01 . :zobacz:

#180921 09/08/2002 00:08
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
moze ktos zagra 2 mecze towarzyskie pierwszy u mnie w sobote a rewanz niedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
FC Kolejorz Rzeszow zaprasza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#180922 12/08/2002 18:42
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
kto zagra z Anthrator Uznam?

#180923 12/08/2002 18:44
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
termin meczu to poniedziałek-piątek

#180924 12/08/2002 20:29
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
ok AnThrator
Wolverhapton gotów do sparingu oto skład:
1. G Sundval - Halmstadt #.X.......3,00 (12.08)
2. Norkeping - Kalmar #.1..........1,67 (12.08)
3. Bran B - Bodo G #.1.............1,80 (12.08)
4. Karlsruhe - Koeln #.X...........3,35 (12.08)
5. Vaduz - Livingston #.2..........1,67 (13.08)
6. A Nikozja - AEK Ateny #.2.......2,35 (13.08)
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#180925 13/08/2002 02:27
Dołączył: Mar 2002
Posty: 66
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 66
Quote
Oryginalnie wysłał vodzior:
[qb]moze ktos zagra 2 mecze towarzyskie pierwszy u mnie w sobote a rewanz niedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
FC Kolejorz Rzeszow zaprasza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Górnik Zagłębie Wałbrzych gotowe jeżeli sie da.

Pozdrawiam.

#180926 13/08/2002 03:25
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
No to gramy Apofis
Mecze Anthratora
profesional
13.08 102 Crystal P.-Bradford 1 1.68
14.08 109 Wolverhampton-Walsall 1 1.42
14.08 726 A.Nikozja-AEK Ateny 2 2.4
14.08 725 L.Sofia-Dyn.Kijów 2 2.65
14.08 727 Z Sarajewo-Newcastle 2 1.76
14.08 730 Trondheim-Broendby 1 1.76

Zobaczymy jaki będzie wynik

#180927 13/08/2002 03:40
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
Oooops!
za typ nikozji z AEK podaję
13.08 742 Lille-Stuttgart 1 1.97

#180928 13/08/2002 16:09
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
witam

prezes FC KALINY wysyla pismo z pytaniem, "kto zagra sparing?"

z gory dziekuje

pozdrawiam

cichy

#180929 15/08/2002 03:36
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
No Apofis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> lekki pogrom
Wolverhampton-Anthrator Uznam 0:3
wskazniki 4.02-9.56 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
Dzieki za mecz,jak chcesz to zapraszam na piwo po meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#180930 15/08/2002 04:01
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
Cichy mozemy zagrać,mecz do niedzieli włącznie :rolleyes:

#180931 15/08/2002 04:06
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
To co? grasz ten sparing z Dragonem Swinoujscie???

#180932 15/08/2002 19:44
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
dawno sparingu nie gralem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
ktos ma ochote niech poda termin :zobacz:
FC Kolejorz Rzeszow gotowy do gry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#180933 19/08/2002 20:56
Dołączył: Jul 2002
Posty: 497
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 497
vodzior ja moge z toba grac sparing
termin typy podajemy do sobboty pasuje ???
zaczynamy podawac od dzisiaj juz ok????
Petarda Bolszewo gotowa do gry
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 6 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1