|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 108
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2002
Posty: 108 |
Czy ktoś chciałby zagrać z FC MLEQOLAQami? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
Oryginalnie wysłał mleqolaq: [qb]Czy ktoś chciałby zagrać z FC MLEQOLAQami? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] ja zagram z toba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: FC Kolejorz Rzeszow zaprasza pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 113
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 113 |
Oryginalnie wysłał malina11: [qb] Oryginalnie wysłał speedo99: [qb]Czy ktoś chciałby w weekend zagrać sparing z ISKRĄ KOCHLICE?[/qb] Cudowne Maliniaki sa gotowe do gry a wiec typy na weekend oki ja zagram z toba[/qb] Witam oto one : 1)Norwegia-Dania 1 1.90 2)Islandia-Szkocja 2 2.40 3)Belgia-Bułgaria 1 1.70 4)Grecja-Hiszpania 2 2.20 5)Łotwa-Szwecja 2 1.50 6)Cypr-Francja 2 1.30 Wszystkie mecze dotycza reprezentacji mlodziezowych wiec swij wynik bede wiedzial dzisjaj . Podaj swoje typy bo nici z naszego sparingu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 813
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2002
Posty: 813 |
A moje typy to reprezentacje seniorskie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
1) Belgia-Bułgaria 1 1,7 2) Rosja-Irlandia X 3 3) Norwegia-Dania X 3 4) Anglia-Portugalia X 3,2 5) Islandia-Węgry 1 2,4 6) Grecja-Hiszpania X 3
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 113
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 113 |
Oryginalnie wysłał malina11: [qb] Oryginalnie wysłał malina11: [qb] Oryginalnie wysłał speedo99: [qb]Czy ktoś chciałby w weekend zagrać sparing z ISKRĄ KOCHLICE?[/qb] Cudowne Maliniaki sa gotowe do gry a wiec typy na weekend oki ja zagram z toba[/qb] Witam oto one : 1)Norwegia-Dania 1 1.90 2)Islandia-Szkocja 2 2.40 3)Belgia-Bułgaria 1 1.70 4)Grecja-Hiszpania 2 2.20 5)Łotwa-Szwecja 2 1.50 6)Cypr-Francja 2 1.30 Wszystkie mecze dotycza reprezentacji mlodziezowych wiec swij wynik bede wiedzial dzisjaj . Podaj swoje typy bo nici z naszego sparingu[/qb] A wiec mecz z pozycij 2)Islandia-Szkocja Wiec w zastepstwie daje mecz Grecja-Hiszpania 2 2.20
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 113
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 113 |
Oryginalnie wysłał speedo99: [qb]A moje typy to reprezentacje seniorskie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
1) Belgia-Bułgaria 1 1,7 2) Rosja-Irlandia X 3 3) Norwegia-Dania X 3 4) Anglia-Portugalia X 3,2 5) Islandia-Węgry 1 2,4 6) Grecja-Hiszpania X 3[/qb] Czas podsumowac nas sparing: 1)nie 2)nie 3)tak 3.00 4)tak 3.20 5)nie 6)nie Razem 6.20 czyli 1 bramka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 113
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 113 |
Oryginalnie wysłał malina11: [qb] Oryginalnie wysłał malina11: [qb] Oryginalnie wysłał malina11: [qb] Oryginalnie wysłał speedo99: [qb]Czy ktoś chciałby w weekend zagrać sparing z ISKRĄ KOCHLICE?[/qb] Cudowne Maliniaki sa gotowe do gry a wiec typy na weekend oki ja zagram z toba[/qb] Witam oto one : 1)Norwegia-Dania 1 1.90 2)Islandia-Szkocja 2 2.40 3)Belgia-Bułgaria 1 1.70 4)Grecja-Hiszpania 2 2.20 5)Łotwa-Szwecja 2 1.50 6)Cypr-Francja 2 1.30 Wszystkie mecze dotycza reprezentacji mlodziezowych wiec swij wynik bede wiedzial dzisjaj . Podaj swoje typy bo nici z naszego sparingu[/qb] A wiec mecz z pozycij 2)Islandia-Szkocja Wiec w zastepstwie daje mecz Grecja-Hiszpania 2 2.20[/qb] A oto moje wyniki: 1)tak 1.90 2)mecz sie nie odbył 3)tak 1.70 4)nie 5)tak 1.50 6)tak 1.30 7)zamiast meczu 2 tak 2.20 Moj wynik to 8.60 czyli 2 bramki. A wiec sparing zakonczył sie wynikiem: Iskra Kochlice-Cudowne Maliniaki 1:2 Dziekuje za dobre widowisko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 813
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2002
Posty: 813 |
Iskra Kochlice dziękuje za dobre spotkanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
cześć Leyton Orient cześć Fortuna Sitard tu Wilk może coś zagramy gdybyście sie zastanowili to puszczam dwa zestawy po 5 meczów pierwszy na anglika drugi na holendra termin śr-pt rewanż powiedzmy sb-ndz jako gospodarze wy pierwsi, a jak macie ochotę to dajcie sobie również po razie........ Wolverhampton-Leyton Orient 1.135.Glasgow Rangers-Livingston 1~~1.18(4.XII) 2.132.Dunfermline-Dundee Utd 1~~1.68(4.XII) 3.087.MSV Duizburg-St Pauli 1~~1.68(6.XII) 4.073.C Salzburg-Sturm Graz X~~2.95(4.XII) 5.146.Rosendal-Exelsior X~~3.20(6.XII) Wolverhampton-Fortuna Sitard 1.133.Hibernian-Celtic Glasgow 2~~1.37(4.XII) 2.141.Anderlecht-Lommel 1~~1.27(4.XII) 3.159.Benfika Lizbona-Gil Vicente 1~~1.43(4.XII) 4.142.FC Brugge-Lokeren X2~~2.10(4.XII) 5.173.Cosenza-Messina X~~2.55(6.XII)
jutro niemam neta więc do piątku pozdry cze
|
|
|
Link skopiowany do schowka