"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#180954 04/09/2002 23:20
Dołączył: Jun 2002
Posty: 108
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 108
Czy ktoś chciałby zagrać z FC MLEQOLAQami? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#180955 04/09/2002 23:28
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Quote
Oryginalnie wysłał mleqolaq:
[qb]Czy ktoś chciałby zagrać z FC MLEQOLAQami? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
ja zagram z toba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
FC Kolejorz Rzeszow zaprasza
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#180956 06/09/2002 15:18
Dołączył: Aug 2002
Posty: 113
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 113
Quote
Oryginalnie wysłał malina11:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał speedo99:
[qb]Czy ktoś chciałby w weekend zagrać sparing z ISKRĄ KOCHLICE?[/qb]
Cudowne Maliniaki sa gotowe do gry
a wiec typy na weekend oki ja zagram z toba[/qb]
Witam oto one :
1)Norwegia-Dania 1 1.90
2)Islandia-Szkocja 2 2.40
3)Belgia-Bułgaria 1 1.70
4)Grecja-Hiszpania 2 2.20
5)Łotwa-Szwecja 2 1.50
6)Cypr-Francja 2 1.30
Wszystkie mecze dotycza reprezentacji mlodziezowych wiec swij wynik bede wiedzial dzisjaj .
Podaj swoje typy bo nici z naszego sparingu

#180957 06/09/2002 19:06
Dołączył: Jul 2002
Posty: 813
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 813
A moje typy to reprezentacje seniorskie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

1) Belgia-Bułgaria 1 1,7
2) Rosja-Irlandia X 3
3) Norwegia-Dania X 3
4) Anglia-Portugalia X 3,2
5) Islandia-Węgry 1 2,4
6) Grecja-Hiszpania X 3

#180958 07/09/2002 12:59
Dołączył: Aug 2002
Posty: 113
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 113
Quote
Oryginalnie wysłał malina11:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał malina11:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał speedo99:
[qb]Czy ktoś chciałby w weekend zagrać sparing z ISKRĄ KOCHLICE?[/qb]
Cudowne Maliniaki sa gotowe do gry
a wiec typy na weekend oki ja zagram z toba[/qb]
Witam oto one :
1)Norwegia-Dania 1 1.90
2)Islandia-Szkocja 2 2.40
3)Belgia-Bułgaria 1 1.70
4)Grecja-Hiszpania 2 2.20
5)Łotwa-Szwecja 2 1.50
6)Cypr-Francja 2 1.30
Wszystkie mecze dotycza reprezentacji mlodziezowych wiec swij wynik bede wiedzial dzisjaj .
Podaj swoje typy bo nici z naszego sparingu[/qb]
A wiec mecz z pozycij 2)Islandia-Szkocja
Wiec w zastepstwie daje mecz Grecja-Hiszpania 2 2.20

#180959 08/09/2002 12:10
Dołączył: Aug 2002
Posty: 113
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 113
Quote
Oryginalnie wysłał speedo99:
[qb]A moje typy to reprezentacje seniorskie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

1) Belgia-Bułgaria 1 1,7
2) Rosja-Irlandia X 3
3) Norwegia-Dania X 3
4) Anglia-Portugalia X 3,2
5) Islandia-Węgry 1 2,4
6) Grecja-Hiszpania X 3[/qb]
Czas podsumowac nas sparing:
1)nie
2)nie
3)tak 3.00
4)tak 3.20
5)nie
6)nie
Razem 6.20 czyli 1 bramka.

#180960 08/09/2002 12:14
Dołączył: Aug 2002
Posty: 113
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 113
Quote
Oryginalnie wysłał malina11:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał malina11:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał malina11:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał speedo99:
[qb]Czy ktoś chciałby w weekend zagrać sparing z ISKRĄ KOCHLICE?[/qb]
Cudowne Maliniaki sa gotowe do gry
a wiec typy na weekend oki ja zagram z toba[/qb]
Witam oto one :
1)Norwegia-Dania 1 1.90
2)Islandia-Szkocja 2 2.40
3)Belgia-Bułgaria 1 1.70
4)Grecja-Hiszpania 2 2.20
5)Łotwa-Szwecja 2 1.50
6)Cypr-Francja 2 1.30
Wszystkie mecze dotycza reprezentacji mlodziezowych wiec swij wynik bede wiedzial dzisjaj .
Podaj swoje typy bo nici z naszego sparingu[/qb]
A wiec mecz z pozycij 2)Islandia-Szkocja
Wiec w zastepstwie daje mecz Grecja-Hiszpania 2 2.20[/qb]
A oto moje wyniki:
1)tak 1.90
2)mecz sie nie odbył
3)tak 1.70
4)nie
5)tak 1.50
6)tak 1.30
7)zamiast meczu 2 tak 2.20
Moj wynik to 8.60 czyli 2 bramki.
A wiec sparing zakonczył sie wynikiem:
Iskra Kochlice-Cudowne Maliniaki 1:2
Dziekuje za dobre widowisko.

#180961 08/09/2002 20:07
Dołączył: Jul 2002
Posty: 813
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 813
Iskra Kochlice dziękuje za dobre spotkanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#180962 04/12/2002 20:38
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
cześć Leyton Orient
cześć Fortuna Sitard
tu Wilk może coś zagramy gdybyście sie zastanowili to puszczam dwa zestawy po 5 meczów pierwszy na anglika drugi na holendra termin śr-pt
rewanż powiedzmy sb-ndz jako gospodarze wy pierwsi, a jak macie ochotę to dajcie sobie również po razie........
Wolverhampton-Leyton Orient
1.135.Glasgow Rangers-Livingston 1~~1.18(4.XII)
2.132.Dunfermline-Dundee Utd 1~~1.68(4.XII)
3.087.MSV Duizburg-St Pauli 1~~1.68(6.XII)
4.073.C Salzburg-Sturm Graz X~~2.95(4.XII)
5.146.Rosendal-Exelsior X~~3.20(6.XII)
Wolverhampton-Fortuna Sitard
1.133.Hibernian-Celtic Glasgow 2~~1.37(4.XII)
2.141.Anderlecht-Lommel 1~~1.27(4.XII)
3.159.Benfika Lizbona-Gil Vicente 1~~1.43(4.XII)
4.142.FC Brugge-Lokeren X2~~2.10(4.XII)
5.173.Cosenza-Messina X~~2.55(6.XII)

jutro niemam neta więc do piątku
pozdry cze

Strona 8 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, alfa, Sensei, betowiec, aker, Akhu, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow, forty), 765 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1